Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

Aaaaaaaaaa jakbyście nie zagladały na bloga Karolci, to jest tam kilka nowych zdjęć oraz zdjęcie mojego chrześniaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lightblue nie mam pojecia czy go sumienie ruszylo czy to jeszcze cos innego najpierw byl jakis czas temu telefon ,ktorego ja nie odebralam bo nie zdarzylam ,ale kiedy oddzwonilam tez nikt nie odebral:O wiec nie wiem o co chodzi;) bluzka sliczna:D ok biore sie za prasowanie ,ale bede miec oko na topik;) aaaa nie wiem czy wam pisalam ale tydzien temu wyszla pierwsza dwojka mojej niunici:)teraz czekamy na kolejna;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do Konradka tfu tfu tfu jest lepiej ,czas i jeszcze raz czas jest potrzebny by wszystko wrocilo do normy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza buziaczki i zdrowia ruda dobrze że J wpłacił kasiorkę ,zawsze się przyda parę groszy więcej:)a jest na kogo to wydać:) Wikusia gratulacje ząbka:) Dla Konradka buziaki ....ale masz mężczyznę w domku i w dodatku szarmancki:) Light bluzka super . ach te ząbki ....może następne szybciej wyjdą i bez boleśnie . nie dołuj się zobaczysz szybko kupicie auto....ale rozumiem Cię dobrze bo jak jestem w Polsce to pożyczam auto siostry wtedy oczywiście jak nie potrzebuje, ale teraz postaramy się pojechać swoim .:) wiadomo idzie więcej kasy na drogę ale później nie proszę się tylko wsiadam i jadę:) A na wesele idź przecież nie musisz być do końca ....a z dzieckiem też można się dobrze bawić , chyba że Karoli nie spodoba się ten pomysł.:P Właśnie wróciłam ze sklepu kupiłam Liwii klocki teraz siedzi i się bawi ale najlepsze jest to że musi się nimi podzielić z tatusiem który też chce układać .........faceci.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziorek zobacze czy pojdziemy, tym bardziej ze wesele 50 metrów od domu :D Ja też chce kolcki dla mojego męża i dla Karolci. Bo teraz mają 1 organki i się mozna powiedziec kłócą o nie :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cały świat gasi światła oszczędzamy!!!!!!! ja właśnie idę posiedzieć w blasku świec z rodzinką:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Co do klockow to moj maz sie nibmi bardziej bawi niz Bartek, Bartek raczej burzy to co radek stworzyl. My mamy drewniane klocki. Jak wiecie w poradni psychologiczno-pedagogicznej i tam wszystkie zabawki manulane sa z drewna, podobno lepsze - niewiem. 32 klocki kosztowaly 70 zloty. Ale wazne ze tatus z Bartkiem lubia sie nimi bawic, moze z Bartka wyrosnie architekt tak jak dziadek :) Madziorek suuper fotki, widz ze dziecko Twojej siostry ma taka czapeczke jak moj mlody :) Rudamaxi glowa do gory bedzie dobrze!!!! Oj to milo ze strony J ze przyyslal kase. Pamietasz jak lezalas w szpitalu przed porodem i dzwonilas do mnie ze mam emila wyslac J, teraz od czasu do czasu posyla mi poczte. Bartek dzisiaj w nocy sie budzil pewie zeby wychodza 4 na raz. Podalam mu o 3 rano pol lyzeczki panadolu i spal o luduuu do 5.30 jezu kiedy ja pospie do 8 :) Rudalala brak slow co do Twojego taty, swietne jest przyslowie, musisz liczyc tylko na siebie. Milenke ucaluj w guuuza, Bartek tez juz sobie nabil, tata dzisiaj niechcacy walnal go szafka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Agi25
Londyn nie jest taki zly..bywam tam od czasu do czasu proponuje science museum (latwy dojazd ,stacja metra miesci sie przy tym muzeum) super atrakcja dla dzieci nawet dla roczniakow w podziemiach muzeum miesci sie tzw ogrod gdzie jest "rzeczka" dzieci moga bawic sie statkami, budowac domy z ogromnych klockow, grac na instrumentach, tanczyc idp.. cos niesamowitego moja corka ma 11 miesicy i uwielbia tam chodzic i wszystko za darmo!! ponadto zapytaj sie swojej Health Visitors o tzw play gruops takze super sprawa sa to spotkania dla matek i dzieci do lat 3, dzieci sie bawia zabawkami a ty mozesz pic sobie kawke i pogadac sobie z innymi matkami no i soft play takze warto poszukac w twojej okolicy warto odwiedzac tego typu miejsca szczegolnie gdy pada deszcz (a tu dosc czesto) powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izuni zdrowka, zdrowka i jeszcze raz zdrowka!!!!!!! Justaa i Doroteczka zycze udanej zabawy na weselach. My idziemy najprawdopodobniej 14 czerwca i tez zastanawiam sie co z bartkiem zrobic, bo nie wiem czy bedzie chcial zostac z moimi rodzicami? Margolcia, oby karola latwo przeszla rozyczke. Mowia, ze podobno lepiej jak dzieci choruja gdy sa mlodsze. ja przechodzilam wlasnie tylko rozyczke, ani ospy ani swinki nie mialam i czeka mnie to chyba razem z Bartkiem. Rudamaxi z Konrada to prawdziwy dzientelmen!!! No a J zaszalal! Zawsze pare groszy dodatkowo sie przyda! Ta sukienusia musi byc cudna! Buziaki dla Wikuni za zabka! Super, ze Konrad ma sie lepiej!!!! Light to Ty zamiast sie cieszyc, ze bedziesz miala nowa fure to sie dolujesz;-)??? A te zabki przerabane, u nas tez placze straszne odchodza:-( Light fajowa bluzeczka! Widze, ze szlejesz z zakupami;-) he he jesli chodzi o klocki to u nas jest to samo!!! Jarek buduje, Bartek burzy a Jarek jest zly;-) Mam dwojke dzieci! Zuzanka ach ten bartusiowy tata;-( Niedosc, ze barti przez zebole cierpi to jeszcze tata zamach urzadzil;-)! Pomaranczko bardzo dziekuje za podtrzymanie na duchu i wszelkie podpowiedzi odnosnie mozliwosci spedzenia czasu! Co do play groups to my chodzimy do biblioteki i do kosciola. Ale jeszcze nigdy nie udalo mi sie usiasc i wypic kawy;-) Bartek to istna torpeda a ja po tych zajeciach mam dosyc. No i ich minusem jest, to ze zazwyczaj odbywaja sie w czasie kiedy Bartek sip:-( A moj dol, o ktorym pisalam to raczej wynikal z chwili, Bartek marudny i przeziebiony, ja przemeczona i bez nikogo z kim moglabym go choc na 5 sekund zostawic, aby wyjsc do sklepu, no i jeszcze maz mi podpad i ogolnie dzien mialam do bani. No i tesknota za rodzina chwilami mnie powala. Ale jest ok. W kazdym razie bardzo dziekuje i jesli mozesz to napisz gdzie znajduje sie to muzeum, bo nigdy wczesniej o nim nie slyszalam. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hihi a Jarek mi podsunal ksiazke o najwiekszych morderczyniach w historii;-) jak dalej mnie tak bedzie wkurzal to moze jakies pomysly mi sie przydadza?;-):-) Najbardziej mnie denerwuje to, ze jeszcze ani raz nie bylam z Bartkiem na tym cholernym rowerku przez ta pogode. Ludze sie, ze moze wreszcie jutro bedzie ladnie! Ciekawe jak Mai i Gabi udaly sie imprezki???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga ale teraz sie usmialam z tego zamachu, wlasnie przeczytalam to R tez sie usmial :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzanka bo to jest typek do potegi entej i wysylajac ci poczte liczy na cos;)ale te typy tak juz maja szkoda ze pamieta o wszystkich tylko nie o swojej corce:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzanka:-) A ja takich typkow nie lubie! Wieczni lowcy:-/ A moj lowca drzemie sobie na sofie. Drugi charczy w lozeczku:-( Kiedy mu ten katar przejdzie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rudamaxi on tak co wieczor ma. Ale mu sie nie dziwie. Wychodzi do pracy o 6tej, wraca miedzy 17-18, dzis tez pracowal. Wiem, wiem pomaranczki-pewnie mnie zdradza i tylko tak mowi, ze do pracy chodzi, ale dajcie mi zyc w tej swiadomosci;-) Dobranoc tez ide sie polozyc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduje się po udanej imprezie. Bawiliśmy się w lokalu do godz 21. Maja po 19 poszła już do domku z babcią spać a mój synek biegał z resztą dzieci i czułam się jakbym dzieci nie miała :-) Najlepszy był torcik, który wjechał na stoł po obiedzie bo był w kształcie Pszczółki Mai: http://www.speedyshare.com/535226725.html Postaram się powklejać kilka fotek na fotosik i podam Wam link bo trochę ich jest. Dostała złotą bransoletkę i już ją nosi i śmiesznie w niej wygląda no ale chrzestna jej założyła więc niech ma. W sumie to urodziny ma 5 kwietnia więc będziemy świętowac raz jeszcze no ale nie tak hucznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok widzę że jednak torcika nie zobaczycie w moim poprzednim poście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kar jak to nie zobaczymy????????????? Tort rewelacyjny!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolcia śpi, ja uciekam pomagac :O robić obiad księżniczce :P Aga ja nie umiem szalec na zakupach, bo ja straszna materialistka jestem, do zakupu bluzki namowil mnie mąż :D Dla chorej Agatki zorganizowano koncert, wiem ze nie bedziecie, ale myslcie pozytywnie :) http://www.gazeta.olawa.pl/aktualnosci,wiecej,1734.htm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kar super, ze impreza sie udala!!! Tort cudny a czyj to byl pomysl? czekam na wiecej fotek. Ciekawe jak bylo u Izawik? Light ja tez jestem takim zulem, ze szkoda mi cokolwiek sobie kupic ;-) zawsze wole kupic cos Bartkowi niz sobie. Bardzo fajnie, ze udalo sie zorganizowac taka pomoc dla Agatki. Mam nadzieje, ze uda sie zebrac potrzebna kwote!!! Wogole nie czuje, ze dzis jest niedziela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Kar zdjęcia super a Ty i niunka prześliczne:) widzę że prezenty Mai się spodobały :) Tort Wypasiony pomysł super i na pewno smaczny:) lightblue cieszę się że będzie koncert ......Agatka będzie szczęśliwa że tyle ludzi pomaga:) aga ja tez wiecej kupuję Liwii i W niż sobie .....tak ogólnie to nie wiem czemu tak się dzieje:P mam nadzieję że trafisz do tego muzeum i będziecie z Bartolinim bawić się świetnie :) muszę połazić po sklepach i kupić coś na roczek myślałam o sukience bo w końcu to maj i mam nadzieję że będzie ciepło.....ale oczywiście jeszcze nie znalazłam niczego bo jak nie jest za długie to za krótkie to sie doczepię że mam ramiona nie takie..... ach te kobiece rozterki........ Też tak macie?????? czy ja jestem jakaś inna?????? właśnie sobie odrosty robię Liwia zasypia w ramionach tatusia ...... Miłej niedzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzanka143
Witam. My dzisiaj mielismy suuper dzien. Bylismy w gorach na Szyndzielni, jechalismy kolejka linowa, bylo duuuuzo sniegu, Barto mial niesamowita radoche. Zdjecia poslalam Wam na poczte. Dzisiaj podobno ma jakis fajny film leciec na tvn o 22.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzanka zdjęcia rewelacja. Bartoszek widać zadowolony, ty wyglądasz świetnie a widoki powalające :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×