Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

Hej :) Z okazji zbliżającego się Nowego 2008 Roku życzę Wam pogody ducha i zdrowia!!! I abyśmy nie straciły ze sobą kontaktu przez rok następny a nawet dłużej :D Doroteczka i my będziemy kupować działkę pod budowę w kredyt. Tylko,że tu , gdzie chcemy ją kupić, są tylko rolne. W mojej miejscowości jest głód ziemi, gdzie nie sięgnąc wzrokiem to albo buraki, kukurydza albo jeszcze co innego. 1 hektar gruntu rolnego kosztuje fortunę a o działkach budowlanych nie wspomnę. Ide zadzwonić to mojej siostry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rudamaxi tak mi napisala na gg: pozdrow wszystkie dziewczyny ode mnie i zycze wszystkim kwietniowka i ich rodzinom by nadchodzacy nowy rok byl dla nich rokiem szczegolnym,by byl to rok pelen milosci rodzinnej by uplywal w zdrowiu i by nasze forum w przyszlym roku dzialalo preznie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny zycze Wam wszystkiego naj naj naj w nowym roku, przede wszystkim zdrowia dla naszych szkarbow, a dodatkowo dla Weronik i Mamani udanego rozwiazania i zdrowych maluszkow. Ide zaraz robic koreczki boshe az 200 mam ich zrobic. Nas zasypalo, jest cudnie. Light w miare mozliwosci posle zdjecia z wigilii :) ruda lala sms zajebisty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzanka koniecznie z tymi fotkami, tak długo się nie odzywałaś az w koncu pomyslałam sobie ze musiało byc naprawde super!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki! Mamani, no jestem w szoku!!! GRATULUJĘ!!! Wiem, że bardzo chcieliście dzidziusia dlatego życzę Ci z całego serca zdrowego, ślicznego bobaska! Kar, do kiedy jesteście w Polsce??? Doroteczka - cieszę się z Wami!!! Widzę, że stoicie przed poważną, życiową decyzją...życzę Wam mądrości do podjęcia właściwej decyzji. Oby się spełniły Wasze marzenia! Zuzanka, co z tym macierzyńskim? Zdecydowałaś się?Gdzie się dziś bawicie? Evanika - oby to była gorączka przez ząbkowanie! Ja też dziś wysłałam A. po zakupy sylwestrowe! Light blue - ech, to to musisz być święta kobieta...Ja bym taką teściową chyba zjadła! Pozdrów teścia i ucałuj Karolcię! Rudamaxi - dla ciebie i Twoich pociech również moc serdeczności! Mamo bączka - WRACAJ DO NAS!!! Może z okazji NOWEGO ROKU zaszczycisz nas jednak jakimś wpisikiem? Justaaaaa - no cóż...sama to przeżywałam w pierwszym małżeństwie..i skończyło się jak się skończyło. Tobie życzę duuuużo więcej szczęścia! Dziś wyjątkowy dzień, napewno się dogadacie 👄 21 - masz ślicznych chłopaków! Nasz nocniczek to jeszcze w sklepie stoi heheheh... aga25 - 👄 🌻 👄 flowerska - nigdy nie mów \"nigdy\". Ja się też w prawdzie zarzekam, że już nie chcę dzieci...ale gdyby była jakaś wpadka to pewnie się ucieszę! Natka - co u Ciebie, zamilkłaś ostatnio???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny dziekuję za życzenia noworoczne. Życzę Wam przede wszystkim zdrowia, radości i dni bez trosk, miłości a reszta jakoś się ułoży :-) ruda_lala i evanikaa- ja też dziś biegałam po sklepach w poszukiwaniu czegokolwiek na dzisiejszą kolację. Mieliśmy iść na bal ale niestety nasze dziewczynki są znowu chore :-( Obie na antybiotykach...Gabi miała wcześniej kaszel a od soboty doszedł katar i charczenie. Zaraziła się od Wiktorki. Tylko że Wiki już z tego wychodzi a Gabrysi zawsze idzie na oskrzela. Jeszcze nie ma obturacji w oskrzelach ale słychać już świsty. Mam nadzieję że dostała leki w porę i uda nam się tego uniknąć. W piątek idę z nią do pulmonologa i mam nadzieję że powie nam co naprawdę robić bo mnie już ręce opadają :-( Martwię się,bo lekarz powiedział że ma już tak \"rozchwiane\" oskrzela że teraz nie tylko alergen pokarmowy może powodować ich skurcz ale najdrobniejsza infekcja...Ma już taką skłonność...To już trzeci antybiotyk w tym miesiącu...To na pewno nie jest dla niej dobre :-( W niedzielę miałam strasznego doła. Płakałam z bezsilności. Nie wiem jak ją chronić. Na spacery już prawie w ogóle nie wychodzimy. Eh..... no ale Wy też macie swoje problemy.. Weronika-trzymam kciuki za zdrowie Izy i Ciebie też Sarita-za Kasię też trzymam z kolei cieszę się że inne dzieci są zdrowe, że Marcelkowi (chyba dobrze pamiętam?) wyszły dobre wyniki.... w ogóle za wszystkie nasze dzieciaczki trzymam kciuki,żeby nie chorowały bo to jest najgorsze co może być. doroteczka-fajnie że chcecie się budować, my też o tym marzymy :-) wyjazd...no,no...musicie poważnie się zastanowić...na pewno będzie dobrze :-) 21-dziewczyny mają rację pisząc że masz świetnych chłopaków...swoimi usmiechami i psotkami wynagradzają Ci pewnie ciężkie chwile :-) justaa-gratuluję zdanego egzaminu. No to skoro masz już za sobą najgorszy egzamin to teraz będzie już z górki :-) flowerska- przepraszam jezeli przez mój komputer \"walnął\" Twój system... Karina- chyba nie spotkamy się bo nie chcę narażać Twoich dzieci na jakieś choróbska. Sama widzisz że my jakoś nie możemy się z tego wygrzebać :-( Tym z Was,które idą gdzieś na balety życzę dobrej zabawy . Bawcie się za mnie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my tez siedzimy w domku........pewnie przyjda do nas tesciowie pod wieczor....to posiedzimy razem.....pewnie zdziwone jestescie ze z tesciami hihihih ale o dziwo mamy teraz dobry kontakt...oby tak dalej...... izawik szkoda twoich ksiezniczek oby 2008 przyniosl wam wiecej zdrowka bo przeciez wiemy ze to najwazniejsze.... buziaczki dla reszty kwietnioweczek.....🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
balony nadmuchane...szampan się chłodzi...łosoś piecze w piekarniku...będzie fajnie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Echhh łosoś, pycha........................ :P U mnie sałatka wódkowa zrobiona i sałatka z z selerem , ananasem, kukurydzą itd też. I my też siedzimy z teściami ;) ruda_lala ja do świętej mam jak stąd na księzyc i spowrotem. raczej mam nie pokoleji w głowie ,ze wszystko przemilczam i toleruję, ale to taki szczegół :D To tyle w starym roku. Do zobaczenia i poczytania....za rok! Zdrowia i jeszcze raz zdrowia dla Was i dla Waszych dzieciaczków!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izawik - dużo zdrówka Twoim dziewczynkom. Oj wiem jak to jest...człowiek jest bezsilny wobec choroby dzieci. Ucałuj królewny od nas 👄. Milenka bardzo Ci dziękuje za pamięć...już ją ucałowałam od Ciebie! Justa...a nie mówiłam, bedzie dobrze..głowa do góry. W każdym związku tak jest. A my już po sylwestrze... :) Byli u nas znajomi z roczną dziewczynką o 16.30 posiedzieli do 20.00, wypiliśmy szampana zjedliśmy troszkę pyszności i teraz mamy z moim A. czas tylko dla siebie... Ale głowy nie daję, ćzy dotrwamy do północy...no, chyba że nas fajerwerki obudzą ;) :) :) :) Więc kochane, chciałam Wam życzyć, aby Nowy Rok był dla Was pasmem radości, żeby choroby omijały Wasze rodziny szerokim łukiem i aby nasze forum dalej kwitło w siłę 👄 usta] usta] Do zobaczenia w Nowym Roku!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to i ja nie bede oryginalna. To już nasz 3 rok razem- zaczeolismy w 2006, przetrwałyscmy caly 2007 a teraz wkraczamy razem w 2008. Niestety już nie w takim gronie jak na poczatku. Mam nadzieje ze w tym nowym roku wszystkie dziewczyny które przestały pisac zajzą tutaj i wrócą do nas :) wszystkim kwietniówką 2007 a takze marcówką i lutówką bo i takie tu mamy :) życze zdrowia szczescia, pieniędzy i spelniena marzen ::D Szczęsliwego 2008 roku dziewczyny dla Was i waszych rodzin! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie dodajcie jeszcze godzine:-) Choc z Jarkiem postanowilismy wlasnie otworzyc szampana wg polskiego czasu:-) Dziekuje pieknie za wszystkie zyczenia!!! Wam rowniez zycze pomyslnosci w nowym roku, bez chorob, problemow, klotni za to samych radosnych, szczesliwych dni!!!! 21 Mati i Kacperek sa cudni! Smialismy sie ostatnio z jarkiem jak to fajnie ,usi wygladac jak bija sie o zabawki:-) Doroteczka gratuluje zakupu. My cbedziemy w Polsce w lutym i tez chcemy sie za jakas dzialeczka porozgladac. Oczywiscie rowniez na kredyt;-) Mam nadzieje,ze Twojemu mezowi uda sie znalesc jakas fajna prace za granica i Wy szybko do niego dolaczycie. Rozlaka jest beznadziejna:-( Izawik, wspolczuje ze dziewczynki znow choruja. bardzo mi ich szkoda,bo takie maluszki bardzo sie mecza:-( Ma nadzieje,ze to ju koniec chorob, limit wyczerpal sie na kilka ladnych lat!!! Light Blue Twoja T to debesciara, moja tez z rodzaju hrabianek;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello dziewuszki!!!!!!!!!!!!!! My już po imprezie :D Karolcia usnęła po 21. A teraz ja uciekam spac. Buziaczki na ten Nowy Rok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello!!!! moja corcia dotrwala do fajerwerkow.....niedawno poszla spac a padla jak przecinak hihihihh jeszcze raz szczesliwego nowego roku........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ja też Was witam w Nowym Roku! Pewnie wszystkie jeszcze odsypiacie....nie perzeszkadza wobec tego.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! chciałam wam złożyć spóźnione życzenia noworoczne czyli wszystkiego naj naj naj naj a przedewszystkim dużo zdrowia i miłości! bardzo prepraszam ale wczoraj nie miałam do tego głowy bo popołudniu wyszłyśmy z Kasiulą ze szpitala. wyniki ma dobre a za 2 tygodnie czeka nas jeszcze usg nereczek. buziaki dla wszystkich!!!!!!!!!!! papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sarita super,ze juz jestescie w domku!!! bardzo sie ciesze i trzymam kciuki za wyniki USG! No i oczywiscie witam w nowym roku:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!!! jeszcze raz wszystkiego najlepsiujsiego !!! wiecie co , tak zachciałao mi się wczoraj pączków że upiekłam ponad 30. myślałam że nie zdążę do Nowego Roku ale udało się skończyć zaraz po 20.00 :) Sylwestra spędziliśmy u mojej mamy i brata. przyjechała również siostra z mężem i dziećmi. Było fajnie. Chyba nigdy Wam nie mówiłam ale u nas na wigilii zawsze jest dużo ludzi, a to dlatego że mam sporą rodzinkę. licząc najbliższych jest nas 39 osób. cięzko nas pomieścić ale jest suuuuper. bardzo wesoło, radośnie. chociaż w tym roku było nas mniej. izawik wiem co przeżywasz. moja Iza też miała tak antybiotyk za antybiotykiem. ręce mi opadały bo jestem bardzo anty nastawiona na antybiotyki i w ogóle nie wiedziałam co mam robić żeby jej pomóc, czy zmienić lekarza czy czekać... justa super że jest juz o.k. :) sarita oby dalej wszystko było dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzanka dzięki 🌻 Doroteczka może w tym samym czasie będziemy się budować. ja mam o tyle lepiej że działkę mamy w prezencie, poza tym moja mama też ma jeszcze dużo działeczek do sprzedania to kasa będzie dla mnie z tych sprzedanych. naprawdę dobrze jest mieszkac na wsi pod tym względem. ziemia jest droga a na wsi ma się ją za darmo, choć nie zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w Nowym Roku. Alina my bawilismy sie u szwagra Radka, oj dzisiaj glowka bolala :) a na balkon dalej wychodzisz? :) Sarita trzymam kciuki!!!!!!!!!!!!!! Light blue tesciowa extra :) zdjecia posle jak moj maz zdgra na kompa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×