Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Turcja-kto był

Turcja-kto był

Polecane posty

A ja byłam z Alfa Starem i z organizacji byłam bardzo zadowolona. Hotele mają kiepskie ale nie jechałam do Turcji po to by siedzieć w Hotelu. pozdrawiam. Coś nasza Pariss---- ostatnimi czasy prędko chodzi lulu. Kolorowych snów, bez mgły!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zobaczcie juz mamy 100-ną strone. Współczuje tej co ja zainteresuje temat i bedzie czytała od poczatku wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja chyba ze 60 przeczytałam zanim weszłam i poleciałam do Turcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ja wysiadam z tego tramwaju i idę w ślady Pariss---- wszystkim życząc: stosunkowo udanej nocy, kolorowych snów i lepszego jutra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss->jak będziesz miała ten utwór dla Kwiatuszka to ja tez,Ty wiesz;) Kwiatuszku--> chociaż późno i pewnie tego nie przeczytasz...ale jestem z Tobą jak reszta!!!!Też czasami miewam takie momenty po umartwiania się nad sobą i najgorsze jest to,że zazwyczaj takie myśli nie dają spokoju w łóżeczku przed snem...ale ja od jakiegoś czasu wzięłam na siebie sposób i jak tak mi się dzieje,zaczynam sobie gadać;p \"w łóżku się tylko śpi i ma być przyjemnie,wszystkie inne rzeczy poza tym miejscem\" i może wydaje się to głupie i śmieszne ,to pomaga;) więc spróbuj;) Bobo63-->oczywiście pozdrawiałam i Nuri także selamlar;););)....ale z tym jednym stwierdzeniem,to chyba się troszku rozpędziłaś;p absolutnie się nie obraziłam ani nic z tych rzeczy,ale nie wiem co będzie...No i niestety ja maj/czerwiec odpadam,bo raz uczelnie,dwa czerwiec/lipiec-to sesja, po trzecie nie sądzę,żeby mieć wtedy już kase...także ja tak jak mówiłam raczej wrzesień;)Ale przynajmniej mi zdasz relacje;)Ja dzisiaj tez przeglądałam oferty z alfa staru i są nawet spoko więc myśle,że z lastów coś wybierzemy fajnego ;) brrr jak późno... Miłego poranka i reszty dnia również!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie, ze sie rozpisałam na pół strony i mi wcieło wszystko. Wiec jeszcze raz: Hola! Bobo Twój hotel jest bardzo fajny i ma dobre opinie, poczytaj tutaj: http://www.holidaycheck.pl/hotel-informacje+o+podro%C5%BCy_H... są aktualne zdjecia i opinie, i tutaj kilka zdjęć: http://www.riwiera-turecka.inetpl.com/index.php?id=97 nie ma sie czego obawiac, naprawde. Sodit biura specjalizujące sie w Turcji to GTI (ale mają tylko Riwierę), Wezyr i Jet TOuristic. Reszta to zalezy od ofert, jak dobra trzeba brać, naprawde biuro nie ma wiekszego znaczenia, wybierasz hotel, płacisz i jedziesz. Kwiatuszek jak sytuacja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ no niby wakacje nie są po to żeby w hotelu siedzieć, ale jednak swój standard musi mieć jak dla mnie Turcja to 4 * musi mieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ..ta...romansowałam wczoraj na skaype...i tyle mi uciekło! Kwiatuszku, myślę ,że dobry pomysł z polską ceramiką...oni maja inną.. 🌼trzymam za Twój urlop!🌼 ..dla mnie najważniejsze jest położenie hotelu w centrum,żeby było blisko wszędzie...a jaki się trafi, taki jest... Powoli u mnie mgła opada...i moje ciśnienie może wzrośnie??? Miłego dnia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss, czy Triada pobiera wysokie opłaty za singla na objeździe? czy można się dokwaterować do kogoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vanili w Triadzie jest tak, ze płacisz za SGL ale mozesz wybrac taka opcje ze sie zgadzasz, ze kogos Tobie zakwaterują. Jesli trafi sie drugi taki SGL to bedziecie razem w pokoju i wtedy po powrocie zwracają Tobie kasę. A jakie to są kwoty za dopłatę to nie wiem. Bobo kebab był super, dużo mięska. Najedzona byłam do wieczora. Dzisiaj chyba skoczę przed kinem po baklavę ;) Chociaz i tak bede ogladac moje \"ciacho\" przez 2 godziny - GEORGE Clooney ;) ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no klops aparat nie odpalił wiec to nie wina ładowarki. Ide zaraz kupic nowe akumulatorki i prezent. Bo szef przed momentem wyraził ewentualna zgode. Taka z bulem serca. heh. tylko ten aparat jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Kwiatuszek to teraz już się nie stresuj chociaż tym aparatem ostatecznie może pożyczysz od kogoś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss---dzięki za linki ,wczoraj cały wieczór spędziłam na necie i na te akurat się nie natchnęłam. Frogii---szkoda. Relacje zdam nie ma problemów. Nawet więcej fotki Ci prześlę. Ale toprzecież jeszcze pół roku. Fannky---ja wiem że hotel powinien być 4* ale mam zaplanowane na 2009 jeszcze Maroko i wiesz jak to ciężko zaboli moją kieszeń. W Turcji mam do zaliczenia Pamukkale, jaskinie i rejs statkiem w Alanyi i przynajmniej 10 dni na słonku , więc sama rozumiesz. Hotel niby 3* z + ale zobacz na linki od Pariss , jest 100% lepszy od 3* jakie miałam w tym roku. (i też nie narzekałam bomnie tam wcale nie było) Pozdrawiam wszystkie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam co Wam napisać, bo tylko pracuje i pracuje, ale jak tylko znajdę choćby minutkę to wskakuje na forum i czytam, co tam plotkujecie, żebym rzeczywiście nie miała potem dużo do nadrabiania :) Więc nie myślcie sobie jestem na bieżąco ;) Pozdrawiam wszystkich i trzymam za Kwiatuszka kciuki - wybaw się świetnie ;) i dużo zapamiętaj, żebyś nam później poopowiadała : jak było. Pariss dzięki za maila i wiesz, ja jak najbardziej czekam na następne nutki tureckie. Bobo, zazdroszczę takiej superowej oferty, ale ja niestety też muszę doczekać do września :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no a ja juz w domku prezent serwisowy chodziezy zakupiony, teraz mi kolezanka na łozyła farbe i mysle nad pakowaniem ale jakis len mnie dopadł. A akumatorki nowe sie ładuja. Pozyczyc niestety nie mam od kogo aparatu jak nie pojdzie jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A z pakowaniem to dopiero bede miala kłopot. Tam jest dosc chłodno a jeszcze pojade tam w gory wiec musze sie spakowac na rozne okazje. W dodatku wracam i mam jakies 2h na wypakowanie i spakowanie na wyjazd na Słowacje. Tak wiec musze teraz usiac i spakowac sie na Turcje i poukładac w kupki to co wezme we wtorek tak aby tylko szybko wrzucic do torby i do samochodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiatuszku ---- ale masz fajnie. Z tym zimnem to nie przesadzaj masz tu link i sprawdź pogodę na 5 dni. Pozdrawiam Dżunia --pozdrowionka , nie zazdrość mi Alanyai, sam Tam polecisz tylko troszkę później. Dla wszystkich papajki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼🌼 Kwiatuszku, cieszę się ,ze wszystko w porządku... baw się dobrze!!!!! :classic_cool: Pozdrawiam Was Dziewczyny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bobo nie wiem jak inne dziewczyny ale ja nie byłam zadowolona z pamukkale, stanowczo na daleko !! serio ok. 8 H !! w 1 str. makabra. jak dla mnie nie warto aż tak się dla tego poświęcać. mam pytanie byłam 2 razy w alanii ale ani razu w tej jaskini :) gdzie ona dokładnie jest?? wejście jest od portu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fankky, jaskinia Damlatas jest po drugiej stronie wzgórza i portu, zaraz przy żwirku, w m-cu, gdzie zaczyna się plaża Kleopatry...warto zajrzeć, jest przepiękna jak i sama plaża. Panuje przekonanie, że jeżeli oblejesz się potem , to znak ,że człowiek zdrów jak ryba i odwrotnie. Kwiatuszku...kolorowych snów! i miłych wrażeń!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frogi tez się cieszy,że się udało Kwiatuszkowi ;););) i czekamy z niecierpliwością na wiadomości po powrocie, buziak!!! Bobo63--ale czego szkoda?;p jak cos to napisz na email;) i nawet nie wiesz jak się ciesze,że masz już zaklepane:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vanili nie wiem gdzie :O plaża kleopatry przecież jest piaszczysta, gdzie tam jest żwirek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorowo, nastrojowo :) Popatrzyłam sie przed snem na mojego przystojniaka i moze mi sie przyśni chociaż :) Filmu raczej nie polecam bo chała niesamowita. Na jutro wyczyście skrzynki mailowe bo na pewno cos wrzuce. Dżunia damy rade, co prawda długa zima przed nami ale do wrzesnia jakos poleci. Bobo ja na rzecz Pamukkale zamieniłabym Kapadocję, chyba, ze byłas ostatnio. Kapadocja jest the best. Pamukkale zostaw sobie na nastepny raz jak pojedziesz moze do Marmaris, stamtad jest blizej. Kwiatuszek pakuj sie ładnie i sie nie ociągaj. Za niedługo przytulisz sie do swojego Askim i za kilka dni bedziesz nam tu płakac, ze tesknisz. Jedz i korzystaj z kazdej minuty i baw sie dobrze. Ja do jaskini Damlatas tez jeszcze nie zawitałam. W Alanii to ja mam zawsze mało czasu dla siebie, wiecznie jakies herbatki po sklepach , odganianie nażelowanych małych Turków, szukanie, uciekanie.... A ostatnio to nawet chyba z 5 razy przechodziłam koło jaskini jak byłam w Kleopatrze, ale zawsze było : \"jutro\" a jutro to juz czasu nei było :) ech! życie, jak ja kocham holideje w Turcji :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×