Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

evenika ale powiem CI że ja jak byłam na rozmowie w mojej firmie w której pracuję to też myślałam,że wyszłam beznadziejnie, a jak mój młody szef mnie zapytał \"do you speak english\", to ja zamiast \" I do\" powiedziałam\" yes, i am\". Myślałam, że zapadnę się pod ziemię. Byłam taka czerwona jak burak. A oni zadzwonili do mnie i powiedzieli, że chcą mnie. Także nie jest źle. co do fotek to nie wiem czemu nie chcą się otworzyć wszystkie są u nas na blogu www.igula.corka.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evanika mam do ciebie pytanie. Ty bodajze masz ta nianie Fisher Price z lampka? Jak ona sie sprawuje? Czy nie slyszysz w odbiorniku jakis zaklocen, bo ja tak i nie wiem co z tym zrobic? Przelaczylam juz na ten drugi kanal ale ciagle slychac szmery. Tylko w odbiorniku bo nadajnik dziala bez zarzutu. Masz moze co z tym zrobic? zuzanka biedna jestes, ze juz w pracy. Jakos nie moge sobie siebie wyobrazic. Kto jest z Bartkiem w tym czasie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia kasia
dzięki dziewczyny za odp otwórzcie stronkę mamy bączka przez Internet Explorer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia kasia
apropos niani ja kupiłam nie dawno na allegro za 75 zł firmy Orawa. jestem bardzo zadowolona. nic nie szumi, wszystko dobrze słychać. nie ma zakłóceń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na razie moja mama jest z Bartkiem, wziela urlop, potem tata, a potem kurde niewiem tesciowej niechce dac nie dlatego ze mam uprzedzenie do tesciowych ze kraazy tyle kawalow o nich, ale ta kobieta nie potrafi zajac sie Bartkiem, na spacer z nim nie pojdzie bo to opciach isc z wozkiem no normalnie walnieta, zamiast byc dumna ze ma wnuka. Ja jak chodzilam na spacery to bywalam w parku gdzie sa same mlode mamy z dzieciaczkami, wile dziewczyn poznalam, wymienilysmy sie telefonami i codziennie ktoras pisze czy ide na spacer ale niestety ja kurna zamiast spacery to do roboty. Myslalam ze od 27 wezme urlop nad dzieckiem, bo ten ciula niechce mi dac mojego urlopu wypoczynkowego a mam go az 36 dni 10 za zeszly rok, dyrektorka z nowej pracy nie przyjmie mnie z takim urlopem beda mi musieli wyplacic ekwiwalent. Ale w nowej pracy lepsza atmosfera mlode kobiety, a tu byly stare ktore nie mogly sie pogodzic ze maja mloda szefowa, kij im w dupe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia kasia
hej. dzieki za zaproszenie. miło tu u was. jak znajdę czas to na pewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kar - słychac szmery to fakt, ale tak szczerze mówiąc słyszę każde westchnienie Kamili i zawszę pędzę do góry a ona leży jak gdyby nic.. niania jest strasznie czuła.. ale przyznam się, że od dwóch dni w odbiorniku słysze dziwne przebicia..jakby cb radio, ale takie dalekomorskie - czasem nawet ktoś po japońsku czy chińsku zagadał. Nie mam pojecia co to takiego, ale dzisiaj jeszcze nie słyszałam.. mamo bączka - ja chyba z 10 razy mówiłam \"szczerze mówiąc\" - babka chyba pomyślała, że jestem chyba za szczera... hehe To była moja pierwsza rozmowa z kobietą, zawsze trafiałam na facetów a z nimi potrafie rozmawiac... Ide zrobić sobie paróweczki nadziewane serem bo za chwilke padne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W piatek Bartus ma to przekuwanie kanalik lzowego i prosze dyrektora o dzien urlopu a on mi na to ze NIE wkurwilam sie strasznie, naisalam podanie o urlop nad zdrowym dziekiem, odpisal ze Nie, wiec biore to pismo i lece do starosty, a ze pracowalam 5 lat w starostwie to mnie tam znaja, i odrazu zadzwonili do niego i bez slowa podpisal mi zgode

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzanka ale ciul z niego niezły.Jak się jeszcze wkurzysz to idź na L4 i tyle będzie miał ;-) evenika Ty mówisz \"szczerze mówiąc\" a mój M ciągle gada \"nie będę ukrywać że\" i zawsze się brechtam z niego, bo gdzie nie idziemy i z kimś gada, to musi dorzucić swoje nie będę ukrywać że... wiecie co aż się głupio czuje, bo każdy kogo widzę to gada, że Iga wypisz wymaluj mój marcin. Nawet jedna osoba mi nie powiedziała, że ma coś ze mnie. rudamaxi nas coś olewa ostatnio, a może dotarł wreszcie pan J i teraz nie ma dla nas czasu. dzisiaj pokazywałam zdjęcia Waszych dzieciaków mojej mamie i jak zobaczyła Weronikę i jej długaśne włosy to nie mogła uwierzyć, że ona ma 4 miesiące. A mnie osłabia ostatnio uśmiech Bartosza agi. Jak on się słodko śmieje- jak to się mówi- całą gębą;-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madolina - \"szczerze mówiąc\" na zdjeciach wygladasz na 20 lat! no nawet troszkę mniej... Swietne zdjecia zamiesciłas na blogu Igi! zuzanka - fakt - palantunio z twojego szefa...menda jedna! Rudamaxi daj jakiś znak...pochaja do nas nawet łapką!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia kasia
moja córka wygląda podobnie do evaniki dziecka, tez nie ma takich jak inne dzieci pulchniutkich nózek zle na buzi jest okrągła. evanikaa a ile waży twoje dziecko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia kasia
miało być "ale" a nie "zle" na buzi jest ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomuś moje gratulacje za ząbka:)Flowerska jest u babci kolo Wrocka tylko czemu mi nie dala znac,grrrrr:( Dzieki dziewczyny za troske jakos zyje,jeszcze zyje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kapkapi. Zmieniam wystroj w Konradka pokoju:)szleje z zakupami dla mojego pierwszoklasisty .Wzielam sie znowu za nauke bo wrzesien zbliza sie nieublaganie malutka tez ostatnio troche obkupilam (wygralam dwie licytacje na alegro) A z J.postanowilam tak jak juz pisalam Ewie na skype czyli obejsc gnojka szerokim lukiem by nie ciagna sie za mna najmniejszy smrod.A kiedy niunia dorosnie i bedzie chciala sie z nim spotkac to stane na glowie ale do spotkania dojdzie.Ja sama dam rade moze nie zawsze bedzie kolorowo ale bedzie napewno spokojnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj spotkalam sie drugi raz z Ewelinka21 z majowek,nasze dzieci spaly razem:)a my sobie pogadalysmy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kapikapi dobrze wyczuwasz czasami chce mi sie cholernie wyc ale obiecalam sobie ze nie bede wiec sie powstrzymuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula to kupie Mani rozowa opaske z kokardka jak mi sie nie uda dzisiaj to we wtorek na pewno kupie u mnie na targu bo mojej damie kupilam dwie. Dzisiaj jade do Wroclawia wiec odezwe sie dopiero wieczorem a to kupilam:) http://www.allegro.pl/show_item.php?item=221028048 ta juz mam w domciu jest sliczna:) http://www.allegro.pl/show_item.php?item=222514960 pozdrawiam was wszystkie i ucalujcie dzieciaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc pracy :) Kurde powiedzcie mi czy to jest normalne Bartek w ciagu dnia spi moze 1,5h w nocy zaczal budzic sie jak niemowle praktycznie co 2 godz wysiadam, a tu jeszcze praca, wygladam jak zombi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh zuza to sa uroki macierzynstwa pewnie Bartusiowi pogoda nie odpowiada i sie budzi co chwilke.Dzieci czasami tak maja ze im wystarczy sie zdrzemnac i juz oczy jak 5 zlotych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak zachowuje sie Bartus,jak normalnie po drzemce sie bawi ,usmiecha,jesli tak to wszystko jest ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kobity... witaj Rudziutka!! ech a my o 10:30 mamy dzisiaj okulistę. Mam nadzieję, że nie będzie to bolesne badanie dla mojej Kami. Nocka jak zwykle przespana (tfu tfu), ale ja troszke mniej. Od wczoraj wieczora strasznie boli mnie głowa. Kurczę mam nawroty migreny, a myślałam, że po ciąży mi przejdzie. Mamo bączka jeżeli twoja Iga jest podobna do męża ... to musisz zrobic sobie drugie zeby bylo do Ciebie podobniutkie! Uciekam sie szykować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no hej ja tez juz jestem. Ale tylko przelotem. Czekam na gorze, zeby mi podlogi wyschly bo wlasnie pomylam. U nas nocka ok tzn. Maja wstala 2 raz,y za to Kuba tez 2 razy mnie wolal do siebie. Ale i tak sie wyspalam. Rudamaxii co za dupek z tego J. Powiedz mi jak to bylo z ta wasza ciaza? Czy planowaliscie ją? Bo w glowie mi sie nie miesci, ze ktos kto chce miec dziecko, moze sie tak zachowywac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×