Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

hehe dobra.. a za pare lat bedziemy siedzialy i martwily sie, ze nasze dzieciaczki poszly na balety i jeszcze nie ma ich w domu! To dopiero bedzie szok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyłączam się do życzeń dla Liwii :-) rudamaxi- fajnie opisałaś te wspomnienia. Ja też pamiętam wszystko w najdrobniejszym szczególe. To samo jset jesli chodzi o Wiktorkę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liwia wybacz rudej ciotce ale tak jak wczesniej pisalam skleroza:P Liwia duzo zdrowka z okazji 11 miesiecy a za miesiac ty stawiasz torta:D ruda_lala wspomnienia a zwlaszcza takie wspomnienia sa cudowne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rany!!ale ze mnie pierdoła ;-) jeszcze największe, najsłodsze i najszczersze życzenia dla Bartusia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kochane Nadal nie mam netu i korzystam gościnnie więc czas mnie trochę goni ale musiałam tu zajrzeć. U nas dobrze Maja rozrabia, dzisiaj weszła po schodach na samą górę i nie wiem nawet kiedy ale było tak chicho i to mnie trochę zaniepokoiło. Zaczęliśmy ją szukać po pokojach a ona sobie stała i się śmiała. Dobrze, że Kuba ją zauważył. Poza tym dobrze je, gorzej ze spaniem bo budzi się po kilka razy w nocy a le ostatnio daje mi pospać do 8 a to sukces w porównaniu z godziną 6. Dziękuję za wszystkie zdjęcia ale nie mogę ich wszystkich obejrzeć. Przynajmniej będę miała potem co oglądać. Dobra uciekam. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech w takim dobrym nastroju i ze wspomnieniami w glowie czas do lozeczka... buzkiaki jeszcze raz wszystkiego najlepszego dla roczniakow i miesieczniakow!! cmok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj ja jeszcze poczytalam stronki 340-343 najlepszy tekst sarity:D Dziewczyny gdzie wy rodzicie?:D szkoda ze sofijka z nami juz nie pisze i tyle dziewczy,smutne to troszke.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bryy Bartoszkowi zuzankowemu :D:D!!!!!!!!!!!! W dniu Twoich 1 !!!!urodzin, w dniu pełnym radości, najlepsze życzonka, pięknego w życiu słonka, smutków małych jak biedronka, zawsze uśmiechniętej buzi, mnóstwa słodkich całusów, i spełnienia wszystkich marzeń!!! Kochanie i dużo zdrowia a mamusi uśmiechu na twarzy!!!! 🌻🌻🌻🌻 Tych wspomnien nie odbierze nam nikt !!!! Dziewczyny baardzo mocno dziekuje za wspisy na n-k

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki 🌼 dużo dużo calysków dla bartusia zuzanki :D 🌼 i spóźnione 11 miesięczne zyczonka dla Liwi :D:D widze że wspominkowo się zrobilo :D:D my dziś wstalysmy o 6.30 brrrrr.... Ojciec obudzil Maniulke bo ganial w te i wewte po calym domu.... i znów pogoda do d... Pozdrawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc laseczki.. Bartusiu rosnij duuuzy okraglutki hihihhiih Moja corcia juz robi male pierwsze samodzielne kroczki.......hihihihihhihihhihih moze podepcze roczek..kto to wie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej widzę że ja jestem jedne dzień do przodu bo ja już wczoraj ściskałam Bartusia ;-) w takim razie dzisiaj przesyłam jeszcze większe uściski i całusy :-) właśnie dzisiaj kończysz Roczek śmiało teraz ruszaj w świat! Żyj radośnie, chciej najwięcej trzymaj szczęście swe za ręce! :-) fajnie tak powspominać,a weronika i maMani niedługo będą to znowu przeżywać :-) u nas też dzisiaj brzydka pogoda, a Gabi jak zwykle rządzi ;-) postanowiłam że muszę wreszcie skończyć kronikę Gabrysi (0-1 roku). No i dostała piękny album który też muszę zapełnić zdjęciami. Czeka mnie dużo pracy,żeby przeryć wszystkie zdjęcia, wybrać coś, opisać i dać do wywołania....ale zrobię to, a potem dziewczyny dostaną fajne prezenty w postaci swoich kronik i odlewów gipsowych swoich rączek :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izawik :) już nie mogę się doczekac :) A Weronika to juz chyba na dniach ma termin tak? Gosia chyba ty masz z nią kontakt. na kiedy ma termin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo już sobie znalazlam ze weronika ma termin na poczatek maja :) no to już niedlugo :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaraz pędzę do pracy ale mam nadzieję, że zdążę jeszcze złożyć życzenia Bartusiowi: Słodki skarbie mały, masz już roczek cały, Śmiało wołasz: mama, tata Śmiej się do całego świata!!!! ❤️ 🌻 ❤️ ❤️ 🌻 ❤️ ❤️ 🌻 ❤️ ❤️ 🌻 ❤️ ❤️ 🌻 ❤️ ❤️ ❤️🌻 ❤️ ❤️ ❤️ 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochany Bartusiu!!! W dniu Twoich pierwszych urodziny, zyczymy Ci wraz z twoim imiennikiem duzo zrowka, radosci, szczescia, prezentow, by zawsze i wszedzie otaczala Cie milosc najblizszych!!! A ja ostatnio czytalam Jak R informowala o narodzinach Bartusia, to co wklaila wczoraj ruda_lala:-) Moj maly zasmarkaniec dalej charczy a ja juz tak bardzo chcialabym pojsc z nim na dwor. Pogoda nadal ladna i strasznie mi jej szkoda:-( Kar ciesze sie, ze pobyt w Polsce mija Wam przyjemnie, no i fajnie ze spotkacie sie z Iza:-) Uwazaj na swojego malego perszinga:-) Doroteczka brawa dla Werci za samodzielne kroczki!!! Wczoraj zasnelam razem z Bartkiem czyli o 20tej i ominely mnie takie fajne wspomnienia;-) Ale pewnie bedziemy wracac do nich jeszcze nie raz:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rok temu o tej porze urodzil sie maly chlopczyk. W rodzinie wszyscy na niego czekali,a imie Bartek mu nadali. Mama jego była bardzo dumna,o jego tacie już nie wspomnę,jak informował o synku na internetowym forum. Ciotki intrnetowe wszystkie gratulowaly i tak jak teraz z okazji roczku najlepsze życzenia pzesylały. Bartusiu kochany rośnij nam wszystkim szybko i zdrowo bys mogl z tatusiem jezdzic na wyscigi i glosno kibicowac Robertowi Kubicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartoszku serdeczne życzenia na 1 urodzinki 🌼 Faktycznie zbiera się na wspomnienia :) Też wracam do starych stron i czytam jak to było. Pomimo że pamiętam wszystko to fajnie jest poczytać jak się opisywało na świerzo te przeżycia. Pamiętam jak bardzo chciałam już urodzić Karolkę. Te ostatnie dni ciągnęły się w nieskończoność, z wypiekami na twarzy czytałam wasze relacje z porodów i zastanawiałam się jak to będzie u mnie :) Ja też mam w rodzinie dwie ciężarówki i co się spotkamy to mi wracają wspomnienia :) Mam nadzieję że będzie mi dane jeszcze raz zostać mamusią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Dla Barusia Wskoczył kotek na ławeczkę, zdmuchnął na torcie jedną świeczkę, i zamiauczał pięknie miał. Teraz pobiegł bez miauczenia żeby złożyć Ci życzenia!!! Zawsze bądź uśmiechnięty i zdrowy:) dla mamusi też wszystkiego naj :) margolcia na pewno będziesz jeszcze mamą ja sama bym chciała jeszcze raz przez to przejść:) widzę że weronika ma termin tak jak ja miałam :P ale Liwia nie doczekała się tego terminu, przywitałam ją nieco wcześniej:P uuuu będzie miała byka tak jak ja Liwia to zodiakalny byk ale po krzyżowce mamusi Lew i tatusia koziorożca to naprawdę uparty ten nasz byczek:) aga 🌼 ja też czasami pójdę spać z Liwią :) ach ten katar .....może przejdzie za jakiś czas ,Liwii dalej się też ciągnie katar Doroteczka brawo dla Werci za kroczki!!!!!! kar79 ale mialas zabawe w chowanego ....to mala spryciara:D izawik wspaniały pomysł z odlewem gipsowym ....a kronika to zawsze pamiątka sama będziesz do niej zaglądać poczytać czy pooglądać zdjęcia buziale dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam nadzieje, ze Liwia wybaczy zakreconej, zapominalskiej ciotce i przymnie zyczenia i buziaczki z okazji ukonczenia 11 miesiaca!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny Bardzo Bardzo Wam dziekujemy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ruda lala ale mi niespodzianke zrobilas z tymi wspomnieniami dziekujemy :) Bartus ma piekny tort czekam na gosci zdjecia poslemy po imprezie, zmykam sprzatac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Zuza - bojowe zadanie.. wycaluj synka.. hehe ;) Barteczku... wielu cudownych i wesołych dni Ci życze!! Wszystkiego NAJ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×