Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

helloo chce znac wasze zdanie na temat szczepienia miedzy13-14 miesiacem zyciaa ja zdecydowalam sie szczepic Pulinaa otworzyla mi oczy!!! bylam negatywnie nastawionaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czeżć laseczki U nas pogoda znośna więc pewnie pójdziemy na pole :))))) zuzanka my też mamy paróweczkę:)))) flowerska zrobisz pięknego i pysznego torcika:)))) a Tomuś będzie miał wspaniałe urodzinki:):):):):) rudamaxi ach ten ksiądz................ evanikaa dobrze że kurier z prądem od rudej dotarł:P mika82 ja też podziwiałam twoje paznokietki ........ładniusie:D:D:D:) 21 ja Ci nie pomogę bo u mnie jest inny system ....... miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 ja szczepie Weronisie wlasnie w 13 miesiacu zycia bo 6 maja jestesmy zapisane na szczepienie....a to mozna nie szczepic???? ja ide wg wskazowek pediatry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! a ja znów taka spóźnialska, ale wczoraj nie miałam dostępu do kompa bo mężuś pracował cały dzień. chciałam złożyć życzonka wczorajszym solenizantom, czyli Mani i Szymkowi i dzisiejszej solenizantce- Wiktorce: W dniu tak pięknym i wspaniałym życzę Wam sercem całym zdrowia, szczęścia, pomyślności, sto lat życia i radości. Napewno macie inne życzenia, a więc życzę ich spełnienia. Kochanym urwiskom ciocia Sarita i Kasia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiki w Twoje 1 urodzinki dużo słoneczka i uśmiechu 🌼 U nas też ładna pogoda i my już po króciutkim spacerku. Teraz Karola ucina sobie drzemkę i później też jeszcze wyjdziemy (chyba że zacznie padać ) No wreszcie mam nianię. Już wczoraj miałam z nią ostateczne spotkanie i obgadywałyśmy szczegóły współpracy :) Całkiem fajna dziewczyna (tak mi się wydaje) studiuje pedagogikę wczesnoszkolną i jest na 4 roku. Pomimo że jest młoda wygląda mi na odpowiedzialną osobę. Mam nadzieję że dobrze wybrałam. My w niedzielę robimy małe urodzinki Karolce. Dziadkowie się już zapowiedzieli z wizytą. Nie będzie dużo gości, bo tylko dziadkowie chrzestni i my w sumie 9 os dorosłych i 2 dzieci + jedno w brzuszku u żony chrzestnego :) Ja idę na łatwiznę i kupię tort. Niestety obawiam się że gdybym miała samo go piec to musiała bym później oddać cały pieskowi sąsiadki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruuda maxi
Czesc dziewczyny!ja z dobra rada-nie skladajcie ciagle zyczen dzieciaczka bo to jest juz strasznie nudne.Wiadomo roczek-ok.Ale nie-7 mieisiac,8 miesiac,9 miesiac-niedlugo bedziecie co tydzien skladac zyczenia!Nie da sie tego czytac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i oczywiście wszystkiego co najlepsze dla Agi - samych radości i zadowolenia, samych słonecznych dni i aby uśmiech z Twojej twarzy nigdy, nigdy nie schodził i oczywiście 100 lat!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te próbujaca sie podszyc WON MI STAD!!!!!!! NIe podoba sie to nie czytaj jak bede miala taka potrzebe to nawet co godzine bede skladala dzieciaczka zyczenia by im sie dobrze zylo bo sa tego jak najbardziej godne ,w przeciwienstwie do wszystkich wrednych pomaranczy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
!!!!!!!! Wiki !!!!!!! Wskoczył kotek na ławeczkę, zdmuchnął na torcie jedną świeczkę, i zamiauczał pięknie miał. Teraz pobiegł bez miauczenia żeby złożyć Ci życzenia!!! wszystkiego co najlepsze życzą madziorek z Liwia:) margolcia trzymam kciuki za nową nianię:) udanego spacerku:) pomarańczko cyt. twoje słowa \" Nie da sie tego czytac! \" to po co czytasz???? podpisuję się pod słowami rudej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Barto sie na ogrodzie, i mam troche czasu dla siebie, juz powoli przygotowujemy sie do roczku w kosciele, oj czuje ze mlody bedzie przeszkadzal ksiedzu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej babeczki :D Wiktorii z okazji roczku 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Urodziny dzień radosny, Pełen kwiatów zapach wiosny. Dziś chcę złożyć Ci życzenia, Szczęścia, zdrowia, powodzenia. Niech Ci słońce jasno świeci, I w radości dzień przeleci. Niech odejdą smutki troski, By nastąpił dzień radości. Te życzenia choć z daleka, Płyną niby wielka rzeka. I choć skromnie ułożone, Są dla Ciebie przeznaczone. Może to mamy dzieciaczków powinny się wypowiedzieć, czy chcą bądź nie,żeby składać życzenia ich dzieciom!!!!!!!!!!!!!!!!!! Skoro osobie, która urywa się z choinki i wtrąca się nie proszona nie chce się czytać tych wszystkich życzeń, bo\"bo to jest juz strasznie nudne\", to niech nie czyta. Tutaj nikogo nie trzyma się na siłe...żeby czytał nasze wypociny. O i nasze dzieci więcej nie będą miały 7,8 mc-y a nawet roczku :D:D:D:D zuzanka BIG {kiss] od mojego szwagra, nie wiedział chłop co ma kupić Karoli na roczek a ty mu podsunełaś pomysł z tym basenikiem. Pewnie nasz nie bedzie wyspasny jak Bartoszka ale pomysł super!!! A Bartoszek wytrzyma w kosciele!!Pospacerujecie troszku i bedzie ok :D rudamaxi 🌻 madziorek 🌻 Zamówiłam torta w cukierni na Karolciowy roczek, pwnie moglabym sama upiec ale po co mam kogos otruc :D Kupiłam tez balony i talerzyki na torta, nie było innych wiec bedzie barbie :P Jeszcze zapomniałam o świeczce , ale mam jeszcze czas i cos gdzies spotkam. Wysle wam zdjecia z chrzcin Dominisia.W koncu sie doprosiłam u mojej siostry :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Light blue, ten basenik wcale nie byl drogi 59 + koszty przesylki a jest suuuuuuuuuuoer Przesle wam zdjecia wieczorem z 2 juz roczków bartka, jeden byl w domu drugi w gorach a trzeci dopiero bedzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cóś wam wysłałam, mam nadzieje,że dojdzie! O matko a karola boi sie nadmuchanego balona :(:(:(:(:(:(:( A ja kupiłam az 25 sztuk :(:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ! Sto lat dla Wiktorki!!! Jeszcze raz wielkie dzieki za zyczenia urodzinowe! Dostalam od mezusia sliczne biale bolerko- marynarke;-) Light e moze Karola sie przekona do balonow. Bartek bardzo lubi za nimi ganiac. Zuzanka czekam na foty! Ale sie usmialam z pomaranczy:-):-):-) Dawno zadna mnie tak nie rozbawiala. A co to jest przymus czytania czy co??? Margolcia super, ze znalazlas nianie. Mam nadzieje, ze Karolince bedzie z nia dobrze! Light widac, ze Karola z checia pobawila by swojego braciszka ciotecznego:-) Slicznie obie wygladalyscie! Dominis oczywiscie tez pieknie byl wystrojony!!! Bartek nadal kaszle:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babyland
Witam serdecznie wszystkie Panie, Mam pytanie do wszystkich przyszłych lub obecnych mam dzieci w wieku do 16 lat. Prowadze badanie rynku dotyczące sklepu internetowego z markową używaną i nową odzieżą angielską dla dzieciaczków, od noworodków do ok. 160cm wzrostu. Trwają przygotowania do uruchomienia takiej strony, dlatego musimy wiedzieć ile osób byłoby zainteresowanych zakupami w takim sklepie? Ceny produktów od 3zł w górę. Koszt przesyłki od 6zł do 13zł(w przypadku pobrania). Główna dewiza: Odzież tylko dobrej jakości w przystępnych dla wszystkich cenach ( wszyscy wiemy jakie są teraz czasy, więc staramy się aby ceny były jak najniższe). Odzież takich firm jak next, cherokee, st.bernard, marks&spenser, disney i wiele wiele innych. Dlatego miałabym prośbe, jeżeli to nie problem to prosiłabym o wysłanie do mnie maila o treści TAK, jeżeli ktoś byłby zainteresowany takim sklepem. Żeby strona ruszyła musimy otrzymać conajmniej 300 pozytywnych opini. Pozdrawiam wszystkich i życzę zdrówka i powodzenia dla wszystkich mam i ich maluszków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka kwietnioweczki ja jeszcze poczty nie odebralam bo narazie wysylam mamie filmiki niuni.... kupilismy tzn tesciowie kupili Werce rowerek na 1 urodziny...link ponizej....(bardzo mi sie podoba) uuuuu a Weroniczka przez cale miasto w nim jechala wracajac do domku.....super.... http://picasaweb.google.com/dorkes82/Weroniczka9MiesiecyIWiecej/photo#5187708460208521474 wyslalam Wam tez krociutki filmik.... nie wiem czy nie bedziemy niedlugo brac slubu koscielnego i chrzcic corci...sama nie wiem...rozwazamy to ...... choc to nie jest latwe....bo mialam czekac na przylot rodzicow...ale oni nie wiedza kiedy beda mogli wrocic a trzymac Werke bez chrztu jeszcze dluzej to nie bardzo nam sie usmiecha.....oj mowie Wam babeczki jestem w kropce....rodzice juz dawno mowili zeby na nich nie czekac....hmmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :D My na nogach już od przed 7. Aga chyba jdnak Karolcia nie będzie miała balonów na roczku. Cóż skoro boi się 1 to co zrobi z całą gromadą?? Ale to nic, przecież za rok bedzie miała 2 urodziny i wtedy się przydadzą . :) Doroteczka Wercia ma super furę a i dziękuję za film :D:D:D Wercia chyba polubiła jazdę na rowerku :D W sprawie chcrzin powiem ci tyle,że skoro rodzice mowia zebyście na nich nie czekali i sama juz masz wątpliwości....to ja osobiscie bym ochrzciła Wercie, ale to tylko moje zdanie! rudamaxi dzięki ci dobra kobieto 🌻 :D Wczoraj po 18 Karola usneła mi na rękach. Jak chciałam odłożyć ja do łóżeczka to był cyrk. Ale jak była z powrotem na rękach momentalnie zasypiała :D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello lightblue Weronisia wczoraj padla o 20 i dzisiaj do 8 spala....w nocy dalam jej mleczko i spala.. ja juz tez wlasnie tak mysle o chrzcie corci.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) Mania wczoraj padla o 19 , niestety bylysmy u mojej mamy i musialąm ja o 21 budzic ... ale w domu padla odrazu spowrotem :D:D no i wstala o 8 więc nie jest źle :) Wczorajk sie wyszalala w parku. Hustawki, karuzele, bieganie po trawie i ogladanie innych dzieci... poźniej byla wykonczona :D:D:D A dzis sie pogoda zepsula :(:( Wczoraj tak cieplo bylo ze mala biegala bez czapki i w polarku zamiast kurtki... Ja Mani nie dawalam jeszcze balonów bo jej idą zeby i wszystko du buzi pakuje i by sie to źle skonczylo. Ale balony poprzyczepialismy na scianach i zaslonach i je ogladalam z caciekawieniem... a apropo zebów mam pytanie. Mania ma już ich 10 4-2 4-1 2-4 dolne i idzie czwórka górna.... a co z trojkami? Dlaczego to tak jej dziwnie wychodzi? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no fakt pogoda sie popsula, ja sie boje puscic bartka bez czapeczki, jak widze jak moja siostrzenica cierpiala na uszy to wole dmuchac na zimne tym bardziej ze u nas wczoraj wialo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzanka u nas wczoraj jak słonce przyswiecilo to balam sie ze mania cala mokra bedzie zaraz... pozatym patrzylam to mamuśki mlodsze dzieciaki mialy bez czapeczek. Zalozylam malej opaske na uszy tylko bawelnianą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i dziekuje za foteczki karolci i dominisia i filmik z weronisią :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mam pytanie, czy spotkałyście się kiedys z takimi plamkami na paznokciach?? Zauważyłam je u Karolci i nie wiem co to jest :( Zanim spanikuje i pojdę do lekarza wole się was zapytać. A czy to o takich puzzlach dla dzieci kiedyś rozmawiałyscie? http://www.allegro.pl/item341326254_piankowe_puzzle_do_nauki_i_zabawy_10_sztuk_.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
light takimi bialymi plamkami jakby pod paznokciem? jesli tak to ja tez to mialam bardzo dlugo. sa na to rozne teorie. jedni twierdzą ze to brak witamin, cynk, żelaza, wapnia, podwyzszony poziom cukru... i inne rzeczy ktorych nie warto wymieniać bo groźnie brzmią a zapewne chodzi o brak witamin :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MaMania bo tak dziwnie wychodzą trójki :D i to wszystkim dzieciaczkom najpierw wychodzą czwórki a potem trójki... mojej 2 tyg temu dopiero wyszły a mamy już 16 zebolów :) Pozdrawiam :D 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hania dzieki :* szkielko mnie pocieszala ze miki dopiero niedawno sie 2 doczekal a 4 ma już od hoho :D:D Już się balam ze mi taka "scerbata zolza" zostanie :D:D:D Light no njalepiej by bylo jakbys pokazala te karolciowe paznokietki lekarzowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×