Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Turcja-kto był

Turcja-kto był

Polecane posty

Gość solo
Nie zadowala mnie badziew ani zdjęcia z komórki... Uwielbiam robić zdjęcia i przywiązuje do nich dużą wagę jak chcesz wiedziec... Podpowiadam koleżance, czasem są promocje np, można kupić w super cenie za połowę ceny, poza tym naprawdę ceny spadły mój kupowałam za 1200 zł a teraz kosztuje 400 - 500 zł, o to mi chodziło. Po co zaraz krytykować... Moj mąż kupił 8,2 mega piksela za 200 zł w promocji kodaka... a normalnie są za 400 w Polsce takie same, i to nie badziew bo robi cudne zjęcia i nagrywa piękne filmiki... A mój za 1200 ma 6 mega piksela jeśli chodzi o ścisłość... Można pogadać, ale po co zaraz z góry oceniać, wiadomo, dziewczyna załamana, rozumiem Ją, nie chce wywalać kasy teraz i próbowałam Ją pocieszyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, nie jest tak źle. Ten Gunes House, na który miałam już wcześniej oko w terminie od 23.07-06.08. w opcji all jest za 2280, więc nie ma praktycznie różnicy z tym późniejszym terminem. W sumie może to i dobrze, przyda mi się odpoczynek niedługo, bo już gonię resztkami sił. Teraz inne filozoficzne pytanie - czekać na spadek ceny, czy kupować póki w ogóle jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Solo, to mnie teraz pocieszaj, bo ja już sama nie wiem co mam robić. Wóz albo przewóz, wezmę chyba ten lipiec/sierpień i tyle, póki jeszcze mam czas!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Solo spakowana już ;) Arda moje Kochanie z Galatasaray chociaż jedną bramkę strzelił!!!!! 👄 GdybyByłoTak, ten termin to szczyt sezonu. Sama nie wiem cholerka. Zobacz jeszcze Exim Tours tam była Kleopatra inn chyba nieco tańsza, tylko poczytaj opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest!!! Moje Kochanie - Arda- z Galatasaray strzelił znowu bramkę 👄 GdybyByłoTak - sama nie wiem czy czekać. To szczyt sezonu. Popatrz jeszcze na Exim oni mieli Kleopatrę Inn nieco tańszą chyba. Poczytaj tylko opinie. Bedzie dobrze. Najwyżej polecisz szybciej. My wrócimy a Ty bedziesz sie pakować powoli ;) Praca jest ważniejsza bo wakacje można przełożyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A myślałam, ze tamto nie przeszło bo mi wyskoczyło nie ma takiej strony :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie sprawdziłam, najtańsze z Exima to ta Kleopatra inn właśnie za 2429 zł. Niby różnica nieduża, ale jednak za dwie osoby to już znaczna. Wolę tego Gunes House i chyba nie będę się zastanawiała, tylko pójdę do biura podróży i niech się dzieje co chce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaczia
Pariss, czy Ty widzisz co Ci Turcy wyrabiają z Czechami na boisku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Seni Seviyorum Turkiye!!!! Ole Ole Ole Ye ye ye Turkiye!!!!!!!!!!!!!!!!!! 3:2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GdybyByłoTak - idż Kochana do biura i kup. Niech się dzieje co chce. Bedziesz juz miec termin i koniec. Bierz bo to dobry hotel i ma dobre położenie. A jak są miejsca to trzeba brać. Później nie wiadomo jak bedzie. Teraz masz jeszcze wybór. Cok Guzel Turkiye! Ale się cieszę! Uwielbiam oglądać tureckie mecze! Szkoda , ze mnie tam nie ma, ale nastepny na pewno juz bede z Turkami oglądać. Yupppi!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość solo
No, bierz, będziesz już miała zaklepane i klamka zapadnie, już bedziesz sie pakować w myślach i snuć plany . Najważniejsze zeby zabukowac se termin a potem to....... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martaKa
solo nie oceniałam ciebie tylko aparat.Jeżeli rzeczywiście tak ceny spadły to sorry,dawno nie robiłam w Polsce zakupów.Jeżeli naprawdę dobry aparat można już kupić za 200zł to następnym razem wybiorę sie na zakupy do Polski:) Tymczasem kontynuuję pakowanie,właśnie zważyłam i mam jeszcze parę zapasowych kilogramów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich:):) Ja tylko tak na chwilkę , żeby życzyć Pariss cudownej podróży. Nie przejmuj sie tymi przeciwnościami, które Cię spotkały teraz, ciesz się, że za niedługo będziesz w tym pięknym kraju:) Udanej podróży! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Innka
Witam wszystkich jestem z Wami od kilku dni czytałam od początku i wiele cennych informacji pozyskałam Życzę Pariss udanego wypoczynku i wracaj do Nas zadowolona "skarbnico wiedzy ".Ja jadę obok Alanyi doGrand Kaptanu na początku lipca i nie wiem czy poradzę sobie z upałami o których tu wyczytałam zważywszy na to że mam 50+ i wcale nie jest to oznaczenie filtra na opalanie... niestety co myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień ZERO :D :D :D Angelica kupę lat ;) jak matura i jak było we Włoszech? Innka fajny ten Twój hotelik. Ja na twarz i dekolt też mam 50+ (od tej zimy zresztą używam cały czas na twarz). Dzisiaj dokupię sobie może 20 SPF bo 40 C to nie przelewki. Mam też 15, 10, 5, i 2 (na nogi póżniej bo mi się słabo opalają).Ja zresztą na plaży jestem zaraz po śniadaniu, czyli od ok. 9.30 do 12.00 dłużej nie daję rady. Później to już opalanie przez chodzenie. W tamtym roku brałam Capivit sun system i bardzo mi pomógł, nie spaliłam się i miałam delikatny ładny brąz, który długo się trzymał. I co najważniejsze: nie schodziła mi skóra czego strasznie nie lubię. Damy radę z tymi upałami. Trzeba korzystać bo u nas pewnie znowu to lato bedzie nieciekawe. Dużo wody, zero alkoholu w ciągu dnia, czapka na głowę i filtry i bedzie dobrze. Lecę się szykować i spadam do miasta. Czemu te sklepy dopiero od 10 otwarte. Ja już znowu od 5-tej nie śpię a tu cały dzień i noc przede mną. W samolocie nie potrafię spać a na miejscu bedziemy pewnie o 6 rano. Wpadanę jeszcze później. Dzięki Dziewczyny za życzonka :) Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inka tak czytam jeszcze raz i dopiero zrozumiałam :) Dasz radę. W Alanii chyba nie jest tak aż gorąco. Tam koło 30 C ma być. Co prawda słonce parzy, ale smaruj się często i leż pod parasolem i szukaj miejsca blisko wody żeby lekko wiało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paris.... powodzenia w przygotowaniach...załatwiaj sprawy i miłego wypoczynku...aż Ci zazdroszczę! Mne załamuje ta pogoda u nas...odnoszę wrażenie,że moja opalenizna się ulatnia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość solo
Witam, Nie wiem czy będę mogła sobie pozwolić od dziś na pogaduszki ponieważ teraz ja zaczynam się powoli pakować, prać, itp. Dziś dentysta, jutro fryzjer wszystko na ostatnią chwilkę... Pariss, napisz jak z aparatem Życzę Ci kochana wspaniałych wywczasów :D Jak wrócisz odezwij się jak było, Przyjemnej podrózy buziaki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie rozmawiałam z kobitką z biura i miejsca jeszcze są :) Także nie będę się już zastanawiać, bo mi ktoś je jeszcze sprzed nosa sprzątnie :) W tym tygodniu idę spisać umowę. Macie jakieś sugestie na co ewentualnie zwrócić uwagę przy jej podpisywaniu? O koszty dodatkowe pytałam i oprócz tej wizy wszystko jest w cenie już. Pariss, jeszcze raz - baw się dobrze! Bardzo dobrze :) Ja dziś moich rodziców wyprawiałam nad nasze "piękne" polskie morze. Pogoda jaka jest każdy widzi, ale mam nadzieję, że i dla nich słoneczko wyjrzy zza chmurki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam. Aparat z kartą kupiony. W samolocie muszę poczytać instrukcję bo widzę, ze ma oczywiście więcej bajerów niż moj stary canon, ale w obsłudze również prosty. I ma nawet polskie menu. Robi też fajne zdjęcia i to mi wystarczy. No i mały jest, taki do torebki akurat. Moj kolega chciał mi sprzedać swojego Nikona, ale z obiektywem i bajerami co prawda 1000 zł (nawet na raty by mi dał ;) ), ale jak go założyłam to wyglądałam jak fotograf na weselu. DO torebki nie wejdzie, a na wierzchu na słońcu też nie bardzo z taką cegłą. Nie jestem profesjonalistą i nie znam się na fotografii na tyle żeby kupować takie cacka. Póki co jestem zadowolona, zobaczymy jakie zdjęcia robi. Jak wrócę to oczywiście wkleję go galerii na gazecie.pl i same ocenicie :) Głowa mnie trochę boli bo się nabiegałam. Zgłodniałam tez :) GdybyByłoTak, u mnie nad morzem (Gdynia) dzisiaj słonecznie. Złapał mnie deszcz, ale trwał może z 5 min i dalej jest ładnie i ciepło. Umowy w biurach są zazwyczaj te same i tak nie zmienią druku więc trzeba brać co jest. Na pewno na stronie masz gdzieś taką umowę to poczytaj na spokojnie. Solo pakuj się pakuj bo masz tylko 2 dni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ,jeszcze weszłam do apteki po próbki 50+ , jak zwykle udając, ze muszę wypróbować pod makijaż :p i pani mi dała aż 4, z Avene, z Iwostinu, La Roche Posay i SVR. Mam też już trochę pozbieranych to będę miała na plażę próbki a mój La Roche na popołudnie. Proponuję Wam zastosować moją metodę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oooo genialne :) Tym bardziej, że to bardzo dobre firmy są, zwłaszcza dla alergików jak ja :) Heheh muszę w takim razie kilka aptek odwiedzić :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GdybyByłoTak , ja używam na co dzień La Roche Posay. I to cały rok. W aptekach dają jak mają czasem, ale czasami tylko do zakupów. Popakowałam wszystko w końcu. Została jedna kosmetyczka i cały czas nie mogę znaleźć żelazka. Póki co się rozpadało na dobre i idzie burza. Chyba się położę jeszcze na godzinkę i później się wykąpię. Do później. Wyłączam kompa bo nieciekawie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak jakoś wyszło , że długoo tu nie byłam ... Matura -ustne poszły mi śiwetnie. Teraz czekam do 30 czerwca na wyniki pisemnych ;) We Włoszech również świetnie, chociaż przewdoniczka nam się nie trafiła. Byliśmy tam tlyko 5 dni, a zwiedzić Rzym, Watykan i kilka jeszcze innych miejsc w tym czasie równa się z wieelką bieganina niestety. I tak oto wstawaliśmy codziennie o 8 rano a wracaliśmy o 22 :) Włochy jako kraj mi się podoba, ale ludzie trochę mniej. Kucharze za spóźnienia strasznie się mścili:D:D Ahh napisałabym więcej, ale muszę lecieć do mojej uczennicy uczyć ją niemieckiego... Wpadnę jeszcze później. Pariss pewnie odpoczywasz przed wylotem. Ahh, ale Ci zazdroszczę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angelica ja to będę odpoczywać w samolocie :) Dobrze, że matura ok, oby tak dalej :) Niestety tak to jest w tych dużych miastach, ze wszystko po łebkach i z wywalonym językiem. Ja kidyś tak Paryż zwiedzałam. Od rana do nocy. I i tak wszystko w przelocie. Okazało się, że zaginione żelazko ma moja siostra więc będziemy musiały jeszcze kółko zrobić w Gdańsku. Teraz robi mi frencza, a jeszcze musze się wymalować i ubrać (tylko nie wiem w co????) . Dobra Dziewczyny ja się w końcu żegnam i do usłyszenia za 2 tygdnie. Dzięki wszystkim :) Buziaki 👄 🖐️ p.s. może jak w drugim tygodniu mi sie rzuci w oczy jakiś komputer to wpadne tutaj. Solo baw się dobrze :) MartaKa też - zrób zdjęcia laguny gdybym nie dotarła w tamte rejony. Pamiętajcię, że aparat, kamera, pieniądze i paszport do bagażu podręcznego. Broń Boże do głównego! Paaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i nie ma Pariss ;) A ja muszę się pochwalić, że już wszystko mam załatwione, zaklepane i wykupione i 23.07 lecimy do Alanii do Gunes House&Sun Time na dwa tygodnie. Odliczanie czas zacząć hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Innka
To będziemy się wymieniały w Alanyi bo ja jadę 9.07 i wracam 23.07.,ale to mój pierwszy pobyt w Turcji i jestem bardzo przejęta a jednocześnie ciekawa jak będzie . Nie mogę się doczekać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Innka
GdybyByłoTak świetnie że się zdecydowałaś i od razu załatwiłaś możesz teraz spokojnie czekać i szykować się na 23.07 .Nieraz uda się coś zdobyć taniej na ostatnią chwilę ,ale ile trzeba nerwów stracić czy się wogóle coś fajnego trafi ,to już nie dla mnie ja bym po nocach nie mogła spać czy wogóle pojadę .Gratuluję dobrego wyboru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×