Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

witam z rana! jeszcze tego nie było, żebym była pierwasz:) ja się właśnie szykuję do lekarza medycyny pracy.mama nadzieję że mała nie zrobi mi obciachu w poczekalni - bo wybiera sie oczywiście z mamusią ;) Kamilko - postaram się napisać maila do ciebie wieczorkiem. naraaaaa:) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka.. czuję się fatalnie. Głowa mi pęka i nawet tabletki przeciwbólowe mi nie pomogły :-( do tego koszmarny katar, nos zawalony i męczy mnie jeszcze kaszel... Gabi też dzisiaj rano kaszlała...ale wczoraj z nią byłam u lekarza i oprócz kataru wszystko miała czyste (gardło, osłuchowo też dobrze). Mam nadzieję że nie rozwinie się z tego jakaś większa choroba. Wiki dzielnie już chodzi do przedszkola i nawet jak tata ubiera już buty to woła że ma na nią zaczekać bo ona idzie do przedszkola :-) Segregator z jej rysunkami też założony :-D a co tam u Was? jak minęła nocka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hellloo myszkii ja tylko na sekunde wieczorkiemm sie zjawiee myslałyscie o podaniu chrupek typuu ,,flkipsy,,kukurydzianych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie ja przedwczoraj dałam pierwszy raz Gabrysi chrupka kukurydzianego i bardzo jej smakował :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja nie daje Mani chrupek bo by sie dławila ona tak ma :) dałam jej ze 2 razy do raczki pietke chleba i troszke go pooblizywała smakowało jej strasznie :p startam jej sie dac na skosztowanie róznych rzeczy. np jak jemy obiad daje na paluszku odrobinke rozgniecionego ziemniaka- niestety nie lubi krzywi sie kiedys nawet zwymiotowala dalam jej tez raz polizac czekolade o rany ale miała mine :D ale raczej trzymam sie tych rzeczy ktore podaja w słoiczkach tzn jak sama gotuje to uzywam tego co oni tam dodaja. no i kaszki u nas poszly w odstawke zarówno te zwykle jak i te na dobranoc. mala ich nie lubi wiec jej nie wmuszam. to nie jest tak strasznie wazny posiłek :) za to staram sie jej wmusic choc troszke owoców- jabłko banana... banan w miare jej smakuje za to po jablku ma kwasna minke mimo ze nawet próbowałam jej doslodzic. narazie tez zrezygnowalismy z soczków. wydaje mi sie ze za duzo ich wypijala i potem nie chciała jesc nic innego. teraz dajemy do picia wode i jest ok :) pozdrawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam.. nawet znalazlam chwilke w pracy zeby wpasc i sie przywitac. ja tez daje wszystko sprobowac Kamili i strach pomyslec, ale jej wszystko smakuje. Jest strasznie zarta... chcialaby jesc wszystkie smakolyki..dalabym jej juz chrupka, ale obawiam czy poradzilaby sobie z nim..i zreszta wydaje mi sie, ze jest jeszcze za wczesnie na podawanie takich rzeczy... ostatnio dalam jej polizac malinke prosto z krzaka i swoimi bezzebnymi wargami odgryzla kawalek... dzisiaj jest sliczna pogoda, mam nadzieje, ze po pracy uda mi siewyskoczyc na spacerek.. aaaa no i w koncu kupujemy samochod..dzisiaj moj G jedzie po odbior..mam nadzieje, ze sie nie rozmysli! wracam do pracy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie do rudamaxii...troszkę was podczytuję i widziałam,że w niektorych postach piszesz o swojej coreczce Viki-ona ma na imię Wiktoria czy Viktoria? Bo ja właśnie się zastanawiam czy w Polsce jest mozliowc nadania wersji pisanej przez v...Z gory wielkie dzieki za odp🌻masz sliczne dzieci🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izawik Weronisia tylko raz z krzykiem sie obudzila i mleko dalam jej o 6 rano.......wiec chyba ok..... mamani moja niunia nie chce pic wody!!! LightBlue wlasnie!!!! ciekawe komu zepsucie topiku sprawilo przyjemnosc.... Niunia u tesciow.....bylam na spacerku i jak mialam isc z nia do domku to mi ja porwali hihihih a ja teraz \"sprzatam\" hihii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorotko, chyba masz w porządku teściów, co? ja wróciłam z wyprawy, małą po obiadku ululałam i też sobie sprzątam:) zauważyłam że moja Kasia rano nie chce pić mleka i muszę jej robić kaszkę na gęsto, bo takiej rzadszej z butli też nie chce... oki, lecę dalej sprzątać póki mała śpi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam -zazdroszcze wam - dzisiaj znowu cały czas gapiłam się przez okno -- jaka sliczna pogoda a ja nie jestem z Maksem w parku :? Mam doła - moja mama spedza wiecej czasu z dzieckiem niż ja :/ przez to nie mogłam spać - jestem zmęczonaa- dzisiaj taka pogoda a ja jestem cieniem . Maksik dalej spręzynuje spi jak marzenie 100% bezzebny chociaz pojawił się biały zarys górnego kiełka :) WAMPIREK !!! nie wiem ? - udzielacie sie bardziej prez gg ? czasem takie pustki Pytanko - po raz pierwsz mam problem ze skórka Maksa - pojawiły sie na tyłeczku - wokół otworka na kupsztala zaczerwienieni- krostki czerwona - z białym czubkiem? co to moze być? odparzenie pod moszn azaleczone - a z tym to nie wim co dalej ? odpowiecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc laski! Miałam Wam napisac,ze w Auchan sa fajne dzinsy ocieplane na chłopców i sliczne sztruksy tez ocieplane dla dziewczynek po 14,90 :-) Ja wczoraj kupiłam te dzinsiki Bartkowi. A ja jak przeczytałam jak ubieracie swoje dzieci to stwierdziłam,ze kazda z nas ubiera inaczej:-) Ja rajtuzki i spodenki, body z długim rekawkiem, bluzeczke i kurteczke lub polar. Dzis Bartus był za to bez rajtuzek i w body i bluzie, bo było cieplutko, oby jak najdłuzej:-) Dzis tez dostałam paczke z Nestle i podobnie jak Kapikapi mnie najbardziej zainteresowały przepisy. A teraz najwiekszy hit: Jarkowi nie udało sie wynajac mieszkania i jutro nie lece. Bilet poszedł sie..., bo nawet nie wiem na kiedy miałabym go przebukowac. Dziewczyny trzymajcie kciuki,zeby jutro cos znalazł, bo ma ogladac kilka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaa tez chce paczuszke z nestle... gdzie wy to zamawiacie? lecee do blizniakoww narazie tatuss zabawiaa ale zaraz kąpiel itp.:) buziaa kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nicolla80 doskonale wiem jak się czujesz. Mam to samo. Zwłaszcza że z okna w pracy mam widok na oark i czesto widze jak mamusie smigają z dzieciątkami w wózeczkach. Aż mnie wtedy ściska, że moja niunia w domu beze mnie. Dodatkowo Agatka należy do dzieci które wcześnie zasypiają ( już śpi ) i po powrocie z pracy nie spędzam z nią dużo czasu, bo zaledwie 3 godz. Ale w weekend sobie odbiję. Nie dam nikomu się nią zajmować. Będę cała dla niej i Gabrysi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem,ze juz to pisałam, ale wspołczuje Wam PRACUJACE MAMY!!! Ciezko mi sobie wyobrazic,ze miałabym isc teraz do pracy, bo ciagle mi sie wydaje,ze Bartek jest taki malenki, ciekawe czy bede kiedys myslała o nim inaczej:-) Aniu, a czym sie zajmujesz w T.P.? Ja byłam doradca klienta biznesowego;-) Jezeli chodzi o chrupki kukurydziane to zaczełam dawac Bartkowi jak skonczył 5 miesiecy,on je bardzo lubi, ale wiecej ciamka niz je:-) Nikolla, mojemu Bartkowi robia sie takie krostki,ale na podbrzuszu i wydaje mi sie,ze siuski go podrazniły, bo co noc budzi sie przesikany. Dzis juz zmieniłam mu pieluszki na 4. 21 paczki nigdzie nie zamawawiałam, tylko po porodzie w szpitalu trzeba było wypełnic ankiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kapikapi mnie jutro czeka noszenie drzewa- nienawidze kominkow!!! Chetnie bym ten cholerny bilet przebukowała, ale boje sie ze za dwa tygodnie Jarek tez nic nie znajdzie. Tzn. nie dopuszczam tej mysli do siebie, ale takiej wersji,ze w tydzien nie znajdzie tez nie brałam pod uwage, ale sie zisciła. Nie sadziłam,ze bedzie tak ciezko, moj kolega, ktory pracuje w Anglii dla agencji poradził mi zebysmy nie mówili,ze mamy dziecko, bo z dzieckiem nikt nie bedzie chciał nam wynajac. No ale ja ni umie kłamac i poza tym trzese o wszystko dupa, wiec Jarek jak na spowiedzi mówi o Bartku i jak do tej pory tylko jeden facet szczerze powiedział mu, ze nie wynajmnie, bo sie boi ze nie bedziemy płacic czynszu, a jak mamy dziecko to nie bedzie mógł nas wyrzycic z mieszkania:-( Reszta mowi,ze oddzwoni i oczywiscie slad po nich ginie:-( Normalnie zaczynam łapac mega doła:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja raz dostałam Hippa, jak Bartek konczył 4 mc i dzis pierwszy raz Nestle. Raz dostałam tez próbke mleka Enfamil czy jakos tak i co miesiac dostaje Mojego maluszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kapi jak coś wiem i nie zapomne o pytaniu to staram sie wyjasnic, choc czasami pkretnie mi to wychodzi. Sama nie wiem co robic, ja taka dupowata jestem, zaraz sie boje ze pozniej bedziemy miec przez to problemy:-( Kapi chyba zostałysmy same na placu boju;-)? Rudamaxi pochwal sie jak zakonczył sie pierwszy tydzien w szkole? zawik, bardzo sie ciesze ze Wiktorka polubiła przedszkole-czyli Ania miała racje:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze, ze teraz to juz tylko ja zostałam. To co sobie bede tak sama klikac? Zajrze jutro, moze bedzie nas wiecej! Słodkich snów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Kapikapi! Ha mi tez troche brakuje wyjsc, a zebyscie mnie zobaczyły jak sobie spaceruje po osiedlu i nagle widze kogos z wózkiem to dostaje takie przyspieszenia,ze szok, tak bardzo mi towarzystwa brakuje;-) W efekcie znam juz wszystkie babcie bawiace wnuki, choc nie o takie towarzystwo mi chodzi:-) Teraz juz naprawde ide,pa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór. CZytam was codziennie, ale nie mam o czym pisac. No może,że pracuję.Ciężko i w pocie czoła u męza w firmie. Jestem tak jako osoba wspołpracująca. Mam opłacany ZUS ale nie otrzymuję wynagrodzenia. Yakie są chore przepisy w naszym państwie. Karolcia , moje szczęscie rośnie jak na drożdach. Po ostatniej wiyzcie w przychodni, po badaniu i szczepieniu,okazało się,że wazy już 7100 g.Nie mam czasu znaleźć tabelki, ale obiecuję poprawę i się wpiszę. Moje dziecko je wszystko. Nie mogę narzekać. Nie chce tylko skubana pić mleka z butelki, więcpodaję jej je łyżeczką. Ubieram ją w body,rajtuzki, bluzeczke bawełnianą, sweterek, kamizelkę i spodenki oraz bucikii czapeczkę. Jak jest chłodno to mamy ze sobą zawsze kocyk. CZasem jak was czytam, to zastanawiam się kiedy mojemu dziecku wyjdą ząbki. Strasznie już marudzi,ślini się jest okropnie złośliwa, ale dziąsełka są normalne.... Co złego to nie ja. Nie dajmy się wiadomym osobom Papap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
saritko z tesciami to tak roznie no same wiecie raz ok a raz \"mniej ok ale w stosunku do wnusi sa w porzadku. zawsze posiedza jak chce gdzies wyjsc itp nikolla rozumiem Cie swietnie bo ja nawet jak zostawie na moment corcie u dziadkow to juz za chwilke za nia tesknie.... ale nie martw sie bedzie dobrze...a co do krostek to nie wiem co to moze byc wiec nie pomoge.... aga 25 kurcze u mnie nie ma Auchan....wiec nie kupie corci spodenek...a i oczywiscie trzymamy kciuki zeby Twojemu J udalo sie wynajac mieszkanie... ja dzisiaj dostalam paczke z nestle...a jakis czas temu z hippa.. ale nie dostaje co miesiac mojego maluszka tak jak aga 25.. :-) Niunia spi to ja tez zaraz ide palulu.......... dobranoc 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ariela
to Aga*25 też ma faceta na J? Pewnie skończy się jak u rudejmaxi... on jej tam pewnie nie chce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ariela - sorry, ale jesteś bystra jak woda w klozecie! nie każdy facet którego imię zaczyna się na literę J jest draniem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka ;-) widze ze jednak nasz topik bardzo sie podoba wszystkim.......i nie ma konca glupim komentarzom......ja nie wchodze na inne topiki zeby ludziom sprawiac przykrosc...a jesli wejde to moge cos ewentualnie doradzic ... nie lubie takich osob ktore mowia, odpowiadaja nawet gdy ich nikt nie pyta! u nas noc okropna.....Weronisia budzila sie z placzem......co ja bym dala zeby corcia przesypiala noce..... jak mam teraz dbac o jej zabki? dajecie wit d3? bo ja nie i nie wiem czy to dobrze.....niunia nie chiala jesc za bardzo mleka i juz spory czas temu pediatra powiedziala zeby d3 odstawic......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej no to ja dzisiaj pierwsza :-D kapikapi-nie wiem gdzie się tak załatwiłam. Kaszel mam od 2,5tyg. Nie wzięłam antybiotyku ale widzę że bez niego się nie obejdzie. Muszę zdusić zarazę bo zaczęła panoszyć się w domu. Gabi od wczoraj ma brzydki kaszel i idę z nią do lekarza. Ja też od razu się przebadam i robię natychmiastowy porządek z tym choróbskiem.... ja do tej pory dostałam paczkę z Hippa i nic więcej. Tej gazetki też nie dostaję. Moja koleżanka dostała bardzo fajny poradnik żywieniowy z Bobovity. Wszystko ładnie opisują co kiedy wprowadzać. Rodziłyśmy w tym samym szpitalu i przypuszczam że wypisywałyśmy te same ankiety a ja tego nie dostałam :-( wiecie, od jakiegoś czasu zastanawiam się co by tu robić w domu żeby zarobić trochę grosza. Chciałabym popracować troszkę. Może Wy macie jakieś pomysły i mi pomożecie? aga-no to jesteście w kropce. Nawet nie przypuszczałam że są takie problemy z wynajęciem mieszkania. Ja też nie lubię takiej niepewności. Mam nadzieję że jakoś to wszystko się ułoży, oczywiście po Waszej mysli :-) Gabi też ostatnio patrzyła na swój cień na ścianie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doroteczka- widzę że mnie wyprzedziłaś :-) Dziwię się że lakrka kazała Ci odstawić d3. Ja przy Wiktorce podawałam ją do 3 roku życia. Lekarka kazała przynajmniej do 2 r.ż. Ja daję 2 kropelki. Zastanaiwam się jeszcze nad tą wit. K bo ostatnio czytałam gdzieś że od tego roku weszło to jako obowiązkowe, zaraz obok d3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×