Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

Zuzanka a gdzie sie wybierasz i kiedy dokładnie?My tez jedziemy na wakacje.16 lipca wybieramy się do Łeby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc light blue mi tez tak strasznie wypadaja wlosy, juz myslalam, ze to przez ta spirale, bo po pierwszej ciazy nic takiego nie mialo miejsca. koala i kapikapi nie straszcie doroteczki ta spirala!!!! Mam juz prawie wszystko poprasowane na dzisiejszy wyjazd do Polski. Tylko nie wiem jaka jest pogoda, moja mama wspomniala wsczoraj o 12 stopniach i troche sie przerazilam. Ogladalam przez godz tvn meteo, ale nic sie nie dowiedzialam. Kto z was wie czy bedzie cieplo w Polsce przez nastepne 2 tygodnie????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justaaaaaaaaaaaaaa
madziunka27 ja po tabletkach mialam ta samo co ty i juz mam tego dosc dlatego mysle o spiralii bo juz czytalam kilka wypowiedzi ze dziewczyny majac spirale mialy wysokie libidoo. wczoraj powiedzialam mamie ze o tym mysle ale ona na to NO COS TY!!!!!! Niestety nie rozwinela swojej mysli bo musialam leciec do Szymona. jakie sa wady spirali????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przetluszczanie wlosow i wypadanie, migreny, tradzik, torbiele, dlugie plamienie badz krwawienie, po jakims czasie miesiaczka zanika. Tyle wiem o swojej spirali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam.... tu baaardzo wyspana mamuska! oczywiscie Kami lezy mi na raczce i sobie ciagnie cycka, a ja pisze jedna reka. mi moja gin odradzała zastrzyki, polecala tabletki. po zadych tabsach nie przytylam, moje ochotki na sex byly zawsze duze, wiec ja jestem zdecydowana na pigułki. chyba zaczne wychodzic z Kami na spacery o 8 rano bo wtedy ladnie swieci slonce i nie pada deszcz... teraz znowu nadciagaja chmury deszczowe a ja sie boje ze bede musiala kolejny dzien przesiedziec w domu. kar - ogladalam ostarnio pogode to od przyszlego tygodnia ma sie polepszyc pogoda, ale maja byc burze..w przyszlym tygodniu tem moga nawet osiagnac 30 st. ide rozebrac mojego aniolka zeby polezala sobie nago i powietrzyla cialko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki! A ja jak narazie takich problemow nie mam, przyczyna brak partnera;-) Wczesniej brałam tabletki Harmonet i tez czułam sie po nich fatalnie, lekarz zmienił mi na Cilest i niewiele ta zmiana pomogła. Evanikaa, nie przejmuj sie tak bardzo. Moj Bartek tak do miesiaca tez tylko przy cycku zasypiał, a teraz z jego spaniem nie mam problemu:-) To tak jak pisała Izawik zalezy tez od temeramentu dziecka. Z czasem cycek juz jej nie bedzie ciagle potrzebny:-) Izawik, to u nas karmienie wyglada podobnie z tym,ze jest krótsze, kurcze mam nadzieje ze jednak troche przybierze tym razem. Mamo baczka wspołczuje ci tach rodzinnych zawirowan. Maila sie wkoncu wczoraj doczekałam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja ide zaraz do kwiaciarni zamowic bukiet na slub, nie moge przezyc ze nie ide jutro na to wesele:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry mamo baczka zyje zyje, czytam wszystko na biezaco, tylko jakos czasu brak zeby pisac i powiem ci od razu, ze zdajac sobie sprawe z tego do jakich paranoi dochodzi w polsce to musisz tez pamietac o tym, ze zycie za granica nie jest wcale latwe i tez ma wady, nie obwiniaj sie, ze wszyscy dookola wyjezdzaja, ciesz sie, ze jestes w polsce tu tez jest mnostwo problemow i nie wierz do konca w opowiesci wszystkich jak im cudownie, z doswiadzenia wiem, ze polaczki fantazjuja w polsce wprowadzajac w zachwyt znajomych a potem wracaja tu i dalej robia po 10 godzin na dobe i mieszkaja po 4 w pokoju z jedna lazienka na caly dom ligt blue tez mi wypadaja wlosy, zawsze wypadaly ale teraz na mega skale, sa wszedzie i co chwile ogladam tomka, bo juz nie raz mial na ubranku a teraz strasznie pcha piesci do buzi kar zazdroszcze wyjazdu ale cierpliwie czekam na moj, jeszcze tylko 3 tygodnie, tez sie zastanawiam nad pogoda bo pokupila malemu same letnie rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga też brałam Harmonet.Juz nie wiem sama na co sie zdecydować.Gdyby nie to zmniejszone libido wybrałabym napewno tabletki.Wkońcu te dla karmiących piersia maja inny skład,więc może byłoby dobrze...Na pewno nie chcę spirali.Nie zniosłabym myśli,że mam coś w środku,mimo,że tego nie czuć.Poza tym to co napisała kar79 do końca mnie przekonało.To nie dla mnie. Muszę szybko cos wybrać,bo teraz przy każdym podejściu do seksiku myślę o tym,żeby czasem znów nie ujrzeć 2 kreseczek na teście.Poza tym stale przy przytulankach myśłę o mojej zwiotczałej pupie,przebarwieniach i bliźnie po cesarce.Mój M twierdzi,że niby wszystko po staremu,ale ja czuję sie inaczej i nie jest mi z tym dobrze...Mimo,ze mialam cesarke to czuję się \"głębsza\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My jedziemy do kolobrzegu 14 lipca :) pewnie bedziemy wygladac jak rumuny :) bo trzeba wziac lozeczko, wozek oh Ja tam bylam bardzo zadowolona z zastrzyku, niemialam zeadnych skutkow ubocznych, dodam ze po tabletkach przytylam 15 kg pewnie byly zle dobrane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja właśnie jutro idę na wesele.Odciagam pokarm i moja biedna mama bedzie miała na głowie Marcelka.Ale nie zamierzamy byc długo.Pewnie do jakiejś 23. Jutro wesela a ja nie mam sie w co ubrać.Zawsze mam z tym problem.Ja jestem taka \"inna\",bo nie lubie latac po sklepach a już nie cierpię kupować czegos na jakieś specjalne okazje.No i nie wiem co z tą pogodą....Do fryzjera tez nie poszłam.Bedę wyglądać jak kocmołuch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do włosów... mi zgestniały i rosna jak szalone. jak tak dalej beda rosly to za miesiac bede miala do dupci. Nie moge sie wybrac do fryzjera, wiec chodze jeszcze z odrostami, ech jak wejde do fryzjera to chyba nie wyjde przez 5 godzin!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziendoberek Flowerska ma swieta racje , tylko polaczki fantazjuja jak to tu jest bosko latwo i przyjemnie ... niestety czasy kiedy latwa kase dalo sie zarobic minely i tu bezpowrotnie taraz zeby cos zarobic trzeba si enarobic , doszkalac i biegac szukac , zmieniac awansowac ... nie jest latwo a do tego dochodzi bol zycia na obczyznie z dala od rodziny i przyjaciol , tesknota ogromna i przede wszystkich swiat tutaj jest zupelnie inny niz dobrze znana nam Polska , wszystko zalatwia sie z innej strony a najpierw trzeba sie dowiedziec gdzie to zalatwic ... niejest prosto ... choc ja nie narzekam jest mi dobrze ale ciezko na to pracowalam z moim D. 4 latka wyrzeczen i zaczynamy wychodzic na swoje choc nigdy w POlsce nei opowiadam jak to jest BOSKO PROSTO LATWO I PRZYJEMNIE ... Widze ze temat zrobil sie nieco urlopowy ... ja mam jeszcze 4 tygodnie do mojego wyjazdu do Polski o ile Tygrys dodtanie paszport na czas i modle sie zbeby tak sie stalo ... zaplanowalismy dzis z moim D. ze zostawie Tygrysia z tesciowa a ja pojade do niego do centrum bo koncszy o 4 i zaszalejemy pojdziemy pobuszowac po przecenach bo sie wlasnei zaczely i tylko boje sie strasznie bo dzis rano zatrzymali na PIcadilly Circus ( tj. w samiuskim centrum , tam gdzie mamy dzis jechac ) samochod z ladunkiem wybuchowym ... czyzby znow szykowali atak terorystyczny? i cale centrum jest odciete od swiata wszedzie blokady i pelno policji , pewnei sklepy pozamykane ... nie wiem czy do polski juz ta wiadomosc dotarla wiec nei chce straszyc czekam na nastepne wiadomnoci w tv i boje sie ogromnie nie o to ze nie uda man sie planowany wypad na zakupy tylko o to co zdarzylo sie 7/7 2005 bolesne wspomnienia pozostaja na zawsze a teraz zmykam zjesc jakies sniadanko pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzanka to życzę nam pogody...Fakt jak ja spisałam co musimy wziąć to bus by mi się przydał. Co prawda nie zamierzam leżec z małym na plaży,ale pewnie na trochę pójdziemy i musielismy kupić namiot na plażę.Jak ja sie rozbiorę na tej plaży????????Dobrze,że mam pareo do ziemi to go na pewno nie zdejmę.I mam problem z kostiumem,bo do tej pory miałam kostiumy bez żadnych usztywnień,takie trójkąciki.A teraz noszę wkładki i taki biustonosz odpada.Czyli kolejny wydatek....Mój biust z usztywniana miseczką będzie wyglądał na rozmiar\"dwa berety i gumka\".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zazdroszcze wam urlopowania sie.. my w tym roku wyjedziemy tylko na weekend i to dopiero w sierpniu! Ale coz i tak juz sie ciesze, ze bedziemy mieli troszke przyjemnosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny Byłam u gina i przepisał mi cerazette. Grzesiek wykupił mi receptę na której były 2 opakowania. Ja oczywiście najpierw przyjęłam tabletkę a później dopiero poczytałam ulotkę i postanowiłam zrezygnować z przyjmowania tych tabletek i zdecyduję się na zastrzyk. W związku z tym mam pytanie czy któraś z was stosuje cerazette bo chętnie odsprzedam moje opakowania po promocyjnej cenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi od rana jest jakos niedobrze i myslalam, ze to z glodu. A teraz mam dreszcze i sprawdzilam temperature i mam goraczke. Dopiero teraz wiem, ze to od piersi, bo mnie strasznie boli a rano mialam nabrzmiala. To juz 3 raz po porodzie. Zla jestem na siebie bo niby doswiadczona a taka glupia jestem. I jak tu sie pakowac???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzanka ja też boję się tego tycia po tabletkach więc zdecyduję się na zastrzyk. co do urlopu to ja mogę sobie w tym roku tylko pomażyć. Grzesiek niestety nie ma czasu bo przygotowuje się do egzaminu końcowego na aplikacji :( więc mi pozostają wyjazdy z Karolinką do rodziców. Już się chyba naspała muszę lecieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kohannah, ale mnie nastraszyłas! Zaraz lece naładowac konto i dzwonie do Jarka, choc on w tych okolicach nie przebywa, ale tak dla swietego spokoju. Podpisuje sie pod tym co napisałyscie z Flowerska i choc nie mieszkałam tam długo przekonałam sie jak chamscy potrafia byc ludzie, jak bujna maja wyobraznie. Ja juz zreszta kiedys pisałam o tym,ze poki pracowalismy z Jarkiem obydwoje moglismy jeszcze cos odłozyc, a jak zaszłam w ciaze i przestałam pracowac(sprzatac) to lepiej kalkulował sie nam moj powrot do Polski, bo tam ledwo nam z jedej wypłaty na biezace opłaty starczało. Mam nadzieje,ze teraz bedzie lepiej, choc nie ukrywam,ze bardzo boje sie tego wyjazdu. No ale zawsze mozna wrocic:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiscie jeszcze nie wylazłam z domu a mialam isc zamówic kwiaty, Boze jaki len ze mnie. Bartek spi a ja zamiast zrobic cos koło siebie siedze przy komputerze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam wieści od Rudejmaxi- z jej wikunią wszystko ok i malutka słyszy. Cieszymy się bardzo. madziunka ja tez jutro ide na wesele ale teraz to juz mi się nie chce :-) byłam trochę w markecie na zakupach i zaniosłam zdjęcia do wywołania. Będą na wtorek i wtedy dam znać, jak wychodzą te ramki itp. flowerska a ja już zaczynałam fantazjować jak to zagranicą jest cudnie, a Ty mnie tu z tropu zbiłaś ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestesmy w domu Jak ja dzisiaj glupia ryczalam ,jak uslyszalam \"Badanie wyszlo pozytywnie dzidzius slyszy i nie ma nawet niedosluchu\" Dziekuje wam wszystkim ze myslami bylyscie dzisiaj z nami A teraz ide spac bo z nerwow w nocy spac nie moglam i oczy mi sie same zamykaja potem opisze jak wygladalo badanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane... mój dzien dzisiaj zaliczam do udanych. Byłam na 2-godzinnym spacerku. Kami była troszkę marudna, ale i tak pospała sobie prawie caly spacerk. Wrociłam do domku po 15, zaczełam gotowac zupke na raty..ugotowałam jedzonko dla psa. Kami pospała sobie przed chwilka 15 minut..no i jak codzien wysłałam jeszcze pare cv w sprawie pracy, a wysyłam w ciemno do rózych firm. Dzisiaj też dzwonili do mnie z jednej firmy w Stargardzie, ale proponowałi prace od zaraz, a ja niestety musiałam odmówic. Poprosilam, aby zostawili sobie moje cv i wrazie koniecznosci do niego wrocili, bo ja prace moge podjac dopiero od wrzesnia. Cieszę sie, że moje cv nie laduja w koszu i ktos jednak je czyta! Gosiak - jeszcze raz duzy buziak dla ciebie i Viki za wytrwalosc. A nie mowiłam, ze wszystko z córcią bedzie dobrze. dzielna dziewczyna! Ide sobie na dól poogladac tv, moze cos zjem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaajka
Dziewczynki jak możecie dajcie namiary na te programy do obróbki zdjęć. Z góry dziękuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja Igusia nadal ma ten katar. Dostaje cały czas leki ale narazie jej nie pomagają. Zobaczymy, Ale mam wyrzuty sumienia. Zżarłam dziś cały talerz ciastek czekoladowych. DOsłownie dostałam jakiegoś napadu na słodkości. Aż mi niedobrze. Brzuch mi wywaliło, a jutro na wesele. Marcin zabrał Iguśkę na spacer, a ja mam chwilkę wolnego, tzn. muszę poprasować rzeczy, zrobić sobie pazurki i odpocząć. Może jeszcze potem wpadnę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
margolcia,evanika duze buziaki Evanika chyba przyjade do ciebie w te wakacje tylko jak juz tam bede to musze tez odwiedzic rodzinke bo kuzynki by mnie oskalpowaly:) no to teraz jak to bylo:) W szpitalu bylam pare minut po 8 i najpierw formalnosci ktore trwaly bagatelka tylko godzine najpierw rejestracja potem jedna pani doktor(I pietro) wypisala pare papierkow i kazala isc do ruchu chorych (piwnica) kolejne papierki potem poszlam na oddzial dzieciecy (II pietro) gdzie nas przyjeto ale najpierw znowu papierki i znowu krotkie badanie no i wreszcie moglam isc z niunia na badanie heh do drugiego budynku na parter,i tak sobie chodzilam z torba na ramieniu a niunia wedrowala ciagle ze mna w nosidelku. Bardzo szybko zrobiono jej pierwsze badanie na komputerze (ale nie pamietam nazwy) niunia miala sluchaweczki w uszkach i pani siedziala przy kompie i slysze tu wszystko bardzo dobrze,wiec usmiechnieta wyszlam i jak wyszlam to sie poplakalam:) potem nakarmilam malutka i musialam calyczas pilnowac by mala nie spala wiec rozbudzanie trwalo od 8 potem nas poproszono na badanie ,mialam polozyc dzidzie na lozku (moglam polozyc na swoim kocyku)pani miala juz przygotowane kabelki sluchawki i czujniki wiec myslalam ze wszystko pojdzie gladko ale przed zalozeniem czujnikow obowiazkowo jest peeling w miejscach gdzie maja byc czujniki czyli na czole i za kazdym uszkiem,coprawda to nie byl peeling kosmetyczny tylko medyczny ale jak potem sprawdzilam to yez mial grudki o wiele mniejsze niz normalnie ale dla takich dzieci to i tak...Niunia strasznie sie zloscila i skarzyla placzac wreszcie po zalozeniu czujnikow przyszla czas na wlozeniu sluchaweczek do uszu znowu straszny placz po zalozeniu wszystkiego dostalam pole do popisu by uspic dziecko i ciegle musialam uwazac na czujniki by one nie odpadly bo w przeciwnym razie znowu trzeba by bylo najpierw zastosowac przed przyklejeniem nowego czujnika peeling:( Niunia tak plakala ze nie bylo ja latwo uspokoic wiec bylo kolysanie na rekach,spiewanie i w koncu przystawilam do piersi przytulilam bardziej do siebie dalam smoczek i zasnela polozylam na lozku i po dluzszej chwili jak niunia juz spala zawolalam personel popodlaczali ja do urzadzen .Gdzies po 15 minutach weszla pani i zamiast po cichu to ona normalnie ze malutko tak glosno cmoka smoczek ze nie wychodzi zapis i ze mam wyciagnac no i co ..? I niunia sie obudzila i placz zebyscie widzialy co ja robilam zeby jej juz nie podnosic i zeby szybko zasnela (jeszcze nigdy w takich pozycjach tzn.nachylajac sie nad lozeczkiem na ktorym lezy dziecko nie karmilam:P ) wreszcie sie poddalam i poprosilam zeby ja odlaczyli bo jak jej nie wezme na rece to nie ma szans bym ja uspila.Wiec znowu byl cycus i kolysanki i nawet szybciutko moja krolewna zasnela troche ja jeszcze ponosilam po polozeniu ja na lozko jeszcze polozylam swoja glowe kolo jej glowki by mnie czula ze jestem blisko i potem poszlam poprosic by ja podlaczyli znowu do aparatury .Po pewnym czasie wcale nie krotkim weszla pani i powiedziala slowa ktore tak bardzo chcialam uslyszec\"badanie wyszlo pozytywnie,dzidzia slyszy i nie ma nawet zadnego niedosluchu\",no i niewytrzymalam kamien z serca a z oczy potok:)Boze bylam taka szczesliwa i jestem ze moja krolewna slyszy normalnie.Potem jeszcze raz jedno badanie ale tylko ze sluchawkami i juz czekalam tylko na opis badania.A potem z tym opisem do pierwszego budynku na II pietro na oddzial dziecinny .I juz moglam wracac do domciu:)Wypis przysla mi do domciu poczta. Pytalam sie czemu badanie otoemisji nie wychodzilo i uslyszalam ze otoemisja wychodzi przy potencjale (tylko nie wiem jaki to potencjal ale chyba sluchu) minimum 30 wychodzi apo badaniuBery wiemy ze Vikunia ma potencjal 25,5 ,ale to jest wszystko dobrze ,ten potencjal zalicza sie do normalnego sluchu wiec nawet to nie jest niedosluch:) Do domu puszczono Viktorie z tymi czujnikami ktore sa przyklejone lekkimi bo lekkimi ale jednak plastrami wiec teraz idziemy sie kapac bo musza dobrze namoknac to podobno wtedy bez problemu schodza na czole nie bedzie problemu ale gorzej za uszkami bo plastry tez sa na wloskach i az sie boje zeby juz nie sprawic mojej ksiezniczce bolu. Robilam mojej slicznotce zdjecia wiec kiedys znowu wkleje w album.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×