Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Turcja-kto był

Turcja-kto był

Polecane posty

Gość Manuela4
Bobo63 Ja lecę 01.10 ale do Antalii :) Tutaj deszcz i plucha a tam czeka na mnie turkusowa woda,słońce i palmy :) Pariss jeszcze raz dzięki za wszystkie maile od Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Manuela4
Bobo 63 Jak nastroje przed wyjazdem ? Do Alanii też wpadnę ,ale dopiero po 7 października :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Manuela 4 , to mój pierwszy lot i wakacje w tropiku, więc o moim stresie nie będę pisała bo wstyd żeby tak wzięło dorosłą dziewczynkę. Ja lecę z Poznania a Ty ? Co do pogody to się nie zgadzam z Tobą. Burze i deszcz na cały ten tydzień więc nie wiadomo co po 1.10. oto link do pogody w Alanya. http://www.alanya.tv/tr/AlanyaHavaDurumu/ W Antali też możesz sobie zobaczyć. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Manuela 4, co prawda słoneczko w Alanya od rana świeci ale co będzie dalej nie wiem. Możesz oglądać Alanyę na online pod warunkiem że twój komp Ci to umożliwi Oto link do strony kamery online : http://www.alanya.tv/tr/AlanyaCanl%C4%B1Kameralar/AlanyaCanl%C4%B1Kamera1/ Są 4 , zmień tylko cyfrę na końcu linku i będziesz miała Alanyę na żywo. Zapraszam 7 na herbatkę do hotelu Kleopatra West. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawda????..Fanky , są super ja od dłuższego czasu je oglądam a na dole pod mapami masz animację plaży kaykabat , proponuję to obejrzeć . Można obracać przesuwać w górę w dół i przybliżać i oddalać, to dopiero super. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na dokładkę mam kamerkę w hotelu z widokiem na basen. mogę patrzeć co porabiają i co animatorzy robią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Fannky , działa ale troszkę gorzej jak te w Alanya na ulicy . Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne , jasne, tylko czy tak można podglądać gości hotelowych? Przecież wieczorem to niezłe scenki tam można pooglądać. Byłaś tam Fannky?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Manuela 4 , szkoda że Cię nie ma z nami ja na bieżąco śledzę kamery a Alanya i o 12 ich czasu , solny wiatr, duże fale , ciemne chmury i nikt się nie kąpie. Co prawda ciepło jak dla nas bo 23st.C. ale ten wiatr i chmury. .......bry...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłam 2 razy i mam zamiar wrócić tam za rok :P tam są 2 baseny, przy tym akurat wieczorami nic specjalnego się nie dzieje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To Ci zazdroszczę bo otel bardzo ładny . Ja poskąpiłam parę złotych i wzięłam *** a to na Turcję troszkęmało . No cóż człowiek uczy się na błędach . W następnym roku będę mądrzejsza. Pozdrawiam , idę na drugą zmianę więc muszę się pomału zbierać. Może wieczorkiem tu zajrzę. Pozdrawiam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Innka
Fannky.......czytam sobie po cichutku topik ,bez urlopu ,bez możliwości wyjazdu do ciepełka wiele bym dała zeby zamiast tej pluchy siedzieć sobie przy baseniku,skoczyc na plażę a wieczorem powłóczyć się przy porcie i zakończyć dzień szaleństwem zakupowym bądż dyskotekowym ....ach pomarzyć ::::::::)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inka naprawdę ci współczuję, ja już po wakacjach w zeszłym roku stwierdziłam, że jak mnie nie będzie stać to chyba kredyt bym wzięła chociaż nienawidzę :O póki co mam szczęście i mogę sobie pozwolić na te wakacje chociaż 2 tyg to dość spory wydatek. na hotel nie mogę narzekać a i obsługa jaka miła :D:D:D co roku mam wielbicieli wśród nich :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Manuela4
Bobo63 wielkie dzięki za linki :) Nie bój się i nie martw,czekają Cię wspaniałe wakacje !!! Ja lecę z Okęcia 1.10 o 16.00 mam samolot. Na razie pooglądam sobie widok z kamerek dzięki Tobie.Pozdrawiam Cię cieplutko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze..ale super...i czemu u mnie pada od tygodnia! ja też chcę do Alany..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Manuela4 ---dzięki za życzenia i Tobie również życzę udanych wakacji w Turcji. do pozostałych--- Dziewczyny ,jak się nie ma co się lubi ....to chociaż te linki do kamer wykorzystajcie. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bea33
dziewczynki :-) linki na pewno super ale co zrobic aby obejrzec widok z kamerki? u mnie nie chce sie otworzyć......:-( muszę coś zainstalować albo sie zalogowć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bea, a masz media...to powinna działać.. Alanya piękna jest....jednak idę śladami Pariss, korci mnie Marmaris i ta cała jego otoczka! :P Pariss, szkoda ,że Cię nie ma....ale wrócisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bea , Vanili ma rację ale nie do końca , ja nie bardzo się znam na kopach ale muszą być zainstalowane specjalne \"wtyczki\" do oglądania tych przekazów.Np. RealPlayer. Ale skonsultuj to z jakimś informatykiem bo moge się mylić. pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No szkoda że Parissz nami nie ma ale niech spokojnie wypoczywa a po powrocie zaleje nas informacjami . Mnie bardziej interesuje Monastyr w Tunezji, byłyście może?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam 1 x w Suss, polecam Tunezję, warto! zwłaszcza wycieczka 2 -dniowa na pustynię , Tunis, Kartagina< muzeum mozaik...ale jakoś mnie nie powaliła ..jak Turcja, gdzie wybieram się po raz 5. Teraz nie jedź, pora deszczowa wkrótce, dopiero wiosną warto! Hotele mają piękne, turysta siedzi w nich uwięziony, bo daleko ..do centrów, wyroby skórzane takie jakieś nieestetyczne, drogo...Turcja jest tańsza..wg mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vanilly -- ja 1.10 lecę do Alany a Tunezję planuję na maj/czerwiec 2009. Ale pomału trzeba się dowiedzieć co nieco żeby wybrać dobrą porę , dobry hotel i dobre miejsce i przede wszystkim dobre biuro podróży. Uciekam do pracy pzdr., do wieczora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Klawiatura jest poprzestawiana i cieyko mi pisac. Pozdrawiam ze Stuttgartu. Bobo jak wroce to podesle Tobie mapki z Tunezji. Maj czerwiec jest ok. U mni edzisiaj soneczko swieci. Jutro jedziemz na zakupy do outletu, narazie juz wypatrzylam troche ciuchow ale zobacze co tam bedzie. Do pozniej. Odezwe sie 28.09 wieczorem. pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss, kochana, żyć bez forum nie możesz buźki 👄👄 Bobo..byłam z Exim...weź od nich katalog, mają dobrze opracowane fakultety i cenowo, ale szukaj coś taniego.., w Tunezji praktycznie każde miasto ma identyczną zabudowę; suk, medyna, meczety.... koniecznie trzeba odwiedzić taką perełkę Błękitne Miasteczko, czyściutkie, cudownie położone na wzgórzu nad morzem...i wyprawa na pustynię...najlepiej zachowane koloseum, plan Quo vadis ... nakręcano też inne filmy- Gwiezdne wojny, W pustyni... Piratów...dla mnie Tunezja bez wycieczek nie miałaby sensu.. a zakupy podobnie jak w Turcji- arafatki, fajki wodne, bębenki... Moje koleżanki zakochane po 2x w roku tam wracają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×