Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

Gość malinka_inka
moze cos ze mna nie tak :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malinka ja też tak nie miałam i powiem Ci, że nie powinnaś wywoływać wymiotów. Pomyśl sobie, że niedługo Ci przejdzie. Mnie mdliło codziennie ale wymiotowałam raz na tydzień więc wiem jaka to jest ulga. Trzymam kciuki. Migdały ponoć są dobre na mdłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witm witem. doroteczko, jestem na gg zawsze bo jak tylko wlaczam tel to sie w telefonie uaktywnia. Jakos nie mam weny na pisanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evanika ja tez mialam huggis i bartek tez je przesikiwa one maja chyba mniej tego zelu i automatycznie mniej moczu dziecka sie tam miesci. sarita moj bartek tez taki akrobata, kurcze normalnie tak fika w tym foteliku nawet jak jest zapiety to nie mozna go zostawic samego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzanka...dzisiaj o tobie myslalam..nawet chcialam cie podgadac na GG..ale po formacie kompa nie moge nic zainstalowac..jedynie udalo mi sie skypa uruchomic..musimy jednak dac nasz sprzecior do naprawy! na noc zalozylam Kamci pampersa...u nas chyba huggigsy sie nie sprawdzily! Nie chce zebyscie uznaly mnie za miekka dupke, ale jak wrocilam do domu poplakalam sie. Zdalam sobie sprawe, ze moja Kamcia jest ze mna tylko 3,5 godziny..jak wracam do domu jest 16:20...a moja rybka idzie spac o 19:40-20.. taak malo czasu...ech po ciazy naprawde zmiekłam..i to na dobre! Ide sobie poogladac tv..ech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WSTAWAĆ ŚPIOCHY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Czy u was też tak sypie śnieg??? Ale wczoraj Karolina dala wieczorny koncert. Nie wiem co się stało. Usneła dopiero, hmmm przytulona do mnie ;) zuzanka no pisz coś, co u Bartusia? co u ciebie? nadal się odchudzasz?? ja sie staram .....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski. Light u mnie sypało w nocy a teraz swieci slonce i jest taka piękna zima :) Musze kupic Mani sanki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc.. śnieg?? u nas tylk deszcz i deszcz...i dalej deszcz! Wczoraj nasprzatalam sie w domu co okupione zostalo dzisiejszymi zakwasami! nie moge sie ruszyc... buzka - wracam do pracy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evanikaa pracuj, pracuj :D MaMani, ze sankami będę musiała poczekać, Karola nie siedzi jeszcze sama na tyle stabilnie,zeby je kupić. Sanki muszą być z oparciem i najlepiej z drewna.Tak gdzieś czytałam .... Chciałam kupić choinkę przez Allegro. Znalazłam super sprzedawce, ale nasz kontakt skonczył się na tym,że napisał mi e -maila o takiej tresci: mam choinki 180 cm, cena 130 zł. Zapytałam go więc w jaki sposób moge zakupic u niego , czy poda mi nr konta, czy moze taki rozmiar bezie wystawiał na aukcje. Cisza, od prawie tygodnia. Pies go trącał!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Jak nie chce zebym miała ładną choinkę, od niego, to przeciez nic straconego-kupię gdzie indziej. Baran jakis :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas śniegu na razie nie ma. I nie wiem czy będzie. Maja w nocy gorączkowała ale nie ma już takiej chrypy. Antybiotyk ma wykupiony i mam podać jak gorączka nie minie do jutra. Dostała wapno, Fenistil w kroplach i wit c. Za to lekarka kazała mi karmić Maję inaczej niż do tej pory. Tzn rano pierś przed południem deserek po południu kaszka obiadek pierś na noc A ja jej podawałam: kaszka +pierś obiadek+pierś deserek+pierś kaszka+pierś Nie wiem czy da się to tak wszystko poprzestawiać ale może będzie lepiej spała w nocy bo wczoraj na noc nie podałam kaszki i spała lepiej nić po kaszce. Mam taką nadzieję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
flowerska,życzę szczęśliwej podróży :) Ucałuj Tomaszka A ta moja mała jędza strajkuje i nie śpi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha. Przerwa w pracy!!!!!!!!!!!!!!! Ja nie kupuje w tym roku sanek mysle ze sie nieoplaca jeszcze. Swieta spedzamy z cala rodzina czyli bedzie 20 osob w gorach i bedzie 3 dzieci ach bedzie suuper. Bartus slodko dzisiaj spal w nocy, jezu jakie on pozycje ma w lozeczku. evanika mam to samo, to Radek zobaczyl jak Bartus samodzielnie usiadl, tesciowa zobaczyla pierwszego zabka a ja nic!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elo Wyslalam Wam krotki filmik z odglosami Tomcia podczas marudzenia :) Ps. On tak zawsze jak jest spiacy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elo Wyslalam Wam krotki filmik z odglosami Tomcia podczas marudzenia :) Ps. On tak zawsze jak jest spiacy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny zeby zrobic ten kwiatuszek niebieski co wpisujecie w nawias??? prosze odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.allegro.pl/item264581274_ozdobne_lampki_silikonowe_kwiatuszki_140szt_.html to są lampki, ktore chcę kupić na chionkę, której jeszcze nie mam a to jest ta choinka, od normalnego sprzedawcy http://www.allegro.pl/item263554508__05_02]_lesna_ksiezniczka_1_8m_bardzo_gesta_.html justaaa mam nadzieje ze uda ci sie sprzedac, ja dopiero na wiosne bede sprzedawała wózek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obiad mam już zrobiony. Pranie schnie, czeka mnie mnóstwo prasowania.Karolinka śpi, na brzuchu, jak nigdy...Zdarzyło jej się to po raz pierwszy. Po śniegu an śladu, teraz pada deszcz. A ja chciałam iść dzisiaj z małą na spacer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kar a znowu karola nie zaśnie jak nie napije się mleka z kaszką przed snem. Mam małego zarłoka. No, ale dlaczego kazała ci zmienić zasady karmiena, czy maja nie przybierała na wadze???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W każdym badz razie, ta firma od lampek sprzedaje choinki i jak się kliknie na ten pierwszy link i inne przedmioty sprzedajacego, to moja choinka jst na samej górze I niech nikt nie mysli ze sie chwale, tylko czekam o rade czy warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przerwa... co wy juz choinki?? nie za wczesnie?? hehe ech Zuzanka...z pierwszym zabkiem bylo inaczej..ja pierwsza go zobaczylam...co mnie strasznie uszczesliwilo! I caly dzien calowalam moja niunke!! koniec przerwy..hehe koncze sobie przerwe z naturalnym daniem Makaron z gulaszem prosto z goracego kubka! cmok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szymon ale z ciebie sprytny chlopczyk:DTrzymaj tak dalej:) Flowerska milego powrotu do domciu Robie przygotowania bo jutro ma przyjechac moja tosiana kuzynka ze Szczecina z rodzinka a jej corcia to chrzestna Vikuni.Znowu w domciu bedzie wesolo.Wczoraj mamcia zrobila pierogi wiec potezna porcja czeka w zamrazalniku na piatek .Ja juz tez wyszlam z kuchni teraz umyje barek a potem lece na miasto zrobic jakies zakupy. Nie mam czasu sie pouczyc a w sobote mam zajecia. Konrad znowu mi wczoraj wymiotowal:O dzisiaj juz wstal rozesmiany,ale co chwile zerkam na telefon;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam dzisiaj straszny dzien... wysłałam kierowce po odbior towaru i chlopak ma jakiegos pecha..najpierw spoznił sie z odbiorem towaru..musialam blagac zeby mu wydali..pozniej mial stluczke i uszkodzil inny TIR..musialam blagac poszkodowanego kierowce i jego szefa zeby nie wzywali policji bo nasz kierowca mial przekroczone godziny pracy..pozniej złapał gumę...wiec musialam poszukiwac wulkanizacji w Gdańsku...no i teraz dzwoni do mnie, ze zabraklo mu paliwa... przesada... zatrudnili mlodego kierowce, ktorego trzeba nianczyc!! Rudamaxi - wesolo bedziesz miala w domku...ojjj jak ja dawno nie mialam gosci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuuuuuuu evanika wspolczuje a co do gosci to u mnie tak wychodzi ze raz w miesiascu ktos jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja prawie 2 godziny zamawiałam zdjęcia przez internet, tzn odbitki- na prezent dla babci i mojego brata (pod choinkę :-) Maja dobrze przybiera na wadze ale kazała mi zmienić bo niepotrzebnie dawałam 2 x dziennie kaszkę i to owocową a mam jej podawać hipoalergiczną chociaż u nas w rodzinie nikt nie ma alergii. Spróbuje tak jak zaleciła. justaa ale bystrzacha z Twojego synka. Może jednak uda Ci się sprzedać gondolę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie dopadla ogólna nie moc :( evanikaa niby daleko do choinki, ale kupić nie zaszkodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×