Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

aga ja od dawna zlotko trzymam kciuki bys jak najszybciej miala necik w domciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rudamaxi super zdjecia..konradek to juz prawdziwy uczen.....🌻 lightblue jeju super filmik ale moja corcia tak nie gada jak twoja......taka mala masz gadulke w domu hihiih no swietna... dobranoc.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) aga witaj i buziaki dla Bartoszka 😘 Wczoraj wysłałam do Was film karoli, która z Was nie ma go jedank, to niech mi powie. Kurde chyba bedziemy musieli oddac laptopa do reklamacji :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam... ech myslalam ze sobie pospie a tu dupka blada...moja Kamcia mnie obudzila... Light - ja nie dostalam mailaz filimikiem... candy7@o2.pl a tak poza tym to formatowalismy kompa...i tak nie naprawilismy go, wiec jedzie do serwisu...ale nie mam wszystkich kontaktów i adresow mailowych... Ide sie jeszcze polozyc, moze mi pozwoli moja gwiazda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam... Weronisia wczoraj o 12 w nocy przez sen dostala mleko i spala do 7....oczywiscie krecila sie w nocy i wyladowala u nas w lozku....evanika czy to tylko my spimy ze swoimi coreczkami? hihih teraz siedzi na lozku i macha raczkami i przebiera nozkami.....sciagajac od lightblue ja tez zaraz wam wysle filmiki....jeszcze swieze hhhahaha bo dopiero nakrecone.....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga - swietnie, ze jestes...uuu a jak z mlekem? nie nabieraja ci piersi? Jak znioslac odstawienie? Doroteczka...chyba wychodzi na to, ze tylko my spimy z maluchami! Wczoraj znowu wyczula spiąc u siebie w łozeczku, ze klade sie spac i zaczela nakrecac syrene..moj G znowu ja nosil i tulil..ale nie pomoglo, wiec znowu (jak co wieczor) wyladowala u nas w lozku.. Moja szefowa opowiadala mi, ze jak jej syn (ma teraz 11 lat) byl taki jak Kamcia, brala go do lozka bo miala lenia i nie odkladala go do lozeczka...teraz kon ma 11 lat i co wieczor przychodzi do niej spac, mowiac ze sie boi sam spac... no zobaczymy, czy moja Kamcia bedzie tez tak bojazliwa.. hehe Wlaczylam dzisiaj Kamie rock your baby...zahipnotyzowala sie na 30 minut..dobre, dobre..pierwszy raz jej wlaczylam i od razu taka reakcja...mialam chwilke na wypicie kawki! Poszlam pozniej z nia do lazienki, nastawilam poranie..a ona tak sie zainteresowala pralka i praniem, ze spedzilam z nia 20 minut patrzac sie jak jej ubranka sie piora...smiala sie i gadala do prali, jakby to byla jej ziomalka...hehe ide ja ubraci moze wyskocze po 10 na spacerek, bo tak pieknie swieci sloneczko...nie chce tracic dnia... cmok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uciekam na spacerek...pogoda jest sliczna, moja corcia nakarmiona..najedzona..zadowolona, na pewno mi zasnie na spacerku....ojjmusze wykorzystac ten dzien..nawet nie sprzatam bo szkoda mi czasu.. buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej mamuski gdzie sie podziewacie? odswiezam stronke i nic ..... nie ma nowych wpisow........halooooooooo jest tu ktos? ja na tvp2 ogladam o dzieciach w brzuszku ...... o blizniakach....hih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Wyslalam Wam zdjecia Tomcia. Zrobilam tez liste naszych adresow mailowych.Dopiszcie sobie te osoby ktorych nie macie, a jesli na tej mojej liscie kogos nie ma to prosze o przeslanie . Teraz wszystkie bedziemy mialy swoje adresy. Pozdrawiam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki. Jak to przystalo na faceta najbardziej podoba mu sie telefon, pilot i butelka z piwem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziekuje za zdjecia:) moja niunia wczoraj zasnela dopiero o 22:O potem wstala na cycusia przed 6 i po 9 ja obudzilam bo chcialam juz isc na dol a samej jej nie zostawie bo moja krolewna tez spi ze mna wiec Doroteczka i Evanika dolaczam do was:D Ja tez juz jedno pieterko posprzatalam i zaliczylam zakupy i nawet mam juz skapletowane prezenty na mikolaja,Konradkowi jeszcze kupie jakas ksiazke i czas kompletowac prezenty pod choinke i jeszcze cos na urodziny Konradka,jest troche tego:O ups i jeszcze imieniny niuni 23 grudnia:D Lece dalej sprzatac bo niunia najedzona zasnela wiec musze to wykorzystac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdjęcia i filmik rewelacyjne. U mnie w domu panuje cisza, wszyscy śpią, boję się, że dźwięk klawiszy może ich obudzić. Jak wstaną ruszamy na basen. Miłego weekendu wszystkim !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kar, ja sie wycffanilam i kupilam silikonowa klawiature hihihi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomus...sliczny.. hmm zarezerwowany juz dla ktorejsc z kafe - kuzynek?? Boja nie to Kamcia sie pisze! Moja niunka zasnela po obiedzie. Zrobilam jej ziemniaczki z brokulek, maselkiem i 1/2 zoltka..ale nie chciala jesc...za bardzo papkowata konsystencja.. musialam otworzyc sloiczek z zupka..ech moja pierwsza proba zakoczyla sie fiaskiem... Dzisiaj tez spanikowala...Kamcia zrobila 3 \"kozie bobki\"..nie wysilala sie, nie meczyla..po prostu taka kupke i zrobila... Musze teraz poszperac po necie, czy mam sie martwic czy nie... aaa spacerek rewelacyjny! Kamcia pierwsza godzine siedziala w wozku..a druga przespala... zdazylam zrobic zakupy i nacieszyc sie chwila czasu wolnego. Doroteczka...twoja Wercia jest slodka...moja Kama ogladala ze mna fotki..i nie klamie (az sama bylam w szoku) usmiechala sie... Ide zrobic sobie kawke, poki mala spi..pozniej mam zamiar wybrac sie na zakupy...moze zrobie karpatke..hehe (z proszku - oczywiscie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evanika poczekaj z piciem na mnie bo mi sie woda grzeje na kawke zaraz umyje ostatnie okienko,super mi idzie dzisiaj sprzatanie moja niunia dalej spi jak sie obudzi to pewnie bedzie wyc glosniej niz syrena tak jej sie bedzie chcialo jesc:D Ostatnio jak tak duzo spala to na drugi dzien byla jedyneczka druga juz wczoraj bylo widac pod dziaselkiem wiec kto wie czy jutro nie bedzie zabka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kama spi jak mucha, wiec ciesze sie ze juz minelo 15 minut..hehe moze dobije do 30! Okna myjesz?? ja za kazdym razem chce cos zrobic, ale szkoda mi czasu na sprzatanie...nadrabiam caly tydzien (pracujacy) i speedzam z Kamcia kazda sekunde.. Moja przyjaciolka skwitowala mnie wczoraj, ze mam przylepe w domu...nie wiem dlaczego ona sie tak dziwi, skoro po prostu uwielbiam siedziec z moja gwiazda..a ona jeszcze nie ma dzieci i nie wie co to znaczy....ech...lece po kawke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do ogladania zdjec wczoraj kolezanka mi tez przyslala zdjecia ,urodzila 23 pazdziernika synka i az trudno uwiezyc patrzac na zdjecie jak slodko spi ze jest chory ,kiedys wam pisalam ze mam kolezanke ktora spodziewa sie dzidziusia i okazalo sie ze na USG widac ze ma chore nereczki:( Dziewczyny powiem wam jedno dziekujmy Bogu ze obdarowal nas zdrowymi dziecmi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evanika ja tak dzis sprzatam jak mala spi jak nie spi to tylko moge robic w ten sposob by mnie moja kruszynka ciagle widziala wiec w roch idzie wszystko koc,hustawka,mata,spacerowka i nosidelko i co chwile robimy zmiane aaaa i oczywiscie najlepsze sa moje rece;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dzuewczyny. Wpadłam na chwilke was pozdrowic, złozyc zyczonka i wszystkim zyczyc milego wieczoru 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justa baw sie dobrze ,i nie mow ze juz ci sie odechcialo bo masz sie za nas wszystkie wzbawic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ci powiem ze \"....mi sie odechcialo....\" juz mykaj na imprezke i baw sie dobrze i pamietaj ze masz sie wybawic za nas wszystkie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do kapikapi Mam pytanie Widziałam,ze na topicu \"które mlek lepsze Bebiko czy Nan \"pisałaś,ze córeczce po Nan wyszło uczulenie.. Mozesz opisac jak wyglądało? Moja mała tez pije Nan i dostała wysypke, lekarz sugeruje skaze białkowa i kazał zmienic mleko na Bebilon pepti.... Ale tak sobie myslę, ze moze to jednak jakies uczulenie... Byłabym wdzięczna za odp. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kapikapi, na filmiku Karola nie ma jeszcze kolczyków.Ale niw wiem, czemu masz \"przyspieszoną\"wersję :( Widac je za to na zdjęciach, które co jakis czas zamieszczam na jej blogu, adres w mojej stopce. mika masz bardzo ładnego synka to zdjecie w tym czarno-białym kolorze po prostu swietne. Doroteczka, dziękuje za zdjęcia, twoja mała to istna wykapna ty, filmik obejrze jak pojde do szwagra na kompa, on ma zainstalowany tam ten program, ktorym otwiera sie ten film. kar tam na fotosiku, który to twoj maz jesli mozna wiedziec?Jak tak dalej bedzie to bedziemy wiedziały kto kim u kogo :D A ja mam strasznego doła. Źle się czuje we własnej skórze.Musze cos z tym zrobic bo depresja gotowa. justaaa pozytywniw zazdroszcze wypadu na solarium i do dyskoteki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc... ja tylko na sekundke Kama mi nie pozwala nic pisac..hehe.. mamy pierwszego zabka...jest tyci tyci...ale jest... ciesze sie jakbym wygrala w totka.. cmok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LightBlue dzieki, wszystkie nasze dzieciaczki sa sliczne evanikaa gratulacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas nocka fatalna!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Bartek buczal cala noc, katar i kaszel mu przeszkadza, jestem niewyspana :( Bartek w lozeczku juz wstaje nrmalnie, raczkuje, ma 2 zabka Dzieki za fotki dzieciaczkow cudo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buuuuuu to tylko moja Karola jest bezzębna????? Ewcia gratulacje i uściski dla Kamci Wiecie, ludzie nie mają za grosz szacunku dla drugiej osoby. Z rana ktoś się przyczepił na blogu Karoli,że blog jest nie ciekawy czy coś w tym stylu. Nosz kurde, moj blog, moja sprawa jak w nim pisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×