Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Turcja-kto był

Turcja-kto był

Polecane posty

Dzięki Pariss-- , nie wiem jak to jest z tym świętem i postem ale wybieram się na przełomie kwiecień /maj. Dzięki za radę pozdrawiam.bogusia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bobo proponuję nawet maj/czerwiec jak możesz. Tunezja jest bardzo specyficznym krajem dziwnie położonym gdzie pogoda płata często figle. W kwietniu może ale nie musi być ciepło. Poza tym sezon dpiero wtedy się tam budzi i mało się dzieje. Wybierz sobie miejscowość Sousse, hotel blisko promenady. Fajny jest też Port El Kantaoui, mniejsze miasteczko z mariną. A juz wogóle uroczo jest w Mahdii, ale tam nieco drożej jest. Warto pomyśleć też o wycieczce dwudniowej na Saharę. TO spory wydatek ale naprawdę warto. Tam to dopiero jest Tunezja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Manuela4
Wyjeżdżam w październiku do Turcji na objazdówkę a potem tydzień w hotelu Greenwood Resort w Antalyi ,czy ktoś był może w tym hotelu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Manuela4
Pariss wielkie dzięki,pięknie opowiadasz o Turcji.Dzięki Tobie jestem spokojniejsza przed wyjazdem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss -- dzięki za radę ale nie lubię ciepła i żaru z nieba. Skorzystam z Twojej rady bo faktycznie jak się sezon nie zacznie w kwietniu to niewiele będzie się działo . przełożę wyjazd na maj/czerwiec. Pozdrowionka. pa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Manuela tutaj masz coś o Greenwood w Goynuk: http://forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=20943&w=35281018&v=2&s=0 http://www.holidaycheck.de/detail-Urlaubsbilder_Hotel+Greenw... trochę zdjęć Niemców. Hotel ma dobre opinie. A okolice Kemer są piękne. Kemer to moj numer 1 na Riwierze! Pozdrów ode mnie ten rejon Turcji :) W samym Goynuk są tylko super hotele i kilka sklepików, ale mozna busem jechac do Kemer. W Goynuk jest zajebisty hotel w kształcie statku (zapomniałam nazwy). Bobo, w maju upałów niema na pewno. Średnia temp. to ok. 23 do góra 25 C. Brrr.... czasem deszcze jeszcze i wiatr od Sahary. Czerwiec dopiero dobija do 28 jak dobrze pojdzie to do 30 C. CZytałaś moje wspomnienia z Tunezji? tam opisałam wycieczkę na SAharę: http://www.karawana.fora.pl/tunezja,4/tunezja-libia,144.html :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Manuela4
Dzięki Pariss za linki,odliczam dni do wyjazdu a czas niemiłosiernie się dłuży :) Pozdrowię Turcję od Ciebie na pewno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj zarezerwowałam. Lece 17.09 do Green Natura Hotel w Memaris. Pariss, wiesz cos o tym hotelu? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Snikers, Wiem tylko gdzie jest położony, myślę sobie o nim na nastepny czerwiec bo był w dobrej cenie z lasta, chyba za 1300 zł. Opinie ma raczej dobre. http://forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=20943&w=83078032&v=... Daleko jest do samgo centrum (do pomnika Ataturka)i starego miasta w Marmaris, ale blisko na promenadę a po drugiej stronie promenady od ulicy też jest pełno sklepów. Nie wiem czy widziałaś mapkę: http://www.turcja-mapy.ovh.org/iMarmaris.html Z tamtych rejonów masz własnie blisko do ładnego Icmeler, tam podobno są ładniejsze plaże. Może bedzie bus z hotelu do Icmeler. Ja tam nie dotarłam tym razem, ale nadrobię to. Za to Icmeler jest ulubioną miejscowością znajomej i widziałam jej piękne zdjęcia. Jedz sobie na wycieczkę do Oludeniz. Warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss -- widzę że jesteś zalogowana do Turcja mapy.możesz mi przesłać link ( otwarty) do mapy turci południowej , gdzie jest Alanya. Dziękuję z góry. Bogusia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bobo tam nie trzeba się logować. Nie mają na tej stronie mapy z hotelami w Alanii. Możesz sobie wpisać nazwę hotelu na www.holidaycheck.de i tam czasem po prawej stronie jest mapka z google i jest zaznaczone gdzie leży hotel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze, przeczytałam opinie o swoim hotelu i wiekszość jest negatywnych...nie wiem, co o tym myslec. Club Green Nature- tutaj jadę,ale złapały mnie wątpliwosci po przeczytaniu tych komentarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss -- dziękuję . Wybrałam sobie Hotel którego nie można znaleźć na żadnej mapie. pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Snikers dlaczego nie przeczytałas tego przed zakupem? :O Nie przejmuj się tymi opiniami tak za bardzo,nie ma czym. Sama zobaczysz na miejscu. Nie ma co myslec na zapas i psuc sobie urlopu. Bobo, tak sobie patrzyłam na te zdjecia z KW i powiem TObie, ze na pewno jest polozona w Alanii po wschodniej stronie. Za wgorzem Kale. TO jest droga na Obagol, Mahmutlar. Byc moze ze jest to gdziesz w okolicach hotelu Gunes House bo tylko 1,5 km od centrum. Plaza Keykubat jest tez szeroką fajną plażą. Moze nie tak ładna jak Kleopatra ale słonce to samo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wróciłam :)) powiem tylko tyle KOCHAM ALANYę :) byłam tam 2 raz i NA PEWNO !!!! nie ostatni !!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bassi77
Czesc.Wróciłam dzisiaj z Alanii.Tam faktycznie jest przepiękne.Chciałabym już jechać spowrotem.Plaża Kleopatry jest przepiękna,szkoda tylko,że bardzo blisko brzegu jest głęboko.Do GdybyByloTak-bylam w Sun Time Hotel.Faktycznie niczego nie brakuje i jest bardzo czysto.Jedenie pyszne,jedynie ten hałas(no ale cóż).Wczasowicze zakwaterowani w tym trzecim budynku byli bardzo niezadowoleni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bassi77, to było do przewidzenia, że wakacje będą super udane. Hotel jak hotel, ja byłam w tym trzecim budynku i nie narzekam. Pokój był czysty, chłodny, z super klimatyzacją i miłą obsługą, więc po co sobie psuć jedyny w roku urlop na marudzenie, że coś jest nie tak... Moi znajomi właśnie polecieli do Tunezji, zobaczymy jakie wrażenia przywiozą. Akurat też wróciła dziewczyna z innego forum (nie dot. wyjazdów) z Tunezji i była w super hotelu. Aż mi się wierzyć nie chce, że ma taką dobrą cenę! Podejrzewam, że w sezonie jest trochę drożej, ale przecież nie są to porażające różnice, a standard, położenie i opcja all hotelu robi wrażenie! Zachowam sobie w \"ulubionych\" na przyszłość ;) http://www.wakacje.pl/hotele/tunezja/oasis-el-habib-14817.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hola! A słoneczko z Alanii od przyjeżdżających dla nas to gdzie? :D GdybyByłoTak, super ten hotelik w Tunezji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Innka
Witam ,fajny ten hotel w Tunezji. Kto się orjentuje w jakich miesiącach najlepiej jechać do Tunezji ,bo lipiec rezerwuje na Turcję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przepraszam ze pewnie ponawiam
pytanie ale nie dam rady przejzec calego topiku:P jaka waluta bardziej oplaca sie wziac do turcji: euro czy dolary??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) ja przywiozłam słoneczko ale..... na sobie :))) jak zwykle jestem opalona bardzo tak w ogóle to próbuję własnie wrócić na ziemię do rzeczywistości 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata90
Dziewczyny to poradźcie może jak się opalać ! Jadę na siedem dni za tydzień i nie wiem w jakie filtry się zaopatrzyć. Mam normalną karnację, boję się słońca, ale nie chcę wrócić blada stosując przez cały wyjazd filtr 30 . Pomocy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdecydowanie w tym roku miec przy sobie euro. Ja miałam to i to i załowałam ze nie miałam tylko euro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bassi77
ja wymieniałam euro na liry.Dolary mialam tylko na napiwki.Wczorajszy kurs euro 1,71

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frogi
Snikers-> juz uprzedzałam w swoim poście,żeby tak nie robić! Ale nie martw się nie jesteś jedyna, która tak zrobiła;) a juz tez sie o tym przekonałam!Ale trzeba mysleć pozytywnie i wyobrażac sobie jak tam jest po tych wileu opowiadaniach pariss i innych:) Powodzenia! ;) GdybyByłoTak -> mmm hotel cudo!!! z jakiego biura się wybrałaś? agatka90 -> lecisz może w śr z Wrocławia? ;p Ja juz powoli zaczynam odliczać - 6 dni-, ahh nie mogę się doczekać...a z drugiej strony wole,żeby czas wolno leciał, bo później równie szybko minie, za szybko!Ale błagam trzymajcie kciuki za ten mój hotel,żeby nie było tak źle... POzdrawiam Was wszystkie kafeterowiczki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata90
frogi - zaokrągliłam do tygodnia ;) jadę w poniedziałek następny. A czas się dłuży niemiłosiernie ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam zawsze i euro i dolary. Euro płacę za wycieczki i jakieś większe zakupy typu złoto ;) W Marmaris ostatnio wymieniałam wszystko na liry i płacilam w lirach. Co wezmiesz bedzie ok. Naprawde nie ma roznicy. Agata 30 we wrzesniu to juz sporo. Aczkolwiek zależy od temperatury. Trzeba uważac zeby sie nie spalić. Ja bym jednak zaczela od 20. Na nogi zawsze mniejszy nawet 5. Mozesz isc do apteki po kilka próbek 50 i na pierwszy dzien posmarowac sie 50 na twarz, a reszta 20 czy 15. Wszystko zalezy jak sie opalasz i jak Twoja karnacja szybko reaguje na słoneczko. Froggi Ty sie niczym nie martw, a juz wogóle hotelem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
frogi, ten tunezyjski hotel to nie mój ;) Tzn. może w przyszłości się do niego wybiorę, bo bardzo mi się spodobał. Będę musiała pośledzić w przyszłym roku jakie mają ceny w sezonie i na lastach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj w Marmaris jest 29 stopni:( A mi zalezy na upale i chyba wcale nie bedzie tak gorąco:( Co do hotelu nie martwie się bardzo, bo będe tam tylko spac. Były tez opinie pozytywne i tych się trzymam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×