Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

FORUM JEST DLA KAZDEGO jesli pzreczytasz dokładnie post przed Twoim na poprzedniej stronie to bedziesz wiedziała, ze to co napisała Maxi nie jest do Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rudamaxi a co mnie miało ruszyc ja nie jesytem pomartanczowa a do tych kierowałas to okreslenie tylko nierozumiem jak mozesz tak o kims mowic.to ze ktos ma inne zdanie niz Ty i nie zaczernił sobie nicku oznacza ze jest trole? no wybacz ale smieszna jestes i do tego prymitywna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justaaa to dobrze ze wyjasniły sie Twoje watpliwosci. A co do ciuszków Early Days to faktycznie ta rozmiarówka jest przesadzona. Pamitam jak kupiłam w zeszłym roku ubrania dla bratanka to w niektorych jeszcze w to lato chodził:-) Bartek juz spi, oczywiscie stoczyłam z nim walke podczas ubierania :-) Evanikaa co u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki za pomoc. rzeczywiście tak jest jak mówi justaa. Poprawiłam za opłatą. mam nadzieję, że sprzedam swoje rzeczy ciążowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takie że nie będziesz później mówiła że ktos się pod ciebie podszywa. myslę sobie po co w ogóle do nas zaglądasz i się udzielasz. jeszcze raz powtarzam że na 10000000000 % nie chciałam nikogo urazić!!!! przepraszam!!!!!! 🌼 🌼🌼 dla tych którym zrobiło się przykro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co to za paczki z hippa
troche podczytuje was kochaniutkie.Napiszcie prosze co to za paczki z hippa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga-odebrałam paczuszkę.A jednak to z Hippa. Wyjaśnienia dla pytajacej: W pudełeczku jest słoiczek dynia z ziemniakami,kleik mleczno-ryzowy o smaku brzoskwiniowo-morelowym,herbatka jabłko z melisą,łyzeczka,krem przeciw odparzeniom i ulotki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wtedy pisałam w \"w biegu\" i nie czytałam wszystkiego. ale przeciez potem się przyznałam że przeoczyłam. nie chce mi się tłumaczyć. dziwczyny za chwilę wyślę wam kilka zdjęć a może kilkanaście, żeby potem nie było że nie umiem liczyć. każdemu czasem się zdarza miec wpadkę. z matmy może nie jestem dobra ale mój m uczy matmy więc pójdę lepiej do niego na korki :) Ala dzięki za foto. laska z Ciebie :) a Twoja dziewuszka juz widze jak będzie łamała serduszka kawalerom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justa my biala kreske mamy juz od 11 sierpnia i teraz codziennie zagladam czy juz sie przebil a on sobie ciagle siedzi pod dziaselkiem moze przestane zagladac to szybciej sie przebije ,ale to nie mozliwe bo moja ciekawosc codziennie rano jest silniejsza i sprawdzam,ale i tak jestem w szoku bo Konradek mial pierwszego zabka w 10 miesiacu swojego zycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do buble wole byc smieszna i prymitywna niz tak jak ty bublowata i niedouczona ,bo nie pisze sie ,cytuje\"......nie zaczernił sobie nicku oznacza ze jest trole.....\" pisze sie nie zaczernił sobie nicku oznacza że nie jest TROLEM.No cóż ale jak buble to buble tym bardziej duze buuble bo przez podwojne \"u\" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulka-ja też dostałam po raz pierwszy coś poza zaproszeniami na pokazy garnków,poscieli itp.dzwonili też do mnie w sprawie polisy na życie dla małego.Pani nawet przyjechała i koniecznie chciała ze mną podpisać umowę jeszcze tego samego dnia.Nie dopuszczała myśli,że muszę się zastanowić.Była b. niezadoolona jak powiedziałam,że muszę zapoznać się z ofertami innych firm.I wydzwaniała potem do mnie ze 4 razy.Grzecznie odmówiłam i jeszcze tylko mnie utwierdziła w przekonaniu,że u nich nie założę polisy,bo mnie zdenerwowała tą nachalnością.Poza tym jak wchodziła do domu,to zapukała i od razu weszła nie czekając na moje\"proszę\" ani na to,że sama podejdę i otworzę drzwi. my wypełniamy te ankietki w szpitalach i potem się dziwimy że wydzwaniają dziwne firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matkoooo znowu jakies naloty niepotrzebnych wypowiedzi.. Jestesmy szczesliwi. Kama ma mózg i wszystko w główce pokukladane..madralinska jedna. Jest zdrowa i nic nie ma niepokojcego. Okaz do encyklopedi pod pojeciem \"zdorwy mózg\". Badanie zniosla dzielnie, nawet jej sie podobalo! Ja od 1930 jestem juz u rodzicow. Dziwnie sie czuje. Odzwyczailam sie od pelnej chaty. Jutro pierwszy dzien w nowej pracy a ja zamiast myslec jak sprawic dobre wrazenie, mysle jak Kama zniesie rozląkę... W dodatku zepsul nam sie doszczetnie samochod i chyba u mamy spedze ten tydzien, a nastepny bedzie juz dla mnie nielada wyzwaniem, bo bede musiala autobusem wozic Kame do mamy (o 7:01 jest autobus), a wracac bede z moim tatkiem... wszystko musze jakos rozplanowac, zeby wszystkim bylo dobrze Moj G zostal sam w domku i znajac jego zaszaleje dzisiaj i nie bedzie spal w sypialni, tylko w salonie przed tv, a na noc zaprosi psa do domu... Ide sie polozuc kolo mojej iskierki, bo u mamy razem z Kama dzielimy jedno wyrko! Teraz musze was dokladnie przeczytac, bo przelecialam tylko z grubsza... widzialam tez, ze Madzia zalączyla zdjecia wiec musze je sobie poogladac.. aaaa wlasnie ciekawe jak tam Mama bączka...hehe bidula, niezly ma odwyk od netu, ciekawe co teraz porabia?? ide was poczytac i pozniej lulu... cmok kochane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze kilka paczek dostaniecie z różnych firm. mi chyba przez rok przysyłali dla Pawła. macie przepełnione skrzynki albo za małą pojemność na waszej poczcie bo nie mogę wysłać zdjęć. spróbuję na raty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie macie z tymi paczkami..ja do dnia dzisiejszego nic nie dostalam...a to chyba dlatego, ze zle wpisalam adres!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jutro wam wyślę bo dziś juz mi się nie chce. ktoś mnie strasznie nienawidzi i nie wiem czemu. widziałyście nowy topik o nas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evaniaka, to cudownie że z Kamą wszystko ok. Bardzo się cieszę. 👄 dla Kamy. Rzeczywiście będziesz miała ciężko przez ten pierwszy okres w pracy. Same problemy... Trzymam kciuki, żeby wszystko poszło gładko no i oczywiście, żebyś zrobiła oszałamiające wrażenie w pierwszym dniu pracy !!! Madziunka - śliczne fotki. Ty maleńka też coś schudłaś chyba, co? Pięknie wyglądasz. Aga*25, kupiłam sobie ten Vax, który tu rozreklamowałaś. Tylko nie w saszetkach a w słoiczku w aptece. Trudno mi powiedzieć o efektach, bo dopiero raz stosowałam ale faktycznie włosy się lepiej rozczesuje i mam wrażenie, że było ich dziś mniej na szczotce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewczyny mam pytanie czy macie śluz przed @ czy słucho

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie musisz, już znalazłam. Nie przejmuj się, to nie pierwszy raz nas ktoś atakuje. Naprawdę się nie przjmuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weronika - ja dostałam twoje zdjęcia. Śliczne. Twoje dzieci są do siebie bardzo podobne. Iza to mała odbitka swojego brata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za komplementy.Ruda-zgadza się schudłam.Ważę tyle samo co przed ciążą.W zasadzie nawet jestem szczuplejsza,bo mam sporo większy biust,który swoje waży.;) Ale jak potrzę na swoje zdjęcia sprzed roku jak jeszcze nie byłam w ciąży,to widać,że się zmieniłam.Kurcze jakoś \"dojrzałam\" w sensie fizycznym.To moje zdjęcie sprzed roku. http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/33bcc57f3cfb0b1a.html Kurcze,zaraz jakas \"pomarańczka\"napisze,że piszę o sobie i wklejam swoje zdjęcia zamiast pisac tylko o dziecku.:) Wybaczcie drogie.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
serio dostałaś? ciekawe jak inne koleżanki. dobrej nocy! papa mam nadzieję że jutro już nie będzie kochanej ulenki21 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grrrrrrr ale mnie trzyma ruda wie co a wam juz pisze siostra mojej kolezanki przedwczoraj urodzila w szpitalu w moim miescie i te patalachy tak jej pomagali przy porodzie ze malenstwo ma pekniety obojczyk a szczytem bezczelnosci jest to ze mowia ze to nic takiego ze to sie zrosnie bez problemu tylko trzeba dokladnie tulów owijac pieluszka.Nozzzzz scyzoryk sie w kieszeni otwiera chociaz go nie nosze.Patafiany jedne jak mozna tak skrzywdzic malenstwo i narazic je na taki bol i twierdzic jeszcze ze to nic takiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×