Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

Hej! Rudamaxi dzieki za maila:-) Odpisze jak tylko znajde chwile. Nasze noce do najbardziej udanych tez niestety nie naleza:-( Jeszcze gorzej jest w dzien, bo Bartek chce spac tylko na spacerze. Przedchwila usypałam go w domu, na rekach i za Chny nie mogłam odłozyc go do łozeczka bo na spiaco wrzeszczał:-( Evanikaa, dzieki za kciukasy:-) Przydadza sie! Zainteresowało mnie to co mówił Twoj ortopeda, bo tak sobie mysle przeciez dziecko samo siada chyba jak ma około 8 mc, a siedziec bez pomocy potrafi juz ok 6tego miesiaca, wiec on nie zaleca sadzania Kamy poki sama nie usiadzie? Doroteczka, moj Bartek nie usiadze sam z pozycji lezacej, za to patrzy tylko zeby sie na czyms podciagnac:-) Potrafi sam siedziec jak go posadz. Pozycja połlezaca wystarczała mu wszcesniej, teraz jak mu poswyzsze siedzenie na połlezaco to podnosi głowe i ramiona i tak wisi, co raczej tez mu nie słuzy:-( wiec musze mu podnosic bardziej. Na noc podaje Bartkowi kleik z owocami i cyca a itak 2 razy sie budzi. Te nocne pobudki polegaja na pieciosekundowym ciagnieciu cyca, potem usypia a ja sie rzucam na łozku:-( Izawik współczuje przejsci z samochodem! Margolcia dzieki za fotki! Kaśka 31 ja miałam rozbione w 12tc badania na przeziernosc karkowa i to z noskiem, nie pamietam jak sie fachowo nazywa, to było takie długie USG. Bartek przeziernosci nie dał zbadac, bo nie chciał sie odwrocic, za to z noskiem było ok. Dla pewnosci lekarz proponował mi pobieranie płynu, ale stwierdził,ze jego zdaniem nie jest to konieczne i sobie odpusciłam. Nie martw sie Wszystko bedzie dobrze, trzymam kciuki za Ciebie i malenstwo, oby urodziło sie zdrowe! Nikolla, zle mnie chyba zrozumiałas. Wczesniej tez wygladałas bardzo ładnie ale teraz..kurcze nie wiem jak to wyrazic tak dostojnie, jak elegancka mamusia:-) Jesli chodzi o plamy to ja sie poddalam i robie jak MaMani. Bartek ma ciuchy po domu i wyjsciowe, dlatego na wszystkich zdjeciach wyglada jak sierota:-) Kapikapi chyba tez spróbuje pasty BHP ale na swoich ubraniach, bo Bartek albo kichnie w trakcie jedzenia, albo schomikuje cos w buzi i wypluje w najmniej oczekiwanym momencie :-( Zuzanka, zamknij sie u góry i udawaj,ze Cie nie ma:-) Tylko gorzej z Bartkiem;-) Rudamaxi gratuluje geniusza! A ciacho juz chyba zjedzone:-( 21 ale masz swietnych chłopaków!!! Zupełme przeciwienstwa.Aha, a napisz co wkoncu wyszło z ta szczepionka? Ania i Sarita wspóółczuje rozstania z dziecmi:-( My wczoraj bylismy na ostatnim szczepieniu, teraz czeka nas długa przerwa:-) Bartek podwoił wage urodzeniowa, co mnie bardzo cieszy, bo strasznie sie tym martwiłam:-( Pani doktor powiedziała,ze jest duzy i bardzo zywy:-) Nie dal sie nawet zmierzyc, a na wadze przekrecil sie na brzuch:-) Zaraz podesle Wam pare zdjec z jego próbami raczkowania, bo dzis ma na to faze:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej co do kradzieży samochodu to mój T był u jakiegoś speca. Ten po objerzeniu stwierdził że samochód ma takie zabezpieczenie że na pewno nie udałoby się go ukraść. A przeważnie samochody tej marki tego nie mają i są bardzo chodliwe. Złodziej po prostu przejechał się na tym zabezpieczeniu. Naszego sąsiada nie ma od piątku i mój T stwierdził że ta porażka weszła mu na ambicję i że skoro nie udało mu się ukarść naszego samochodu to poszedł się powiesić ;-) właśnie wrąbałam (chyba tak to można nzawać;-)) pączka, ciastko francuskie z budyniem i kawałek placka drożdżowego :-P kapikapi-podaj mi ten nr ale myślę że to ten który ja mam :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kapikapi- to ten nr ,ale gdy go wykręcam to pada informacja że numer nieprawidłowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kapikapi- ale dzieki za nr gg aga-Twój Bartek to wyrośnie na silnego \"chłopa\",bo już od małego wszystkich zadziwia. Ja też myślę że jak on sam takie rzeczy wyczynia to krzywdy sobie nie zrobi. A Ty przecież do niczego go nie zmuszasz.Jak chce siedzieć to niech siedzi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja Gabi ostatnio ma fioła na punkcie swojej starszej siostry :-) mówimy na Wiktorkę \"siora-asiora\". Wystarczy że Wiktorka na nią spojrzy a ta już śmieje się w głos :-D już teraz trzymają sztamę. Nikt nie potrafi tak rozweselić Gabrysi jak Wiktorka :-) Bardzo mnie to cieszy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prowadzę monolog....ale cóz....trzeba trochę stronek narobić ;-) dobijemy do tego tysiąca,czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i moja Kasia też: siedzi na moich kolanach i śpiewa aaaaaa-aaaaaa-aaaaaa-aa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izawik ja mysle,ze wieksza krzywde bym mu robiła jakbym go hamowała:-( A co do przyjazni dzieci to Bartek jest tak zafascynowany moim bratankem, ale juz bez wzajemnosci, bo Tomkowi minał okres fascynacji młodszym \"braciszkiem\";-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiedzcie mi czy jak zgrywacie zdjecia na plytke to korzystacie z jakiegos programu z przejsciami,efektami itp jesli tak to z jakiego bo ja probowalam juz kilku i jakos mi zaden nie podchodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kapi zdjecia poszły. Mika ja nie pomoge, bo sie kompletnie na tym nie znam i nawet nie wiem o co Ci chodzi:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o właśnie mika , dobre pytanie. Ja też chciałabym wiedzieć.... widzicie jak pieknie wskoczyła nam kolejna stronka? :-D aga-tak więc nie przejmuj się. Moja kolezanka ma 2 dzieci. Pierwsze (dziewczynka) późno zaczęła wstawać na nóżkach i koleżanka poszła z nią do lekarza. Okazało się że ma tzw. giętkość stawów. No i chodzić zaczęła dopiero jak miała 15 m-cy. Za to drugie dziecko (chłopiec) ma w tej chwili 10 m-cy, też jest taki \"giętki\" ale staje na nóżkach i zaczyna chodzić. Tak więc dziecko dziecku nierówne i póki Bartuś dobrze przybiera na wadze, rozwija się psychoruchowo, jest pogodny to nie ma się czym przejmować. :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz z innej beczki.... czy Wasze pociechy po obiadkach też robią takie kupki o konsystencji plasteliny? Dosłownie jak ją obracałam w pieluszce to ugniatała się jak plastelina. Jest taka gęsta że Gabi ma problemy ją wydusić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izwik kolorowa jak plastelina, a ile przy tym duszenia:-) Bartek ma tak samo:-) A jesli chodzi o jego poczynania to sie nie martwie, czasami tylko mam watpliwosci czy robiac tak a nie inaczej nie zaszkodze mu. Ale on jest bardzo zywy i pogodny, wiec ja tez sie ciesze i ubaw mam z nigo niezły. Czasami tylko przearaza mnie mysl co bedzie jak zacznie chodzic;-) Aha i nauczył sie dawac buzi;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga-obejrzałam zdjęcia i uważam że Bartuś jest naprawdę niesamowity. Silny jak Pudzian ;-) laseczki, jeszcze jedno....jakie obiady wymyslacie na piątki (o ile pościcie)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tra la la ja tez jestem :D Viki tu mi podpowiada heeeeeeeeee iiiiiii:D informuje ze mamy kolejna \"6\" i dzisiaj mialam rozmowe z pania Mowila ze Konradek ma tak duzo zadawane zawsze do domu bo on prosi za kazdym razem o dodatkowe zadanie i widzi ze jest madrym chlopcem wiec bedzie troche trudniejsze rzeczy mu zadawala.Kiedy pani powiedziala ze jest madrym chlopcem to Mowie wam od razu chyba mialam 2 metry tak uroslam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trallla lala zgłaszm się!! Maks slpi b dobrze nie narzekam - ale mam problem - pojawiło mu sie pierwszy raz odpazenie - pod workiem mosznowym na razie wietrzę smaruje - ale nie widzę przez dzień poprawy rozszerza się an tyłeczek wszystko przez chol...rny szpinaczek dostal rozwolnienia - a mówią że samo zdrowie -- a dla mnie to bllee tak i dla mojego synka bedzie bleeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21- prawdziwi dzentelmeni- chłopaczki jak malowanie :) i z włosami - mimo czesania u Maksa nic więcej się nie pojawia hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Radzio spakowany i juz jutro sobiejedzie. 21 suuper te Twoje dzieciaczki, dostalas paczke? aga Bartus boski, moj mlody tez juz zaczyna pelzac, i jak go posadze to siedzi Doszlam do tego dlaczego Bartus nie spi w nocy mial poprostu zatwardzenie, tez robil taki kupki jak Gabi od Izawik plastelinowo-kolorowe ale z regoly pozniej zaraz leciala jak to nazwe teraz brzydko sraka, a teraz to tylko byla plastelinka i dzisiaj jak dal czadu to niewiedzialm co robic wszystko zasrane :) sory za okreslenia :) Ostatnio pisalam z Moniczka ale biedaczka niema czasu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 wspaniałych masz synów. zawsze marzyłam o takiej karnacji. mi też proszę wyślijcie zdjęcia margolci !!!!!! ja klieiki mleczno ryżowe i kaszki juz podaję raz lub dwa razy dziennie. Ize ciężko było nauczyć pić mleko z butelki , ale jakoś się udalo. cyca jeszcze daję, szczególnie w nocy ale czuję się coraz bardziej zmęczona i mam juz poranne mdłości. rudamaxi może to wcale nie jest tak jak myślisz. może on jeszcze się odezwie. może coś bardzo pilnego mu wyskoczyło. w takiej pracy to wszystko jest mozliwe. beatka dlaczego nie wysłałaś mi zdjęć??????????? no no no!!!!!!!! nie bądź taka....... :( a paczkę to ja dostałam wczoraj od Nestle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzanka normalnie sie posikałam prawie z Twojego opisu Bartusiowych kupek:-) Moj Bartek robi cały czes takie plastelinowate- musze pilnowac zeby ich nie zgubic z pieluchy;-), ale chyba nic mu nie dolega bo zachowuje sie normalnie. U niego nocne pobudki to niestety norma od dłuzszego czasu:-( Bartek spi i ja tez ide lulu:-) Dobrej, spokojnej i przespanej nocki zycze wszystkim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam!! wczoraj sporo napisalyscie fajnie bylo poczytac hihi... 21 chlopaki extra!!!!!!! zreszta nie ma co sie dziwic------uroda po mamusi.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też witam wszytkich... siedzę jeszcze w pizamie :-) z nosa mi cieknie i boli mnie głowa :-( mam ochotę wkulnąć się do łóżka...no ale Gabi jeszcze nie śpi.... może później :-) muszę jeszcze zrobić jej obiadek. Zaczynam dawać bez marchewki. Zobaczymy czy moje podejrzenia potwierdzą się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o rany!!!! teraz wlaczylam telewizor i w dzien dobry tvn pokazywali dzieci ktore sie urodzily \'pijane\'!!!!!!!!!! bo matki pily w ciazy!!!!!!! az sie poplakalam!!!!! pindy jedne!!!!!! jak to jest ze te kobiety ktore chca bardzo miec dzieci i dbaja o swoje cialo i zdrowie zeby dzidzius mial jak najlepsze warunki rozwoju w brzuchu to nie moga zajsc w ciaze!!!! a takie ............ maja dzieci!!!!!!!! szkoda mi tych maluszkow!! mowili ze kazda ilosc alkoholu wypita przez matke w ciazy moze szkodzic dziecku.......nawet lampka wina...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doroteczka-też to widziałam...koszmar...noworodek z 1,2 promilla alkoholu... w głowie się nie mieści...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×