Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Turcja-kto był

Turcja-kto był

Polecane posty

Wiesz co, ta Kleopatra Micador mi wyskoczyła dostępna na easygo. ale w GTI nie ma na ten termin. Ja bym sie zastanawiała nad tym z Eximu. Ewentualnie nad Doris Aytur. On jest w Mahmutlar, to spory kawałek od Alanii, ale cena 1100 jest super. No i jest all. Ten Parador to jakiś taki dziwny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czajkur
W Urgup mieszkaliśmy w hotelu ARKADAS ale może po kolei z Hedefu zawieźli nas do hotelu Lara Plaza w Antalai - niezbyt fajny klitki że golenie z sedesu, obsługa niezbyt miła nawet była awanturka za ugotowane brudne jajka. Basen fajny i tam oglądaliśmy finał ligi mistrzów w Moskwie piwko z marketu Efes po 2 lira.Pamukale hotel TRAVERTEN jak na jedną noc to może być potem Ayvalik fajny hotelik MILANO GRANT reszta tradycyjna przejazd do Istambułu i hotel EPHESUS cały ruski jak i dzielnica, wyposażony nawet nieźle ale posiłki niezbyt dobre, nie wiem czy to tylko my mieliśmy pecha ale klima fatalna po kilku interwencjach / za godzine będzie serwis/ dopiero na drugi dzień wieczorem cosik zaczęło dmuchać a jeszcze na dodatek nieudany rejs po Bosforze na stateczku dla Triady nagłośnienie fatalne jak dawna Wolna Europa usłyszało się 3 słowa reszty sie trzeba domyślać za 20 euro uszy zatkać bo tego harczenia nie szło słuchać, pracowały oczy.Przejazd do Kapadocji i wszpomniany hotel w Urgup Arkadas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam wczoraj w biurze i babka wydrukowała mi parę ofert między innymi holete które polecasz, zapropapnowała równiez hotele z itaki w podobnych cecach, co sądzisz o ty biurze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja z Itaki nigddzie nigdy nie byłam. Ostatnio trochę ludzie na forum narzekają na to biuro, ale myślę, że nie jest złe i to pojedyńcze przypadki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paris dzięki za rady, wybrałam hotel Doris Aytur z HB, bo za dużego wyboru już nie było Itaka została wybrzedana z opcją Al został tylko hotel w Side 900 m od plaży, a jego nie chciała, nie miał również indywidualnej klimatyzacji. Czy kasę, paszport,dokumenty trzeba nosić przy sobie, czy zostawić w pokoju, lub wykupić sejf, jak radzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym za sejfem optowała :) A ja mam pytanie o tą wizę i paszport. O co dokładnie chodzi z tą 6-miesięczną ważnością paszportu? Tzn. czy on ma być już tyle ważny w momencie wydawania wizy, czy po jej wydaniu ma być jeszcze co najmniej przez tyle ważny? Bo dla mnie to jakoś niejednoznacznie sformułowane jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ekd, DOris Aytur co prawda nei jest w centrum, ale skoro zaoszczędziłaś na samym pobycie to pozwolisz sobie czesciej na wyskoki do samej Alanii i na jakies pyszne jedzonko. Ja w Turcji nigdy nie brałam sejfu. Tam nic nie ginie. Telefony mam zawsze na wierzchu bo czasem zapomnę schować. Pieniądze chowam w torbie pomiedzy ciuchami gdzies i torbę na zamek i małą kłódkę, to samo z paszportami. A biżuterii zadnej w większych ilościach nie wożę. Paszport powinien być ważny w momencie wylotu 6 miesięcy. Pozdrawiam p.s. Dzisiaj AKCJA , czekam na super mega last! Trzymajcie kciuki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paris, życze powodzenia w polowaniu na lasta, daj znać co znalazłaś,faktycznie cena 1123 zł os osobowy z HB to nie wiele z tego co czytałam to sniadania wydaja od 7.30 do 9.30 a obiadokolację od 19.30 do 21.30 tak więc będę miała dużą przerwę i zawsze można cos przekąsić na mieście, polecie jakieś miejscowe dnia które warto spóbowac i sprawdzone lokale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AKCJA rozpoczęta :D Napiszę później szczegóły bo cała się trzęsę, a w pracy mam sporo do zrobienia i nie mogę się skupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A więc tak: Jadę na dwa tygodnie do Marmaris, hotel Sunmaris 3* All w centrum za 1598 zł , w tym jeden tydzień jestem z dwoma koleżankami a drugi sama. One za tydzień płacą 699 zł :D Fajan cena co? Póki co lecę do dentysty :O Kumpela w pracy strasznie mnie wkurzyał dzisiaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paris a z jakiego biura wykupiłas wycieczkę, cena super a skąd masz wylot?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ekd ja jadę z Jet Touristic. Nie byłam z tym biurem nigdy i trochę się obawiam żeby nie zepsuli mi czymś urlopu bo za wielu pozytywnych opinii nie ma na forach. Ja co prawda hotel zawsze traktuję jako miejsce do mycia i spania, ale nie przeżyłabym jakiejś nieoczekiwanej zmiany. Po prostu jak już jestem napalona na coś konkretnie to tak ma być. Marmaris jest ogólnie dość drogie i ma drogie hotele, z Gdańska wyloty szybko się kończą (jest tylko jeden samolot) ale na podstawie tamtego roku i obserwacji lastów ( wtym terminie) ostatnio wywnioskowałyśmy, że obniżą cenę i warto poczekać. Alternatywą były cały czas wolne miejsca w alfie star. Gdyby jet nie opuścił to pojechałybysmy z alfy - wtedy ja też na tydzień bo nie było juz miejsc na powrót za 2 tygodnie. Bardzo się cieszę, naprawdę. Juz nie mogę sie doczekać. Teraz bedzie szalony tydzień. Aha, i ta cena 1598 to już po odjęciu moich voucherów, które odkupiłyśmy od koleżanki z Wawy. Bo normalnie zapłaciłabym 1798 zł (też nieźle zresztą) Lecę z Gdanska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to załamałaś mnie Pariss doszczętnie... To oznacza, że nie pojadę w tym roku do Turcji, bo mój chłopak dopiero co wyrabiał paszport i w sierpniu to może ze 4 miesiące będzie miał... Jestem mega rozczarowana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jednak nie, z powrotem jestem happy :) Dzwoniłam do mojego biura podróży i paszport ma być w momencie wylotu jeszcze 6 miesięcy, więc jednak pojedziemy. Trochę się czuję jak blondynka, ale wolałam się na 100% upewnić :) Fajna ta cena za tydzień w Marmaris. W przyszłym roku zdecydowanie biorę urlop maj/czerwiec :) Przynajmniej na tydzień!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GdybyByłoTak - no własnie tak Tobie napisałam ;) Zawsze mówię, że majowo-czerwcowe terminy są najlepsze. Trzeba tylko omijać długie weekendy i czekać na tydzień przed.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ta moja cena to nie 1598 zł (nie wiem skąd to wzięłam) tylko 1582 zł - jeszcze lepiej..hi..hi... Jak Jet się sprawdzi to tez mogę ich polecać. DOtychczas tego nie robiłam bo nie mam żadnych znajomych którzy znimi lecieli, no i sama znam ich tylko z forumowych opinii. Ale je niewybredna jestem i jakoś to będzie. Zaczynam odliczanie: 7 dni do wylotu!!!! ole! ole!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rety, ale Ci dobrze! U nas dzisiaj skwar, ale ma być ochłodzenie w najbliższych dniach, a Ty sobie na cieplutkiej plaży będziesz leżała :) Twoje koleżanki płacą za tydzień tak mało, bo będziecie we trzy w pokoju, a potem zostajesz sama, tak? Bo między 699 a 1798 to spora różnica jednak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie tak. ZOstaje sama i to jest tak jakbym płaciła za pokój SGL ten drugi tydzień czyli 1099zł. Fajnie, że tutaj tez jest ciepło, ale niewiele zawsze z tego sie skorzysta bo ciagle w pracy a weekendy czesto sie psują. Poza tym na wyjezdzie ja dopiero odpoczywam. Z dala od domu, w innym miejscu, to jest to! Cały dzień chodzenia, plażowania a pozniej disco, disco i zabawa ;) ...i rano odsypianie na plaży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dostawka, czyli 3 osoba w pokoju płaci nie 699 a 649 wiec dzielimy na 3 te 50 zł i każda po kolei bedzie spała na dostawce gdyby to było jakies mniejsze (nie daj boze) łóżko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość solo
witam, Chcę zapytać czy potrzebne są w Turcji buty do morza , na plażę czy ktos z Was wie ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Solo buty Tobie nie są potrzebne. W Alanii są plaże piaszczysto żwirkowe i piasek pali strasznie, ale wystarczą klapki, a zejście do morza jest kamieniste a pozniej piasek. CZasem są płyty kamienne przy wejściu do wody, trzeba uważać żeby się nie poślizgnąć. Możesz wziąść, ale nie ma potrzeby. Nie widziałam nigdy nikogo w butach do wody. p.s. Okazało się, ze pani w biurze zle mi policzyła i odejmuje jeszcze od mojej kwoty 1582zł, 99 zl i wyszło mi 1.483! Normalnie świetnie. Zaraz lecę sobie coś kupić za to :) TO chyba moje najtańsze 2 tygodnie w życiu. Zwróciło mi się z nawiązką za ostatnie Kemer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość solo
Strasznie Ci dziękuję Paris, nie sądziłam ze mi ktoś odpisze. Chodzi o to ze jadę z mężem i córką 4 lata. Kupię te gumiaki tylko dla córki najwyżej. Mi się też właśnie wydawało ze pójdą w kąt te buty i nawet ich nie nałożymy... Ale koleżanka mowila ze KONIECZNIE muszę mieć. Chyba zależy gdzie kto jedzie, my akurat do Obagol. Jeszcze mam pytanie jedno, bo jadę pierwszy raz i nie wiem czy wziąć wiaderka, łopatki dla małej, jeśli nie, to czy tam sie kupi takie zabawki... Jeszcze raz po stokroć dziekuje za odpowiedz :* Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość solo
Aha, jeszcze jedno... Życzę Ci cudownych wakacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
można kupić takie rzeczy jak wiaderka i inne rzeczy do piasku problem w tym ze piasek tam jest bardzo goraco i nie da sie przejsc gołą noga do morza (chyba że sie biegnie). Najwyzej przy samiutenkiej wodzie piasek nie jest taki gorący.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Solo dzięki :) Dobrze, że Kwaituszek Tobie odpowiedziała bo ja zupełnie nie wiem czy łopatki i wiaderka są dostępne. Jednak znając Turków to mają to wszystko w okolicach plaży i nie trzeba biegać po marketach. Za tydzień juz będę po plaży, zakupach, przed kolacją...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość solo
Dzięki Wam dziewczynki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość solo
Dziewczyny, czy trzeba brać sejf ( depozyt ) dodatkowo, zeby schować paszporty, karty, aparat, kase ?? Co myślicie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zawsze brałam sejf ale niektorzy zamykaja w walizce na kluczyk i tez nic sie nie stało. W sumie biorac sejf oni napewno maja drugi kluczyk wiec........ Ci co zostawiali prawie na wierzchu tez niczego nie stracili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gunaydin ! :) 5 dni! Solo ja nie używam sejfu. Rzeczy trzymam w walizce i walizkę na kłodke. W Turcji nie ma obaw, (za to w Tunezji trzeba uważać).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×