Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

aga super ten wozeczek :) kurde swiruje w tej robocie, liczby mi sie mieszaja ja chce do Bartusia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Kapi! Widziałam ten Twoj wózeczek juz wczesniej i tez bardzo mi sie podoba zreszta jak prawie wszystkie wózki Graco:-) Zobacze jak zadzwoni wujaszek to mu napomkne o tym wózku;-) a jak nie to kupie cos tutaj. Chciałabym kupic wózek jeszcze przed wyjazdem bo z moja landara nie chce mi sie tłuc, ale jarek chce dopiero na swieta-cwaniak on nie musi tłuc sie z nim, Bartkiem i bagazem po lotnisku;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wy pewnie na spacerkach a ja kisze sie w robocie fuj, jeszcze tylko nie cale 2 godz no przeciez karmie i przysługuje mi przeciez godzinka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzanka ja w domu przed kompem, Bartek spi w ogrodzie a ja zbieram siły na wyprawe do parku, straszny upał dzis!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uffff jak gorąco. My zaliczyłyśmy już dzisiaj pocztę i ZUS z Igusią. O dziwo pani z ZUS-u nie była totalką suczką jakie tam siedzą i jak zobaczyła mnie z Igą to przyjęła nas bez kolejki,a byłam tam po zaświadczenie do wychowawczego. Potem zabrałam jeszcze Igę do mojego ulubionego lumpiku. Fascynowały ją te wszystkie ciuchy wiszące na wieszaczkach. I kupiłyśmy tak: Idze fajne spodenki, mi też cieniutkie długie spodenki- kupiłam bez mierzenia i okazały się idealne.No i dla Starego znalazłyśmy świetną bluzę na ekspres fila. nowiutka, oryginalna z metką za 22 zł. Pewnie tatuś będzie się cieszył. dziś rozbroił mnie telefon z mojej firmy. Zadzwoniła moja zastępczyni i mówi (nie pytając), żebym za nią przyszła do pracy 17 i 20 sierpnia bo ona chce wyskoczyć sobie na weekend nad morze. Zero pytań czy mogę, czy mam z kim Igę zostawić. Tak mnie zatkała, że zdębiałam, a po chwili zapytałam, czy wpadła też na pomysł co mam z dzieckiem zrobić??? powiedziałam jej że nie ma takiej opcji. Chyba jest niepocieszona. Moja Iga po tej całej wyprawie usnęła jak zabita. Jechała ze mną MZK-ą i siedziałyśmy sobie na fotelikach. Igusia prawdziwa pasażerka była ;-) Teraz ja lecę wrzucić coś na ząb, a jak Iga wstanie to spadam do parku. Boże jak dobrze, że ja mam ten park pod nosem bo inaczej nie wiem gdzie bym się tłukła. Coprawda spotykają mnie tam przeróżne przygody, bo zawsze coś dziwnego zobaczę, ale jest nieźle. Wczoraj opowiadala mi taka dziewczyna w parku, że szła z córką i wyskoczył przed nią jakiś facet i pokazała jej wiecie co. Ona ponoć zdębiała. Teraz ja na niego poluję ;-) tylko że ja to od razu dzwonię na psiarnię i się nie patyczkuję. Albo jak go zobaczę to powiem mu że ma małego i że wstydziły się go pokazywać. Podobno wtedy takie zboki się peszą. Gorzej jak jeszcze w papę bym zarobiła :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doroteczka musisz kupić Weronisi jakieś spinki do włosów, bo ona ma takie cudne długie. A jaka laska w tej opasce, moja Iga też taką ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doroteczka musisz kupić Weronisi jakieś spinki do włosów, bo ona ma takie cudne długie. A jaka laska w tej opasce, moja Iga też taką ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no no
czesc dziewczyny! zrobilam test a sobote i wyszedl negatywny! oczywiscie bardzo sie ucieszylam bo jeszcze nie jestem gotowa na dzidzie! jednak cos nie daje mi spokoju 21 lipca w dniu spodziewanej miesiaczki dostalam slabe brazowo sluzowate plamienia ktore trwalu az do 1 sierpnia potem to sie skonczylo a 5 znow dostalam plamien ;-( wizyte u ginekologa mam dopiero 27 wiec bardzo sie martwie jak myslicie co to moze byc? czy ktoras z was tak miala? w sobote zrobie kolejny test! z gory dziekuje za odpowiedz pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulka123 dziekuje! ale martwi mnie to ze ten dziwny okres minal 1 i 5 znow zauwazylam lekkie brazowe plamienia jak myslicie powtarzac test?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulka123 dzieki Ci bardzo! a do gina pojde 27 mam wizyte i juz nie moge sie doczekac( jak nigdy) ;) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
petunia dobrze zrobilas ze zmienilas konkurs bo ja sie tam zalogowalam i nie dalo oddac glosa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! paulko, ja też kupiłam taką opaskę w H&M ( ale wtedy były 2 ost. szt.) więc może zaglądaj co jakis czas na dział dziecięcy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia kasia
cześć dziewczyny! lubie wasz topik ale niestety nie mam czasu by czytac wszystkie posty. mam pytanie , proszę odpowiedzcie mi. pomóżcie. po pierwsze mam 3 miesięczną córkę. waga urodzeniowa 3700 g, długość 52 cm. po sześciu tyg od urodzenia ważyła 500 g i mierzyła 61 cm, po kolejnych sześciu tyg waga praktycznie stanęła w miejscu. waży 5100 g a mierzy 62 cm kupę robi co kilka dni. karmie wyłącznie piersią. pediatra zaleciła mi dokarmianie. ale po pierwsze boje sie tego jak cholera poniewaz może to całkiem zaburzyć laktację a po drugie ona nie chce ssac butelki. poza tym jest prawie zawsze zadoolona, uśmiecha się i mało płacze. tylko czemu ta waga stanęla w miejscu?????? czy któraś z was miała podobny problem? proszę odpowiedzcie!!!! POZDRAWIAM!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia kasia
miało byc "5000 g" a nie 50 i "zadowolona"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia kasia
a czy po morfologii można wykluczyć że coś jest nie tak z wątrobą? wyniki morfologii są w dolnych granicach, ale nie najgorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia kasia
paulka a czy wiesz cos wiecej na temat tego antosia? o co chodzi z ta wątrobą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulka a ja tą opaskę kupiłam w zwykłym sklepie z dziecinnymi ubraniami. kasia kasia ja miałam taki problem z moją Igą, że nic nie przybierała i lekarz mi zalecił dokarmianie. Dokarmiałam ją na początku butelką 2 razy- na noc i na dzień. Od razu waga jest zaczęła poskakiwać. I tak ją karmiłam 2 miesiące, ale odkąd dałam jej soczki i deserki moje dziecko powiedziało, żebym sobie te moje cycochy wsadziła gdzieś, bo ona woli słodkości. Ja chodzę z Igą do patologii noworodka (bo była wcześniakiem troszkę) i dr powiedział, że jak dziecko na piersi przestaje tyć to najpierw trzeba je dokarmiać, jeśli nadal nie tyje to dopiero doszukiwać się jakiś chorób. my wróciłyśmy z parku, ale był dziś zlot dzieci. Ale super było. Stałyśmy chyba z 6 wózkami gdzie dzieci maja od 2 do 7 miesięcy i wkoło chodziło jeszcze z 4 takich rocznych. Czas zleciał mi bardzo, bardzo szybko. Dosłownie 4 godziny, a ja jakbym pół siedziała. I nawet nie przeszkadzało mi że Igę ze 3 godziny na rękach nosiłam wkoło wózka. Kurde człowiek był taki dziki, ludzi mi brakowało. Wygadałam się kurcze za wszystkie czasy. aż się fajniej czuję. Bossssiu ja chyba nienormalna jakaś jestem, pogadałam z 6 babami a mam podjarkę jakbym milion w lotka wygrała. Coś ze mną się dzieje złego. Bossssiu a jakbym się z Wami spotkała to 5 dni by mi tak zleciało jak pół godziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia kasia
mamo bączka a długo karmiłaś samą piersią? i kiedy ta waga sie zatrzymala, tzn w którym miesiącu życia dziecka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bosssssiu ale ze mnie \"krejzol\" składnie mam jak jakiś anaalfabeta, aż mi wstyd. A co do kurtek na zimę to ja kupiłam Idze super puchową różową kurtkę Marck&Spenser, dosłownie nowiutka za 12 zł. Jest taka słodka jak cukierek. Tak samo z kurtką taką na jesienne dni, taką na polarze next\'a, też różową z kapturekiem- dosłownie cud miód- za 10 zł Może jeszcze cos wyrwę w lumpiku- jakiś kombinezon. Zobaczy się. kurna 80 zł kombinezon to dla mnie sporo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasia kasia mi Iga od początku nie tyła wcale. Miałam nietreściwe mleko. Może Ty na początku jakoś lepiej się odżywiałaś i dziecko tyło, a teraz się coś zmieniło. Mówię Ci spróbuj ją dokarmiać przez tydzień i zobaczysz czy coś utyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo Baczka, ja tez sie dzis wygadałam i wyspacerowałam:-) Teraz Bartek juz spi a ja zaraz ide sie połozyc bo padam z nog. Kasia kasia ja tez karmie tyko piersia i Bartek roznie przybiera. Na poczatku przybierał prawie po kilogramie a teraz raptem po 250-300 gram. Tyle,ze on je bardzo mało:-( i u niego chyba na gługosc wszystko idzie a nie na mase;-) Lekarka kazała dawac juz zupki i moze to go troche podtuczy. A mleko modyfikowane próbuje mu podawac ale nim pluje, udaje ze sie dławi, wiec raczej głodny nie jest. Paulka a o jakie kieliszki chodzi zamiast butelki, moze ja tez bym tak spróbowała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam... mamo bączka za cholerkę nie moge otwierać twoich linków. Już nie wiem dlaczego!!?? Dzisiejsza rozmowa w sprawie pracy poszła dość dziwnie. Kurczę dawno nie prowadziłam takich rozmów i wyszłam z wprawy. Buhaha mówie wam na poczatku nie mogłam sensowanego zdania złożyć..Ja taka zawsze wygadana.. matko jak mi było wstyd jak wyszłam z tej firmy... może działałam podświadomie, bo tak do końca nie chce znaleźć pracy... ech maja sie odezwać do piatku, ale wątpie...heheh.. Jakby się udalo postawiłabym wam wszystkim flaszeczke...praca jest 5 minut od mojej mamy, u której bedzie sobie Kama przebywała, od mojego miejsca zamieszkania 5 km...autobusy kursuja regularnie....w dodatku praca od 8-16... ech nie ma co liczyc.... My też pol dnia spedziłyśmy na dworze.. kurcze całe życie tylko jezioro i jezioro... jak ja wybrałabym sie z moją mała rodzinka nad morze...na jeden dzień... Doroteczka - sliczna jest twoja córcia.. Teraz nasze dzieciaczki zaczynają robić sie taaakie pocieszne. Kama własnie useła (tfu tfu - żeby nie zapeszać), wiec ide zjeść kolacyjkę i chyba dzisiaj polożę się wcześniej.. jutro czeka mnie wizyta z Kama u okulisty.. Mam się czego obawiać?? Jak wy po badaniach?? aaaa i chciałam iść jeszcze do ortopedy bo mam wrazenie, ze moja Kama ma jakiś problem z prawą raczką... jakoś ja tak wygina dziwnie i woli wszystko brac do lewej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie bede sie dziwiła jak zadzwonią i powiedzia mi - \"dziekujemy pani ewo\"...jak ja tak zdanie buduje! hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×