Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

Gość monika 79
dziewczyny! a macie uplawy? ja mam jakies zolte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monika79 dziekuję, troszkę mnie uspokoiłaś :) może zacznę normalnie funkcjonowac. u mnie najbliższy psychiatryk to chyba we Wrocławiu ;) :) a co do upławów, są ale jakieś przezroczyste, musze uzywac wkałdek higienicznych zycze miłego weekendu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie przyszłe mamuski... u mnie po staremu.... kłotnie kłotnie kłotnie oczywiscie wszytsko to jest moja wina, co do samopoczucia ... boli okropnioe glowaaa codziennie rano , i zoladek czy woreczek zołciowy coss z tych rzeczy w poniedzialek biegne najpierw do ginekologaa pozniej do ogolnegoo.. pieknaaaaaaaaaa pogoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika79
dzieki Paulka za odpowiedz. u mnie dosyc duzo tej zoltej wydzieliny ale nic nie swedzi to chyba ok :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam w poniedziałek zaraz biegnę do pracy, dobrze że pogoda ładna. Udzielajcie się trochę bo szkoda eby nasz topik zaginął :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dzisiaj zaczynam 13 tc, czyli ostatni tydzień I trymestru. Mdłości ustępują,chociaż żołądek robi mi jeszcze dziwne numery. Ale generalnie wracam do życia ( tak twierdzi mój mąż :-)) Zacvzynam też odrabiać stracone kilogramy (na razie 1). W czwartek wybieramy się z mężem do gin. Mój luby chciałby zobaczyć naszą kruszynkę na usg,ale nie wiem czy akurat lekarz będzie mi to robił. Na razie robił mi na każdej wizycie (do tej pory 3). Mam nadzieję że to nie szkodzi maluszkowi.No ale w końcu musimy wiedzieć czy wszystko w porządku i czy serduszko bije. A jak inaczej to sprawdzić na początku ciąży? Co do wydzieliny to ja też mam- żółta też się zdarza. Dlatego cały czas noszę wkładki. Cieszę się że mamy tak piękną pogodę. Próbuję namówić męża na weekend nad morzem,ale ciągle nie ma czasu :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też mam nieduże ilości wydzieliny - czasem białawej, czasem żółtawej, a w terminie kiedy normalnie pojawiłaby się @ to nawet takiej brazowawej - ale czytałam, że to normalne, więc się nie martwię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie mamuśki!!! juz dawno tu nie pisalam, ale zagladam czesto :-)) dzis sie troche denerwuje bo mam wizyte u gina, moj dzidzius ma 9tyg i 2 dni, usg mialam robione w 5 tyg, tylko aby stwierdzic ciaze, maz idzie ze mna, bo ja sie juz naczytalam ze niektore z was juz widzialy bijace serduszka swoich maluszkow to az sie wzruszylam. Mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze........ a z drugiej strony nie chcialabym zeby mi robil zbyt czesto usg, bo jak wiadomo rozne sa opinie o szkodliwosci usg....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM , tez sie denerwujee dzisiejszaa wizytaa to moj 13 tydzien i pewnie dzis nie bede miala szansy usluszec biciaa serduszka poniewaz w gabinecie nie ma sprzetu do badania usg:( calujeeeeeee milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikolla80
witam po dłuzszej przerwie - :) u mnie 13 tydzień i mam nadzieję , że hormony teraz jakos się ustabilizuja bo mam potworne stany depresyjne . wszyscy są zdziwieni moim stanem - zawsze byłam dusza towarzystwa , szalałam a traz szkoda gadać .sama nie spodziwałam się takiej reakcji. gdyby nie wsparcie mojego lubego to nie wiem czy bym wogóle wstawała z łózka. dobrze że pogoda jest łaskawa - jestem rególarnie wywozona siła do lasu , parku do tych swoich ulubionych miejsc . pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olivia28
Cześć dziewczyny:) Jestem w VI tygodniu ciąży. To pierwsza ciąża, upragniona:) W czerwcu odstawilam tabletki,a teraz mam maleńkie życie w sobie...Czekam na to dziecko, jakby mi miało odmienić cały świat:) wiem, że odmieni:) mam 28lat i pytań pełną głowę. Tak sobie pomyślałam, że może tutaj znajdę fajnę towarzystwo do wymiany myśli, spostrzerzeń... tym bardziej, że ze względu na męczące objawy (osłabienie i wymioty) mam L4 i leżę w łóżku (z laptopem na kolanach:)). Serdecznie Was pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Kwietnioweczki:) Gratuluje Wam, sama w lipcu urodzilam córeczke, a tak niedawno bylam na poczatku ciążowej drogi:) A teraz patrzę na moje śpiące cudo:)) Ma prawie 2 miesiace a ja sie nie moge nia nacieszyc i plakac mi sie chce ze wzruszenia codziennie po dzis dzien:) Życzę Wam spokojnej ciąży bez większych dolegliwosci i lekkich porodów:)Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja do was dołącze.Jest to już 7 tydzień.Moje drugie dziecko.Mam jeszcze 5 letniego synka.Lece za chwile do mojego lekarza bo dosyć mocno boli mnie brzuch.Wpadne jeszcze jak wróce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam nowe babki na wcześniejszych stronach jest nasza tabelka, dopisujcie się. Fajnie że jest nas coraz więcej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga*25**
Czesc dziewczyny! Jak wasze brzuchy? Moj sie powieksza i strasznie twardy sie zrobil i moge juz wyczuc macice:-) Flowerska, dzieki za relacje. bardzo rzadko zagladam na ten drugi topik, bo strasznie mnie doluje. Trafiam tam na same nagatywne wypowiedzi, ale to pewnie dlatego,ze nie czytam go regulernie. 28 wrzesnia jade na pierwsze tutaj USG, nie moge sie doczekac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick ...........Imię ............Miejscowość....Wiek.....Data porodu nikolla80.......Monika..............Kraków..........26........04.04.2007 hooda..........Ania..................Katowice........29........02.04.2007 Ania75.........Ania..................W-wa.............31.......10.04.2007 Izawik.........Iza...................Poznań.............29.......02.04.2007 flowerska.....Ewa..................Londyn............28........12.04.2007 margolcia1....Beata..............Białystok..........25.........20.04.2007 monika79.......Monika............Skierniewice......27........12.04.2007 mx2............Ania.................Gdynia.............24.........08.04.2007 aga*25**......Agnieszka........Legnica............25.........06.04.2007 Paulka123....Paulina............Kraków............20.........12.04.2007 maziaaa......Marzena...........Bielsko.............24.......??????? 21.............Monika........Krynica zdroj..........21........02.04.2007 LightBlue......Anka..............Oława..............25........14.04.2007 koala-79.....Jola...............mazowieckie.........27.........18.04.2007 Doroteczka...Dorota..............Siedlce............24.........21.04.2007 Kasiulek123...Kasia...............W-wa...............26........30.04.2007 gotia...........Goska.............Cypr.................28.........01.04.2007 eveline23......Ewa.............Gdansk................23........21.04.2007 sarita...........Iza..............Bydgoszcz...........24........17.04.2007 krzyka..........Kasia............Lublin................28.........03.04.2007 wikke...........Magda...........Warszawa..........26.........02.04.2007 Moli ........................................................27........12.04.2006 Janika78.......Ania..............Warszawa...........28........27.04.2007 kasik26........Kasia............Zgierz.................26.........30.04.2007 Witam kobietki!! Dopisałam sie do tabelki i zaczynam pisac z Wami. Jestem na poczatku 9 tyg i termin mam na 30.04.2007. to moje pierwsze dziecko wiec obaw pełno ale szczescia wiecej..Pozdrawiam cieplo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawdopodobnie mam kamienie..... w piatek ide na usg i bedzie wszytskoo wiadomoooo narazie sie nie zamartwiam , bo zaszkodzi mojemu malenstwuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj zaczał się 10 tc. I musze się przyznac,ze od wczoraj nie mam zadnych rewelacji zołądkowych, czy bólu brzucha. Całe szczęście.... I mój mąż jest zadowowlony, bo zdecydowanie mniej marudzę. I znowu byl seks :) Nie to zebym była jakąs maniaczką seksualną, ale poprostu mam na to ochote, mam pozwolenie ginekologa: \" tylko delikatnie\"- powiedział ;) I nie chcę, aby do mojego męza przyczepiła się jakaś zgrabna laska, bez brzucha. Ja wiem,że to okropne co piszę, ale mialam dzisiaj własnie taki sen...Jesooo, aby nigdy się nie spełnił!!!!!! Czy przez przypadek nie zauważyłyście, aby wasze koleżanki reagowały na was \"uczuleniem\"???? Hmmmm. Ja moich koleżanek nie powinnam nazywac koleżankami. Bo odkąd dowiedziały się,że bede miała dziecko. Nie odpisują, na moje maile, smsy, nie oddzwaniają. Nie miałam ich nigdy za dużo, no ale teraz to az deficyt. Kiedys raz wypowiedziałam się na topicu o chamstwie cięzarnych kobiet. Wiem, być może nie którzy ludzie uogolniają. Ja dzisiaj też trafiłam w Urzędzie skarbowym na ciężarną kobiete. Mniej wiecej w moim wieku, i w podobnym okresie ciązy. Kurcze jak ona się zachowywała, az mi wstyd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny!! wiem że rzadko goszcze na forum ale miałam ostatnio gorący czas egzaminów na studiach i musiałam kuć ale teraz mam nadzieje, że wszystko nadrobie. Z dzidzią znacznie gorzej przysfaja sie wiedzę i to ciągłe zmęczenie, czy Wam tez sie tak chce spać? Dzisiaj byłam u gin i po raz pierwszy słyszałam bicie serduszka mojej kruszynki (140/min), super przeżycie, aż mi się tak ciepło na sercu zrobiło. monika 79 upławami się nie martw ja tez a mój gin mówi, że to nic złego, bo to obrona antybakteryjna. O dziewczyny jeszcze jedno unikajcie grzybów, ja zjadłam w piątek u teściowej sos grzybowy i cały weekend wiłam sie z bólu brzucha. A jak o tym dzisiaj powiedziałam mojej pani gin to ona mnie objechała i kazała jutro jeszcze najeść się fasoli i grochu popijając coca colą. Więc radze uważajcie i nie dajcie sie tak łatwo skusić bo boli przeokropnie http://www.szipszop.pl/tickers/8621.gif[/img http://bd.lilypie.com/gw0wp2.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku już nie mogę sie doczekac jak moja dzidzia zacznie sie poruszać i będe mogł poczuc jej ruchy, choć ten brzuszek mnie troszkę? chyba trzeba zacząc się rozglądać za ciążowymi spodniami, bo te juz cisną. Wy tez macie juz taki problemik, czy to tylko ja tam \"puchnę\"? http://www.szipszop.pl/tickers/8621.gif[/img http://bd.lilypie.com/gw0wp2.png http://pregnancy.baby-gaga.com/\">

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarita
cześć dziewczyny! ja zaczęłam dzisiaj 11 tc. Byłam dzisiaj u ginekologa i miałam kolejne USG. moja dzidziuniama już 3,4 cm. i to piękne serduszko - bajerrrr. pozdrawiamy gorąco wszystkie przyszłe mamusie!!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny u mnie 10 tydzień jutro idę do lekarza. Wczoraj wieczorem i w nocy zwijałąm sie z bólu. Wymioty zgaga i niestrawnośc to chyba po niedojrzałych jabłkach. Jeszczę dziś czuję się fatalnie. Wy też tak macie mnie te dolegliwości typu nudności wymioty głównie męczą mni po pracy do późnych godzin nocnych. Już nie mam czym wymiotować a jeszcze mnie pociąga w nocy, wy też tak? W pracy jest u mnie w miarę normalnie ale w domu koszmar, Jeszcze rano mi tak dziwnie ale jak zjem śniadanie to przechodzi. Wogóle się zatanawiam kiedy mi to minie , już od 7 tygodnia u mnie jest tak samo. Pozdrawiam i przestaję narzekać pa pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika79
Przezylam koszmar. W niedziele wieczorem dostalam lekkiego krwawienia. od razu do szpitala, usg , ciaza zywa. chcieli mnie zostawic, poprosilam zeby szczerze odpowiedzieli co do pomoze. powiedzieli, ze nic tylko ze maja taki obowiazek. pojechalam do domu. krwawienia juz nie bylo, wczoraj lekkie plamienie. po poludniu wizyta u mojego gina. z ciaza wszystko ok, ladnie sie rozwija (32 mm), 10 tc ale lekarz nie wie skad ta krew- zadnego krwiaka, nic. Nie przepisal mi lekow, powiedzial ze nic to nie pomoze i ze mysli ze nedzie dobrze bo usg jest idealne, Mam 2 tyg. zwolnienia i bardzo sie boje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika79
Dziewczyny moze znacie jakas strone z internetowym lekarzem. Ufam temu mojemu ale chcialabym jeszcze skonsultowac sprawe tych lekow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick ...........Imię ............Miejscowość....Wiek.....Data porodu nikolla80.......Monika..............Kraków..........26........04.04.2007 hooda..........Ania..................Katowice........29........02.04.2007 Ania75.........Ania..................W-wa.............31.......10.04.2007 Izawik.........Iza...................Poznań.............29.......02.04.2007 flowerska.....Ewa..................Londyn............28........12.04.2007 margolcia1....Beata..............Białystok..........25.........20.04.2007 monika79.......Monika............Skierniewice......27........12.04.2007 mx2............Ania.................Gdynia.............24.........08.04.2007 aga*25**......Agnieszka........Legnica............25.........06.04.2007 Paulka123....Paulina............Kraków............20.........12.04.2007 maziaaa......Marzena...........Bielsko.............24.......??????? 21.............Monika........Krynica zdroj..........21........02.04.2007 LightBlue......Anka..............Oława..............25........14.04.2007 koala-79.....Jola...............mazowieckie.........27.........18.04.2007 Doroteczka...Dorota..............Siedlce............24.........21.04.2007 Kasiulek123...Kasia...............W-wa...............26........30.04.2007 gotia...........Goska.............Cypr.................28.........01.04.2007 eveline23......Ewa.............Gdansk................23........21.04.2007 sarita...........Iza..............Bydgoszcz...........24........17.04.2007 krzyka..........Kasia............Lublin................28.........03.04.2007 wikke...........Magda...........Warszawa..........26.........02.04.2007 Moli ........................................................27........12.04.2006 Janika78.......Ania..............Warszawa...........28........27.04.2007 kasik26........Kasia............Zgierz.................26.........30.04.2007 Aprilka........Iza..............wielkopolskie..........22.........21.04.2007 Dopisalam sie do tabelki dziewczyny! Ja sie czuje tak samo jak przed ciaza, zadnych mdlosci i wymiotow :) TYlko brzuszek mi sie powiekszyl ;) Milego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie dziś od rana strasznie głowa boli. Wzięłam apap i mam nadzieję że to nie zaszkodzi. Co do wielkości brzucha to u mnie też trochę większy, ale myślę żeto od mojego apetytu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika79, wiem, że to trudne, ale nie martw się. Moja koleżanka też nagle dostała krwawienia, po badaniu ginekologicznym (ale to pewnie zbieg okoliczności), tak się przeraziła, że aż jej się słabo zrobiło. Też nie dostała żadnych leków, a z ciążą wszystko było ok i teraz jest mamą wspaniałego rocznego chłopczyka. Po prostu musisz sobie odpocząć, poleżeć i będzie ok. W końcu lekarze chyba wiedzą co mówią i robią - komuś trzeba zaufać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, czy Wy macie ochotę na seks? Wiem, że to głupie, ale ja jakoś się boję i przez te obawy cała ochota mi odpływa. Mam nadzieję, że mój mąż to wytrzyma. Light Blue zazdroszczę Ci podejścia do tej sprawy, może z czasem też się wyluzuję i będzie lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasik, masz rację z tymi grzybami. ja zawsze uwielbiałam grzyby, a teraz w ogóle nie mam na nie ochoty, a jak zjadłam ostatnio jajecznicę na smażonych grzybkach to było mi strasznie ciężko na żołądku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×