Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

Kapi własnie sprawdziłam poczte i widziałam zdjecie! Piotrus jest słodki a Natalka Boska, nigdy wczesniej nie widziałam takiego ujecia jej twarzy, ma sliczne oczka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulka, mam nadzieje ze noc minie Wam spokojnie i ze wreszcie sie wyspisz, czego zycze rowniez wszystkim ciotkom i sobie;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja od jakiegos czasu widze, ze moja Kami czesciej uzywa lewej reki..prawa jakos niechętnie wykorzystuje... nie wiem czy jest to powod do strachu i do odwiedzenia lekarza, czy po prostu to moj wymysl!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mamy pierwszy zabek!!! Jego posiadaczem jest Tomuś Flowerskiej:-) Ewelina odkryła go godzine temu! Gratulacje dla mamusi i naszego pierwszego zębacza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój Smyk właśnie pięknie odpływa mrucząc sobie pod noskiem w sowim bujaczku. Jak ja to lubię ;-) Dziś cały dzień spędziłyśmy w parku. Poznałam pewną dziewczynę, która jest mamą rocznej Amelki. No i się rozgadałysmy i tak szybko jakoś zleciał dzień. Iga tak śmiała się do Amelki w głos że i ja płakałam ze śmiechu. Wreszcie na jakieś wspólne spacerki można chodzić. Ja czekam na mojego M, pewnie niedługo wróci. Muszę iść mu wyczarować jakąś kolację ale nie wiem co, bo nie mam chleba ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje Tomuś!! czekamy na pierwszą fotke ząbka... cos rudamaxi jest dzisiaj cichutka... chyba wyleguje sie na lezaczku za domem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kapikapi mówisz i masz
UWAGA, UWAGA POMARAŃCZKI ATAKUJĄ- NIE LUBICIE POMARAŃCZY??? PRZECIEŻ ONE TAKIE SŁODKIE ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam witam. Pisze juz z pracy fuj teskni mi sie za Bartusiem, zostal z moja mama, w pracy niewiem od czego zaczac oby do 27 sierpnia potem urlop as jak nie to wezme L4 przeciez i tak od 1 pazdziernika zaczynam nowa prace wiec niech sie ugryza w dupe, teraz musialam isc do pracy bo dupek mi urlopu nie podpisal swinia!!!!!!!! Gratulacje zabka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TO akurat byłam ja, ale kapikapi nie wywołuj wilka z lasu ;-) a i mam jeszcze coś do Paulki---> wiem że jesteś najbardziej znaną kobietą tego forum, ale mam radę---> zmień sobie hasło z twojego nicka bo nie wiem czy już zauważyłaś, ale krąży ono już po całym forum i pełno ludzi się pod Ciebie podszywa. A jaką mają ludzie z tego radochę. Już spotkałam się na trzech topikach gdzie tak się chwalą, że masz hasło :f...p, heheh. Paulka zmień hasełko ;-) rudamxia zamilkła właśnie jakoś. Misiu odezwij się. u nas tak gorąco więc po drzemce Igusi znów zmykamy na cały dzień na dwór.Muszę jeszcze iść do ZUS-u i na pocztę, mam nadzieję, że Iga mi tego nie uniemożliwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga ale ten Twój Bartuś już dorosły, potrafi z takiej wielkiej butli pić, wow.Ale on jest podobny do taty jak się śmieje. Przynajmniej tak mi się wydaje. A tak słodko wygląda w tym aucie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza bierz urlop na żądanie i zmykaj z roboty ;-) wiem, wiem łatwo gadać. Ja idę w sobotę do roboty, więc jeszcze gorzej. evenika trzymam kciukasy za rozmowę, daj znać potem jak Ci poszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w piatek ide na przeklucie tego kanalika lzowego juz sie boje, ciula dyrektor niechcialm mi dac nawet w ten dzien urlopu ale rzucilam mu opieka na dzieckiem. Musze byc w pracy bo z dwoch szkol robia jedna noi musze wszystko porozliczac, ale jak to zrobic jak mi sie niechce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hellloo kochane:) chłopaki slodko spia wybieramy sie dzisiaj z Mateuszkiem do kliniki alergologii popoludniu , krem oilatum nam troszeczke pomagaaa ale dalej buzka jest brzydka czolo cale luszczące sie i wszytsko go swedzi:( mx3 od poczatku jezdze graco duo glider -na przednim siedzeniu montowalam fotelik samoch. teraz jezdze juz bez niego z wozka jestem zadowolona jest lekki skretny mieszcze sie wszedzie do windy , w bramkach w sklepach noooooooo w szedzieee ale planuje go zamienic nanowsza wersie graco na ten http://www.allegro.pl/item220299701_wozek_graco_quatro_duo_2007_hit_z_usa_zobacz_.html calujee was kobietkiii muszee leciec..............:):):):):

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Laseczki! Paulka ciesze sie,ze moje zyczenia sie prawie sprawdziły:-) Kapi, Ewelina pewnie napisze za tydzin jak było z tym Tomcia zabkiem, ale w smsie pisała tylko,ze sie strasznie zdziwiła bo Tomek wcale nie był marudny:-) Kapikapi a masz moze jekies linki do stron z wozkami w Stanach, moze uda mi sie naciagnac mojego chrzestnego chociaz szczerze watpie:-( Iza uciekaj z tej roboty!!!!;-) Łatwo powiedziec:-( A ja o 14 lece na spacerek z kolezanka i jej bobo, czuje ze po spacerze nie bede mogła sie odezwac bo mi gardło siadzie;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda wszyscy mi mowia,ze Bartek jest podobny do Jarka, ale mu nie przekazałam,zeby sie nie cieszył za bardzo;-) Wczoraj pisałas,ze Twoja kuzynka zakochała sie w Murzynie, a mojego taty brat ma zone Murzynke:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda to ja sie z tym podobinswem odgryze...ale Twoja Iga podobna do Marcina;-);-);-) Swietne to Twoje dzieło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paulka teraz nie moge tego znalezc, ale na tym topiku bardzo cie atakowali. to bylo cos o tym,czy ma sie jeszcze czas na cos innego oprocz dziecka, wiem, ze na tym topiku wypowiadala sie tez kapikapi, może ona szybciej znajdzie. To było wczoraj wieczorem. Jak wrócę to poszukam, bo teraz już wychodzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulka a co jest Mani? Moze to po szczepieniu? Bartek ma troszke raczke opuchnieta i zaraz zrobie mu okład. Przed chwila zjadł poł słoiczka zupki i jeszcze cyca podoił :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×