Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

hej mika- obejrzałam film z Tomusiem i moja Gabi też tak mówi mama. Zwłaszcza wtedy gdy czegoś chce,np. spać albo jeść :-) evanikaaa- można wiedzieć czym się zajmujesz w pracy? Karina- ja karmię Gabrysię podobnie jak radziła Ci lekarka. Daję jej cyca ok. 3-4 razy: rano po przebudzeniu, czasami po południu ok. 17 i potem ok. 19:30 na noc. Czasami pije też raz nad ranem, ok.3-4. Poza tym je kaszkę z połową deserku ok. 11, obiadek ok. 14:30. W miedzyczasie herbatka lub soczek. Ostatnio zaczęłam dawać jej kaszkę mleczno-ryżowąi nie wymiotuje po niej. Może przeszła jej już ta nietolerancja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ruda_lala- ja robię co roku takie kalendarze na Dzień Babci i Dziadka. Zrobiłam też kubki ze zdjęciem Wiktorki. wszyscy byli zachwyceni :-) Polecam to na prezent...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doroteczka i mika dziękuję za filmy w koncu je obejrzałam. Nasze dzieci są strasznie wygadane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dzuiewczyny ja dziekuje za maile ale nietsety tego filmiku nie moge otwoprzyc :( nie mam takiego programu u siebie ktory by to otworzył :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak na zakończenie dzisiejszego dnia. Powiedzcie czy zakładacie jeszcze swoim maluchom czapeczki po kapieli? To tyle, spokojnej nocy 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Light Blue, ja nigdy nie zakładałam czapeczki po kąpieli. flowerska - miłej podróży, spokojnego lotu. Napisz jak było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MaMani programik juz do Ciebie wysylam Ja rowniez nigdy nie zakladalam czapeczki po kapieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mika dzieki:) to sobie wkoncu obejze wyczyny twojej pociechy :D:D:D ja tez Mani nie zakładalam czapki po kapieli, zreszta u nas w domu taki gorąc ze w czapce to by dziecko padlo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mika ja tez prosze o program..... nie zakladam czapki po kapieli......zakladalam jak byla malusia...... pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haj. u mnie nocka byla suuuuper bartek zanal o18.30 i obudzil sie o 7 ja tez nie zakladalam czapeczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. kapikapi ja mimo,ze wystawiam na allegro w tej sprawie nie umiem ci pomóc. Jak Karola wstanie, to idziemy na spacer, nawet dzisiaj jest vładna pogoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kapikapi, ja do wycinania zdjęć używam programu Ulead Photo Express 5 SE. Dostałam go jako gratis do zakupionego aparatu. Jeśli chodzi o ilość rzeczy w paczce - trudno powiedzieć. Mnie raz sprawdziła się paczka a innym razem osobno sprzedane rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam... dzisiaj niewyspana ale w dobrym nastroju! Prauje w malutkiej firmie i zajmuje sie ksiegowoscia, logistyka, kadrami...wszystko robie po trochu! Light..ja zakladam czapeczke po kapieli..ale tylko gdy myje główke. Robie to, bo u nas w domu zawsze (nie wiem dlaczego) wychłodzony jest przedpokój i przechodzac do pokoju jest chlodno! Sciagam jej ja po 30 minutach... Flowerska - spokojnej podrozy!! A ja juz nie pamietam jak to bylo jak Kamcia przesypiala nocki. Teraz (zawsze) zasypia o 20, budzi sie o 23:30...i tak co 2-3 godziny krzyczy..wiec od polnocy spi z nami w lozku! Nie wiem dlaczego, ale jak juz wspominalam, moze ona tak wlasnie wynagradza sobie brak mojej osobki w ciagu dnia! Wracam do pracy cmok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem. My już po spacerku, ekspresowym, strasznie zimno się zrobiło jak nie ma słońca. A do tego wieje zimny wiatr. Karola wypiła mleko z kaszką i zjadła zupkę marchewkowa z całym ryzem-niezmielonym i kilkoma kroplami oliwy z oliwek. Teraz zasypia. kapikapi ja umieszczam takie zdjęcia jakie zrobie,bez zadnej obróbki. Moj aparat robi je w formacje VGA, i idealnie pasuja na alegro, co prawda musze za nie dopłacac chyba 10 gr (za kazde jedno) , ale opłata za jedną jakas moja aukcje nigdy nie przekroczyła 1 zł. Ponizej jedna z moich aukcji http://www.allegro.pl/show_item.php?item=268748099 i opłata za tę aukcje wyniosła mnie 75 gr. Najczęsciej wystwiam po 1 sztuce lub w kompletach jesli takowe mam. Dzięki za odpowiedz w sprawie czapeczki. evanikaa mam podobnie jak ty wiec stad moje zapytanie. Ja co prawda nie zakladam juz czapeczki po kapieli, bo po prostu ją posiałam(czytaj zgubiłam) , ale miałam wyrzuty sumienia,ze moze robie krzywde karoli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justaaa ja mam kojec i bardzo sie sprawdza bartek tez w nim normalnie staje. Rano jak sie Bartek budzi jest taki kochany niechce rodzica przeszkadzac i wtedy siada bierze zabawke i sie bawi :) ruda lala bylas na basenie? Juz bym pojechala ale Barti dalej zakatarzony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MaMani napisz jak tam po wizycie u lekarza. Mam nadzieje, ze wszystko oki. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Własnie Mani....pisz szybko jak twoja córcia!!! ja jutro wybieram sie na kontrol do neurologa i mam nadzieje, ze bedzie ok!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was wszystkie Ja pol nocy nie spalam adrenalinka mi chyba nie dala spac Rudalala i MaMani dziekuje wam bardzo za wczorajsza rozmowe,rudzia zrobilam tak jak mi wczoraj poradzilas i przeprosilam Konradka ze tak sie na niego wydarlam i ze dostal ale jeszcze raz z nim rozmawialam i on juz teraz wie ze zrobil zle i co moglo sie stac i tez mnie przeprosil i nawet sam wymyslil sobie kare;) A teraz male wytlumaczenie dla wszystkich;) Wczoraj wracalismy ze szkoly ja pchalam wozek i szlam z kolezanka a przed nami szedl Konradek i kolezanki syn.Wpewnym momecie Konrad podniosl dwie bryly zmarznietego lodu i kazalam mu je wyrzucic bo sa twarde i nie wolno takimi sie rzucac bo mozna zrobic tylko krzywde i wyrzucil fakt moja wina bo nie sprawdzilam czy wyrzucil wszystko szczescie w nieszczesciu wyrzucil ta wieksza bryle mniejsza zostawil.Kiedy szlismy dalej widze w pewnym momecie jedzie auto z przeciwka i Konrada jak rzuca ta mniejsza bryla w przednia szybe.Nogi sie podemna ugiely ,zaraz sie na niego wydarlam(nie ukrywam ze przesadzilam)i oczywiscie polecialy dwa klapsy porzadne w tylek .Facet wycofal ale zachowal sie bardzo spokojnie bo jak ja zakonczylam pouczanie Konradka na ulicy to on stwierdzil ze nie bedzie juz nic dodawal bo ja wszystko przekazalam dziecku ale ja kazalam mu by tez cos powiedzial wiec spytal sie konradka czy ma swoj pokoj na odpowiedz pizytywna pan mu powiedzial ze jakby pekla szyba to mama musialaby sprzedac zabawki i meble by zaplacic za ta szybe.Konrad plakal a ja bylam tak zdenerwowana ze az w domu ryczalam.Jak ta bryla poleciala na szybe to tak trzasnelo ze ja myslalam ze szyba poszla a widzialam ze w aucie z przodu dwie osoby siedzialy az nie chce myslec co by bylo gdyby szyba poszla i ich pokaleczyla:(Dzieki Bogu nic sie nie stalo. To napisalam do dziewczyn z mojego forum a nie do zadnej Pomaranczki wiec darujcie sobie zbedne komcie bo i tak was ignorujemy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojj Ruda...czasem - a moze czesto, dzieciaki nie wiedza, ze moga zrobic krzywde swoim zachowaniem. Czasem trzeba podniesc glos zeby maluch zrozumial, ale byle nie za czesto...Nie wiem jak ja bym zareagowała, bo ja z natury jestem bardzo nerwowa... Głowa do góry Kondzio zrozumial (na pewno), ze takich rzeczy nie nalezy robi i chyba nie powtorzy \"ataku na kierowców\"..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieje ze zrozumial evanika.Ja od razu wczoraj sie zastanawialam czy cos zle zrobilam ale rudalala i MaMani stwierdzily ze wlasnie czasami dzieci tak juz robia ze najpierw cos przeskrobia a potem dopuero wlacza myslenie.Oby to byl pierwszy i ostatni taki wybryk. Ja juz zwarta i gotowa na przyjecie gosci ale przyjada dopiero jutro i to pod koniec dnia bo o 13 musza jeszcze isc na pogrzeb,zmarla babcia meza mojej kuzynki:( U mnie na osiedlu dzisiaj tez jest pogrzeb ,szok w czerwcu jeszcze widzialam jak facet jezdzil na motorze w sierpniu wykryli u niego raka.Jestem przerazona bo moje osiedle jest male a to juz trzeci pogrzeb w tym roku na osiedlu:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rudamaxi - mam nadzieję, że już ochłonęłaś... Zuzanka - nie byliśmy już na basenie od chyba 3 tyg. Wtedy jak pisałam, że pojedziemy to jednak nie byliśmy. Jak widzę ten śnieg za oknem to mi się odechciewa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja juz po wizycie u lekarki. Jestem zdziwiona ale skoro mówi to juz 2 lekarz i do tego specjalista neurolog to cos w tym musi być. Lekarka powiedziała ze Mania ma lekko obnizone napięcie ale tym nie ma co sie przejmowac bo nie jest az tak obnizone zeby jakos bardzo odstawała od innych dzieci, poprostu bedzie wolniej sie rozwijala niz jej rówiesnicy. Neurologicznie mała jest zupełnie zdrowa a nie siedzi bo... bo mamusia jej nie sadzała... uslyszalam znów to samo \"jak to sobie pani wyobraza ze jak jej pani nie sadza to ona sama bedzie siedziec? przeciez to trzeba trenowac. Jak sie pani nie nauczy jezdzic na wrotkach i nie bedzie trenowała to mysli pani ze wstanie i pojedzie?\"... ja na to \"ale wszyscy - lekarze, programy, poradniki twierdza zeby nie sadzac\" -\" nie sadzac przed 6 miesiacem bo wtedy kregoslup jest jeszcze nieukształtowany ale po 6 SADZAĆ. nie kaze pani jej sadzac na godzine i obkladac poduszkami. Ma ja pani sadzac na 5-6 minut około 15 razy dziennie. Niech ja pani sadza a gwarantuje ze za 2 tyg bedzie sztywno dziecko siedziało\"... No cóż chyba jednak trzeba sadzac i moja cała wiedza w tym temacie polegla... Bedziemy sadzać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×