Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Turcja-kto był

Turcja-kto był

Polecane posty

nie za często Frogi, wchodzę tam czasami z ciekawości :) w sumie temat raczej mnie nie dotyczy. osobiści chyba nie chciałabym się na poważnie pakować w taki związek z inną religią w tle, już w życiu jeden taki miałam i nie wypalił :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vanili ta Teneryfa jest bardzo droga. Zawsze jest zresztą. Ja gdybym jednak mieszkała w Wawie to na jakiegos lasta bym sie tam skusiła. Tylko, ze u mnie nie bardzo zawsze pasuje wziąść tak urlop na zawołanie. A na przełomie roku to mogę sobie pomarzyć o słoneczku. Od października do marca raczej to niewykonalne. Frogi ja tez kiedys czytałam tamten topik, ale jeszcze dopóki piszą dziewczyny Turków to OK , ale jak tylko trafi sie jakis umoralniający albo rasista to chocby dawac mu 100 argumentow to i tak sie go nie przekona. Najgorzej, ze czesto są to osoby, które w życiu nie widziały ani Araba ani Turka, ani nie wiedzą nic o zyciu w Turcji czy innych krajach gdzie zyją muzułmanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..i tak z lasta...Itaka,to taka cena!..ale sprawdziłam pogodę, cały tydzień pochmurno, to się jeszcze zastanowię...i tam teraz wieją pasaty... ..a powiedz mi, czy Syria może być tańsza? oglądałam str. Triady, tak mają do niczego zrobioną, cen brak, a wiem ,że objazdy są drogie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cil-136053.html?id_terminy=15862417#reserv=0&id_terminy_wyjazdy=66503164&id_okol=0&id_terminy=15862417&id_warianty=82678697&id_warianty_a=0&id_okol_a=&id_terminy_a=0 na str. Itaki też jest,,,jedyne co , to hotel dobrze położony, beż klimatyzacji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vanili ja za Syrię w firście w 2007 r. zapłaciłam chyba ok. 1600 zł. Tylko, ze to była opcja TRAF 3*, ale wiedziałam i tak, ze bede w Alanii a nie w Side ;) no i to był też tani termin bo majowy. Jak wezmiesz sobie od nich gazetkę promocyjną to tam beda terminy i ceny. DO tych cen tylko trzeba doliczyc opłaty. Z opcją jak wybierzesz hotel to powinno byc ok. 2000 zł albo i mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja własnie siedze i sie matwie poniewaz moze nie wypalic moj wyjazd. W sobote mam przyjsc do pracy a piatek szef mnie nie chce zwolnic i jest nieubłagany. Ja sie chyba załamie. Zadne argumety nie docieraja. Ja sie chyba zamorduje. Jutro jeszcze bede go urabiac a teraz ide wziac kapiel z lawenda na uspokojenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiatuszku, może jutro go ubłagasz.... nie stresuj się...pomyśl ,jaką gadką go zaskoczyć... Pariss, czyli byłas z tygodniowym wypoczynkiem? Palmira mnie zainteresowała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zajebisty ten hotelik i cena atrakcyjna jak na Tene. Tylko te temperatury .... Moze w Maroko cieplej jest nieco. CZekaj na jakiegos lasta do Egiptu, tam na pewno sie wygrzejesz. Moze jest mało godzin słonecznych, ale ciepło bedzie na pewno, tylko wieczorami moze byc chłodniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiatuszek Ty mu powiedz, ze jak nie zmieni zdania to bedzie miał do czynienia z Turkomaniaczkami :D A serio, to współczuję bo ja kiedyś też miałam taką sytuację i w końcu sie udało ubłagać....i Tobie tez sie uda. Vanili byłam z wypoczynkiem rowniez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę ,że ta lawendowa kąpiel zmieni losy świata...i podejście szefa na +

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cholewka już wiemy jakie masz paski, szmatki...i nastawiłyśmy się na jakieś foto i relacje z weselicha...postrasz szefa NAMI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie planuje jak mu tak długo i bolesnie ta głowe ucinac. Kapiel nic nie dała bo nie mogłam wogole ulezec w wannie i szybko wyszałam. A po wyjsciu dolałam oliwy do ognia i nie moge aparatu właczyc. Mam nadzieje ze to tylko wina akumulatorów mimo ze je ładowałam długo. Aparat nie drgnie. I co ja wtedy zrobie. Nowego nie kupie bo sie spłukałam na cały wyjazd auuuuuu ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może nie coś z bateriami albo ładowarką, ja mam ten sam problem :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ładowarka swieci prawidłowo. ale zaraz pozycze od kolezanki ładowarke i jak jutro rano aparat nie drgnie to ide po nowe akumulatorki po pracy a jak nie to ide sie powiesic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiatuszku, tylko się nie wieszaj! może nie stykają? albo w desperacji źle założyłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
100 razy sprawdziłam wiec mam pewnosc ze napewno wkładałam dobrze. właczylam kolezanki ładowarke ale akumulatorków niestety juz nie ma bo padły. eh zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiatuszku, włącz na luz...na pewno wszystko się dobrze ułoży, szef się zgodzi, aparat zadziała, bo życie jest piękne ....a ja po prostu jestem optymistką ;) ps. w razie gdyby szef się się upierał przy swoim, napisz jego numer telefonu...już my z nim porozmawiamy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, miałam moją 3 letnią \"koleżankę\" , wybawiłam się we wszystko co można :D Kwiatuszek najpierw spróbuj włożyc do aparatu zwykłe baterie paluszki, jak działa to znaczy, ze aparat jest dobry a ładowarka sie zepsuła. Kup dobrą ładowarkę i po sprawie. Amr Diab kojarzy mi się z Egiptem, szczególnie Lealy Nahary. Zawsze moj kolega mi dawał do tego linka jak byłam smutna ;) Kiedys na stronie Amr mozna było sluchac jego kawałkow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja słucham na youtubie własnie kobinuje ta piosnke na mp3 ale nigdzie nie ma moze ktorej sie uda ja skombinowac . Ja lubie sobie puszczac takie kwałki do poduszki :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiatuszek jutro wpisze na emule u siebie. Moze sie sciagnie to Tobie przesle. Poki co lece juz sie szykowac lulu. Powodzenia jutro, trzymam kciuki. Iyi geceler :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie \"Turczynki\" Kupiłam słuchajcie 2 tygodnie w Alanya w Alfa Star za 1870 zł All tyle że hotel 3***+ ale dam radę bywało się w gorszych no nie Frogii. Oferta była na 1976 zł ale utargowałam w Alfie 5 % a to z 2 tys 100zł. Jestem szczęśliwa ,bardzo się cieszę lecę 27.05-10.06.2009 Patrzyłam pogodę od 28-36 st było w tym roku. właśnie to mi odpowiada. Kwiatuszku--------- co do Twojego prezentu to też nie moge Ci doradzić ale powiem tylko tyle że jeśli zdecydujesz się na zakup czegoś ze złota to musisz wziąć pod uwagę że 14 karatów czyli 585 Turczy traktują jako złom. W Turcji ta próba robiona jest wyłącznie dla turystów i po zakupie traci na wartości 50% wartości. Pariss-------- to nie ładnie zapraszać na ciasteczka jak jest taka mgła , bo ani dolecieć ani dojechać do Ciebie nie można. Jak kebab?? Słuchajcie laleczki , czytam was ciągle ale nie zawsze znajduję czas na pisanie. Frogii ------, myśl coś o przyszłym roku. Obiecałaś się spotkać ze mną więc planuj coś na V/VI. Będę bardzo blisko \"Naszego \" hotelu na Ataturk Bulvar 222 to jakieś 150 m w stronę Antalya. Hotel Gural z barem na dachu hmm.... Pozdrawiam Was wszystkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frogii ------- jak tam Twój facet ???? Pozdrowionka dla niego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sodit
hej, jak tak patrzę przez okno i widze te szare kolory i mgły i tak pomyślę że bedzie tak jeszcze przez pare miesiecy to normalnie załamka...a tam gdzieś w dali słoneczo i piaseczek, ciepły piaseczek...mmm mam pytanko jesli miałybyscie przedstawić swój ranking biur podróży na podstawie swoich doświadczeń to co byście zaproponowały...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja niestety nie mam zbyt dużego porównania, jeżdzę z GTI. ja nigdy nie miałam z nimi problemow ale wiem że coraz częściej cos z nimi nie tak :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja uwilbiam GTI bo sie jeszcze nigdy na nich nie zawiodłam. Natomiast moi rodzice jedza tylko na Sigma Travel. Szczegolnie byli zadowoleni jak oni zorganizowali Chiny. podobno było super. co do prezentu to nawet nie myslałam zeby kupowac złoto i wiezc w prezencie do Turcji :). Myslałam nad kompletem filizanek naszej polskiej Chodzieży. Ale kupie go jutro po pracy jak moj szef ochłonie i sie zgodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×