Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

Jeszcze nie byłam na 2 badaniu ale i tak nie zamierzam jeszcze brac męża. Tabela Wagowa Nick..........Waga wyjściowa..........TC.................Waga obecna Moli.................58.......................8........................59,90 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! Ja tyje bardzo szybko :( ...a to wina slodyczy! Musze codziennie cos zjesc :/ Jeszcze w czerwcu wazylam 50 kg i wlasnie wtedy zaczelismy staranaka o dzidzie, a dzis waze 60kg!!! Ale nie wygladam jeszcze tak tragicznie bo mam proporcjonalna sylwetke :) Dopisze sie do tabelki kilogramowej ;) ...wpisze wage wyjsciowa 58kg bo mniej wiwecej w tym czasie juz tyle wazylam... Tabela Wagowa Nick..........Waga wyjściowa..........TC.................Waga obecna Moli.................58.......................8........................59,90 kg Aprilka............58........................10.......................60kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie też ok 2 kg do przodu ;) Tabela Wagowa Nick..........Waga wyjściowa..........TC.................Waga obecna Moli.................58.......................8....................59,90 kg Aprilka.............58......................10....................60kg margolcia1........57......................11....................59 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniabion
Do dziewczyn które krwawiły. Byłam ostatnio u mojego gina i prosił o zachowanie umiaru w sexie gdyż to może wywołac plamienie. Bardzo niebezpieczne tez są zaparcia - one równiez moga powodowac krwotok. Tłumaczył to powstawaniem łożyska i jego odpowiednim ułożeniem.Jezeli jest za duzo "bara bara" albo kobieta ma problemy z "toaletą" to wtedy cos sie tam odkleja pod wpływem skurczu mięśni i powoduje plamienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny Ja od 6 tyg biore Duphaston.U mnie nie było zadnych plamien czy krwawien ale miałam silny bol brzucha na samym dole.Lekarz stwierdził ze to nie jest normalne i dlatego dostałam Duphaston i po nim jest lepiej.Ja na pierwszym USG byłam sama(maz na korytarzu) bo usg było dopopchwowe i chyba moj maz miał troche ,,stracha\". Podobno do 12 tyg usg jest dopochwowe,wiecie cos o tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniabion
Dziewczyny a bierzecie jakieś dodatkowe praeparaty witaminowe poza kwasem foliowym? Zapomniałam zapytac lakarza:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kohannah
Witam ponownie ! Zaczal misie wlasnie 10 tydzien i jak na zlosc nic jeszcze nie widac. Ja wiem , ze nie od razu bede mniala brzuszek jak w 9tym , ale ja bym juz tak chciala przynajmniej 5cio mies. brzuszek miec. A tu nic , przyjdzie mi troche jeszcze poczekac. Ale inne objawy przyznam szczerze mam ... zgage ogromna wieczorkiem - tak uporczywa ze nie moge zasnac ( jakies rady ?) , no i moje waga ... hmmm ... wyjsciowa przed ciaza byla 58 kg , a teraz w 10tym tyg. waze 56kg.Czy cos jest nie tak ? Choc czytalam ze na poczatku ciazy mozna nawet zrzucic nieco kilogramow , szczegolnie ze prowadze dosc aktywny tryb zycia . Pozdrawiam wszystkie ciezarowki i mamusie i zmykam do pracy. Do napisania juz wkrotce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika79
Margolcia - to zupelnie tak jak ja. wg usg to tez 11 tc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tabela Wagowa Nick..........Waga wyjściowa..........TC.................Waga obecna Moli.................58......................11..................ok. 53 kg Aprilka.............58......................10....................60kg margolcia1........57......................11....................59 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam pomyłka miał być: Tabela Wagowa Nick..........Waga wyjściowa..........TC.................Waga obecna Moli.................58......................11....................63 kg Aprilka.............58......................10....................60kg margolcia1........57......................11....................59 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika79
aniabion - ja mialam krwawienie po malych pieszczotach ale bez zadnej ingerencji do srodka. taki malolacki petting :-). mysle ze ,oze podniecenie spowodowalo rozszerzenie naczynek i to dlatego. ale nic nie moge na ten temat znalezc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika79
Nick..........Waga wyjściowa..........TC.................Waga obecna Moli.................58......................11....................63 kg Aprilka.............58......................10....................60kg margolcia1........57......................11....................59 kg monika79..........59......................11.....................58 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarita
hej dziewczyny! do kasik26- ja nie miałam usg dopochwowego, a pierwsze usg miałam na początku 9tc. jeśli chodzi o wymioty czy zgagę to naszczęście nie dopadły mnie te dolegliwości:) jestem tylko zmęczona:(, choć mój misio uważa że się raczej rozleniwiłam tym niechodzeniem do pracy:( pozdrawiam gorąco wszystkie przyszłe i obecne mamuśki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniabion
Przyczyny krwawienia moga byc różne. ja staram się unikać przytulanek a mój mąz jest zawiedziony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarita
no to jak powstała nowa tabelka to może też się z fasolką dopiszemy:) Nick..........Waga wyjściowa..........TC.................Waga obecna Moli.................58......................11....................63 kg Aprilka.............58......................10....................60kg margolcia1........57......................11....................59 kg monika79..........59......................11.....................58 kg sarita................59.....................11......................61kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarita
to ile w końcu waży Moli? 59,9 czy 63 kg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniabion
no to jak powstała nowa tabelka to może też się z fasolką dopiszemy Nick..........Waga wyjściowa..........TC.................Waga obecna Moli.................58......................11....................63 kg Aprilka.............58......................10....................60kg margolcia1........57......................11....................59 kg monika79..........59......................11.....................58 kg sarita................59.....................11......................61kg aniabion.............44.....................12.....................46kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na pierwszym USG byłam z mężem pod koniec 8 tc. Wiedział, że będzie dopochwowe, więc był przygotowany psychicznie, a tak strasznie chciał zobaczyć fasolkę, że nie miałam serca mu odmówić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dopisuję się do tabelki: Nick..........Waga wyjściowa..........TC.................Waga obecna Moli.................58......................11....................63 kg Aprilka.............58......................10....................60kg margolcia1........57......................11....................59 kg monika79..........59......................11.....................58 kg sarita................59.....................11......................61kg aniabion.............44.....................12.....................46kg Janika78............56.....................10......................56 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick..........Waga wyjściowa..........TC.................Waga obecna Moli.................58......................11....................63 kg Aprilka.............58......................10....................60kg margolcia1........57......................11....................59 kg monika79..........59......................11.....................58 kg sarita................59.....................11......................61kg aniabion.............44.....................12.....................46kg Janika78............56.....................10......................56 kg 21....................49.3...................12......................50.7 kochane jak wczesniej pisalam dzis ze ide na usg wiec juzz jestem poooooooooo......... to co uslyszalam tzn zobaczylammm bylo dla mnie szokiem szokiem szokiek , jak wieci mam 22 lata a juz bede mama dwoch dzieciakow Okazalo sie ze jestem w ciazy BLIZNIACZEJ!!!!!!!! boze jak ja sie bojee jak ja sie wszytskiego obawiam , wszytsko razy dwaa czy podolam tak trudnemu zadaniuu wazne zeby dzieciakii bylyy silnee i zdroweee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarita
tak kasik26 dobrze zrozumiałaś. to był 1 dzień 9tc, a dzidzia miała 2,3 cm. też myślałam że będzie dopochwowe ale było normalne, przez brzuszek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarita
też bym chciała bliźniaki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wstyd sie przyznac, ale skoro juz wszystkie to wszystkie Nick..........Waga wyjściowa..........TC.................Waga obecna Moli.................58......................11....................63 kg Aprilka.............58......................10....................60kg margolcia1........57......................11....................59 kg monika79..........59......................11.....................58 kg sarita................59.....................11......................61kg aniabion.............44.....................12.....................46kg Janika78............56.....................10......................56 kg 21....................49.3...................12......................50.7 flowerska...........69......................12.....................72kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga*25**
21 wielkie gratulacje, teraz musisz juz kupic dwie pary bucikow:-) Nie martw sie dasz sobie rade!!! Ja w 10 tc tez mialam USG przez brzuch i bylo widac moja dzidzie, dopochwowe mialam w 5 albo 6. Czuje sie zle mimo, ze zaczelam 12 tc. I znow boli mnie brzuch dolem. Mi tez wstyd przyznac sie do wagi, bo czuje sie jak kurczak. ale moze chociaz w ciazy przytyje:-) Nick..........Waga wyjściowa..........TC.................Waga obecna Moli.................58......................11....................63 kg Aprilka.............58......................10....................60kg margolcia1........57......................11....................59 kg monika79..........59......................11.....................58 kg sarita................59.....................11......................61kg aniabion.............44.....................12.....................46kg Janika78............56.....................10......................56 kg 21....................49.3...................12......................50.7 aga*25**.............43.....................12.......................45 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga*25**
Mamy juz 30 stron! Uciekam robic obiad dla mezusia, bo zaraz wraca z pracy. Ja swoj juz jadlam-ziemniaki w mundurkach z jogurtem, od kilku dni nic innego nie moge w siebie wmusic, ale przynajniej zaparcia ustaja i w nocy spie lepiej. Flowerska, gdzie masz USG.Ja mam w srode w King's Collage Hospital gdzies blisko centrum, a daleko mojego miejsca zamieszkania:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×