Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Turcja-kto był

Turcja-kto był

Polecane posty

Gość Manuela4
BoBo63 ja chyba oszaleję ten czas tak się dłuży !!! Dopiero wróciłam z pracy ... Gdybyś miała czas napisz proszę na mojego maila: czarny77-77@o2.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Manuela Twój hotel jest bliżej Kemer niż Antalii. DO Antalii masz jakieś 40 km. Za to do Alanii jakieś 120 z Kemer. Po drodze możecie zatrzymać się w Side, zobaczyć świątynię Apollina, przejść się deptakiem. Wypic piwko w knajpce nad morzem. Dalej macie amfiteatr w Aspendos. Warto zobaczyć. Wodospady w Manavgat. Pozniej Alanya. Tam można iść do portu i wjechać na twierdzę Kale. Kup przewodnik albo najlepiej mapę i bedzie Wam lepiej sie poruszać. Za wynajem na 4 osoby bedzie Wam się opłacało chociaz pamietaj, ze benzyna w Turcji to 6-7 zł/litr. Tak, tak. Z kolei w drugą stronę od Kemer, na zachód macie też piękne widoki. Serpentyny, góry, zieleń. Góra Thatali - widoczna z Kemer. Oczywiście do samej Antalii też musicie sie wybrać. CZytałaś już moje wątki na karawanie? Tam wszystko masz opisane. CO gdzie i jak. Wstępy do tych parków są naprawde małe. Po 5-6 lir. CZasem 3-4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss---to super że udało Ci się tyle i tak tani kupić. To się naprawdę opłaca. Czemu u nas takie drogie. O co tu chodzi, powinny być tańsze w biednym kraju , nieprawda. Torebeczka super , pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bobo ja sama z kumpelą się dzisiaj zastanawiałam dlaczego u nas to wszystko jest takie drogie? Dlaczego nie ma takich naprawdę super przecen jak w Anglii czy niemczech. A tak wogóle to ile te rzeczy tak naprawdę są warte skoro można je sprzedać za takie pieniadze? Świat zwariował po prostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na jedenj marynarce miałam polską cenę 299 zł . Nigdy w życiu w S. Oliver w Polsce nie zjechaliby nawet do połowy tej ceny w wyprzedażach. A tam w outlecie za 24 E. Szok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss--- sama robiłam zakupy np w Dani i tam to jest dopiero masakra. Nie dość że przeceny 70/80% to jeszcze z okazji duńskiego święta danego miasta dają na te przecenione rzeczy 30% dodatkowo , to już jest kosmos. Niektóre markowe koszulki , Reebok Nike .Adidas itp za 4-5 kr to 3-4 zł zależy od kursu. Manuella 4 ----- napisałam maila. pozdrawiam was dziewczyny, pakuję się pomalutku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Pariss, nie mów, że na zakupy pojechałaś.... ceny rzeczywiście...i aż mi humor się poprawił, bo coś mam kiepskie samopoczucie...:O Wybrałam się w niedzielę do galerii, tłumy! odwiedziłam tylko Zarę i Esprit...odpuściłam, bo duszno i tłok, ale zdążyłam zauważyć niektóre ceny! 🌼 Szczęśliwych wakacji....dziewczyny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Manuela4
To do usłyszenia !! :) My z BoBo63 lecimy , witaj Turcjo :) Po powrocie wrażenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iyi Bayramlar! Dzisiaj koniec ramadanu. W Turcji pewnie fiesta i zabawa. Być tam teraz ....:O Otworzyłam sobie moje lokum bo dzisiaj to święto słodyczy. W Turcji świętować beda 3 dni. Jak ktos ma wolne z pracy piątek i wczorajszy poniedziałek to załapią się na 9 dni wolnego! Lepiej niż nasze weekendy ;) Teraz bedzie ich dużo w 5* hotelach. Będą się bawić i siedzieć do rana. Niektórzy latają też na Cypr. Wyjeżdzają do rodzin, albo na dłuższe wycieczki. Och! Teraz tak siedzieć pod Hagia Sofia w Stambule. Manuela i Bobo bawcie się dobrze. Łapcie słońce na zimę. Dzisiaj wróciła ode mnie jedna babka z pracy z objazdówki własnie i jest zachwycona Turcją. Bardzo jej się podobało. Bałam się bo jej wszystko poleciłam , razem wybrałysmy hotel itp. TO była jej pierwsz zagraniczna podróż i już chce jechać do Egiptu czy Tunezji w nastepnym roku. Jutro wraca do pracy to mi jeszcze poopowiada jak tam Turcy się spisali. Ona z mężem nie znali języka obcego i pojechali z Triadą na Daylan i zapłacili koło 30 E a ja 11 E z biura z ulicy. Ździerstwo. Padam normalnie. W pracy mam tyle do nadrobienia a chciałabym wszystko zrobić w tym tygodniu żeby mieć spokój i być na bieżąco w następnym. Łaziłam dzisiaj za jakąś bluzeczką w takim fajnym rózowym kolorze jak teraz modne ale nic nie było i wzięłam fiolet. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzymajcie się dziewuszki , po powrocie opiszę swoje wrażenia z pierwszej egzotyki. Z Manuelą jesteśmy umówione jak nam się uda to Ona do mnie wpadnie jak jej objazdówka przypasuje. Dużo słoneczka i dzięki za życzenia . pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miłego wypoczynku życzę, chociaż jestem pewna że będzie miły... bo to w końcu Turcja :) a tak wracając do ramadanu to nie wiem co oni chcą świętować jak większość i tak go nie przestrzega :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fannki--- dziękuję , ja już spakowana siedzę na walizkach. Urlop będzie udany bo z takim nastawieniem tam lecę. Choćby widły z nieba leciały to nic, będę wypoczywać całą gębą. Pa do poklikania po powrocie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bobo może i z Turcji coś skrobniesz :) ja zazwyczaj od czasu do czasu zaglądam na net :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak mi starczy czasu na kawiarenkę to się postaram ale mam tylko 7 dni . Sama wiesz jak to mało. Pozdrowionka dla wszystkich .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze raz dziewczyny udanego wypoczynku i spotkania ;) Fannky, może nie przestrzegają wszyscy ale tradycja rodzinna i świętowanie jest tam bardzo silne. Zresztą u nas też znam osoby któe nie chodzą do kościoła, nie przestrzegają postu a w Wigilię dzielą się opłatkiem i dają prezenty. TO też zakłamanie, ale taki jest świat i ludzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss wiem, że rodzina jest bardzo ważna dla niech, ale ostatnio czytałam o religii w Turcji i wyszło, że wśród muzłum. jest to najbardziej nie wierzący kraj :) i z tego co zauważyłam na miejscu to np. z obsługi na jakieś 20-30 os. - może z 5 os przestrzegało ramadanu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frogi
merheba! Wróciłam wczoraj, NIESTETY:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(!!!!!! Turcja,a właściwie Alanya jest piękna.BYło SUPERrrr pomimo wcześniejszych obaw dotyczących hotelu,można troche na jedzenie...ale z tym mniejsza. Ahhh ,Dziewczyny naprawde brak słów!!!zrobiłyśmy sobie sam wypoczynek,ale nie żałuje,następnym razem już coś zwiedzimy;p Nic nie moge ogarnąć ;p jestem cały czas myślami tam na miejscu ;p ...utworki spisane od naszych arkadzaszy hotelowych z baru już grają u mnie w pokoju :D Nawet nie wiem o czym tu jeszcze więcej pisać... Pariss kochana dzieki jeszcze raz za wczesniejsze słowa otuchy:) pozostaje na pewno na tym topiku,bo dzieki Wam można cały czas czuć jeszcze ten zapach alanyi :) i planowac kolejny przygody z Turcja! Pariss wiesz może jak znaleźć adres hotelu gdzieś na necie, bo kurcze jakoś zupełnie zapomniałam żeby wziąć jakiegoś maila do hotelu czy tel/fax ( bo z innymi mamy maile wymienione heheh) Póki co to tyle,zaczynam sie szykowac na uczelnie, dobrze że tylko 1 zajęcia mam, bo jeszcze nie obudziłam się z tego 2tyg snu w Alanyi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frogi
BoBo63 napisałam maila jak obiecałam, aczkolwiek nie wiem kiedy go przeczytasz;/ wczoraj wróciłam późnym popołudniem i nie byłam w stanie wchodzić na internet. Czekam na odpowiedź!Bądź relacje po powrocie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Frogi 🖐️ I widzisz? Po co te obawy przed lotem i Turcją? Nie taki diabeł straszny, prawda? I ramadan pewnie nie przeszkadzał ;) Jak masz na kompie jakieś tureckie nowe hity to podeślij mi proszę. Ja nie mam głowy do tego ostatnio. Za dużo mi się przypomina jak słucham i psuje mi się nastrój zamiast poprawić. Nie wiem jak możesz się skontaktować z hotelem. Szukałam w necie i nie znalazłam ich strony ani kontaktu. Nie pamiętam na ile Snikers jechała, ale chyba się nie meldowała jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frogi
Droga Pariss jak miałam tylko obawy przed hotelem po tych wszystkich komentarzach i zdjęciach, które częściowo mogą być prawdziwie,wydaje mi się ze wszystko zależny od tego kto ile zapłacił i co mówili agenci w biurach podróży.Ja na to akurat nie mogę narzekać,bo same się zdecydowałyśmy a cena była spoko ;) także ja tam jestem prze szczęśliwa,że pojechałam :):):) !!!!! To wyobraź sobie i zapewne sama wiesz, co ja przeżywam słuchając tego teraz w Polsce gdzie jeszcze1.10 wszystko tam było na żywo, ahhh... A co do kontaktu to napisałam emaila do BoBo63 bo tak obiecalam tylko,że nie wiem kiedy odczyta i może ona załatwi ;p mam nadzieje,że jakoś źle nie trafi z pokojem i będzie zadowolona. A co do hitów to pewnie te co ja mam to masz ale moge przesłać tylko emaila mi podaj :) Miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frogi moj mail to pariss1 @ gazeta.pl - oczywiście bez spacji. Ja dokładnie rok temu wróciłam z Kemer. O tej porze jechałam na lotnisko :O Teraz zaczynam juz oszczedzac bo planów mam pełno a wydatków jeszcze wiecej. Chyba urlop bezpłatny wezme w nastepnym roku i kredyt :D :D W srode wrocila tez druga babka ode mnie z pracy z Alanii i dopadła ją zemsta Sułtana. Do dzisiaj jest chora. Tez zadowolona i to najważniejsze. Milego weekendu dziewczyny. Ja zaraz kończę pracę i lecę na małe zakupy i do meksykańskiej na obiadek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mahorka
Witajcie dziewczyny! Jestem już koniec, wszystko przeminęło, w środę obudziłam się w szarej Polsce.... masakra. Było super dla tych co nie wiedzą byliśmy w Egipcie w Sharm El Sheik - Naama Bay (1km) spacerkiem szło się jakieś 10 minut. Super, trudno uwierzyć, że 30 lat temu była tam tylko pustynia i nic więcej. Hotel rewelacja, byliśmy w Sonesta Club bardzo dużo basenów, zjeżdżalnie jak ktoś jedzie z dziećmi też super. Najlepsi barmani najlepsza ekipa. My chyba mieszkamy na końcu świata... ja chce z powrotem!! Teraz już wiem po co mam chodzić do pracy :) Słońce wschodziło o 5:30 :) naprawdę super temperatury w cieniu jakieś 38 stopni w basenie 30. Rafy przepiękne, ludzie bardzo mili uprzejmi, nic dodać nic ująć. Wróciłam z Raju do Piekła ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znam ten ból w tamtym roku jak pierwszy raz wracałam z Turcji to jedyne pytanie które mi towarzyszyło to " co ja tu robię :o " :) nie mogłam parę dni się z tego szoku otrząsnąć :D w tym roku dla odmiany wróciłam bardzo spokojna chyba dla tego, że jestem pewna że za rok tam wrócę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frogi
Mahorka to ja tak chodze już od środy po powrocie z Alanyi właśnie, póki co dalej nie ogarniam tutejszej rzeczywistości :( i pewnie jeszcze troche minie czasu... Fannky w takim razie Ci zazdroszcze tego spokoju ;) Póki co ja tez zakładam że tam wracam!!!!!!ale jak pomyśle za ile to będzie to aż mi się cofa;/ Pariss prześle Ci jakoś na weekendzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×