Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

misio Jeśli ją narysowałeś: * U góry kartki: jesteś pozytywnie myślący i optymista. * raczej w kierunku środka kartki : jesteś realista. * bliżej dołu kartki : jesteś pesymista i masz tendencje do negatywnych zachowań. * jeśli świnka patrzy w lewo: wierzysz w tradycje, jesteś przyjazny i łatwo zapamiętujesz daty; daty urodzin, rocznic... * jeśli świnka patrzy w prawo: jesteś wynalazcą, jesteś aktywny, ale nie jesteś zbyt przywiązany do rodziny, i nie przywiązujesz wagi do ważnych dat... * jeśli świnka patrzy na wprost, na ciebie: jesteś bezpośredni, jesteś jak adwokat diabla i nie boisz się starć w dyskusjach * jeśli dodałeś śwince mnóstwo detali: jesteś analitykiem, spokojny i nieufny. * jeśli nie dodałeś śwince detali: jesteś emocjonalny, uczuciowy, naiwny, niezbyt metodyczny i podejmujesz dużo ryzyka. * jeśli narysowałeś śwince mniej niż 4 łapki : wahasz się albo jesteś w trakcie przezywania okresu wielkich zmian w swoim życiu. * jeśli narysowałeś śwince 4 łapki: jesteś pewny, uparty i trzymasz się swoich ideałów. * jeśli narysowałeś śwince więcej niż 4 łapki: jesteś idiotą. * Wielkość uszu świnki wskazuje na twoja zdolność słuchania innych: Im większe tym lepiej!! * Długość ogonka: wskazuje na jakość twoich relacji seksualnych: znowu, im dłuższy, tym lepiej!!!!! aga :D:D:D:D to skad ten bartek?? :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ato dla podczytujacych, bo wiem ze sa tacy;-) Swinki nie pisze, bo Paula robi. Mam nadzieje, ze autorka maila sie nie obrazi, a troche humory sobie poprwaimy;-) TEST 1 jeśli rozwiążecie ten test , rozpocznę modły o usunięcie mnie z grona waszych znajomych.... to prawdziwy test psychologiczny....... Jest to historia młodej dziewczyny...... Na pogrzebie swojej matki, zauważyła młodego człowieka, którego nie znała wcześniej. Uważała, że jest fantastyczny, jest wręcz mężczyzną jej marzeń.. To była miłość od pierwszego wejrzenia, zakochała się po uszy....Kilka dni później młoda dziewczyna zabija swoja własną siostrę.. Pytanie: Z jakiej przyczyny zabiła swoja siostrę ??? NIE PRZECHODŹCIE OD RAZU niżej, żeby przeczytać odpowiedź.. Zastanówcie się najpierw nad wasza odpowiedzią na to pytanie.... Odpowiedź : Miała nadzieję, ze ten chłopak pojawi się znów na pogrzebie.... Jeśli dobrze odpowiedzieliście na to pytanie, myślicie jak psychopata. Ten test był przeprowadzany przez znanych psychologów amerykańskich w celu sprawdzenia czy dana osoba ma mentalność zabójcy.. Spora liczba seryjnych morderców, którzy przystąpili do tego testu, udzieliła dobrej odpowiedzi na to pytanie. Jeśli nie odpowiedzieliście poprawnie- tym lepiej dla was. Jeśli wasi znajomi znajda poprawna odpowiedz, radze trzymać się od nich z daleka... TEST 2 Oto teścik. Zróbcie go maksymalnie w 10 sekund, inaczej się nie liczy. Potem popatrzcie na rezultat na dole strony: Policzcie liczbę literek 'F' w poniższym tekście: ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ FINISHED FILES ARE THE RESULT OF YEARS OF SCIENTIFIC STUDY COMBINED WITH THE EXPERIENCE OF YEARS ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ Gotowe! Nie idźcie dalej, dopóki nie skończycie liczyć! OK? Ile? Trzy? Źle, jest ich sześć - to nie żaden żart! Przewińcie do góry i policzcie jeszcze raz! Wytłumaczenie jest poniżej. Mozg nie jest w stanie zauważyć 'OF'. Zadziwiające, nie? Ten , kto doliczył sześciu literek 'F' za pierwszym razem, jest geniuszem, cztery lub piec, jest raczej wyjątkowy, trzy-jest normalny. mniej niż trzy, musi zmienić okulary. TEST 3 Zróbcie poniższy test, jest naprawdę zadziwiający. Obiecuję, to nieżadna atrapa. Proszę , zrobicie go porządnie od początku do końca, nie jest zbyt długi. Zastanawialiście się kiedyś czy wasz mózg jest normalny czy wyjątkowy? cóż, zrobicie porządnie to ćwiczenie i znajdziecie odpowiedź!!!!!! Postępujcie tylko wg instrukcji, odpowiadajcie na pytania jedno podrugim i tak szybko j ak to możliwe, ale nie przechodzicie do kolejnego przed skończeniem poprzedniego. Nie musicie pisać swoich odpowiedzi. Będziecie zadziwieni rezultatem!!! gwarantuje ! Ile to jest: 15+6 3+56 89+2 12+53 75+26 25+52 63+32 ech, wiem, wiem, ciężko tak liczyć, ale takie jest ćwiczenie ! wiec powodzenia!! 123+5 SZYBKO!! POMYŹLCIE O JAKIMŚ NARZĘDZIU I KOLORZE!!! potem przejdzie troszkę niżej. Jeszcze trochę niżej. Jeszcze niżej.. Pomyśleliście o czerwonym młotku, prawda??? Jeśli nie, jesteście w 2% populacji, którzy mają rozum na tyle inny, że mogą myśleć o innej rzeczy. 98% populacji odpowiada 'czerwony młotek' . Do diabla z tym, nie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie sobie przypomnialąm ze wzielam dzis do parku aparat i chcialam mani porobic fotki jak sie husta na hustawce.... i sobie zapomnialam :(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej czytam,czytam i oczom nie wierzę.... a już się łudziłam że to jednak nie żadna z nas... szkoda... ciekawe czy teraz się uspokoi...mam nadzieję że tak najlepsze życzenia i całuski dla Agatki z okazji ukończenia 1- ego roku :-) aby rosła zdrowo, wesoło i zawsze przy bliskich :-) Ania75- skrobnij do nas :-) prosimy :-) mx3- taka sama prośba idzie do Ciebie :-) my weekend spędziliśmy u teściów na urodzinach mojego szwagra...fajnie, miło a dzisiaj w końcu ciepło i słońce....niech już tak zostanie :-) justaaa-no a Ty już pewnie szalejesz ;-) aga-super, że szczęśliwie dolecieliście i że Bartek czuje się u rodziny jak ryba w wodzie. Ty odpoczniesz i nabierzesz sił na kolejne tygodnie. Powinnaś wyciągnąć Jarka na kolację i do kina ;-) wykorzystajcie to że możecie zostawić z kimś Bartka :-) idę oglądać serial \"Teraz albo nigdy\" pozdrawiam tymczasem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga25- z tymi konszachtami dobre:D co do testów- F policzyłam 6 - więc jestem genialna ale wiecie że też pomyślałam o czerwonym młotku?????? i to jest zadziwiające

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki za świnkę, moja wszystko ma :) i za pozostałe zabawy- znam, oczywiście jestem psychopatką :p paulka, luz, luz! ja tak bardzo się bałam, że któreś z trolląt będzie niepełnosprawne, że pedagogiem specjalnym zostałam! a jeszcze w pwenym momencie miałam fazę, że tonia jest głucha.... i już na podyplomowe dla specjalistów od niesłyszących chciałam się zapisywać ;) a tonia była perfidna, wszelkie testy zlewała :p za to szybciej śpiewała, niż zaczęłamówić... dzieci są nieprzewidywalne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izawik pewnie bysmy sie wybrali gdyby Jarek byl tu z nami;-) My tez mielismy dzis ladny dzien:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misio dziekuje 🌼 a jesli bedziesz miala jakies problemy z sluchem to ja sluze pomoca :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bosz- a moja świnka ma bardzo długi ogonek:P wybitnie długi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy mi sie uda cos jeszcze napisac bo ciagle wylacza mi sie komp:( Agatka wszystkiego najlepszego duzo zdrowka i rosnij na sliczna dziewczynke. Ania75 ja tak jak inne dziewczyny .Napisz cos!!!!! Powiem wam ze w sobote mialam dosc ,ale Light blue troche mnie doprowadzila do pionu. A jak znikne to znacy ze calkiem padl mi laptop zdjecia wam wysle troche pozniej jak juz laptop bedzie sprawny .albo...... nie powiem by nie zapeszyc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej nie kumam w ogóle co z tym blokowaniem itd...... ale nie ważne tak czytam dalej no i temat świnki się nawinął ale też nie wiem o co kaman ....na poczcie nie mam żadnej wiadomości i niestety nie ja wysłałam Wam świnkę. na szczęście jestem Magdalena nazwisko po mężu:P. jak możecie prześlijcie mi też:) pośmieję się trochę:) muszę przeczytać jeszcze raz regulamin bo mnie zablokują :P aga jeszcze coś tam zostało z tej dawnej kondycji tylko się zmnieniło bo kiedyś siedziało się przy czymś mocniejszym a teraz siedzę tylko przy mocnej kawie albo herbacie.......... test pierwszy wyszedł że nie jestem psychopatą:) test 2 geniusz:P test 3 jestem w 2% :P jestem inna:P MaMani myśl pozytywnie ...masz śliczną córeczkęzdrową i niedługo równie zrową córeczkę urodzisz także trzymaj się. :) buziaczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jeszcze raz ja- tak sobie pomyslałam- pamiętajcie dziewczynki że bana można dostac za głupotę- u nas koleżanka dostała za spam w postaci linka do konkursu- głupio by było nie daj boże oskarżać niewinną osobe miłej nocki życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie staram byc na bieząco od wiecej niż rok... a i tak guzik z tego wszystkiego wiem... Madziorek wez kartke narysuj świnke a poźniej przeczytaj pierwszy post na tej stronie :D:D ide spac Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
margolciowej Karolci!!!!Słonecznego uśmiechu 🌻 Moja Karola nie spi od 6:30 A ja sama miałam cięzka moc. Wczoraj dowiedziałam się ze teraz Agatki nie beda operowac, bo guz mimo ze mały to znajduje sie tuz przy aorcie brzusznej. Wiec nadal daja jej chemie i zrobia przeszczep szpiku a potem beda musieli zbadac czy działa nerka, ktora do tej pory była uciskana przez guza. A jeszcze na oddziale lezy tam mała Emi, ktora ma 8 m-cy jest chora na białaczke,po przeszczepie. Bez szans.....Podłaczona do respiratora... Lekarze powiedzieli rodzicom,ze oni zrobili co w ich mocy a teraz to tyllko cud.... Brak słów jakie to zycie nie sprawiedliwe :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam jakos cudem udalo mi sie uruchomic staruszka najgorsze jest to ze gwarancja skonczyla mi sie 8-go kwietnia:O Lightblue wczoraj mnie wcielo ale wlasnie tak z nienacka gasnie mi laptop:O Wielkie sorki Dla Karolci margolci:D duzo slonka jeszcze wiecej zdrowka i usmiechu na kazdy dzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rudamaxi a ty dzisiaj jedziesz do Wrocławia?? To dlatego juz nie spisz :D Powiedz a masz antywirusa w laptopie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam my juz po roczku w kosciele, Ksiadz stwierdzil ze Bartek bedzie ksiedzem (oby nie!!!!!!) bo jako jedyny bił brawo, potem obiad w restauracji, potem imprezka na ogrodzie, ale niestety Bartek mi sie rozchorował, strasznie kaszle, do tego katar a wieczorem wymiotował, wlasnie czekam na lekarza. Niewiem co tu sie dzialo jak mnie nie bylo, ale troche to dziwne ze ruda lala niby pisala złe rzeczy,, znam ja i niechce mi sie w to wierzyc, no ale moze .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny pamiętam jak u nas była taka sytuacja że ciągle ktoś pisał na pomarańczowo i jechał po nas... któregoś dnia na nickach zablokowanych zobaczyłyśmy że zablokowali jedną dziewczynę która z nami pisała... okazało się że dostała bana za to że pisała na pomarańczowo i mieszała między nami :( Jedną z nich była Rusałka a druga to Nata79.... Widocznie ruda-lala przegięła z pomarańczowymi wpisami i dostała bana :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no coż skoro tak to bardzo to przykre- pamiętam jak rozpadły się czerwcówki- a człowiek jakoś czuje sentyment do sąsiednich miesięcy bo wiadomo;) podczytuje się szczególnie w okolicach porodu;) nie bardzo rozumiem tego typu osoby- przecież wszystkie znamy się tak długo- wiadomo że nie każdej odpowiada czyjeś zachowanie- albo styl życia- ale nie lepiej delikatnie napisac na czarno- u nas też czasem któraś coś palnie - i często jestem to pewnie ja:P mi się czasem niepodobają pewne rzeczy i u naszych dziewczyn a pewnie im u mnie- ale wiadomo że każda ma wady- a my tworzac topik przedewszystkich jesteśmy po to żeby się wspierać , powymieniać doświadczeniami a nie szukac u kogoś wad nawet jeśli jakaś sytuacja jest kontrowersyjna to piszemy na czarno tak jest lepiej można się przemówic i przeprosić , tymbardzie że nawet jesli komuś coś się nie podoba u którejś z dziewczyn to nie oznacza że się jej nie lubi. chociaż ja lubię wszystkie nasze babki od nas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No a poza tym jeśli jakaś dziewczyna nie chce już z nami pisać, to moze odejść...Nikt nikogo tutaj na siłe nie trzyma. Została nas w tej chwili garstka. Ja wiem,ze to jest internet,że każda ma swoje życie i nie mozna się angażowc, ale jakos pozbierałyśmy się tutaj każda z innej parafii i ciągniemy to uzależniającej cholerst*o :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rudamaxi ty do mnie tarabaniłas wczoraj wieczorem a ja miałam telefon w wózku a wózek na ganku :(i nie słyszałam Spadam na śniadanie a potem o lekarki, ciekawe co tez mi powie na te plami na karolciowych paznokciach :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×