Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

Witam Ja dzisiaj zaczynam 11 tydzien. A w piatek mam nareszcie moja dlugo oczekiwana pierwsza wizyte z milionem pytan do poloznej. Mdlosci lekko ustepuja ale nie ma reguly, ostatnio po malym kubku jogurtu meczylo mnie cala reszte dnia. Na wyspie tez pogoda lepsza, wiec mniej mi sie zdarza szlochac po katach. Kiedys sie zalamalam z takiego powodu, ze w domu byl balagan, niepozmywane naczynia a ja siedzialam i wylam bo nie moglam niczego ogarnac. Ale ostatnio ciut lepiej. Odezwe sie po badaniach piatkowych. A co do diety to nie komentuje, idzie mi fatalnie. Nie bardzo moge patrzec na salate, pomidory i owoce, nigdy nie przepadalam, a teraz juz w ogole. Wmusze jablko co jakis czas ale wiem, ze to za malo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziwczyny! O jak fajnie też mam termin na 12.04.2007 jak Ty? Ile razy byłaś już u gina?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierwszy pierwszy, docekac sie nie moge, i nie bedzie to gin tylko polozna, ktora poprowadzi cala ciaze. Tak tu juz jest. A moje znajome w Polsce w 7 tygodniu juz byly po 2 usg, tutaj twierdza, ze to niedobre dla dziecka. tyle ze tak anprawde nikt nie wie czy dzidzius ma sie dobrze. I tak sie kolo zamyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też miałam tyle wątpliwości. Cieszyłam się na 1 wizytę i jednocześnie strasznie bałam. Modliłam się przed jego drzwiami, żeby wszystko było w porządku. Teraz nie moge się doczekać 2 wizyty, ale dalej się boję. Bo wiesz do 3 miesiąca różnie możę być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś byłam na pierwszej wizycie u gina. Ale miałam stresa ;) Okazało się że wszystko przebiega prawidłowo, serduszko bije i moje maleństwo ma już 2,5 cm. Termin z @ wyznaczyła mi na 20.04 a z usg na 15.04, powiedziała jednak że będziemy się trzymać terminu z @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick ...........Imię ............Miejscowość....Wiek.....Data porodu nikolla80.......Monika..............Kraków..........26........04.04.2007 hooda..........Ania..................Katowice........29........02.04.2007 Ania75.........Ania..................W-wa.............31.......10.04.2007 Izawik.........Iza...................Poznań.............29.......02.04.2007 flowerska.....Ewa..................Londyn............28........12.04.2007 margolcia1....Beata..............Białystok..........25.........20.04.2007 🌼 monika79.......Monika............Skierniewice......27........12.04.2007 mx2............Ania.................Gdynia.............24.........08.04.2007 aga*25**......Agnieszka........Legnica............25.........06.04.2007 Paulka123....Paulina............Kraków............20.........12.04.2007 maziaaa......Marzena...........Bielsko.............24.......??????? 21.............Monika........Krynica zdroj..........21........02.04.2007 LightBlue......Anka..............Oława..............25........14.04.2007 koala-79.....Jola...............mazowieckie.........27.........18.04.2007 Doroteczka...Dorota..............Siedlce............24.........21.04.2007 Kasiulek123...Kasia...............W-wa...............26........30.04.2007 gotia...........Goska.............Cypr.................28.........01.04.2007 eveline23......Ewa.............Gdansk................23........21.04.2007 sarita...........Iza..............Bydgoszcz...........24........17.04.2007 krzyka..........Kasia............Lublin................28.........03.04.2007 wikke...........Magda...........Warszawa..........26.........02.04.2007

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick ...........Imię ............Miejscowość....Wiek.....Data porodu nikolla80.......Monika..............Kraków..........26........04.04.2007 hooda..........Ania..................Katowice........29........02.04.2007 Ania75.........Ania..................W-wa.............31.......10.04.2007 Izawik.........Iza...................Poznań.............29.......02.04.2007 flowerska.....Ewa..................Londyn............28........12.04.2007 margolcia1....Beata..............Białystok..........25.........20.04.2007 monika79.......Monika............Skierniewice......27........12.04.2007 mx2............Ania.................Gdynia.............24.........08.04.2007 aga*25**......Agnieszka........Legnica............25.........06.04.2007 Paulka123....Paulina............Kraków............20.........12.04.2007 maziaaa......Marzena...........Bielsko.............24.......??????? 21.............Monika........Krynica zdroj..........21........02.04.2007 LightBlue......Anka..............Oława..............25........14.04.2007 koala-79.....Jola...............mazowieckie.........27.........18.04.2007 Doroteczka...Dorota..............Siedlce............24.........21.04.2007 Kasiulek123...Kasia...............W-wa...............26........30.04.2007 gotia...........Goska.............Cypr.................28.........01.04.2007 eveline23......Ewa.............Gdansk................23........21.04.2007 sarita...........Iza..............Bydgoszcz...........24........17.04.2007 krzyka..........Kasia............Lublin................28.........03.04.2007 wikke...........Magda...........Warszawa..........26.........02.04.2007 Moli ........................................................27........12.04.2006

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga*25**
Hej, ja juz na Wyspach i wczoraj mialam wywiad srodowiskowy u pielegniarki. Szok, gdyby nie to, ze badania mialam robione w Polsce zalamalabym sie. Na USG mam czekac tydzien czasu i wtedy dopiero zrobia mi badania, a to przeciez bedzie juz 12 tydzien.Musze uzbroic sie w cierpliwosc. Flowerska napisz prosze jak u Ciebie przebiegla wizyta.Dziewczyny od kilku tygodni ciagnie mnie brzuch i te bole sa inne niz te ktore miewalam wczesniej. Macie tez cos takiego?Nie wiem czy to normalne i zaczynam sie denerwowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika79
ja nieczesto pisze bo nie chce wprowadzac posepnej atmosfery. jednego dnia mam sie dobrze a drugiego jestem pelna obaw. nadal od czasu do czasu mam lekkie skurcze macicy a dzis to mnie brzuch boli jak przed okresem i juz 4 raz mialam minimalnie "brudny" sluz. ale to byl odrobinka ktora pojawioa sie raz a potem znika na tydzien albo dwa wiec nie chce za kazdym razem biegac do lekarza bo bez usg i tak mi nic nie powie a nie chce robic usg co 2 tyg. ufff - wygadalam sie :-). troche mi lepiej. juz bym chciala byc w 4 miesiacu a to dopiero 9 tydz. Pozdrawiammmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga*25**
Wczesniej napisalam,ze od kilku tygodni ciagnie mnie cos w brzuchu, a chodzilo mi, ze od kilku dni 2-3. Gdybu to bylo kilka tygodni pewnie siedzialabym juz w samolocie do Polski!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki Izawik ja mam juz jedno dziecko. Sześcioletniego synka. Właśnie poszedł do zerówki. A w jakim wieku jest Twoje pierworodne? :) Monika79 ptrzede wszystkim musisz zachować zimną krew i starać się nie panikować. I moze troszkę bardziej powinnaś się oszczędzać. Spróbuj więcej leżeć, odpoczywać. Trzymaj się dzielnie. Jesteśmy z Toba i trzymamy za Ciebie kciuki. U mnie w miarę dobrze. Misiek w trasie, więc nie mam się z kim kłócić. :) Jutro wróci, ciekawe jak będzie. Czyuję się deczko lepiej. Albo mi się wydaje. Moze już przestaniemy się kłócić. Chciałabym... Wczoraj zaczęliśmy 10 tydzień ❤️ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam , ja tez zrobilam test ( dwie cienkie kreski a ile szczescia )i jestem juz w 8 ygodniu ciazy , termin mam wlasnie na kwiecein 2007 , pozdrawim wszystkie ciezarowki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też jestem w 8 tyg. i dzis idę do lekarza. Ciekawe, czy zrobi mi USG. Z jednej strony jestem ciekawa, a z drugiej sie boję. Nie wiem, czy to nie za wcześnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarita
oczywiście że juź będzie widać, i nie ma się czego bać:) dziewczyny, wpiszcie się do tabelki:) jest nas coraz więcej:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kohannah
szczerze mowiac to troszke sie w tym wszystkim gubie , poszkukuje ciezarowek z okolic manor house i wood green w north london gdzie mieszkam od 3 lat , spotkania na zywo daja duzo wiecej niz internet ... poza tym nie bardzo wiem jak wpisac sie do owej tabelki , Pozdrawiam Ko-hannah ( Sylvia , London )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarita
musisz skopiować tą tabelkę która jest wyżej i się do niej dopisać:) powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry Wieczór. Dzisiaj przeżyłam istny horror. Miałam tak pierwszy raz.... Skąpe, ale plamienie, ból brzucha(jak przed miesiączką). Byłam gotowa jechac do szpitala. :( A przecież dopiero co wczoraj byłam u ginekologa, który stwierdził,ze ciąza rozwija się prawidłowo.....Hmmmmm, jestem straszną panikarą, ale co poradzić???? Nie chcę stracic tego dzieciątka... I najgorsze w tym wszystkim jest to,ze mój po operacyjny brzuch, jeszcze się w srodku, w pełni nie zagoił, a już się rozciąga. To sprawia mi cholerny ból.......... Nie chce mi się z nikim rozmawiac w domu. Tesciowa miała 2 normalne ciąze. Normalnie pracowała. A ja leze jak mleczna krówka, i mam wszystkiego serdecznie dosyc!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć, koala- ja mam córeczkę, dokładnie 31 m-cy (trochę więcej niż 2,5 roku). Twój synuś poszedł do zerówki,masz więc spokój i odpoczynek w domu. Ja za moją niezwykle żywą córcią nie mogę nadążyć. Nie wspominając już o odpoczynku albo o drzemce :-) Dlatego też rzadko tu zaglądam. a ostatnio jestem zmęczona. Teraz mamy szał na grzyby, we wszelkiej postaci: z jajkiem, w smietanie, zupa grzybowa, w occie. Trochę jem ale potem czasami źle się czuję. No ale mam ochotę, więc jakoś to przetrzymuję :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika79
Light Blue _ rozumiem Twoj niepokoj bo ja tez panikuje. Mnie oprocz tego ze czasem brzuch i plecy nola jak na miesiaczke to jeszcze mam czadem delikatne skurcze i 4 razy juz mialam minimalnie "brudny" sluz. mam tak od poczatku ciazy. w miedzysie mialam robione usg i lekarz twierdzi ze jest ok, wiec chyba jest. chociaz moja ciaza byla 5 dni mlodsza niz myslalam. ale staram sie o tym nie myslec. Nie martw sie Light Blue. W kwietniu bedziemy udzielac sobie porad ma temat karmienia, pielegnacji skory itp. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Paulka Ty będziesz miała ślub - ładnie, ładnie - moje było w czerwcu. Pewno masz głowę zaprzątniętą przygotowaniami. Ja miałam wir.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcieee!!!!! mam wsumie do WAS pytanie... martwi mnie trochee sytuacjaa czytam i czytam i prawie kazda z was cos zazywaa jak wczesniej napisalam lekarz nie przepisal mi zadnych witamin ale posluchalam was i kupilam sobie folik... ale co z innymi witaminami -wapn, zelazoo , dzis zaczynam 13 tydzien ... czyzby zapomnial mi powiedziec o witaminach , to moja pierwsza ciaza , nie mam przy sobie mamy ani nikogoo starszegoo ktory moglby mi to wszytsko naswietlicc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, 21-ja biorę folik,bo wyniki morfologii mam dobre,więc nie ma potrzeby dodatkowo brać innych witamin. Mam pytanie do Ciebie. Piszesz że dzisiaj zaczynasz 13 tc, a termin masz na 2 kwietnia,tak jak ja. Ale ja 13 tc zaczynam dopiero w poniedziałek. Jak to mozliwe? Kiedy miałaś ostatnią @?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja byłam wczoraj u gina i dowiedziałam się że na razie nie ma potrzeby faszerować się witaminami w tabletkach. Oczywiście folik to inna sprawa i dobrze go łykać od samego początku. Mam jeść to na co mam ochotę tylko zwracać uwagę żeby codziennie w pokarmach dostarczać sobie witamin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie martw się 21. Ja wczoraj byłam u gina i też nie przepisała mi żadnych witamin, tylko powiedziała o kwasie foliowym. Powiedziała, że witaminy wzmagaja mdłości, więc nie ma co drażnić żołądka, chociaż ja w zasadzie mdłości nie mam. Powiedziała, że jak się spotkamy za miesiąc to może coś pomyślimy o witaminkach, ale ja wcale nie jestem taka chętna do brania czegokolwiek - zdrowa dieta powinna dostarczyć wszystkiego czego trzeba - zacznę brać witaminki, jak badania wykażą, że czegoś mi brakuje. Wczoraj miałam USG i mój dzidziuś ma 15 mm (8 tyg.) - ale wielkolud ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lekarz nie podała mi jeszcze daty porodu, ale dopisuję się do tabelki z datą, którą sobie sama wyliczyłam: Nick ...........Imię ............Miejscowość....Wiek.....Data porodu nikolla80.......Monika..............Kraków..........26........04.04.2007 hooda..........Ania..................Katowice........29........02.04.2007 Ania75.........Ania..................W-wa.............31.......10.04.2007 Izawik.........Iza...................Poznań.............29.......02.04.2007 flowerska.....Ewa..................Londyn............28........12.04.2007 margolcia1....Beata..............Białystok..........25.........20.04.2007 monika79.......Monika............Skierniewice......27........12.04.2007 mx2............Ania.................Gdynia.............24.........08.04.2007 aga*25**......Agnieszka........Legnica............25.........06.04.2007 Paulka123....Paulina............Kraków............20.........12.04.2007 maziaaa......Marzena...........Bielsko.............24.......??????? 21.............Monika........Krynica zdroj..........21........02.04.2007 LightBlue......Anka..............Oława..............25........14.04.2007 koala-79.....Jola...............mazowieckie.........27.........18.04.2007 Doroteczka...Dorota..............Siedlce............24.........21.04.2007 Kasiulek123...Kasia...............W-wa...............26........30.04.2007 gotia...........Goska.............Cypr.................28.........01.04.2007 eveline23......Ewa.............Gdansk................23........21.04.2007 sarita...........Iza..............Bydgoszcz...........24........17.04.2007 krzyka..........Kasia............Lublin................28.........03.04.2007 wikke...........Magda...........Warszawa..........26.........02.04.2007 Moli ........................................................27........12.04.2006 Janika78.......Ania..............Warszawa...........28........27.04.2007

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janika ja po mojej wczorajszej wizycie i pierwszym usg byłam w jakimś dziwnym stanie euforii. Przez cały dzień co sobie przypomniałam tą \"plamkę\" na ekranie usg to sama mi się buzia cieszyła :) A moje bobo ma już 2,5 cm 🌼 fajowo 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×