Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

polecam podnozek, Bartek pedalkow nie siega i nozki trzyma na podnozku, poza tym pedalki sie same kreca jak rowerek jedzie no i maly raczej nie umialby trzymac na nich nozek;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ruda_lala zly nastroj dzisiaj nam podlapala wiec ja szybciutko do swojego ogrodka wyskocze i caly narecz kwiatow na poprawe nastroju zaniose.🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌻🌼🌼🌼ek]🌼🌼🌼🌼🌼 Mamani pokoik sliczny,tylko powiedz mi ktory wreszcie pokoik zostal zrobiony dla Mani? oj madziorek z checia bym przyjechala tylko troszku daleko;)Ojjjj strasznie kosztowna ta moja wiedza.GGGGGGGGGGGGGGRRRRRRRRRRRRRRRR zawsze egzaminy na aplikacje byly latem a teraz maja byc dopiero w listopadzie:O Lighcik wyspij sie i wstawaj zdrowa Zuzanka wlasnie juz sie meldowac i chwalic jak tam roczek Ojjjjj kobiety ile ja mialam chwil zwatpienia......Ale teraz nie mam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i tak sie dzisiaj zawzielam ze ciagle ksiedza bombardowalam telefonami i wkoncu odebral i wreszcie umowilam sie z nim na rozmowe w sprawie pobicia.Jak odebral to uslyszalam" cos sie dzieje?":O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ruda lalo nic sie nie martw 🌼 Ja tez ostatnio mialąm zle dni... myslaląm ze top depresja przedporodwa bo normalnie prócz kłótni z Filipem i lazenia po domu nic nie robilam... ale mi troche przeszlo... Mam nadzieje ze niedlugo slonce sie pojawi i humorki sie wszystkim poprawią :) Gosia ojciec odstąpil wnusi pokoik :D:D:D sam sie przeniosl na gore do tego mojego... w sumie zadna laska bo ten na gorze dwa razy wiekszy i jeszcze mu wszystko wysprzatalam okna pomylam firanki popralam w szafach poukladalam... ale ladnie mu podziekowalam bo w sumie gest zrobil :) jakby nie chcial to by sie nie przenosil... a tak to sobie juz jestesmy wszyscy na jednym pietrze i lazienke tez swoja mamy na tym pietrze wiec fajnie :D:D:D Zrobilam tort... jak galaretka nie wsiaknie w mase to bedzie ok a jak wsiaknie to bedzie kicha :D:D trudno... Padam na pyszczek. czekam az filip wyjdzie z lazienki myje sie i ide spać... Kurde poprzecinalam sobie palce od wiazania balonów nitką... Dobrze ze nie musialam dmuchac tego pieronstwa tylko wykorzystalam do tego filipa :D:D:D Mania jak jutro wstanie to panie z wrazenia jak zobacze swoj pokoj w balonach i serpentynach i salon identycznie wystrojony :D:D:D Dobranoc 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Tomusiowi 100 lat, dużo zdrówka i moc buziaków 😘😘🌻 Karola nie spi juz od przed 7. Nie wiem jak ona wytrzyma na chrzcinach :D Już się nie mogę doczekać, jak to wszystko będzie?! Miłej niedzieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek! Laski - jesteście kochane!!! No widzicie - huśtawki nastrojów mam (pewnie @ się zbliża). Mamani pokoik cudny. Będzie miała dziś Maniulka niespodziankę. Tomusiu nasz kochany, żyj nam długo - roześmiany!!! Mamy wielką bądź radością, obdarzany bądź miłością bo jesteś kochany!!! 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynyyyy .... kazego dnia obiecujee ze cos napiszee ze podziele sie z wamiii nowinami i smutkamii ktore niestetyy bardzo czesto mnie atakujaaa alee majac wolnaa chwile latam po mieszkaniu i nie wiem co mam z nia zrobic ....obiecuje napisze napisze napisze.... za kazdym razem to samoo przyznaje sie zazdroszcze Wam wspolnotyy ja juz dawnoo gdzies sie w niej zaglubilam .. zmienilam numer tel. wiec kontakuu zadnegoo nie zapominacie o mnie zdjecia wszytskich dzieciaczków dostaje na e-maila pamietam ze kwiecien jest dla nas magicznyyy pierwsze urodzinku przewaznie pierwwsze kroczki wszytsko numer1...chcialabym was wszytskie usciskac kazdej z osobana cos napisac zyczenia radyy .. fluidkii usciskii i buziaczki alee czasem.. nie mam sil... czasem brak checii czasami rowniez pustkaa w glowiee mysli co napisac jak onee moje kwietnioweczki babeczki maja juzz swoj swiattt swoje problemu trudnoo teraz jest mi sie odnalezcc alee.... pamietam o was... pamietam dopijam kubek kawy i juz mnie nie maaaaaaaaaaaaaaa.... ciaooooooooooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siema babeczki 🌼 ruda_lala nie przejmuj się wszystkie mamy czasem gorsze dni.....no i najczęściej jak zbliża się @.....ja to bym wszystkich pogryzła. i do tego niestety dochodzi siedzenie w domu bez pracy...... zaraz pozytywne myślenie i jest dobrze......ale nie jestem sama mam Liwie i czasami zwierzam się jej....pewnie sobie myśli .....ale gadułę mam tą mamuśkę .... 21 super że chociaż znajdziesz chwilkę na naskrobanie parę zdań :) ja jestem od niedawna i jeszcze nie mam takiej więzi z dziewczynami i trudno czasem mi się odnaleźć ale super że je mam bo jest z kim pogadać pośmiać się.....:) ja tu na wiosce nie mam takiej młodej mamy jak ja i która by mówiła po polsku bo nie to że nie umiem niemieckiego ale czasem nie chce mi się szwargolić :P Mamani wszystko gotowe można zaczynać imprezę :) Mania pewnie będzie zachwycona pokoikiem pełnym balonów i serpentyn i da Tobie ogromnego buziaka :) dzięki za programik:) Kochany Tomusiu , Dziś są Twoje Urodziny! Zatem zawsze dziarskiej miny, Do zabawy mnóstwa siły, Żeby każdy dzień był miły, Pełen śmiechu i radości, Stu urodzinowych gości, Aut, klocków i pluszaków, Stu prezentów, stu buziaków, Zdrowia szczęścia i słodyczy .... życzy ciocia Madzia z Liwia Light miłego imprezowania :) Zuzanka jak tam impreza ........?????jeszcze trwa:P rudamaxi widocznie ksiądz machnął ręką na to wydarzenie........a zawsze mówią na ambonie w kazaniu do wiernych ...szanuj bliźniego i oczywiście zawsze trzeba żyć w przyjaźni z kolegami i koleżankami...itd. a tu co sami sobie czasem zaprzeczają ....szkoda gadać miłej niedzieli ja spadam nakryć do stołu bo mamy gości na 15, :)buziole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po imprezie..zapomniałam zabrać aparat :O :D Moja siostra wyśle mi jakies zdjęcia to i wam podeśle. Karolcia dzisiaj zachowywała się rewelacyjnie!!!!!!!!!!!!!!! Razem z Dominisiem była glowną osoba na imprezie :D 21 kochana ja wiem,że ty nie masz czasu, dlatego cieszę się,że chociaż dajesz znać, że jesteś!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! I mam @ o matko świnta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W dniu urodzin ogromne buziaki i serdeczne zyczenia dla cudnego Tomcia!!!! Ruda_lala:-) 21 ja tam sie bardzo ciesze jak sie do nas odzywasz nawet jak nie zdazysz nas przeczytac!!! Mam tylko jedno ale, zebys wiecej pisala co u Twoich chlopakow jak juz zagladniesz;-) Light no co za wtopa z tym aparatem!!! Jak moglas!??? Mam nadzieje, ze siostra Ci szybko przysle bo jestem ciekawa Karoli w pantalonach;-) MaMani jak imprezka??? Madziorek goscie juz poszli??? A Londyn dzis rano byl zasypany! Prawie caly dzien sypal SNIEG!!!! Szok! Zima nie bylo a dzis padal! Na spacer nie poszlismy i Bartek dostawal swira w domu:-( Mam nadzieje, ze jutro bedzie juz ladnie, bo teraz swieci sloneczko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha! A ja pozazdrościłam zeszłotygodniowego wypadu w góry Zuzance i my dziś też byliśmy :D :D w dodatku też na Szyndzielni :D:D Super było!!! Prześlę Wam fotki na maila. 21 fantastycznie, że się odezwałaś!!! LightBlue - po podbierzesz znów siostrze z NK kilka fotek i nam prześlesz :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ruda_lala zdjecia fajne tak jak widoki ze nie wspomne o modelach:) Tomusiu kochany bardzo cie kochamy i najlepsze zyczenia z okazji roczku ci przesylamy. MaMani no wlasnie bo zaden pokuj mi nie pasowal ze zdjec;)Czekam na zdjecia z dzamprezki:) Madziorek ksiadz pozna mnie teraz z drugiej strony juz w srode o 20 no coz sam sobie na to zapracowal by poznac lwice ktora walczy o swoje dzieci;) Lightblue fajnie ze wszystko sie udalo aga u mnie tez dzisiaj pogoda kiepska,na szczescie snieg nie padal ale nie wiem czy te czarne hmury go w sobie nie maja Ja po dzisiejszym dniu jestem padnieta,ale to chyba po lekturze ksiazki ktora wreszcie mi sie udalo wyporzyczyc"Medycyna Sądowa" poprzegladalam i zdjecia dzieci mnie zalamaly,oj jakbym dorwala ich oprawcow i mordercow ..........😠,pojechalam dzisiaj bez bandaza elastycznego na nodze i teraz nogi nie poznaje,znowu wiem o co chodzilo w filmie "Karino" gdy wolano ".....Kon kuleje....." a pozatym noga znowu ma dziwne rozmiary:O wkurza mnie to ze to sie tak ciagnie i ciagnie😡 AAAAA bo zapomne posadzilam niunie jak codzien na nocnik a ona zamknela oczka i juz grala melodyjka:D podnosze ja a tam kupka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MaMani jak juz pisalam zdjecia super i widze, ze torcik sie udal!!! Rudamaxi gratulacje dla Wikuni za kupalka do nocniczka!!! Ruda_lala, mam nadzieje, ze ta wyprawa wprawila Ci w dobry humor a ze tak bylo na pewno to widze po superowych fotach. Kiedys jak Zuzanka pisala, ze Milenka to kopia Twojego meza nie mialam pewnosci, bo zawsze myslalam, ze bardziej jest podobna do Ciebie, ale po tych fotkach stwierdzam,ze Zuzanka miala racje:-) Mika napisz nam jak minely Tomciowe urodzinki!!! No i przezde wszystkom czy bylas dzis w pracy czy moglas je spedzic w domku??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ruda_lala zdjęcia super i widać po minkach że wyprawa się udała:) Light ty mała sierotko...:P aga no to macie zimę .........nie zazdroszczę..... brrrr.....a co do gości to bardzo miło spędzony czas ....bardzo mili ludzie, moi rodzice znają ich od 6 lat , ja widzę ich drugi raz ale jak na rodowitych niemców to są bardzo mili i mają dużo znajomych polaków m.in mojego gienia:P rudamaxi widzę że interesująca lektura......ja nie mogę słuchać o katowaniu dzieci ...a teraz dużo się o tym mówi .....co dopiero jakbym zobaczyła zdjęcia takich dzieci ....nie spałabym całą noc bo bym o nich myślała........nie forsuj tak bardzo nogi!!!!!! a co do księdza to pokaż mu gdzie raki zimują:P.... Vikunia brawo za kupkę:) MaMani Mania wyglądała prześlicznie ........i pewnie cały czas się bawiła bo aż stópki masowała:) Do jutra laseczki miłej nocki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka ruda lala fotki super....fajnie Wam...oj ja tez bym sie gdzies wybrala.....ale jakby moj P mial wziac pod pache wozek Weronisi to dopiero bym bylo!!!! bo my mamy jeszcze ten wielofunkcyjny hihihih MaMani nie no fotaski extra.....oj ja tez juz czekam na urodzinki mojej corci...ale to za niecale 2 tygodnie..... widze ze na torciku stawiacie swieczki z jedyneczka...ja kupilam ta tanczaco czy cos tam taki kwiatek ale sie zastanawiam czy to bedzie oki bo tam jest przeciez duuuzo swieczek.....jak myslicie? oj sloneczko swieci...czyzby spacerek nam sie szykowal hihihih rudamaxi dbaj o nozki.....a co do ksiedza to szkoda slow.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Ja wpadam tylko na minutkę :) Bo jak zwykle nie wiem za co się zabrać jak Karola śpi :) Chciałam przesłać moc buziaków i uścisków na urodziki Tomeczkowi 🌼 I Tobie Majeczko chociaż spóźnione ale szczere życzenia 🌼 Dziękuję kobietki za zdjęcia, które od was dostaję wszystkie są śliczne :) Jak będę miała trochę więcej czasu to postaram się odwzajemnić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Doroteczka ja tzn.Viki tez miala krecocegoi grajacego kwiatka-swieczke ,fajny efekt musze ci powiedziec z tym ze nasz potem wyladowal w kotlowni bo gra do tej pory az sie bateria wyczerpie ja wkoncu pociagnelam za drucik ktory tam jest co bylo jednoznaczne z ze tak powiem rozpruciem calego urzadzenia;) Marysia widac dobrze sie bawila na swoim przyjeciu:D hmmmm nie wiem moze cos u mnie zaczyna sie prostowac bo w sobote ksiadz przemowil \"ludzkim glosem\":P a dzisiaj hydraulik przyjechal z nowa wreszcie umywalka madziorek no coz sama wybralam sobie taki temat to teraz mam.Rozmawialam juz z doktorem i od czwartku do poniedzialku bede sobie jezdzic do Wrocka troche mi pokarze jak wyglada jego praca,mam nadzieje ze to przezyje;) a ja od rana pisze i pisze i juz mnie oczy bola,oj przydalyby mi sie teraz okulary:( margolcia witaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkiego najlepszego dla Wiktorii ewity z okazji roczku. Ewita a tak wogole TO GDZIE TY?!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej U nas wieje wiatr więc nici ze spacerku. Liwii już lepiej miała jeden dzień gorączkę 38 ...ale jej przeszło zbiłam jej nurofenem ....teraz śpi :) rudamaxi dasz radę ....opowiesz nam jak było po wizycie w pracy doktora:P ....super że wszystko wychodzi na prosto:) Doroteczka jak tam Weronisia ...nic nie piszesz to znaczy ze lepiej:) margolcia super że wpadłaś do nas:) Light co tam koło Ciebie??????? ja mam za 3 dni @ więc też będę umierać :P idę dopić kawkę ....i może jakieś pranie wstawię w taki wiaterek może szybko wyschnie:) a jak nie to do suszarki włożę:P miłego dzionka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz zapomnialam co to @,hihi mam nadzieje ze tym co napisalam nie wywolam wilka z lasu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej czytam Was od rana, mam zamiar odpisać ale ciągle coś robię i nie mogę się za to zabrać. Za dużo rzeczy naraz :-) teraz akurat wstawiłam bułeczki drożdżowe do piekarnika. Takie specjalne bez mleka, na margarynie bezmlecznej dla Gabrysi. Ale zrobiłam podwójną porcję,żeby Wiktorka też mogła spróbować :-) Monika (21) przysłała mi swietne przepisy. Karina-mam nadzieję że, dostałaś naszego sms-a z życzeniami dla Majeczki. dla pozostałych roczniaków:Bartusia, Tomusia (mika): Kolorowych snów uśmiechu od ucha do ucha pięknych bajek na dobranoc własnego psa i kota co dzień nowych przygód butów siedmiomilowych gwiazdki z nieba wspaniałych przyjaciół i wesołej rodzinki tego Wam życzę razem z Gabrysią i Wiktorką lightblue-napisz jak po festynie (szkoda że nie mogłaś w nim uczestniczyć) i czy cel został osiągnięty. Dobre z tym tornadem ;-) znam to z życia :-) acha..i nie waż mi się rezygnować z forum ;-) chyba każda z nas miewa takie chwile zwątpienia, ale dobrze że jednak nadal jestesmy razem :-) ruda_lala-nie wiem czy widziałaś,ale na którychś poprzednich strobach napisałam Ci moje dwa adresy @. Widzę że rozsyłałaś jakieś ciekawe zdjęcia z gór. Ale ja niestety nic nie dostałam :-( maMani-pokoik wyszedł Wam po prostu zarąbisty :-) na pewno stwierdzisz tearz że warto było się pomęczyć :-) A Mania na swojej imprezie wyglądała jak prawdziwa królewna. Tort też miała świetny. Ja najbardziej właśnie lubię takie z galaretką i bez dużej ilości kremu :-) rudamaxi- widzę że chcesz załatwić księdza na cacy ;-) pewnie, walcz o swoje, bo inaczej będą Ci włazić na głowę madziorek-trzymam kciuki za Liwię, niech szybciutko skończy się ta choroba :-) najlepiej to przyslij nam tego torta ;-) do każdej po kawałku, chyba że zdążą go zjeść na poczcie ;-) ruda_lala- i jak Twój nastrój? już lepiej? ja też jestem przed @...no tak bo my prawie wsztstkie mamy w tym samym czasie te wyjątkowe odwiedziny ;-) 21-już wyżej dziękowałam Ci za przepisy, bułeczki wyszły naprawdę dobre. Ja sama zjadłam już jedną...tak na próbę ;-) no ale resztę zostawiam dzieciakom ;-) wiemy że masz dużo pracy przy blixniakach, nie martw się nie zapomnimy o Tobie :-) rudamaxi-no to miałaś taką samą przygodę z tymi grającymi swiaczkami jak ja ;-) u nas też grała jeszcze w piwnicy nawet po przecięcviu kabelka :-D aż w końcu zaczęła rzężolić i padła ku naszej radości :-) a jaki Ty masz temat pracy? zuzanka- czekamy na relację z imprezy roczkowej :-) napiszę Wam co u weroniki (mam nadzieję że nie będzie mi miała tego za złe). Od wtorku jest z Izą w domu. Z Izą jest dobrze,ale schudła. Weronika jednakcieszy się bo w domu nabrała apetytu i je nawet więcej niż Pawełek :-) Iza też złapała grypę żołądkową. Ciężko to przeszła i dlatego poszła potem do swojego gina by sprawdzić czy z dzidziusiem wszystko dobrze. Na szczęście tak,ale ułożone jest posladkowo i weronikę czeka prawdopodobnie cesarka. No i jeszcze na dodatek Pawełek też zaraził się tą grypą :-( tak więc trzymajmy za nich kciuki i za szczęśliwe (już coraz bliższe) narodziny. Może dzidziaurodzi się wczesniej i będzie kolejne kwietniowe dziecko ;-) a co u nas? w sobotę bylismy z T na kolacji a potem w kinie:-) uwielbiam takie nasze wyjścia :-) dzieci były z moją mamą i siostrą. Dzisiaj jadę z dziewczynkami do tesciów bo jutro chcę się spotkać z Kariną :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloł. Ruda lala szkoda ze razem sie nie wybralismy :) ciesze sie ze Wam sie podobalo, jak milenak na kolejke reagowała? My w weekend bylism w Brennej na stramy groniu, rodzina radka ma tam chate, byla impreza druga juz dla bartusia, peln dzieciakow bylo suuper gdyb nie trzeba bylo jeszcze wchodzic pod taka wielgachna gore, Rado plecak ja bartka ale szlo sie nawet przyjemnie dzisiaj mam zakwasy. Dobra a teraz ide was poczytac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izawik moj temat to \"Dowody Z DNA w postepowaniu Karnym\" zuza czekamy na foty boszzzz ale moja dama dzis jest kwękająca zjadla cała bulę i ryczy pewnie jeszcze cos by zjadla,a slini sie jak prawdziwy glodny wilk:O Śliniaka nie toleruje na co dzien ,sliniak moze byc tylko jak je.Efekt juz dwa razy zmienialam jej bluzke;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izawik prześlij nam też trochę tych bułeczek :P narobiłaś mi apetytu jak możesz to podziel sie przepisem chyba ze to tajemnica:P dzięki za wiadomości o weronice ....trzymam kciuki za nią i za dzidziusia a Izuni dużo zdrówka życzę :) super że z mężem gdzieś pójdziecie....czasami super jet posiedzieć razem w restauracji i porozmawiać , pobyć ze sobą na co dzień rzadko zdążają się okazje do pobycia tylko we dwoje:) zuzanka super dzień miałaś razem z rodzinką:) na zakwasy dobry jest masaż ...oczywiście robiony przez męża:P rudamaxi ty zmieniasz bluzeczki a ja body bo Liwia ma takie rozwolnienie że co chwilę po szyję....... czeka mnie sprzątanie moja kotka właśnie kwiatka mi zrzuciła i mam pełno ziemi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izawik trzeba bylo ten kabelek od swieczki wyrwac;) madziorek co sie dzieje?ze liwia ma rozwolnienie.Zabki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolezana z mojej szeregowki urodzila corcie.Moja Viki bedzie miala sie z kim bawic na osiedlu to teraz jeszcze jedna musi sie rozpakowac a tez jest juz wysoko w ciazy.No nie mowilam wam kiedys ze mieszkam na rozwojowym osiedlu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rudamaxi nie mam pojęcia...... dałam jej lakcit i trochę herbatki czarnej bez cukru na razie się wszystko uspokoiło......ale zobaczymy możliwe że idą jej trzonowe .......ale nie wiem bo nie chce pokazać:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×