Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

Witam! Izawik-właśnie też się zastanawiam nad wit. K.Moja siostra urodziła w sierpniu i kazali jej podawać.Także nie wiem czemu nam nie. ja też do tej pory dostałam tylko paczuszkę z Hippa. Aga-no to taki plus,że dłuzej sobie z nami poklikasz:) A tak na poważnie to mam nadzieję,że uda się znaleść jakie fajne mieszkanko. Mój Marcelek jest taki ruchliwy,że nie moge spuścić z niego oka.Przemieszcza sie jakoś po swojemu,wyłazi poza matę,łapie kable.Łobuz straszny.Potem podeslę Wam zdjęcia co on wyczynia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Dzieki dziewczyny za pocieszenie:-) A Madziunka ma racje, nie ma tego złego... przynajmniej dłuzej bede z Wami:-) Izawik ja tez nie przypuszczałam, ale z tego co wiem to nasza Ewelinka niestety tez nie ma rózowo:-( A jak wpadniesz na pomysł dorobienia to podrzuc, bo ja tez mysle o tym intensywnie za kazdym razem jak sprawdzam stan konta:-( Az sie boje Jarkowi przyznac jak sie suma skurczyła;-) Co do Wit D to ja bym ja chetnie odstawiła, ale lekarka nadal kazała podawac no i Cebion oprocz tego. Ariela a co to za znak zapytania, on mnie na bank nie chce! Powinnas o tym przeciez wiedziec!Szczerze to czekałam na ten komentarz i mnie nie zawiodłas, szkoda tylko ze tak mało oryginalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bzyczki witam:) moje blizniaki tak od godziny 8 do 10 sa niemozliwee w tym czasie wychodze z siebie nie sa glodne , maja suchoo , zabawiam ich a im zawsze w tych godzinach cos nie pasujee i ciezkoo ich uspac aleeee udaloo sie.. spiaa smacznie postanowilam!!!! od wczoraj nie karmie Matełka piersiaa , kacperekk nadal jest karmiony wczoraj pierwszy raz od pol roku zjadlam plasterekk seraa zoltegoo a dziss plasterekk bialegoooo wczoraj dokonczylam swoja zupkee ktora jadlam non stoppp -krupnik bez przypraww taki łysyy -az mnie wzieloo na wymiotyy ilez tego mozna jest:):):) po tej szczepionce nadprogramowej , byloo dzieki Boguu szczesliwie pojechalismy zaraz po wyjsciu z przychodzii i po rozmowie z pania pediatra na pogotownie tam dostalam calaa instrukcjee(ktorej w przychodni nie uzyskalam:) co robic w razie niespodziewanych zachowan , przygotowali mnie na wyskoka goraczke , dreszcze wymiotyy skonczylo sie tylko goraczka podalam Apap przeszłoo echhh..... pomaranczki naprawde nie macie sie czegoo czepiac , do tego ejstescie tchorzami , nie potraficie ujawnic sie zmieniacie nickii jak idotki idtiocii , zall wam dupe sciska ze sa ludziee ktorzy sie kochajaa ktorzyy maja wspaniale rodzinyy los niektorych zucill za chlebemm a wy jak te sępyyy sie zachowujeciee a kuszzzzzzzzzzzzzzzzzzz ptaszyska !!! Aguss bartus jest boski jej jakii silnyy facett!!! trzymaj sie kcohana , zalatwiaj kombinuj z tym biletem musicie sie spotkac z mezem!!!! Aga mam to samoo jak tylko zobacze kogos z wozkiem leceee jak wariatkaa , poznal;am juzz paree mamusiek miedzy innymi mame pewnego mateuszka ktory ma pol roku i kiedys listek spadl mu na czólkoo a ona dzownila do mezaaa aby przyniosll wode utlenionaaaaaaaaaa ludzieeeeeee ratunku:) LightBlue naszee przepisy sa faktycznie okrutnee sama tego doswiadczylam !!!! ja ubieram chlopcó podobnie rajtuskii z ktorych Ł sie bardzoooo smiejee i mowi zebym z nicj gej ow nie robilaa , spodnie buciki czapeczka body z dlugim lub krotkim rekawej bluzeczka i kurteczka lub ciepla bluzaa blizniaki slinia sie i sliniaa aale zabkoww nie widac!!!! widocznie nasz topik jest slawnyy skoroo tyleeeee brzydkich pomaranczek jeee odwiedzaa !!! zuzanka kochana nie dostalalam paczuszki z mascia:(:(:( jakie podajecie witaminki oprocz d3?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga 25 pamietaj bylam kiedyss w legnicy , mieszkalam dwie dobyy w internacie nie pamietaj jaka ulicaa bylam bardzo zakochana w takim chlopakuu -marcin kosowski sie nazywall hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 woda utleniona-dobre:-) Moj Jarek do rajtuz ma takie samo podejscie. Ja miałam dla Bartka poł spiochy ale teraz sa juz za małe i nie moge nigdzie dostac:-( Ale poki Jarek nie widzi Bartek smiga w rajtuzach:-) Całe szczescie,ze po szczepieniu nie było komplikacji! A z odstawieniem Mateuszka od piersi wydaje mi sie,ze podjełas bardzo dobra decyzje! I tak bardzo Cie podziwiam,ze tak sie zawziełas i tyle wytrzymałas, ale czas zadbac juz o siebie tak jak napisała MX!!! Blizniaki musza miec zdrowa mame!!!!! Marcin Kosowski??? Raczej nie znam niestety;-) A internaty to za czasów studenckich moj mezus odwiedzał, wiec musze jego zapytac;-) Kapikapi to ja sie tez przyznam,ze przez lato nie podawałam D3:-) Uznałam,ze skoro całymi dniami jestesmy na dworze, to chyba nie ma sensu, a czy dobrze zrobiłam to sie okarze:-( Teraz daje, bo juz nie ma słoneczka. Współczuje Ci przejsc z Piotrusiem, oby maluszek szybko wrocił do zdrówka!!!! A wczoraj kolezanka mówiła mi,ze drugie dziecko jest zawsze grzeczniejsze... Ja ostatnio wyleczyłam wszystkie ubytki, a wczoraj jadłam chrupka kukurydzianego i ugryzłam jakas grudke i boli jak cholera:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doroteczka, szkoda, ze nie macie Auchana, ja mam go najblizej a te sztruksiki były bardzo fajne, az załowałam ze nie mam córeczki, no ale moze za pare lat:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze jestem w plerki z wszystkimi zakupami na jesień /zime - niemam czasy biegać po supermarketach - zresztą na koncie 200 zł - byle dotrwać do 25 ----heheheh dramat bedziemy musieli się apozyczyć patrzę podejrzliwie na niebo = niby pzebłyski-ale cięzkie chmury przewazają- tak bym chciała się wybrać do lasu. krostki - zaschły zrobiło się zaczerwienienie bledsze---- smarowałam linomagie--- zwykle penatenem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maks cwiczy potęge swojego głosu - co chwilkę krzyknie przerazliwie - ja lece przerazliwie do góry po schodach - a co zastaję uśmieszki i cmokania Własnie -MAks cmoka- śle całuski - babcia go nauczyłą - smieszne to wygląda zmykam sprzątanko -potem spacer a jeszcze trzeba coś siępouczyc trasznie jestem zmachan- najgorzej że zle sypiam - i to wszystko się kumuluje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wszystkim :-) Mnie lekarka kazała nadal podawać wit d3. Agatka ma dość duże ciemiączko i pewnie szybko nie przestaniemy. Ale tak jak któraś z Was, wyżej napisała, wszystko zależy od dzieciątka i od tego jak ciemiączko się zrasta. My dziś odpuściłysmy spacerek, u nas mocno wieje. Chciałam Was zapytać, jakie zabawy najbardziej lubią Wasze maluchy? Agatka uwielbia kiedy przykrywam jej buźke pieluszką i pytam \"Gdzie jest Agatka\" a potem powoli zsuwam jej pieluszkę z twarzyczki. Śmieje się w głos. Bardzo lubi też jak biorę jej rączki w swoje i gładze się po policzkach i mówię \"cacy mama\" a na koniec nabieram powietrza i uderzam delikatnie w swoje policzki. O podnoszeniu do góry, samolotach i wszystkich zabawach na rękach nie wspomnę. Ale i tak najlepiej Agatkę zabawia gabrysia. Wystarczy że zacznie spodkakiwać, tańczyć śpiewać, robić minki a Agata aż nie moze złapać powietrza, tak się śmieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek tez lubi chowac sie za pilucha, oprocz tego dawac buziaki-jak widzi,ze ktos sie do niego zbliza i cmoka to sie wyrywa jakby chciał uciekac i smieje sie przy tym w głos, lubi tez jak fruwa a ktos inny w tym czasie zbliza twarz do jego buzialka:-) I strasznie sie smieje ja siedzi w foteliku a ja spiewam i tancze:-) Aha i jak tancze i skacze z nim na rekach, ale tak szybko, az mu głowa lata, wtedy tez ma radoche niesamowita:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokladnie , zabawa z pieluszka jest rewelacyjna moje blizniaki tej ja uwielbiaja:) oprocz tego bawimy siee w ,,jest nie ma,,:) i uwielbiaja jak im mowiee tak:kizia mizia esemesiek co robilas? mleczko pilam? a dlaczego mi nie dalasss a bo nie chcialas .... pozmienialam to troszeczke aa i uwielbiaja na mini mini ta rybke ktora jest w trakcie reklam o samolotach zbliznaniu sie i oddalaniu przy lustrzeee tez nie wspomneee bolii mnie gardziołekk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 zrób sobie mleko z miodem i masełkiem, ale nie gorące tylko ciepłe Naprawdę łagodzi ból. No chyba, ze ktoś nie lubi mleka albo miodu :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rudamaxi wczoraj zadalam ci pytanie,bylabym bardzo wdzieczna,jakbys mi odpowiedziala:)z gory dziekuje🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co?Padam dzis, nie wiem czym sie tak zmeczyłam? Ide zaraz kąpac Bartka i sama tez sie położe, bo juz mi sie oczy same zamykaja:-( Zeby jutro była ładna pogoda, bo chyba to siedzenie w domu mnie tak dobija, Bartek tez marudny, ale wiatr dzis był taki silny,ze nie dało rady wózka pchac! Ruda Ty tu nie machaj tylko wygadaj sie to Ci stresy przed jutrem minał!!!! Wszystkio juz umiesz kujonku nasz kochany???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Własnie Ruda odpowiedz i napisz coś, bo milczaca sie ostatnio strasznie zrobiłaś! Zobaczysz jutro bedzie wszystko ok, wierze w Ciebie i reszta naszej gromadki pewnie tez!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Aga, mam tyle dobrze,ze działalnosc maz zarejestrował w domu i biuro jako takie tez tu mamy. cos ty, chyba musiałabynm upasc z wtsoka, aby jej dziecko zostawic, z reszta po tym jak ona marudzi,ze jest biedna i zmeczona i niestety nie moze mi popilnowac dziecka, to az rece opadaja.łaska wielka. wiesz karolcie zabieram wszedzie imam czyste sumienie i spokój, niemuszesie zastanawiacm czy dziecko dosrało jesc, czy moze głoduje, albo czy przypadkiem nie lezy 4 gidzint w osikanej pieluszce, echhh ja jestem zła synowa:( uciekam bo moja piszczałko - szczypawka marudzi Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jeszcze na mala chwilke a tu jakies pytania mialam sorki ale wczesniej nie czytalam juz sie poprawiam:D Fix_Mix u mnie w urzedzie nie bylo problemu bo sie pytalam ale wkoncu zarejestrowalam przez W bo mala i tak ma drugie po babci z ameryki wiec wystarczy,tej nowoczesnosci:D a jesli by ci nie chcieli tak zarejestrowac to prosi sie o pisemne uzasadnienie odmowy i wtedy pisze sie odwolanie a poniewaz w naszym jezyku V tez jest i nie jest to imie obraźliwe wiec powinni wyrazic zgode na Viktoria. Ok lece kapac dzieci,potem ja szybciutka kapiel i jutro mam autobus do wrocka o 8.20 i jade z księzniczką. Trzymajcie sie cieplutko odezwe sie pewnie dopiero w poniedzialek Aga😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam... Aga - a ja nadal ci kibicuje...w koncu twoj J znajdzie mieszkanko i w koncu bedziecie razem... rudamaxi - powodzenia!! 🌻 21 - musze zapamietac \"wierszyk\" i sprzedac mojej Kamie.. ech - dzisiaj szybko zasnela... pol dnia siedzialysmy na dworu. Wialo strasznie, ale opatulona spacerowala ze mna..hehe nosilam ja na raczkach..pozniej marudzaca polozylam do wozka i zasnela taaak twardo, ze spala 3 godziny. Dzisiaj mialam zlot czarownic..mojej mamy siostra z corka..pozniej brat i kumple... ale wieczor nalezy do mnie i do G... dzisiaj wieczor z pizza! aaa no musze sie pochwalic..moje nowe auto jest cudowne..maszyna jakich malo. Musze sie tylko przyzwyczaic do automatycznej skrzyni biegow.. dzisiaj mialam jazde testowa i coagle moja lewa noga szukala sprzegla... kurcze to bedzie nie lada sztuka jezdzic taakim autem. Wpadne jeszcze zobaczyc co slychac!! a teraz pizza mnie wola!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kochane juz jestem. Nie było mnie bo byliśmy na wschodzie Węgier u rodziny. Teście dzisiaj pojechali a ja mam nadzieję, że twraz szybko wszystko wróci do normy. Maja nadal jest płaczliwa. Je więcej ale podstawą jest nadal cycuś. Ja daję wit K od urodzenia. Jest potrzebna na krzepliwośc krwi u dzieci karmionych piersią. Kuba też dostawał. Do 1 roku życia. Co tydzień 1 ampułkę. Jest wstrętna w smaku- gorzka i Maja ją często wypluwa. Głowa mi dzisiaj pęka więc lecę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe, Rudamaxi ciesze sie,ze wkoncu udało mi sie Cie zmolestowac i sie odezwałas:-) Trzymam za Ciebie kciuki jutro!!! Bedzie oczywiscie piatka, nie mozesz zrobic Konradowi wstydu;-) Light troche mi nie pasowalo,ze zostawiasz ztesciowa Karolke, ale myslałam,ze moze babcia sie zmieniła;-) Za to dziadkowie mojego dziecka przez cały tydzien nie zainteresowali sie nawet czy lecimy dzis czy nie, tacy sa suuuuper! Evanika dzieki jeszcze raz! Narazie nic nie napisze, bo nie chce zapeszac, ale wyglada na to,ze jednak moj maz mnie chce:-) Wiecej napisze jak juz bede wiedziała na 100% No i zazdroszcze autka. Ja mam skonczony kurs, ale nawet nie podeszłam do egzaminu, bo kierowca ze mnie zaden, ale zawsze wydawało mi sie,ze w takim autku z automatyczna skrzynia begów predzej bym sie odnalazła:-) No i oczywiscie smacznego:-) Kar a ja juz myslałam,ze tez sobie poszłas od nas! Fajnie,ze jednak jestes:-)Teraz po wyjezdzie rodzinki na bank zycie wroci do normy:-) Ja wogóle dzis pierwszyraz usłyszałam od Was o tej wit. K,ze sie dzieciom podaje, moja pani doktor przepisała tylko D i Cebion. Widac,ze nie tylko co dziecko to inaczej, ale co lekarz to inne zalecenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy widziałyscie, ale mamy konkurencje:-) Mam nadzieje,ze tam dziewczynom nikt nie bedzie mieszał. A moze dołączą do nas??? Fajnie by było:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny i serdecznie pozdrawia kwietniowka 2008:) Aniu25 wiem co to za bol z wynajeciem mieskania, ja w chwili obecnej mieszkam w Oslo i moj K zanim wynajal mieszkanie to okolo 2 miesiacy to bylo beznadziejne poszukiwanie lokum, w agencji to nawet nie chcieli slyszec ze jestesmy polkami bo z gory to bylo skazane na porazke.Niestety swietna opinie mamy chyba juz na calym swiecie:O dopiero udalo sie wynajac nam domek i to przypadkowo bo znajomy dal nam cynk i powiem Tobie ze Aga ze sie oplacilo nam to czekanie bo trafilimsy na swietny domek dla nas za te same pieniadze co mieszkanie wiec mysle ze wszystko wyjedzie wam super:) moja mamuska zawsze powtarza ze nie ma tego zlego co by na dobre nie wyszlo i wierze ze w Twoim przyadku tak wlasnie bedzie:) trzymam kciuki badz dobrej mysli serdecxznie was dziewczynki pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Gregia Tu ja AGA25 :-)!!! Wielkie dzieki za wsparcie! Jak juz wczesniej pisałam narazie nie bede zapeszac, ale tez wierze,ze to czekanie sie opłaci. Ja tez uwazam,ze nie ma tego złego nawet dzis juz tak w ktoryms poscie napisałam, bo juz w kilku sytuacjach mi sie sprawdziło:-) A jak Ty sie czujesz? Wrociłas na forum? Nie zgladałam do Was dawno,zeby nic nie komentować;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idę spać, bo wczesniej pisałam,ze jestem spiaca i pojde sie położyc jak Bartek zaśnie a ja cały czas siedze przy komputerze i jak czytam swoje posty to jeden jest tragiczniejszy od kolejnego, pisze bez ładu i składu! Dobrej nocki wszystkim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×