Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

Doroteczka a sa jakies szanse na Twoj wyjazd do rodzicow??? Trzymam mocno kciuki,zebys wreszcie zobaczyla sie z rodzina i zeby Twoi rodzice mieli wreszcie szanse zobaczyc wnusie! Oni musza to tez niesamowicie przezywac, widze to zreszta tez po moich rodzicach-ogromnie tesknia za Bartkiem:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Aga napewno obnize poziom w lozeczku,ale musze znalezc klucz do srubek. Pochwale sie wam. Karolci wczoraj zaczał wychodzić ząbek. Tylko jeszcze nie wiem ktora to dolna 1 prawa czy lewa. Jak bede mogła zobaczyc to was zamelduje ktory ta zabek :D Ale jestem szczęśliwa!!!!!!!!!!!! Teraz juz chociaz wiem czemu w ciagu ostatnich dni i nocy Karolcia tak strasznie marudziła i płakała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Light no pieknie wygladasz :) mika Bartek z Milenka tez plywali w takich kolkach, sliczne zdjecie. Jezu co schorowanych facetow to masakra, R mial dzisiaj 37,5 goraczki a zachowywal sie jakby mial conajmniej 40 umieral na stojaco :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Chciałam się szybko przywitac, zanim zaczne ciezka prace. Podobno styczeń miał być spokojny! A tak nie jest. Nie wiem w co rece włożyć!? Madziorek – mój kuzyn tez mieszka w Nürnberg! Już od jakiegos czasu, ooo chyba od 2 lat, z zona i coreczka! Matkooo nie mialam z nim kontaktu od tak dawna! Wczoraj, tak jak sobie obiecałam poszlam wczesniej spac! Może nie pospalam za dlugo, ale jestem wyspana. Mani – ale mnie na wspomnienia wzielo, jak zobaczyłam fotke twojego maleństwa. Ja chciałabym zaczac swoje (nasze) Staranka od wrzesnia, ale czy nam się uda zabrac do dziela? Ja nadal nie mam @..... a już nie karmie tak jak wczesniej. Kama bierze tylko cycuszka do mociumkania w nocy! Musze wybrac się do gina….chce zmienic lekarza! Mika – ale fajowa masz rybke! Dosc tego, ja dzisiaj dzwonie na basen – może będą jakies dogodniejsze godziny, niż ostatnie jakie nam proponuja (20:00).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza o takie gofry wlasnie mi chodzilo! Zajadamy sie wiec przepis sie sprawdzil. Maja ma katar a dodatkowo w nocy goraczkowala. Nie mogla spac i do polnocy poplakiwala. Nocke mialam nie przespana... :-(((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja rowniez witam nowa forumowiczke :) Light ja tez chce to fryzjera!! Tak jak Aga. A gdzie tam jeszcze do marca. Aga to sie juz moze pakowac a ja jeszcze caly luty musze czekac. Mam dosc chodzenia za Tomkem po calym domu, wspina sie na co sie da, wczoraj nabil guza mimo, ze bylam obok. Tak przydalby mi sie krotki odpoczynek, chociaz jeden dzien poza domem, ta rutyna mnie wykancza. Dziewczyny czy TłUSTY CZWARTEK to jutro?? I jesli tak to co upitrasic jak sie jest na diecie?! Narazie zrzucilam 6 kilo, ale do stanu sprzed ciazy wciaz 10 na karku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flowerska ja tez mam juz dosc chodzenia z Bartkiem kregosłup mi wysiada, staram sie go dawac go do kojca i tam jakis czas sie zabawi. Idziemy zaraz na spacer słoneczko ładnie swieci. Od kolezanki syn ma 1,5 roku i nie chodzi lekarze mowili ze to przez chodzik, nogi ma silne ale niechce mu sie chodzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga*25** no co ty ja nie z tych co się obrażają dzięki za wpisanie wszystko jest ok. ja mam tutaj inaczej niż w Polsce , dopiero idziemy z Liwią do lekarza jak skończy rok na kontrolę i ponowne szczepienia . teraz odpoczywamy od lekarzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rudamaxi od mnie do Augsburg jest jakieś 250 km to miasteczko jest koło München , a co ty też jesteś w Niemczech?????? Czy masz tu jakąś rodzinkę. Może się spotkamy na kawie?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
flowerska jak dietę stosujesz???? ja też bym chciała zrzucić parę kilo zostało mi niewiele do szczęścia. możecie się śmiać i pomyśleć że głupia jestem ale mam jeszcze 3 kg to niedużo , ale są one tak uciążliwe że muszę się ich pozbyć. Dzisiaj mam ciężki dzień Liwii idą z góry ząbki na dole ma już dwa i nie wiem kiedy jej wyszły obyło się bez maści i środków przeciwbólowych, a z tymi górnymi jest ciężko, noc zarwana i dzień też bo cały czas bidunie boli Light gratulacje pierwszego ząbka u Karolinki daj jej od cioci madziorki wielkiego buziaczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łoo matko przegapilam – mialam napisac co s o gofrach! Przepisu nie mam, a jak już jakis mialam to gofry mi nie wychodzily. Wzielam się na sposób i kupuje gotowe ciasto w butelce. Gofry sa dobre, ale to nie to samo co w cukierence! Dzisiaj będę robila faworki! Przepis już znalazłam…mam nadzieje, ze będą pyszne! Madziorek – mój kuzyn w Nürnbergii zapuścił korzenie i nie mysli o wyprowadzce, jest zachwycony tym miejscem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evanikaa to śliczne miasto sama jestem nim zauroczona, w ogóle tutejsze strony to przepiękne krajobrazy. puszczę Wam zdjęcia ,ale muszę poczekać na słoneczną pogodę dzisiaj jest pochmurny dzień. oki spadam prasować prać i muszę posprzątać a teraz jet dobry czas bo Liwia śpi. odezwę się później:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny!!! Flowerska zostaw Tomka z M w ktorys dzien i umowimy sie na zkaupy;-) Bo tego mi najbardziej brakuje-zakupow z kolezankami! Same wiecie jak to jest z facetami, Jarek jest wiecznie znudzony,ze nie wspomne juz o Bartku, wszedzie musimy go z nami ciagac, bo nie mamy go z kim zostawic:-( Light wielkie buziole dla Karolci!!!Jest zabek!!!! 🌼 Ha ha i udanych poszukiwan;-) MIka sliczny plywak, extra wyglada w tym koleczku!!! Pochwal sie cos ta swoja nowa praca! Zuzanka witaj w klubie:-) Izawik a jak Twoj maz sie czuje? Doroteczki P tez byl na zwolnieniu, jak tam sobie radzisz Dorotka? Kar zdrowka dla Majeczki!!! Wlasnie powiedzialam Jarkowi,ze jutro tlusty czwartek, a on sie smieje ze my tlusty czwartek mamy codziennie;-) My tez dzis mamy sloneczny dzien i zaraz wyruszamy na dlugi spacer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny ja tylko na chwilke i wracam wiadomo do czego:( Mika niunia sliczna w tej wodzie:) Zuzanka wspolczuje chorego meza,tak maja wszyscy faceci tak dla pokrzepienia serc ostatnio byl chory Vikuni chrzestny wiec jego mama sie pyta na co ma ochote a on jej na to ze na jajecznice wiec mu ja zrobila a potem sobie zarzyczyl by go mama nakarmila:DTaki byl konajacy:D madziorek ja niby 16 mam jechac do Agsburga na tydzien czasu ale jeszcze nie podjelam ostatecznej decyzji,troche sie wacham Pozdrawiam cala reszte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mika fajna Rybka. Light ja też odetchnęłam z ulgą gdy niedawno odkryłam pierwsze 2 ząbki u Izy. a przez te gofry izawik Ci się dostanie. bo muszę je zrobić dzisiaj mężowi. gdy wczoraj Was czytałam to na głos do siebie powiedziałam : jak ja nie lubię gofrów a mąż na to , za to ja uwielbiam. i masz babo placek. ;) justaaaa co tam u Ciebie? czy wszystko dobrze? odezwij się!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a raczej kar się dostanie bo to ona zaczęła o gofrach. izawik właśnie jak mąż? był u lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te gofry są naprawdę pyszne. Nawet mój mąż stwierdził, że w końcu to są prawdziwe gofry!!! Trzeba je jednak wyłożyć na kratkę, ja użyłam tego czegoś od mikrofali :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wy tu o gofrach a ja na diecie :O :D POmarzyc jedak sobie mogę. Jutro zaczynam kolejne opakowanie kapsułek a waga drgneła o 2,5 kg. Jeszcze zrobie sobie odsysanie tłuszczu , zacznę ćwiczyć a efekt będzie rewelacyjny :D A tak poważnie, to robe brzuszki, bo musze pozbyc się tej oponki z przodu. No, ale co dobre jest, na pozbycie się \"boczków\" ? Karolcia nie moze zakumac o co chodzi,że coś ma w buźce a nie moze tego wypluć ani połknąć :D Cały czas robi sssssss albo pluje wszystkim czym popadnie. madziorek jakby cię w przyszłości zaatakowały pomaranczki, to je zlewaj. To taka moja rada, mysle ,że inne dziewczyny doradza ci to samo. mika będziesz miała w domu pływaka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Light bierzesz te kapsulki z kapusty tak? kuuuuuu ja tez musze zrzucic bo za chwile roczek a ja wygladam jak rebeka :) Dziewczyny pamietacie ostatnio pisalysmy o chrzcinach a tu juz roczek, ale ten czas zapyala :) Dzisiaj barto mial n aobiad ziemniaka sosik i szpinak ale wcinal szok i jeszcze potem sie darl ze juz nic niema :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzanka tak biore te kapsułki, ale na takie wyrzeczenia powinien byc większy efekt :O rebeka :D:D:D Kupowałas mrozony szpinak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weronika- nie bądź zła o te gofry :-) no a w końcy mężusiowi też trzeba dogadzać, no nie? ;-) aga-mój mąż wygląda okropnie,ale do lekarza nie chciał iść. Ciekawe a jak miał niecałe 38st to już umierał i do lekarza od razu poleciał ;-) czasami trudno zrozumieć tych facetów :-) maMani-, rany...fajnie znowu zobaczyć takie zdjęcie :-) który to tydzień,bo starciłam rachubę? ja wczoraj zrobiłam Gabrysi taki kisiel-budyń bezmleczny. No i tak jej smakował, że okazało się że jest go za mało, więc szybko musiałam dorabiać kolejną porcję ;-) Karina- ja też kładę właśnie na tą kratkę z mikrofali :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matkooo dziewczyny, jak ja wam zazdroszcze tych kilogramow. Tak, tak zazdroszcze! Na mnie wszystko wisi, nawet jeansy, które kupiłam w grudniu. Chciałabym przytyc troszke, ale mi nie wychodzi. Hehe może jutro, opcham się faworkami!! Za chwil kilka koncze prace….ja chyba jestem stworzona do siedzenia w domu i leniuchowania. Marzy mi się pichcenie, siedzenie w domowych pieleszach…..wszystko się zmienilo. Kiedys mogłam pracowac 24 h i mi nic nie przeszkadzalo! A teraz? Dmator jeden ze mnie! Tak dawno nigdzie nie bylam, ze na sama mysl o imprezie sobotniej ( u mojej przyjaciółki i jej przyszłego mela) przchodza mnie ciarki bo nie wiem w co się ubrac…hehe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natka a ty co nie piszesz??????????????? Opis na gg jest bardzo ciekawy, zdradz gdzie do tej pracy się wybierasz!!!!!!!!!!! mika a ty gdzie pracujesz??? matko a ja siedze w domu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Light to ile masz tych kilo za dużo ????że łykasz jakieś tabletki. Ja ograniczyłam słodycze piję dużo wody ,herbat zielonych no i nie jem po 18. Na razie skutkuje ale bardzo powoli, ale lepiej powoli niż szybko i później skóra obwisła. Ja tego nie rozumiem ...mój mąż potrafi zjeść obiad z dwóch dań po godzinie zagryźć chipsami popić piwem i nic po nim nie widać . A ja zjem czekoladkę i jakieś śmieszne ciastko i muszę być na diecie hoho a może i dużej. mam koleżankę w-fistkę i pytałam jak długo trzeba robić brzuszki żeby był efekt to mi powiedziała że robiąc codziennie , pozbędę się1 cm tłuszczu za miesiąc ...oczywiście intensywnych ćwiczeń. po porodzie dorwałam ćwiczenia na brzuch są rewelka ale na dłuższą metę nudzą podam linka dla zainteresowanych http://wdziek.info/aerobiczna_6_weidera.html ja wytrzymałam do 33 dnia potem mnie to nudziło efekty są połączyłam je z innymi ćwiczeniami na inne partie ciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Light to ile masz tych kilo za dużo ????że łykasz jakieś tabletki. Ja ograniczyłam słodycze piję dużo wody ,herbat zielonych no i nie jem po 18. Na razie skutkuje ale bardzo powoli, ale lepiej powoli niż szybko i później skóra obwisła. Ja tego nie rozumiem ...mój mąż potrafi zjeść obiad z dwóch dań po godzinie zagryźć chipsami popić piwem i nic po nim nie widać . A ja zjem czekoladkę i jakieś śmieszne ciastko i muszę być na diecie hoho a może i dużej. mam koleżankę w-fistkę i pytałam jak długo trzeba robić brzuszki żeby był efekt to mi powiedziała że robiąc codziennie , pozbędę się1 cm tłuszczu za miesiąc ...oczywiście intensywnych ćwiczeń. po porodzie dorwałam ćwiczenia na brzuch są rewelka ale na dłuższą metę nudzą podam linka dla zainteresowanych http://wdziek.info/aerobiczna_6_weidera.html ja wytrzymałam do 33 dnia potem mnie to nudziło efekty są połączyłam je z innymi ćwiczeniami na inne partie ciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziorek moja dieta wyglada dokladnie tak samo. Mniej jem, slodyczy zero, te same pory posilkow. Tylko na cwiczenia ani ochoty ani czasu. jak sie wybiegam za tomkiem po calym domu to mam dosc. Tez nie wiem jak sie pozbyc boczkow i szczegolnie dobijaja mnie te waleczki na plecach pod lopatkami. Ale mam dzisiaj handre. BRRRRRRRRR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×