Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

widoki byly cuuudne, polecam kazdemu taki wypad. Dzieki Ania ze wygladam suuper, ja to sie patrzec na siebie nie moge. Bartek padl. Powiedzcie mi jak wasze dzieciaczki reaguja na zmiane czasu? Ida wczesniej spac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się przylanczam do slów Ani :) Wlasnie obejzalam fotki :D A my dziś bylismy na obiadku rodzinnym z tesciami :-o u zaprzyjaźnionego chinczyka :D:D Mani sie podobalo bo ją Chineczki zabawiały takie milutkie dziewczyny a Mania cala w skowronkach :D:D A poźniej bylismy na spacerku :D Fotki na www.garnek.pl/mamani są tam też fotki juz po powrocie do domku Maniula w swojej pieknej fryzurze :D:D:D Zuzanka Mania nie ma wcale ochoty zeby isc spac. spala mi dzis tylko 40 minut w dzien i teraz szaleje wykąpana i w pidżamce :D:D roznosi łózeczko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamani obejzalam zdjecia. Maniula super wyglada w tej sukieneczce i opasce, mala damusia. Kurcze czy Ty masz kogos w rodzinie w moich rejonach, tak mi sie wydaje ze jeden gosciu co tam siedzi wydaje mi sie znajomy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzanka który? Moze to tesciu to bym ci wspólczula znajomych :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzanka ja poważnie napisałam o twoim wygladzie. Jedyne góry jakie znam i piekne widiki to okolice Międzygórza, Czarna Góra echhh kiedyś się jeździło :P MaMani obiecuję jutro obejrzec fotki Maniusi :) kar mam nadzieje ze impreza Majeczkowa ;) się udała. Zdjęcia super, tylko pozazdrościć :D ale oczywiście pozytywnie :D Fajnie wygladasz, co tu duzo pisac a ten rózowy konik to prezent Majeczki?? Wypaśny ;) zuzanka nie wiem czy karola robiła sobie cos ze zmiany czasu. Wstała standardowo wg starego czasu o 6 a teraz padła wiec chyba wszystko jest ok :D I ja też padam. Bylismy dzisiaj ogladac huśtawki, bo chcemy kupić taka duzą na dwór. echh same badziewie za mnóstwo kasy i ja bym dziecka w tym nie huśtała, strach sie bać. :P Dobranoc mamuski :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MaMani Mania prześliczną jest dziewczynką i razem wyglądacie bosko :) no i ta fryzura ...po prostu brak mi słów ....super:) zuzanka14 widoki prześliczne tylko pozazdrościć takich wypraw, z Bartusia widzę że też mała torpeda rośnie , i jak ładnie daje sobie radę ze śniegiem:)a oczka ma prześliczne:) LightBlue Karola widać że szczęśliwa z nowego nabytku, a minki ma rozwalające:) Liwia tak dzisiaj wariowała na dworze tyle się nachodziła że padła:) przesyłam fotki:) spadam śpiulkać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki :) nie powiem ze wstalam bo bym musiala wstac ale zwleklam sie z lózka :D:D ale sie zatrulam czyms... calutką noc spedzilam w wc... ale z 2 strony chyba nie zatrucie bo wczoraj w nocy mialam to samo... moze mi sie zoladek popsól albo coś... Ja również skladam życzenia Milence 🌼 Madziorek dziekuje bardzo za mile slowa 🌼 ruda lalo czytalam twój kom. na blogu karolci :D:D zazdroszzcze odwagi bo mi sie takkk podoba ale jak przyszlo co do czego to spakowalam Maniulke w autko i zwialam :D:D:D Juz o tym pisalam Ani :) Do 2 w nocy kleilismy wczoraj tapety a ja zrobilam 4 szblony i stwierdzilam ze na oczy już nie widze. Narazie wygląda to tak... ale jak sie porobi reszte szablonów (tylko ladnie bo te mi wyszly średniawo), posprzata przylepi nalepki da mebelki i firanki to bedzie ślicznie :D:D http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/e826622b0fda7ed7.html coż. nie wyszlo jak na obrazku w internecie... widocznie kiepscy z nas malarze i tapeciarze :D:D:D ale co tam jak sie wprawimy to następny pokoik wyjdzie nam jak z bajki :D:D:D Pozdrawiam i życze miłego dnia 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla roczkowej Milenki by rosla zdrowo,zawsze byla usmiechnieta dziewczynka Zdjecia wszystkie obejrzalam sa swietne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc! Mam spore zaleglosci, ale teraz po weekendzie juz doszlam do siebie po powrocie i bede zagladac czesciej. Moj Tomus codziennie sie uczy czegos nowego, niesamowite te dzieci. W koncu po dlugich moich staraniach zakumal o co chodzi i robi brawo ale papa nadal nie moge sie doprosic. W ogole wiele rzeczy maly juz robi wedle swojego uznania, uparty jest i charakterny. Umyslil sobie, ze w kapieli bedzie stal i majstrowal przy kranie i prysznicu i zadna sila nie jest go w stanie posadzic. Komicznie to wyglada jak myje mu glowe na stojaco. Mamy tez nowy zabek i wyrzynajaca sie dolna 3. Bardzo mi sie pomysl na tort i cale urodzinki Mai podobaly na fotkach. Mania tez wyglada cudnie. Liwi tez wyglada na malego smieszka, zawsze zadowolona jak moj maly. A Karolcia pewnie nie bedzie teraz chciala z samochodu wychodzic. Tomka zaraz usypia widok za oknem. Doroteczka i Justaa zazdroszcze dobrej zabawy. Bo ja to juz chyba nie pamietam jak sie tanczy ;( No i dla naszej solenizantki dzisiejszej moc buziakow! Rosnij zdrowo Milenko! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej widzę że jednak wcięło cały mój post...a tak się naprodukowałam [zły} teraz wychodzę na spacer, później spróbuję to odtworzyć wysłałam Wam zdjęcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Dla Milenki moc buziaków, rośnij zdrowa i zawsze uśmiechnięta -madziorek z Liwia U nas strasznie dzisiaj zimno , wczoraj grilowałam a dzisiaj siedzimy w domku ....co za pogoda w kratkę. My dalej zakatarzone ...... justaaaa super że się impra udała i się dobrze bawiłąś flowerska cieszę się że jesteś z nami i że podróż mineła szczęśliwie. Poczekaj trochę i Tomuś zakuma o co chodzi z robieniem papa , u nas też kąpiel jest na stojąco:P gratulacje następnego ząbka :) MaMani śliczny pokoik będzie:) buziaki miłego dzionka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kobietki wszystkie zdjęcia są wspaniałe, dzieciaczki śliczne i radosne :) Fajnie że udały się urodzinowe imprezki i wesela. Milenko 100 lat !!! Moc uścisków 🌼 Ten czas baaaaardzo szybko płynie. Im bliżej Karoliny urodzin tym częściej wracam myślami do tego jak to było rok temu. A rok temu o tej porze to wcale nie myślałam o porodzie tylko o mojej obronie którą miałam 2 kwietnia. O porodzie to zaczęłam myśleć dopiero od 3 ;) Teraz Karolka jeszcze śpi a o 14 idziemy do lekarza by potwierdzić lub wykluczyć tą różyczkę (bo chciała bym mieć pewność czy to faktycznie to) Ale tak sądzę bo wczoraj wysypało jej jeszcze plecki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale fajnie nowa strona :) To jeszcze wam napiszę że casting na nianię chyba już dobiega końca. Już prawie ostatecznie zdecydowałam się na jedną panią. Zresztą Karolinie chyba też przypadła do gustu bo na dowidzenia przybiła jej piątkę (czego nigdy nie zrobiła dla nikogo innego poza mną i Grześkiem :) ) więc sądzę że to dobry znak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izawik sliczne fotki!! Dzieki. Nie wiem, ktora corcia wygladala sliczniej na tych urodzinach - papiloty super. Tak ogladam te wszystkie urodzinki i az mi sie plakac chce, ze Tomus nie bedzie mial zadnego goscia oprocz swoich rodzicow, ktorych ma na codzien. Buuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izawik córcie prześliczne ....widać że impreza się udała , teraz to Gabi dopiero ma frajdę tyle różności do zabawy :) margolcia1 super że po poszukiwaniach znalazłaś dobrą nianie , trzymam kciuki żeby okazała się wspaniała nianią i Karola czuła się dobrze w jej towarzystwie:) flowerska też Tomuś będzie miał wspaniałe urodzinki bo będzie razem z kochanymi rodzicami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laski!!! STO LAT STO LAT NIECH ZYJE MILA NAM!!!! Kochana Milenko z okazji Twoich pierwszych urodzinek zyczymy Ci z Bartoszkiem zdrowka, usmiechnietej buzi, samych pogodnych i slonecznych dni, mnostwa przyjaciol i by kolejne lata uplywaly wolniej niz miniony rok;-) Dziekuje za wszystkie zdjecia!!! Wszystkie dzieci rewelacyjne! Imprezy roczkowe super, wystroje sal extra, dzieci w odstrojone na maxa, torty przesmacznie wygladajace!!! Najbardziej podoba mi sie zdjecie Wiktorki i Gabrysi w samochodzie! Mai ze sliczna mamusia! Bartka z balwano-kotem;-)! Maniulki po walce z grzebieniem i Liwii ogrodniczki:-)! Przejde od razu do tego,ze jestem zalamana:-( Bartek jst chory, w nocy wyladowalismy w szpitalu, gdzie spedzilismy 3 godziny. Okazalo sie, ze ma krup! Za cholere nie wiedzialam co to i musialam troche w necie przeczytac i wyciagnelam wniosek, ze jest co cos na pograniczu zapalenia krtani z angina:-( Zreszta tak myslalam, bo kiedys przy silnej anginie mialam identyczne problemy z oddychaniem jak teraz Bartek. Ze szpitala odeslali nas z diagnoza za to bez zadnych lekow, bo jak pani dr stwierdzila, to jest wirus i sam przejdzie. Dzis rano Bartek mial znow goraczke, wiec poszlam z nim do przychodni. W przychodni lekarz go zbadal i przepisal antybiotyk, paracetamol, bo tu bez tego ani rusz i inhalacje. Mama ndzieje, ze po tych specyfikach Bartus wyzdrowieje, bo w nocy mialam stracha nieziemskiego:-( Wiem juz co czyula Weronika przy atakach dusznosci Izy. Bartek, tez nie mogl zlapac oddechu:-( Dziewczynki trzymajcie kciuki za powrot do zdrowka mojego lobuza! A wczorajszy dzien nie wskazywal,ze cos moze byc nie tak. Bylismy wreszcie na rowerku, Bartus byl tak szczesliwy, ze nie chcial z niego zejsc, wyjezdzil sie za wszystkie czasy. Goraczka dopadla go wieczorem:-( Dobra, sorki, ze smuce ale musialam sie wyzalic:-( Flowerska nie martw sie urodzinami, wiem, ze to przykre-nam tez bylo bardzo smutno, ale jakos minely i czekamy teraz na kolejne. Co prawda wpadli znajomi, ale to nie to samo co rodzina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agus ucaluj bartusia od Weronisi i ode mnie i powiedz ze ma szybciutko wyzdrowiec bo jest super chlopcem a przeciez super chlopcy nie choruja!!!!! Milenka STO LAT!!!! MaMani pokoj bedzie sliczniutki... izawik i kar fajnie ze impry roczkowe sie udaly.. ja tez sie zastanawiam jak beda wygladaly urodzinki Weroniczki....beda tesciowie,siostra mojego P,moja przybrana babcia, moze jeszcze ze dwie moje kolezanki z dziecmi przyjda do Werki no ale baaardzo zaluje ze nie bedzie moich rodzicow i brata....echhhhhh a wesele sie udalo...ale bylo bardzo malo osob..justaaaaa nie tylko ty wyszlas bo bylas zmeczona....my tez wczesnie wrocilismy ale chociaz sie wyspalismy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny! Jesteście super!!! Bardzo dziękujemy za wszystkie życzonka (te tutaj, na blogu i za sms-y). To strasznie miłe, aż się łezka w oku kręci. Dziękujemy pięknie jeszcze raz! Za chwilkę prześlę zdjęcia z imprezki i jak się uda to film z dmuchaniem świeczki! Kar- fantastyczny torcik, zdjęcia z imprezki również. Pięknie wyglądałaś, solenizantka zresztą również. Izawik, Twoje królewny są poprostu zarąbiste. Śliczne dziewczynki! Po mamusi zresztą... Light Blue - super pomysł z tym koncertem! Gdybym mieszkała bliżej to napewno bym przyjechała. Karola rzeczywiście wygląda na zainteresowaną na zdjęciach - śliczna jest! madziorek2 zazdroszczę grila...już mam ochotę na taką kiełbaskę. Widząc zdjęcia gril się chyba udał... zuzanka - zarąbiste zdjęcia. Potwierdzam - wyglądasz superancko!!! mamani, fryzurka Maniulki zarąbista. Współczuję nocki :( Ściana fantastyczna!!! Flowerska - gratuluję kolejnych ząbków. A że Tomuś charakterny...no cóż, będzie miał powodzenie - laski lubią takich facetów ;) Margolcia i co??? Różyczka? Byłaś u lekarza? Fajnie, że znalazłaś odpowiedną nianię. Oby się sprawdziła. Flowerska, będziemy na urodzinach Tomusia myślami. Będziemy bardzo intensywnie o Was myśleć. Aga*25 Ło matko!!! A cóż to za cholerstwo??? Trzymam mocno kciuki za zdrówko Bartusia. Biedactwo... Dobrze, że choć na rowerku się wyszalał... Jeszcze się Wam pochwalę, że byliśmy dziś na zakupach i nieźle zaszalałam. Mój mąż miał dziś wielki gest i zaopatrzył mnie w nowy płaszczyk, śliczne szpileczki i trzy bluzeczki - ech, ale jestem szczęśliwa!!! :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc... Milenko - wielkie buziaki DUZA pannico! Samych radsnych chwil i cudownych dni! Aga wiem co przeszlas tej nocy, bo ja przeszlam to samo. U nas nie bylo goraczki, ale za to mega zapchany nos. Kama nie mogla oddychac i jedynym sposobem zeby zaczerpnela tchu bylo noszenie jej na rekach. Moze przy goraczce to blachostka, ale jak uslyszalam, ze sie dusi i nie moze zlapac tchu wpadlam w panike. Kamcia cala noc spala z nami w lozku, ja czuwalam i co chwila sprawdzalam czy nie ma goraczki, czy jest przykryta.. probowalam zadzialac frida, ale sie nie dalo, masc majerankowa?? Na sam dzwiek otwieranej tubki byl lament, a krople do nosa?? No coz moglam probowac i tak nie dalam rady zblizyc sie do Kamci! W rezultacie nie spalam cala noc i nie poszlam do pracy. Pojechalam do lekarza i okazalo sie, ze to tylko przeziebienie. Gardlo czyste, nos zawalony! No przyznam sie, ze to ja zarazilam Kamcie, bo od piatku jestem lekko chora. U lekarza pani doktor (na wyrazna moja prosbe) zważyła Kame. 12 kg rowne 12 kg wazy moja kruszynka. Dorcia - ojj ja juz nie moge sie doczekac zabawy weselnej u mojej przyjaciółki. Szkoda, ze to dopiero w lipcu!! Madziorek - przeslicznie Liwia wychodzi na zdjeciach. Sama slodycz. Izawik - ale mieliscie zabawe! Gabi jest rozkoszna.. a Wiki jest rewelacyjna! Margolcia - kobito.... no no no casting na nianie!! Mam nadzieje, ze kobita okaze sie super niania! Ojj pojawiam sie tak rzadko i chyba nikogo nie ma.... aaa to pech!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dziekuje, za cieple slowka! Ruda lala, super fotki, Milenka jest taka slixczna ze az slow brakuje. A Ty jak zwykle wygladasz rewelacyjnie! Milenka swietnie poradzila sobie z tortem-jak to dobrze miec starszego brata;-) Light zapomnialam wczesniej napisac, ze te fotki Karoli w foteliku byly nieziemskie:-) Bartek tez sie tak rozglada w aucie i jescze podskakuje jakby wolal szybciej, szybciej:-) Doroteczka, Justa super, ze Wam sie wypady udaly. Ja tez czekam na jakis.. Evanikaa to wspolczuje nocki! Oby ta byla spokojna!!! A ja wiem co jutro jest:-) Ale poczekam do jutra;-) Wyslalam Wam kilka fotek. Jest miedzy innymi zdjecie w wannie cobys Ewelina nie myslala, ze jestes sama;-) Bartek spi od godziny a ja padam, bo niedosyc, ze marudzil caly dzien to jeszcze szalal jakby wogole chory nie byl:-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej w końcu mam chwilkę by do Was napisać. Chyba nie jestem w stanie odtworzyć tamtego posta...no to tak w skrócie madziorek-zdjęcia dostałam ale filmu nie mogłam się doszukać...tak patrzę na Ciebie i stwierdzam,że kogoś mi przypominasz,ale jeszcze nie wiem kogo ;-) zuzanka-świetne widoki,a ile sniegu :-) widać że Bartek miał radochę. No i naprawdę nie rozumiem tego że nie możesz na siebie patrzeć? Głupoty wypisujesz :-) ruda_lala- we wczesniejszym poście pisałam właśnie o tym żebyś się odezwała i napisała nam jak przebiegła impreza. A tu proszę...chyba czytasz w moich myślach ;-) wyglądasz bardzo ładnie w tej fryzurze i kolorze, a Milenka najbardziej podoba mi się na dwóch ostatnich zdjęciach... no to jeszcze raz wyprodukuję życzenia dla Milenki (mam nadzieję że teraz ich nie skasuje ;-)) Kochana Milenko Dziś są Twoje urodziny! Zatem zawsze dziarskiej miny do zabawy mnóstwa siły żeby każdy dzień był miły pełen śmiechu i radości stu urodzinowych gości lalek, klocków i pluszaków stu prezentów, stu buziaków zdrowia, szczęścia i słodyczy tego moja rodzinka Ci życzy.. 🌻 przesyłam dużo uścisków dla Izuni 👄 maMani-i jak Twoje tam Twoje rewolucje żołądkowe? pokoik bardzo ładny. My też robiliśmy takie szablony. Było jeszcze drzewko, jabłko, chmurka itp. Wiki ma też pokój wymalowany dwoma kolorami ale przedzielone falistą linią. Dół jasnozielony a góra żółta. Trochę się napracowaliśmy ale warto było,bo Wiki jest zachwycona. Twoja Maniula też doceni Wasz wysiłek i będzie zachwycona :-) Karina-no,no mamusia pięknie odstawiona,a Maja jest taka podobna do brata :-) Widzę że prezentów sporo nazbierała.A ta pani która daje pić Mai to teściowa? Acha, przypomnij mi jeszcze do kiedy dokładnie będziesz w J? aga-widzę że i Was jakieś cholerstwo dopadło na wyspach...o takiej chorobie jeszcze nie słyszałam,a kilka już przerobiłam. Życzę Bartkowi szybkiego powrotu do zdrowia. Będzie dobrze :-) doroteczka- nie martw się Wasza impreza też będzie na pewno światna. A jak zobaczysz się ze swoją rodzinką to ją powtórzycie ;-) margolcia- gratuluję Tobie i Karolince wyboru opiekunki. Jeżeli córcia sama ją wybrała to na pewno się sprawdzi. A kiedy Ty właściwie rozpoczynasz pracę? evanikaa-współczuję kataru, bo wiem jakie to uciążliwe dla dziecka. Gabi tak samo reagowała na widok fridy. Używasz jakichś kropli do noska? może eupfhorbium? a teraz napiszę coś o naszej imprezie.. było bardzo fajnie i myślę że wszystko się udało. Gabi co prawda nie zdmuchnęła świeczki ale Wiki jej szybko pomogła. Gabi włożyła tylko palce w torta ;-) Nasza córcia wybrała różaniec...no zobaczymy co z tego wyniknie ;-) jak widziałyście dostała m.in.rowerek i jeździk. Rowerek przetestowałyśmy już dzisiaj,ale po powrocie do domu zauważyłam brak jednej śrubki i na razie nie może w nim jeździć. Musimy dokupić coś podobnego. Nasze córcie były w ogóle bardzo grzeczne. Nawet Gabi wytrzymała do końca imprezy,bo wcześniej wyspała się w domu. Goście dzwonili i mówili że swietnie się bawili, więc chyba naprawdę był fajnie. Z czego bardzo się cieszymy. Acha, Gabi zmoblizowała się i wczoraj przeszła samodzielnie spory kawałek. Dzisiaj próbowała sama chodzić nawet po trawie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alina, to my dziekujemy za sliczne fotki i filmik. Faktycznie nie ma jak starszy brat. No i bardzo mi sie Milenka podobala w zielonej kurteczce. Jeszcze raz calujemy z okzaji urodzin. Aga, ten pojazd na spacerze to tutejszy czy z Polski? Wiem, ze juz sporo pisalyscie o rowerkach ale jakos mi umknelo. Bo sie zastanawiamy nad czyms dla Tomusia a to by moze bylo nie takie glupie. Tylko bede chyba trzymac pod sufitem. Musze sprzedac stary wozek bo sie ruszyc w domu nie mozna. A wracajac do zabkow Tomusia to ja tu sie zachwycam, ze troja sie wyrzyna i ja sobie obserwuje a dzisiaj przez przypadek na wlasnej skorze palca wyczulam czworeczke, ktora juz na wierzchu w dwoch miejscach bo to juz szeroki zabek. Czyli robie update - mamy juz 10 zabkow i zaczerwienione dziaslo nad 11 ;) Jak zwykle Tomka nie tycza sie zadne kolejnosci wyszla 4, 3 ciekawe czy za tydzien bedzie juz zab madrosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×