Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

evenika a jak drugie będzie i do niego podobne, to bym się pochlastała patrzeć na trójkę takich pyzoli ;-) ;-) ;-) (oczywiście przepięknych :-D) Ewa ja jutro idę z Igą też do okulisty- ostatni raz- bo ona musiała iść 3 razy od urodzenia. Jak nie byłaś u okulisty to powiem Ci jak to wygląda--->dr wkrapia dziecku najpierw kropelki do oczów (dziecko oczywiście płacze-bo nie lubi, a nie z bólu) a po pół godziny dr zagląda jej latarką w oczko i to wszystko. A tak w ogóle to skończył się już ten strajk lekarzy? oni normalnie przyjmują, czy znów wyczekałam się 2 miesiące pójdę i usłyszę ponownie, że nadal strajkują i wyznaczy mi wizytę za miesiąc. Bo u okulisty i patologa noworodka czekam 3 miesiące na wizyty. Jak znów mnie odeślą to przysięgam, że idę prywatnie i biore od tych dziadów rachunki i zapierniczam z tym do NFZ, żeby mi oddali za prywatne wizyty. zuzanka biedne dziecko męczy się w pracy. Pomyśl, że już dziś czwartek i niedługo weekend. ruda lala wymoczyłaś już tą dupiorkę w tych basenach??? jak tak to wracaj do nas. evenika a tak w ogóle dziękuję za komplementy, że ja niby tak młodo wyglądam-->ja stara dupa jestem, a 20 obchodziłam 6 lat temu :-) a i nie wiem czy Wam pisałam, mój M zmienił robotę. On zawsze jeździł jako kierowca, ale busów, a teraz przesiadł się na tira i jestem żoną tirowca, który wyjeżdża o 5 rano a wraca o 22. Igi nie widzi wcale tylko w weekendy. Z jednej strony się cieszę, bo już miałam dość jego gderania, a z drugiej szkoda mi Igi, że go nie widzi,a i już sobie wyobrażam komentarze mojej rodziny, któa uwielbia tak dostrać na pocieszenie i pewnie w najbliższym czasie usłyszę, że mój M na 100% jeździ na tirówki bo każdy kierowca jeździ. dobra Iga usnęła, więc idę kurze wytrzeć. A potem pakuję dupsko i spadam do parku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mam podobny jak ten co pokazala paulka, jeszcze po Kubie, czesto go piore i ani sie nie zmechacil ani nie znieksztalcil. Jest cieply. polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc! Paulka i Zuzanka, mam z Bartkiem to samo co Wy:-( W nocy budził sie 4 razy i za kazdym razem z płaczem, a przed chwila stoczyłam z nim walke zeby zasnał:-( A pod dziasłami ma juz ząbki i ładuje cały czas reke do buzi, ale mysle ze to troche potrwa zanim sie obsunał na dół. Rudamaxi duzo siły dla Ciebie!!!! A Flowerska jest miedzy Wałbrzychm a Strzegomiem na wsi i chyba ani mysli sie ruszac, bo jedt super z tego co pisała:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga a w dzien jak Ci spi? kurna ja juz wysiadam, powrot do czasow niemowlaka, mama mi wlasnie dzwonila ze Bartkowi napewno wychodza zabki widziala juz biala plamke, moze dlatego taki nerwowy. Zasypiam w pracy!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez mamusia
mamo bączka wszytskie kocyki polarowe zmechacą sie po pierwszym praniu ten akrylowy jest lepszy tylko dosc gruby i na allegro cena wygórowana bo ja taki kupilam w sklepie dziecinnym za 25 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM..... Ja to dzisiaj oczy bede chyba podpierac zapalkami!!! Moja Niunia tez budzila sie w nocy CZESTO!!! Bo a to smoczus wypadl a to gloda....kurcze tylko raz do tej pory spala najdluzej od 22 do 4 rano ale to bylo dawno!!!!!! :-(.... Jejku czasami to naprawde brakuje juz mi sil....i cierpliwosci.... nie mam na nic czasu....nawet na wypad do lumpiku!!!!! :-) :-) wczoraj kupilam Mam dziecko i tam jest taki plan zywienia ciekawe czy naprawde dobry i czy warto go stosowac.... moja niunia spala teraz pol godziny.....o rany!!!!!! dobrze ze sie ubralam.....ona chce zeby ktos byl caly czas przy niej...i ja zabawial..... albo na rekach....a czasami to ani to ani to tylko ryk!!!!!!! o Boziu!!! GOSIACZKU TRZYMAJ SIE!!!!!!! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sto lat sto lat dla jubilatów[ kwiatek] ! Zuzanka w dzien Bartek spi 3-4 razy tak ok. 40 min. Ja tez mysle,ze to przez zabki, bo wczoraj z tym mieszaniem w buzialu sam siebie przechodził.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj to jeszcze zrozumie ze nie mogl spac bo bylo goraco strasznie!!!!. Doroteczka wspolczucia, mam podobnie tyle tylko ze Bartek nie musi byc noszony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj widzę że się za mną stęskniłyście. wiem, że marzycie aby urozmaicić Wam te nudy tutaj. Jaa bardzo kocham kohanaah- i pozdrawiam ją. I czekam na jej opowieści ze ślubu i przechwalanie się. Kohanah no dawaj. a jak wieczór panieński????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulka ja daje nan... moja slicznotka usnela po wielkich bojach i straszliwym placzu!!!! nie wiem co jej bylo!!!! rece opadaja!!!!! myslalam ze wyskocze przez okno!!!!! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My już po badaniu oczek.. Kama zniosła wszystko dzielnie. Nawet nie zapłakała jak jej wkraplali kropelki, przy badaniu tez nie plakala. Dopiero jak lekarz skończył i wzięłam ją na rączki zrobiła straszną podkówkę. Chyba doznała szoku przez tą mała latareczkę lekarza. Moja dzielna iskierka. W nagrode dostała cycuszka po wyjsciu. Jak zajechaliśmy do domku, od razu polożyłam ją do wózka i myślałam, że mi zaśnie a ona w straszny krzyk i tak z dobre 20 minut... co sie okazało - nie chciała być na dworku. Wziełam ją do domku, rozebrałam do naga i położyłam w łóżeczku. Leży spokojniutko i wsłuchuje się w karuzelę miętoląc swojego misia. Skwar jest niesamowity na dworku! Przesada, może dlatego moja panna nie chce leżec w wózku. POczekam do 16 i dopiero spróbuje z nią wyjść. Akurat przyjedzie moja mama do siebie na dacze... ech rozpływam się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aqua.....
paula nie skarz sie moderatowrowi, zapytałam tylko czy J olał rudamaxi czy to coś złego? i że to wcale nie faceci są źli tylko może ona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łączenie tematów_
aqua..... >>> rudamaxi ma maila pod nickiem, temat dotyczy czegoś zgoła innego nie mąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aqua.....
p[oprosiłaś o skasowanie wszystkiego co pisały pomarańczowe a nie to co brzydkie, weszłam sobie na śmietnik i sprawdziłam kochana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aqua.....
paulka gdzie masz córke, cały dzień siedzisz na forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam - amam pytanie z seii głupich :P zaczęliśmy odaac kaszkę = dwa razy było super - eheh mały przełknął prwaie 1/2 - reszta poszła boczkiem . ale wczoraj masakra !!!nic wszystko wyplute- my w kaszce , dywan , fotelik czy dalej podawać łyżeczką - moze przez butwlkę z większą dziurką ? może kleik lepszy sama ne wiem - wazne zeby karmienie nie było tak stresujące - czym zagęszczacie mleczko ? mały jeszcze jest na bebiko 1- nie ma objawów alergii :)- mam odawac zupki bez miesa soczki na koniec - bo podobno najbardziej alergizują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może się usmiejecie ale po raz pierwszy odważyła się pójś na basen - i to w kostiumie ddwuczęściowym :P wszystkomnie boli akle jestem zrelaksowana psychicznie- tak właśnie spędziłam sobie ostatni dzień wolnośći .A dziś po raz pierwszy do pracy . Maks spi spokojnie- tak mi się wydaję o 21 - karmienie 2 dostaje herbatkę 4 mleko następny posiłeko 8.00 mazy mi sie cała przespana noc - da się taki stan osiągnąć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ii najważniejsze w ciagu 6 tyg przybyło mu 1.5 kg -wczoraj takze było szczepienie mały dostaje paracetamol w czopkach - a tu lament bo mój M stwierdził ze nie będzie nic synkowi do tyłka wciskać - tak więc ma aplikowane tylko wtedy jak ja jestem . I jak tu kochać faceta :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też mam pytanie w związku z karmieniem. Jak od września pójdę do pracy Kami będzie karmiona cycuszkiem nad ranem, po powrocie z pracy i wieczorem.. a jakie mleczko podawać jej w ciągu dnia?? czytałam, że Nestle NAN jest wskazane...aaa i czy 1 czy od razu 2?? Mam juz stracha co bedzie sie działo we wrześniu! nikolla.... moj G jest taki sam...on nie chciał nawet patrzeć jak ja Kamie wkładałam czopek...wychodził z pokoju! A gdybym ja miała taka nocke jak ty, wygladałabym jak cień człowieka - i tak już źle wygladam (tak mi mówią dookoła), ale wstawac w nocy 2-3 razy to dla mnie niewyobrażalne.. Kami pospała godzinke na dworku i teraz jest jakas marudna. Nie wiem o co jej chodzi, najlepiej gdybym nosiła ją cały czas, wtedy nie płacze! aaa i chyba ma rozwolnienie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanka kohanah
jeszcze raz któraś z Was wywali pomarańczowe wypowiedzi, to gwarantuję Wam, że Wasze forum zniknie na amen. Więc się zastanówcie czy warto- poświęcić rok pisania, tylko dlatego, że nie chcecie aby ktoś o Was pisał prawdę. Obiecuję Wam, że mam takie możliwości. Więc rudamaxi spróbuj, albo Ty Paulka. Nigdy nie piszę nic na Was, tylko wychwalam mądrą i bogatą kohanah, więc po jaki .... się wpieprzacie Wy wielkie obrończynie. Jestem pewna, że tak samo jak ja nie lubi jej połowa forumowiczek. A ja ponawiam prośbę do kohanah--> obfotografuj koniecznie noc poślubną i wstaw zdjęcia na kwietniowego bloga, z miłą chęcią pooglądam. A i nie ładnie dawać łapówki ksiedzu, oj nie ładnie. Jeszcze się tym chwalić. MASAKRA. A Ty rudamaxi wielka wierząca i kasujesz moje wypowiedzi które krytykują te durne wypowiedzi. I jeszcze ta mała blondi się chwali, że całe szczęście że ma kasę. I tak jak napisałam wcześniej do wielkiej angielki , żeby mnie nie pouczala, bo ja akurat polską ortografię znam, w przeciwieństwie do niej, bo RZadko pisze się tak, a nie tak Żadko, jak to ona uczyniła. No ale tak, ona już pewnie zapomniała jak to się pisze po polsku, bo ona speak english.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanka kohanah
buhahahahahahahahaaha :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wez juz sobie
odpuść i spadaj z tego topiku.Jak ci coś nie pasi, to nie czytaj. Nie jest skierowany do ciebie, nikt nie chce z tobą gadać. O co ci chodzi?dziewczyny sie w końcu przeniosą na inne forum... A swoja drogą powinno się logować,a forum zapamiętywać nr IP wtedy nie byłabyś/ nie byłbyś taki mądry. Zresztą i tak moderatorzy mogą podać Twój nr, myślisz że to takie trudne. Masz odwagę kogoś krytykować miej odwagę się ujawnić. Bo tak to... kij ci ... dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanka kohanah
oj kapikapi myślisz się słonko jeżeli uważasz że rudamaxi nie ma głowy do forum, spójrz na śmietnik kto wywalił moje wypowiedzi i nie tylko moje, bo widzę, że mam tu kilku przyjaciół :classic_cool: Rudamaxi unika tego topiku bo głupio jej się już przed wami tłumaczyć, ale na innych topikach to i owszem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wez juz sobie
A poza tym kohannah pisze prawdę: za pieniądze można wszystko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×