Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

Właśnie dzwoniłam do ośrodka, dzisiaj nie ma Karolciowej lekarki. Zarejestrowałam małą na poniedziałek.,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartolin spi, ja pije kawe, jak sie obudzi to idziemy na spacer. Radek robi taras i mysli ze do niedzieli skonczy haha, no cóz mowilam mu zacznij wczesniej to mowil mi ze zdarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamaniu Tomkowi tez wychodzily zeby nie w takiej kolejnosci jak bym sie tego spodziewala, kazdy kiedy chcial. Ciezko sprawdzic ile ich wlasciwie ma ale doliczylam sie 12 i 13 w drodze. Maz sie smieje, zeby mu dac ugryzc palca i potem policzyc dziury. A jakby ktos byl na serio zainteresowany ciuchami z wielkiej brytanii to taniej was wyjdzie ebay. Funt jest tak tani jak nigdy wiec warto zerknac. Tylko nie dajcie sobie wmowic, ze early days albo cherokee to sa markowe ubrania jak zapewniaja na allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
flowerska no fakt, często spotykam się z określeniem dla tych marek,ze sa oryginalne, firmowe. Ale co mi tam, dla mnie i tak są super. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne, sa bardzo fajne i tanie. Moj maly na codzien zdziera wszystkie te bluzy i portki z tesco. Pizamki tez maja fajne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justaaaaaa
o widze ze Wasze smyki jedza juz "pełną gębą" :P moj Szymon od dluzszego czasu ma tylko 8 zebow i cos narazie nie zapowiada sie na wiecej mialam dzisiaj z Szymkiem problem wypluwal antybiotyk chcialam nawet mu dac troszke wiecej ale zauwazylam ze jest rowno wydzielone, 20 ml na 4 dni po 5 ml, i teraz cholera wie czy w tej dawce 5 ml bylo juz brane pod uwage ze takie male dziecko czesto cos wypluje a co do ubranek to ja jestem zadowolona z tych tanszych firm typu early days czy cherokee jedynie w body lepiej zainwestowac bo sie niestety brzydko rozciagaja a wlasnie flowerska jakie w UK sa dobre firmy z ciuszkami dziciecymi zebym wiedziala do ktorych sklepow mam od niedzieli wchodzic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justa tego jest mnostwo. Ja najbardziej pod wzgledem wygladu i jakosci lubie Next ale cenowo to roznie wyglada, poluje na wyprzedazach. A reszta Mothercare, Boots (Mini Mode) i tanie Woolworths (Ladybird), Matalan, Cherokee, Primark, Adams, Ethel Austin, Peacoks i wszystkie inne zwykle sklepy, w ktorych sa dzialy dzieciece jak H&M... jak pominelam jakies fajne to Aga dopisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
flowerska jest jeszcze firma George. Kupiłam kilka sztuk używanych ciuszków i przyznam ,że nie sa ani sprane ani powyciagane jak to czasem bywa z ciuchami z lumpeksu. fajne ubranka sa z H&M, tesciowa ma koleżankę która mieszka w Norwegii i co jakis czas przysyła Karoli ubranka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIe znam polskich cen w H&M. Zreszta angielskich tez bo ja siedze tylko na ebayu. Light racja, jeszcze George w sieci Asda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola usneła. flowerska nie zagladałam nigdy na ebay ale mnie skusiłaś :Di zajrzę :P Ha już zerkam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej lasencje!!! Widze, ze tamat ubranek na topie:-) Ewelina to chyba wszystko wymienilas, tyklko Marks & Spencer nie bylo z tych drozszych;-) No i ja polecam jeszcze Sport World jesli chodzi o sportowe ciuszki. Maja tam tez np z oslawionego Tomka lokomotywy, bo MaMani pisala, ze w Polsce ta bajka tez jest polpularna. Ja jesienia kupilam tam Bartkowi bojowki, bezrekawnik i bluzeczke za niecale 10 funtow i jakosciowo na prawde wyglada to dobrze. Dawno juz nie bylam w tym sklepie ale kolezanka mi mowila, ze maja teraz fajne rzeczy. No i TKMax jak dla mnie tez mozna tak fajne ciuszki kupic. Justaaa nie martw sie na pewno znajdziesz cos fajnego, byle tylko prtwel byl pelny. W Adamsie tez sa teraz wyprzedaze. A H&M w Legnicy nie mialam wiec nie wiem jakie tam sa ceny. Tutaj w sumie tez jestem rzadko, bo na mojej dzielnicy nie ma. Ewelina w Asdzie bylam 3 tygodnie temu pierwszy raz, bo mamy tez kawalaek drogi ale teraz co chwile tam Jarka ciagam, ciuszki fajne i co najwazniejsze niedrogie:-) Doroteczka rowerek superasny, a za ogladanie filmu zaraz sie wezme:-) Light takie biale plamki to tak jak dziewczyny powiedzialy niedobor witamin prawdopodobnie. Flowerska normalnie w szoku jestem ile Tomek ma zebow!!! A i mam prosbe napisz jak to wygladalo ze spirala, jak bys miala chwile to nawet na maila zeby dziewczyn nie nudzic. Czy najpierw szlas do family planning a pozniej do GP, czy jak to wyglada? A ja jestem w trakcie pakowania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Light co do puzzli to mam takie tylko z cyferkami i jestem zadowolona, Bartek chyba tez;-) Wyciaga sobie cyferki i roznosi je po calym mieszkaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruuda maxi
Kochana rudamaxi-z nas dwóch to raczej Ty jestes sflustrowana z tego co widac-strasznie duzo agresji w Tobie.Spokojnie dziewczyno-ja rozumiem ze w pewnych sferach zycia Ci sie nie ułozylo ale to nei powod zeby wyzywac sie na innych dobrze radzących kolezankach :) Jestem jedna z was i juz mam dosc sprawdzania kto kiedy sie urodzil i ze ma rok i tydzien i z tej okazji wszystkiego njlepszego a poza tym jak chce szybko przeczytac o rzeczach które mnie interesuja to nie mam nerwow patrzec i omijac te wszysykie serduszka,kwiatecki itp....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemka babeczki Lightblue ale masz małą przytulankę:) u nas Liwia nie pójdzie spać jak ja się koło niej nie położę.....a jak tylko odejde to jest taki płacz....że hej, dzieki za zdjęcia wyglądałyście zabójczo fajowo :) serio!!!!....Liwia też ma takie spuzle jedne w dinozaury i w cyferki:) praktyczne. niestety dinozaury mają takie malutkie części że musiałam je skleić bo bałam się że Liwia je połknie...bo bardzo lubi je gryźć , a co do plamek to tak jak pisała MaMani ja też kiedyś je miałam z braku minerałów i witamin....ale lepiej spytaj lekarza:) Doroteczka dzieki za filmik furrrrra super i widać że niuni się spodobała jazda rowerkiem no i muzyczka gra ........:) świetna jest. a co do chrztu to zrobisz jak będziesz uważała ale lepiej nie czekać ... MaMani no ta frajdę miała Mania tyle wokół sie działo . co do ząbków to faktycznie to takie dziwne ale cóż natura czasem bywa dziwna....najpierw 4 potem trojki ...Liwia ma napuchnięte dziąsła jakby jej 3 szły ale może to naraz znowu idą jej dwa ząbki obok siebie.....sama nie wiem.... zuzanka u nas mój kuzyn jak był mały miał zapalenie ucha i teraz kiedy ma 20 lat dalej przy chorobie odzywa się ból ucha...także ja też dmucham na zimne ...Liwia ma czapeczkę ale cieniutką jak jest ciepło .....ale jak wieje to cieplejszą:) flowerska dzięki :D ja znowu często jestem w h& m ale też mam esprit i s.Oliwer gatunkowo super cenowo trochę droższe :) piję kawę i spadam robić obiadek dla księżnej miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odnosnie czapeczek to 2 dni temu idac z Bartkiem przez park stwierdzilam, ze Bartek jest jedynym dzieckiem w czapeczce! Za jakis czas patrze a wozku lezy dzieciatko w czapce i az mi sie lepiej zrobilo i co sie okazalo, ze to bylo polskie dziecko:-):-) Doroteczka ja tez bym chyba nie czekala, glownie dlatego, ze rodzice nie potrafia okreslic kiedy beda mogli przyjechac:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maniula też spi :D:D Ja wczoraj zupelnie niewidzialam jak małą ubrac. bylo okolo 23 stopni. Jedne dzieci w samych bluzeczkach a inne w kombinezonach i czapkach zimowych... no i tak wypośrodkowalam... Myśle ze trafilam bo mala się nie spocila a caly czas sprawdzalam to byla cieplutka :) Oj jak mnie dzis leb boli... Musze sobie zrobic moja kawe oszukaną :D:D:D a co do sklepów... dla mnie te tescowe rzeczy dla dzieci są za drogie na ciuchranie po domu... zreszta do tesco mam tak daleko :(:( takie tescowe i h&m -owe ciuchy to mała ma na wyjscia... a po domu ciuchra george, next i inne firmówki z ciuchów :D:D:D:D No i te cudne ciuszki 4 zl sztuka z reala :D:D:D... A co tam przynajmniej mi nie zal wywalic jak juz sa za male. nie zostawiam juz tego dla drugiego bo sprane takie itd... wyrosnie albo za bardzo zniszczy to na szmaty idzie i tyle :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej składam zaległe życzenia Wiktorce: zdrowia, samych słodyczy, nie tylko takich do zjedzenia, wielu wspaniałych i szczęśliwych chwil w gronie najbliższych, beztroskiego dzieciństwa i wielu nierozerwalnych przyjaźni na całe życie, najlepiej od razu z przedszkola ;-) piszecie o ubrankach...ja najbardziej lubię kupować w h&m, wszystko mi się tam podoba ;-) ale w większości i tak kupuję na allegro i właśnie te firmy które wymieniałyści (najbardziej next, L.O.O.G, george) justaaa-nadal lecisz tymi liniami central wings? ostatnio faktycznie dużo się u nich dzieje aga-dobrze zrozumiałam że mąż kupił Ci bolerko? to tylko pogratulować że trafia w Twój gust :-) mój idzie na łatwiznę i daje mi kasę ;-) ale wtedy to mogę sobie wybierać ;-) doroteczka- skoro Twoi rodzice nie są pewni kiedy tak naprawdę przyjeżdżają to ja nie czekałabym dłużej z tymi chrzcinami.....i tak na pewno zrobisz wielkie przyjęcie z okazji ich przyjazdu więc będą mieli wszystkie imprezy w jednym ;-) Werka tak podryguje jak Gabi gdy słyszy muzykę :-) świetnie to wygląda...jak uda mi się kiedyś nagrać moją tancerkę to Wam prześlę ;-) lightblue- dzięki za zdjęcia, faktycznie szkoda że zapomniałaś o aparacie ;-) tak mi się tylko wydaje czy sporo zeszczupalałaś? jesteś jakaś tak odmieniona ;-) ja ostatnio nie mam za dużo czasu by usiąść i pisać z Wami, nawet tych zdjęć z naszego spotkania z kar jeszcze nie przesłałam...Wiki nie chodzi od środy do przedszkola i teraz dziewczyny zajmują mój czas ;-) Wiki ma lekki laszel i katar. Nic poważnego ale rozwijało się więc zostawiłam ją w domu. Również z tego względu że Gabi ma szczepienie we wtorek i nie chciałam żeby się zaraziła do Wiktorki. Dostanie teraz 3 zastrzyki :-( oprócz odry+świnki+różyczki chciałam ją jeszcze zaszcepić (póki zdrowa) na pneumokoki i meningokoki. Z tą pierwszą szczepionką to jeszcze nie wiem jak będzie bo ona zawiera białko jajka kurzego, na które Gabrysi wyszło uczulenie. Co prawda testy robiliśmy we wrześniu i od tamtej pory nie dostawała tego ale musiałam najpierw sp[rawdzić czy coś będzie się działo. Dlatego dzisiaj dałam jej pół jajka. Jeżeli nic jej nie będzie to dostanie tą szczepionkę u lekarza, a jeżeli coś będzie się działo to będzie ją musiała dostać w szpitalu. Ja mam tylko nadzieję że od wrzesnia dużo się zmieniło, jej organizm dojrzał i że nie zareaguje na to bialko. Teraz ją obserwuję :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izawik tez mam nadzieje, ze sie zmienilo na +!!! I duzo zdrowka dla dziewczynek!!!! A Jrek kupil mi bolerko, ale wczesniej jak bylismy w sklepie to mowilam mu, ze mi sie podoba, wiec zadanie mial ulatwione;-) MaMani masz racje z ta pogoda zwriowac mozna! Ja sie tym bardziej boje, bo Bartek ciagle kaszle:-( Wizyta u lekarza w Polsce nas niestety nie ominie:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny mam do was pytanko. sprzedalyscie juz wszystkie duperelki po maluchach? czyli jakies lezaczki bujaczki czy komody kąpielowe? jakby ktoras z was miala to ja bym chetnie odkupila :D:D:D a jeszcze apropo tej komody. miala ją ktoras? ja chcialam sobie kupic ale zrezygnowalam a teraz znów mnie kusi i sama nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga-faktycznie poprawiłaś mi humor tymi gwiazdami bez makijażu ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maMani -właśnie w zeszłym tygodniu sprzedałam lezaczek-bujaczek, a komody nie miałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izawik :(:( a ty mialąs taki fajny :(:( buuu nie trza bylo powiedziec ze chcesz sprzedac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do podróby rudejmaxi , szkoda że jestes jedna z nas. Mamy wśród nas trola :O I radzę się teraz zastanowić 100 raz zanim komus wysle się zdjęcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
liht a ja bym tak nie do konca wierzyla ze pomaranczowa jest jedną z nas... poprostu czyta temat i tyle... nie napisala nic takiego co by moglo wskazywac ze jest jedną z nas a napewno chciala zrobic troszke zamieszania. Oczywiscie mogę się mylić ale tak mi się wydaje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×