Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

A co mi tam... to ja też pomacham łapką 🖐️ mimo tego, że komuś może to się nie spodobać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzanka14
Hej Ruda lala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale nudy! Wiecie może na prawdę warto zacząc tu pisać, bo usuną ten topik i będzie \"po zawodach\".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzanka14
To wy uciekłyscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niekarl
no piszcie prosze moze wtedy i ja zaczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trele morele.......
tu jest cala nasza ciaza i roczki dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc dziewczynki:D żyjecie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
light blue, śliczne zdjęcie dodałaś na NK. Cały czas je podziwiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruda laIa
Jak możesz być tak dwulicowa, najpierw pousuwałaś wszystkie dziewczyny z kwietniówek na n-k a teraz zaczynasz lizać im tyłki?? Bleeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie liżę...stwierdzam fakty. Teraz już zawsze \"na czarno\" . pomarańczowy nie jest w modzie. I kto tu nie ma odwago pisać pod swoim nickiem??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaznkaaa nie masz tupetu napisac na czarnoo noo tak zawsze mozna wytlumaczyc sie ze ktoss sie podszyl buahhahahah buahahhahah buahahahhahahah buahahhahahhaa buahhahahaha pekamm ze smiechuuuuuuuuuuuuu a mozee małzonekk kombinujee male co nie coo buahaha buahahhaah buahahhaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzanka............
21 przeciez zuzanka jest zablokowana to jak moze pisac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alee jej maz hakerr zawsze moze sie włamac:D:D:D::DD licho nie spi!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lepsza pomarancza
21 robisz z siebie teraz idiotke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
komu to przeszkadzaa mnie na pewno nie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oo przypadkiem, a moze nie zajzałam na NASZE forum.... Czesc.... ech my po naszym roczku jestesmy ciagle w szoku....niemozliwe jak ten czas szybko uplynał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Light po prawie tygodniu odpalilam kompa i nie moglam sie powstrzymac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upssss
Niewiarygodne, ze tak sie porobiło. Dziewczyny jak jestescie i podczytujecie to odzywajcie się. Szkoda tylu wpisów. Jak można zapisać te wasze i nasze wszystkie wypowiedzi?? Chciałabym mieć je na pamiątkę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie ,jak można to zapisać? wie ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak będziemy coś od czasu do czasu pisać, to pewnie topik nie zniknie tak prędko... Byłam dziś z Milenką u kosmetyczki....ma od dzisiaj kolczyki!!! Koniec z pytaniami o płeć ;)!!! Więcej na blogu Milenki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza1897
ślicznie Milenka wyglada w kolczykach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja wiem jak mozna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upssss
Jak można zapisać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja wiem jak mozna
jak otworzy sie okienko IE, to kliknac na Plik, potem na Zapisz jako i w rozwijanej liscie wybrac opcje "Strona sieci web kompletna". Nalezy tak zapisywac kazda strone topiku, oczywiscie uwazajac na nazywanie zapisywanych plikow. Wczesniej trzeba zalozyc sobie katalog, np. o nazwie 'Kwiecien_2007" i wszystkie zapisywane pliki umieszczac wlasnie tam, poniewaz zapisuje sie zarowno STRONA www, jak i wszystkie czesci tej strony, ktore sa zawarte w automatycznie tworzacym sie KATALOGU pod ta sama nazwa. To jest konieczne, aby w przyszlosci odczytac wszystkie strony topiku nawet jak nie bedzie dostepu do neta. Probujcie, a jesli wyjda jakies problemy, pytajcie, odpowiem. Powodzernia, pozdrawaim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja wiem jak mozna
Izawik, to przegladarka, czyli to, w czym otwierasz strony internetowe. Ja uzywam Internet Explorera, ale Mozilla Firefoxa tez w ten sposob dziala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Kafeteria to fajne forum ale trochę porozwalane :/ Zapraszam więc wszystkich serdecznie na nowo powstałe forum internetowe o nazwie BOBASKOWO :) Forum to zostało stworzone przez mamy, bo to przecież mamy wiedzą najlepiej czego im trzeba i jakie tematy należy poruszyć ;) Jest nas narazie garsta, ale każdego dnia przybywa ktoś nowy i robi się coraz bardziej przytulniej ;) Każde forum zaczyna od zera - tak jak my - dlatego musimy "walczyć" o każdego użytkownika i będzie nam niezmiernie miło jeśli postanowicie przyłączyć się do nas :D Głównymi zaletami naszego forum jest to, że jest poukładane, przejżyste i wszystko można szybko znaleźć. Zapraszamy serdecznie na Bobaskowo - do naszej małej krainy malucha ;) Tutaj każda grupa - STARACZKI, MAMY BĘDĄCE W CIĄŻY, MAMY PO PORODZIE, MAMY PO STRACIE DZIECKA - ma swoje odrębne pod-forum gdzie można tworzyć własne tematy i kategorie. Można ustawić swój własny, indywidulany avatar, oraz podpis a w nim suwaczki, zdjęcia, gify itd. Po rejestracji każdy użytkownik dostaje PW z dokładną instrukcją obsługi forum i wyjaśnieniami jak ustawić pewne rzeczy np. jak wkleić suwaczek do podpisu. Nasz adres to: www.bobaskowo.phorum.pl Zajrzyjcie w wolnej chwili :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upssss
czesc... Dziewczyny dawajcie znac co u was slychac!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×