Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

Dzieki Aniu, czytalam, ze to normalne w ciazy, zapytam jeszcze mojego gina o te skurcze i moze faktycznie cos mi na to da. Skurcz zlapal mnie w nocy a noga boli cholernie do tej pory:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fuck off odstosunkuj się od nas, i to nasza sprawa czy brzuch bedzie nam wisiał , czy tez nie. a tak po za tym to pisze sie celibat :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga*25** ja na skurcze łydek, biore MagneB6, ale powinnaś zapytac się gina, bo on najlepiej ci doradzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ruda_lala śliczny rożek, a mozesz powiedziec za ile. Wlasnie przeglądam strony na Allegro i zatrzymałam się na rożkach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Light Blue, przede wszystkim bardzo sie ciesze, ze z ta toxo to byl falszywy alarm i wspolczuje,ze tyle musialas sie nadenerwowac przez ludzke zaniedbanie!!! Po drugie to ja Cie wrobilam w ogladanie tego wózka, bo Doroteczka wkleila link strony z wozeczkiem i wyczytalam,ze te wozki sa w Oławie:-) http://www.juniorek.com.pl/product_info.php/pr oducts_id/219 Mam nadzieje,ze nie masz mi tego za złe:-) gratuluje udanych zakupow i zazdroszcze,ze masz juz wyprawke do szpitala. A to lozeczko jest super, sama takie ogladalam, tyle ze jasny kolor z tymi rzezbionymi gwiazdkami i ksiezycem. Nie znam sie ale wydaje mi sie,ze wymiary sa typowe dla lozeczka dziecinnego, ale na ten temat to moze ktos doinformowany sie wypowie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was.... ja ma na szczęście kilka szpitali w Szczecinie,jeden nawet został sklasyfikowany na jednym z najwyższych miejsc a skolei, szpital z mojego miasteczka został jako nieliczny wtróżniony. Mam wybór i sie cieszę. Jest tylko jeden problem, szpitalw którym pracuje mój gin dostał nie za dobre wyniki (trzy gwiazdki i dwa serduszka), ale jest tu intensywna terapia noworodków.... jeszcze mam czas żeby sie zdecydować. Szkoła rodzenia, ciąglę sie nad nią zastanawiam. Mam juz zrobioną długą list za i przeciw... Aaa na obiadek zjadłam sobie pyszne warzywa duszone, rybkę w paniercę i świeże ogórki...jak mi ślinka leci jak czuję zapach świeżego ogórka. Mówię wam czysty obłęd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga*25** dzięki , ale wcale mnie nie wrobiłaś. :D Ja do tego Juniorka zagladam jak obłakana . Musze i koniec :D. To się ciesze,że łózeczko ci sie podoba. Mi ten kolor co z fotki bedzie pasował do mebli, bo dzidzia bedzie mieszkala z nami w pokoju. Doroteczka jak bedziesz jeszcze chciała coś wiedziec na temat wóżeka, to pytaj, a ja sie tez dowiem, w miare mozliwo.sci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smiej sie sarita, a u mnie na nic tak nie namawiaja jak na naturalne porody w domu!! Ale to nie na moje nerwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Light ja to lozeczko widzialam kiedys w komisie, kosztowalo 70 zł,musialabym dokupic tylko materacyk, ale jak poszlam tam po jakims czasie to babeczka mi powiedziala,ze 2 godziny po wystawieniu juz go nie bylo. Wcale sie nie dziwie. Teraz oczywiscie zluje,ze go nie chapnełam, ale wowczas wydawalo mi sie,ze jeszcze mam duzo czasu. Pomału zaczynam panikowac, ze mam same takie pierdoly, zadnych konkretow i boje sie ze synus wczesniej sie urodzi i nic nie bede dla niego miala:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Light nawet nie wiesz jak się cieszę, że nie masz toxo. Swoją drogą, to niezły porządek mają tam gdzie robiłaś to badanie, skoro mogłas dostać nie swoje wyniki. A ktoś kto ma toxo dostał Twoje i nie ma świadomości zagrożenia :-( To łóżeczko według mnie ma standardowe wymiary i jest po prostu śliczniuteńkie :-) Aga na szczęście świeże ogórki przy naszej cukrzycy możemy jeść praktycznie bez ograniczeń. A ja muszę się Wam przyznać, ze dziś skusiłam się na kostkę gorzkiej czekolady....która po takim poście wcale nie była gorzka, tylko słodziutka jak nie wiem co :-) W piątek idziemy na usg, sprawdzić czy dzidzia faktycznie jest laseczką i czy nie ma obaw co do makrosomii. A 31 do poradni diabetologicznej na \"spowiedź\" z diety i wyników cukru...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga*25** to tak właśnie jest,ze jak czegoś nie potrzebujemy, to to jest. A jak juz bedzie nam potrzebne, to mozna sobie szukac , ale i tak się nie znajdzie :D:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście to o ogórku było do Evaniki a nie do Agi....a swoją drogą Aga lubisz świeże ogórki??? Bo my z Evaniką bardzo, hihihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania75 mają burdel w labolatorium. Ale to jedyne chyba labolatorium we Wroclawiu, ktore robi te wszystkie badania. Więc nie za bardzo moge fikac. Ty zjadłaś kawałek gorzkiej czekolady, a ja batonik Corn Flakes o smaku owoców leśnych. Jakbym zjadła najsmaczniejszą rzecz na swiecie. I dzięki za info o łózeczku :D Wiecie,kamien z serca mi spadł, jak odebrałam dzisiaj wyniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra - teraz moja kolej na spowiedz...wrrrr od jakiegś czasu, po zbadaniu sobie cukru (mam średnio w granicach 88-113 a na czczo 84-75) siegamw porze poobiadowej po niewinnie wyglądająca małą czekoladkę lub po coś słodkiego, coś co mnie tak pociąga. Dzisiaj już była jedna czekoladka merci...aaa pudelko sobie leży i macha do mnie rączka i krzyczy \"poczęstuj się\"!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania, teraz to ja juz sama nie wiem co lubie, bo gust mi sie strasznie zmienia:-) Na dzien dzisiejszy nie mam apetytu na ogorki ani zadne! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evanikaa skąd ja to znam. Wczoraj kupilam mojemu mężulkowi \"Ptasie mleczko\". Jakie ja przezylam katorgi, aby sie nie skusić 😭. A moj maż jeszcze jak na złość mowił, jakie to ono dobre i wogóle :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nigdy nie przepadałam za słodkościami, ale teraz.... wszystko jest pyszne co jest czekoladowe. Nie wspomnę już o świeżych ogórkach i mrożonych truskawkach! Tak mówiłam wczoraj, że się nudzę i weczorkiem zadzwoniła do mnie kolezaneczka i piszę dla niej pracę. Jedną zaliczeniową skończyłam..przerabiałamswoja napisaną pare lat wcześniej i właśnie zabrałam się za następną. ech przynajmniej czas mi szybciej płynie. Jutro za to wybieram sie do kina na \"Pchnidło\".. jakis czas temu czytałam książkę po niemiecku i stwierdziłam, że czas najwyższy wyciągnąc moja przyjacióleczke do kina..niech się dziewczyna rozerwie! aaaa no i musze się podzielić z wami pewnym spostrzeżeniem... moja dzidzia w ciagu dnia daje o sobie znać, jakie to cudowne uczucie. Kiedyś czułam ją wieczorami i nad ranem a teraz cały czas, jak siedze, jak leżę, jak chodzę. KOchanie moje!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja siedze i czekam, bo ma przyjść klient do strzyzenia :o Kiedyś moze bym się ucieszyła, ale teraz źle mi stac w jednej pozycji no i szybciej zdecydowanie się męcze. Evanikaa właśnie, tez musze dodac cos od siebie. Jeszcze jakiś czas temu moja córcia kopała tylko wtedy, jak ja grzecznie leżałam w łóżku. A teraz to kopie i się rusza w najmniej spodziewanym momencie. W kolejce w sklepie. O 2:30 w nocy, o 7 rano, więc spania nie ma. Nawet teraz się gramoli z lewej strony na prawą i co chwila daje znac o sobie. I zgodze się z toba w 100%, to cudowne uczucie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmmm do kina też bym sobie poszła, a co!!! Ostatni raz, nie chwaląc się byłam w kinie , w lutym zeszłego roku. Na Epoce lodowcowej 2. Teraz na chwile obecną nie mam z kim, bo moj Grzesiek jest zalatany. I nie chce mu przeszkadzac. Uciekam na to strzyzenie. Echhh, ale to taki klient, co szybko zasypia na krzesełku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LightBlue - to rożek z Glucka, na Allegro kupiłam za 30 zł. Normalnie kosztuje około 120 zł. Jeżeli chodzi o łóżeczko - poluję na dokładnie to samo RadekVII. Nie wiem jeszcze tylko czy z szufladą czy bez. I raczej w jasnym kolorze. Evanika - jak już obejrzysz ten film, to koniecznie daj znać czy warto. Molestuję męża od tygodnia, żebyśmy poszli. On jednak woli \"Świadka koronnego\" zobaczyć. Tylko dlatego, że jest polski i nie trzeba czytać (hi,hi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Panie, juz was doczyalam, wlasnie wrocilam do domu bawilam dziiaj siostrzeca Ligtblue suuuper ze niemasz tokso, pamietacie jak ja pisalam ze mam ogromna anemie i jak lekarz to zobczyl to stwierdzl ze juz dawno powinni mi przytetaczac krew, zrobilam drugi raz badania i okazalo sie ze w laboratorium pomyil ;) dlatego chodze prywatnie raz sie skusilam na sluzbe zdrowia i odrazu wpadka. Zaraz ide do dentysty jak bedzie mnie slychac w Waszych miastach to znaczy ze ja sie wydzieram z bolu albo dentysta ktorego ugryzlam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) wiecie - zauwazyłam że kiwam się jak pingwin PIK -POK . dzisiaj dokucza mi cała miednica :) light blue - super ze tak się skończyło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj sobie kupilam gazte RODZICE dodatek z Claudi bo jest tam film \" Fascynujace narodziny zycia\" film ten zostal obsypany na wielu miedzynarodowych festiwalach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Dzisiaj nareszcie zdecydowałam sie na to badanie glukozowe, jajku co za ochyda, a najgorsze, ze dzisiaj w szpitalu było kupe ludzi i musiałam czekać przed badaniem ponad 2 godziny i jeszcze po badaniu tez musiałam swoje odczekać. Ale juz mam to nareszcie za soba Wiecie zastanawiam sie czy kupowac pościel do wózka, czy kocyk sam nie wystarczy, no i nosidło z wózaka.. to moje jest bowiem duze, usztywniane i z ciepleco materiału. A zreszta zaczekajcie chwilke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak wyglada nosidło do wózka (ze srodka wystaja juz pierwsze zabawki mojej niuni) http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/1a237dc25a 0b468d.html a taki mam kocyk, tylko troche niechlujnie go rozłożyłam i wyglada jakby był pognieciony http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/d6a432f954 3d443f.html jeszcze dokupie poduszeczke i mysle, że do wózka to wystarczyJak myslicie? Zastanawiam sie nad kupnem kocyka do łóżeczka, Wy kupujecie, a jesli tak to jakie takie hiszpańskie grubsze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Krzyka wiem ze jestes z Lublina i bylas na tej glukozie.ja ide jutro a tez mieszkam w Lublinie i ciekawi mnie w ktorym bylas szpitalu bo ja ide na Krasnicka i mam nadzieje ze nie bedzie takich kolejek.Napisz w ktorym bylas szpitalu? fajowy masz wozeczek:D Pozdrowienia od majowki🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×