Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

Gość mamamilki
Dziewczyny, to ja - ruda_lala. To jest jakieś wielkie nieporozumienie!!!!!! Mamy od soboty nowy koputer i nie wchodziłam tu wcześniej. Dziś rano czytam co jest grane i aż mi się słabo zrobiło. Przyznaję- raz czy dwa pisałam na pomarańczowo, ALE NIGDY W ŻYCIU ŻADNEJ Z WAS NIE OBRAZIŁAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Natychmiast zabieram sie do wyjaśniania tej sprawy....BOŻEEEE JAK MI PRZYKRO!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja wierze ze to nie Alina naprawde, moze ktos sie pod nia podszył. Mi np niedawno ukradli konto na tlen.pl Alina wyjasnij to, ja wierze w Ciebie, Dziewczyny nie osadzajmy Aliny!!!!!!!!!!! poczekajmy az to sprobuje wyjasnic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj tyle mnie nie było,ale regularnie czytałam!Coś sie porobiło,a ja już się pogubiłam. Mamani-świnka jest ode mnie.Potem wpadnę na dłuzej jak Marcel zaśnie i napisze więcej. Buziaki dla wszystkich w ten piękny dzień!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj to sie narobilo madziunka dziekuje za swinke :* :D:D:D U nas tez dzis super pogoda ale my pewnie wyjdziemy na spacerek popoludniu... w sumie nic mi się nie chce ... w środe ide do lekarza i dowiem co z moimi wynikami... No nic pozdrawiam i mam nadzieje ze sprawa aliny się wyjaśni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My po wizycie u lekarki. Mam podawac oprócz cebionumulti takze cebion w dawkach: cebionmulti 5 kropli, cebion 7 kropli. Jeśli to nie przyniesie efektu a plamek na paznokciach będzie przybywało, to Karola ma skierowanie na morfologię i crp. A być może,że bedzie miała taką urodę paznokci. Karola spi a ja zmykam robić jej coś do jedzenia. I potem zmykamy na spacer!!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o rany ale się narobilo. Alina pisz prosze o co w tym wszystkim chodzi. Ania zrób karolci badania ale pewnie to tylko brak witamin i tyle. i po tych witaminkach jej zniknie... u mnie dlugo to bylo ale juz zniknelo :) kurde musze oddac jutro dwie prace a nie czuje weny zeby je pisac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja również witam w ten słoneczny dzień.. najgorętsze i naserdeczniejsze życzenia ślę w stronę Karolci. Życzę Ci udanej zabawy podczas imprezy jak i w całym Twoim życiu :-) wiecie...co do Aliny to trochę mi ulżyło a ulży jeszcze bardziej gdy wszystko będzie wyjasnione. Dziwnie się czułam wiedząc że to któraś z nas...Alina-przyznałaś że kilka razy pisałaś pod pomarańczowym nikiem. Nie wiem co to były za sprawy o których pisałaś ale mam tylko jedno pytanie-dlaczego nie chciałaś tego pisać jako Ty? co do przesłanej świnki to moja miała długi zakręcony ogonek ;-), pomyslałam nie o czerwonym młotku tylko o czerwonym nożu, no i policzyłam 6 xF :-) idę trochę posprzątać póki Gabi śpi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj poczytalam sobie troszke wieczorem i mnie zatkalo. Ale zastanawiam sie tylko nad jednym.Dlaczego Rudamaxii napisalas to co napisalas zaraz po tym jak z jakiegos powodu zablokowano rudej lali profil? Skad pomysl lub pewnosc, ze to bylo z Twojego powodu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ruda maxi mnie tez to zaskoczyło!!! Troche mnie wkurzylo to ze tak to napisalas, nie dajac Alinie sie wytłumaczyc od razu atak,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczerze a mnie to wszystko wydaje się porąbane!!!! Sorry, ja nier jestem ni za tym ni za tym , ale ktoś jednak był pod pomarańczowym nickiem i atakował, także rudąmaxi.. Ja odpadam, nie dla mnie takie pieprzenie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcelek usnął,więc mam chwilkę,żeby cos napisać.Po pierwsze składam wszystkim dzieciaczkom,które miały urodzinki serdeczne życzenia.Szczególne buziaki dla Karolci i 🌻 Uściski dla agi z okazji urodzin.Nadal jesteś młoda i piekna :) Dziekuję za wszystkie wpisy na naszej klasie. Co do afery z pomarańczkami itp. to się nie wypowiadam,bo ja zawsze zlewam te wpisy i przechodzę dalej.Nigdy w życiu nie podejrzewałam żadnej z nas i nadal nie podejrzewam.A Alinki to już na pewno.Nie wiem za co dostała bana i mnie to nie interesuje.Moja droga-buziak ode mnie. Marcel szaleje jak szalał.Robi kupkę do nocnika i nawet nie protestuje jak go sadzam.Nauczył się pić przez słomkę i dmuchać.Robi to silnie,więc może uda nam się zdmuchnąć świeczkę urodzinową.Do wszystkich ,których dzieci nie miały jeszcze urodzin- w kauflandzie jest przeogromny wybór ozdób na ciasta-od przeróżnych posypek w róznych kształtach,po figurki z cukru-klauny,rybki,misie,zajączki i co kto chce.Kwiatki,marcepanowe różyczki i inne cuda. Na razie odpukac Marcel zdrowy,tylko straszny złośnik i szantażysta.Tańczy prześmiesznie i kocha muzykę z porządnym bitem,nie interesują go piosenki dla dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
light-dla mnie też to chore,więc ograniczyłam pisanie,bo człowiek boi się odezwać,żeby go nie zjechali.Nie pamiętam-wydaje mi się,że właśnie Alina (a może kar79) proponowała,żebysmy przeszły na jakieś inne forum,prywatne.Może warto to rozważyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich Dziękuję serdecznie w imieniu swoim i córki za wasze przemiłe życzenia i pamięć :) My imprezkę roczkową mieliśmy wczoraj. Udała się super :) Karolinka była tak oszołomiona ilością gości i zabawek że grzeczna była nad podziw. Do wszystkich chętnie szła na ręce (co jej się nigdy nie zdarza) i pięknie się bawiła z dziećmi dajęc mamie wolne ;) Dziś u nas pogoda fantastyczna więc byłyśmy już na długim spacerze a teraz Karolina śpi (padła w 3 minutki ) Przeczytałam wekendowe zaległości i własnym oczom nie wierzę ile się tu działo. Ten kto sieje zamęt na naszym topiku jest chyba strasznie zgorzkniałą i samotną osobą, skoro nie ma nic innego do roboty a dogryzanie innym sprawia mu radość (i z pewnością taka osoba przegrała życie) ruda lala cieszę się że jesteś odblokowana i sprawa się wyjaśniła, mam nadzieję że wyjaśnisz ją chociaż troszkę nam i nadal z nami będziesz. Trzymaj się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o rany...chciałabym żeby temat pomarańczek znikł raz na zawsze. Szkoda patrzeć na to jak wszystko się psuje :-( fakt, że Alina została odblokowana wyklucza to że jest pomarańczką. I na tym poprzestańmy. Wypada jeszcze tylko przeprosić Alinę za moment zwątpienia. Ten temat mocno nam się udzielił. Mam tylko nadzieję że już nikt nie zostanie o to niewinnie posądzony,bo to na pewno nie jest miłe uczucie. Lubię z Wami pisać i chciałabym żeby tak zostało. Może faktycznie przejdziemy na prywatne forum? ok,spadam myć włosy :-) pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak my sie choroby nabawilismy. Bartek ma antybiotyk, kaszle strasznie gardlo ma cale zawalone i az piszczy nic nie chce jesc, ale przynajmniej duzo pije. Alina ciesze sie ze sie wyjasnilo, jestem z Toba, mysle dziewczyny ze ktos chce zniszczyc nasz topik i padlo na aline

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm czerwcówki i lutowki przeszly na prywatne forum i podobno jest super. moze to nie glupi pomysl zapytam jutro kolezanki jak takie forum zalozyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maMani-dowiedz się a jak już przeniesiemy się na prywatne forum to będziemy miały 100% pewność czy wśród nas jest w ogóle jakaś pomarańczka...i mam nadzieję że w ten sposób problem się rozwiąże :-) Alina-odezwij się...:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny znowu Was podczytuje :D słuchajcie my mamy priva.... nie widać na nim totalnie NIC !!! jak wchodzi osoba nie zarejestrowana to dosłownie nie widzi nic oprócz tego kto jest zalogowany.... jest admin ( w tym wypadku ja ) i tylko ja mogę wpuścić jakieś osoby.... i też nie na wszystkie działy prawda ?? osoby które nie mają dostępu na priva nawet nie widzą go :) najlepiej założyć forum na www.fora.pl bardzo prosto i bezpłatnie :) Pozdrawiam i uważam że podejmujecie jedną z najlepszych decyzji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa jeśli chodzi o pomarańczki to nie ma czegoś takiego tworzyucie swoje prywatne forum... a admin widzi IP każdej osoby :) Ja Wam polecam i w razie pytań mogę pomóc :) 😘 pozdrawiam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musisz Moni zapytać :) Nasze forum ja zakładałam na prośbę dziewczyn i spełnia się w 100 % tak naprawde dopiero na privie poznałyśmy się i możemy pisać o WSZYSTKIM :) bez obaw na krytyke obcych ludzi :) założenie forum to pikuś najgorsze jest zrobić żeby forum było niewidoczne i żeby osoby które mają mieć dostęp miały go :) Dacie radę wytłumacze MaMani i założy Wam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz haniu- może coś w tym jest- ale to chyba zależy czy dana pomarańcza jest obca czy swoja- bo co z tego że niby forum będzie czyste skoro ta dwulicowa niby będzie słodzić dalej i śmiać się do monitora :O myslę, że wiele powiedzianych tu słó to była źle pojęta troska na zasadzie dobrymi checiami jest piekło wybrukowane- może ciężko coś napisać na czarno żeby nie było kłutni między czarnymi a osoba uważała , że mimo wszystko swoją prawdę na jakis temat powinna napisać - tak narawdę powinna sobie to przemyslec i swoje praktyki zmienić - bo tak każde forum zacznie się przenosić a każda z nas jest z kafeterią zwiazana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ike masz racje, ale nie zmienia to faktu ze nasz ruda lala nie koniecznie musiala pisac obelgi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzanka dlatego uważam że tak jak na wszystkich forach i innych tego typu tworach- powinien być podawany powód bana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolinka dużo , dużo zdrówka, spełnienia marzeń i zawsze uśmiechu na twarzy:) Light na pewno przejdzie Karoli po takiej dawce witamin:) zuzanka fluidki dla Bartusia:) może to nie głupi pomysł z założeniem forum prywatnego:) jestem za ....można podjąć próbę :D to która zakłada to forum??????? Liwia śpi a ja idę zupkę skończyć:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×