Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Turcja-kto był

Turcja-kto był

Polecane posty

Przejrzałam tą ofertę Ecco, ale jak dla mnie to żadne first minute. Myślę, że od tych cen w katalogu trzeba pewnie odjąć jakiś procent. Jest niby napisane, że 25% za wczesną rezerwację, ale nie ma terminów. Nigdy nie lubiłam ich strony bo jest nieczytelna. Istambuł wyszedłby z ceny katalogowej minus te 25% ok. 1300 zł ale chyba to jest na 4 dni i wylot z Wawy. Gdybym mieszkała w Wawie to bym leciała bez zastanowienia. Musze się przejsc w tygodniu do mojej ulubionej agentki i obgadać te firsty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tarlusia
boze jaki ceny w Alfie.jak tak dalej bedzie to wybiore sie ale na tydzien.Co to ma byc.Pariss co bys polecila z Alfy?Dzieki za muzyke hm......cudna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tarlusia
Ja tez w poniedzialek sie przejde ale juz nie do swojej agentki.Gdzie indziej znajde moze bardziej chetna zarobic osobe.Ale najpierw wycofam kase

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tarlusia Ty nie przeglądaj nowych ofert narazie. Idz wycofaj kasę, i odrazu do nastepnego biura, które sprzedaje GTI. Znajdziesz cos na pewno jeszcze w dobrej cenie. Mozesz zawsze zrobić tak, że babka zabukuje Tobie jakis hotel i termin, hotel moze byc obojętnie jaki bo zawsze mozesz zmienić. rezerwacja jest ważna 24 godziny i chodzi głownie o rezerwację miejsca w samolocie. Zapytasz jeszcze jakie hotele i jakie ceny na nie są dostepne na ten termin co Ciebie intersuje i w domu sobie sprawdzisz dokładnie ich położenie i opinie na forach. Bierz hotele z all incl. Obgadamy to na forum i cos wybierzesz. Moze to beda hotele, które znamy i Tobie pomożemy. Alfa mnie tez powaliła, wolę ich lasty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie dodałam, ze jak juz obgadamy to wtedy mozesz na drugi dzien tylko w rezerwacji zmienic hotel a miejsce na lot zostaje bo to tez wazne. A co wogóle miałas zarezerwowane i na jaki termin, skąd wylot?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sodit
paris dziekuje za te wszystkie pomocne wytyczne. do turcji wybiore sie w przyszlym roku z rodzinka na wakacje a przy okazji zrobie zakupy no i zorientuje jak to wyglada na miejscu, z tymi podrobkami...moze polecisz jakies sprawdzone biuro podrozy, w jaki rejon najlepiej uderzyc z rodzinka no i w jakim miesiacu, zebysmy sie tam nnie ugotowali ale tez zeby bylo cieplutko i mio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tarlusia
wiesz,to byla taka wstepna rezerwacja przy ktorej wplacilam 30proc wylot z wawy 1lipca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tarlusia
Zadano ci pytanie,ktore i ja zadalam.no coz trzeba by poczytac forum od poczatku.masz do nas cierpliwosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sodit wlasnie tez zapomniałam Tobie napisać, ze samodzielny wylot poza sezonem wogóle się nie opłaca. Lepiej jechać po prostu na wakacje i złapać dwie sroki za ogon. Teraz wlasnie analizujemy oferty first minute na lato 2009. Dobre zakupy zrobisz i w Alanii i w Marmaris. W Marmaris nawet taniej. Pamiętaj, ze nie warto brać duzo bagazu bo jak duzo kupisz to nadbagaz kosztuje 5E za kg. A reczniki np. tez mają super, grube frotte z Didla plażowe, albo Versace czy Burberry za 10-15 $. Biura to GTI, Wezyr, Jet Touristic, Alfa Star. Spojrz na strone GTI mają juz oferty na lato, zobacz terminy jakie Cię interesują i ceny. A o hotele pozniej pytaj. Bierz takie w centrum raczej i blisko plaży Kleopatry. A jesli chcesz jechac w maju/czerwcu i mozesz brac urlop kidy chcesz to czekaj na lasty bo w tych dwóch miesiącach są najlepsze. No chyba, ze to ma byc 5* jakis konkretny hotel. W jakim wieku masz dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss, święta racja...2 tyś, a jak wejdziesz w rezerwację to wychodzi 3tys....to samo na Traveligo, odpiszą na maila, cena wzrasta o 800-1000zł...zdam się na ciebie, może coś znajdziesz taniego? oby!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tarlusia
a co poeiesz na hotel Gorgulu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorry, miało być Ciebie... Z Teneryfą też mi nie wychodzi, bo tanio jest na styczeń, ale mi odradzono, o 14 zachodzi słońce! a wogóle to wschód jest o 9...i wiadomo,że można spodziewać się chmur lub opadów....pewnie będzie Marmaris/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sodit
Paris, mam jedna coreczke w wieku 13 miesiecy, za chwile sprawdze oferte, dzieki. ciekawe czy moxe znasz kogos w polsce kto sprzedaje ciuchy z turcji? a w jakim miesiacu jechac najlepiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sodit
Paris, mozesz podac mi adres tego biua podrozy GTI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odnosnie tych ciuchów, w Stambule kupujesz ilości hurtowe, wiadomo gorszej jakości, są tam całe ulice hurtowni i oni Ci wysyłają paczką do Polski...ale jeśli to mają być dobrej jakości, dla siebie, polecam zakupy w Alany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Turlusia Gorgulu nie znam. przejrzałam opinie i nie ma najlepszych, ale położenie ma super. A w jakiej cenie jest? Sodit córeczka 13 misięcy to w GTI masz rabat za dziecko 499 zł teraz. http://www.gti-travel.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sodit nie wiem jak cenowo jestes na to przygotowana, ale z takim brzdącem to patrz tylko na hotele 4 i 5*. nie ma jeszcze ofert Scana, oni mają przyzwoite hotele równiez (nieprzyzwoite cenowo za to ;) ) i dobre dla rodzin z dziećmi. Kiedys pisałam tutaj o super Grand Zaman Garden. Znajomi byli teraz tez w Perissia ze Scana i byli zadowoleni,a le to w Side. Sklepów nie znam, u mnie na jednym bazarze w Gdyni babka sprzedaje cos czasem bo wracała raz ze mną i widziałam jej bagaże. Za koszulki polo za które płaci grosze zyczy sobie 100 zł! Ogólnie jak sie jest tam którys raz z kolei to te pdróby już rażą. Czasem coś wychaczę, ale raczej nie nastawiam sie juz na jakies duze zakupy....a mimo to zawsze mam nadbagaż hi...hi...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sodit
ok Paris, dziekuje za info. teraz zastanawiam sie nad last minut w grudniu do egiptu, hmm musze poczytac ale strasznie chcialabym wygrzac kosci przed zima choc na tydz, jeszcze mam pytanko odnosnie wyrobow ze zlota slyszalam ze sa przepiekne i niedrogie ale znow ile osob tyle opini, moze znasz w sieci jakies strony jubilerow aby poogladac ich wyroby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja u siebie w mieście widziałam w 1 sklepie rzeczy jak się domyślam z Turcji, bluzka za która ja płaciłam 15 e kosztuje 130 zł !!! :) i te zegarki DG :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sodit ja uważam, ze złoto w Turcji jest super a wyroby mają naprawdę niepowtarzalne i piękne. Mam od nich pierścionek, łańcuszek, 2 zawieszki, kolczyki. Na kolejny wyjazd planuje znowu pierścionek z białego złota. Teraz przykładowo kupiłam 6 gr kolczyki model Bulgari za 170$, cena wyjściowa była 350 $, a w sklepie obok wyjściowa 360E!!!! Nie kupuj w Egipcie złota bo w turcji jest ładniejsze. W Egipcie ewentualnie na pamiątkę Nefretete albo kartusz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oglądacie zieloną milę na 1 prog?? jeden z najlepszych jakie widziałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też go widziałam mnóstwo razy, ale co tam i tak znam na pamięć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sodit
rozumiem Paris, ze u tureckich jubilerow tez trzeba sie ostro handlowac...ile kosztuja takie kolczyki w polsce orygialne, te ktore kupilas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bez targowania ani rusz :) To samo w Egipcie. Takich kolczyków u nas nie widziałam. Moze za jakis czas? Raz były pierścionki Bulgari tego typu na allegro za ok. 900-1000 zl, ale pierścionki są wieksze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi się spodobał w Turcji 1 pierścionek srebrny, tylko obawiałam się że za duży i będzie mnie drażnił po bokach, kosztował ok 130 zł więc cena bardzo dobra jak na tak duży pierścionek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam czarna długa sukienke bez dekoldu a jutro musze sobie kupic jaakas nibieska albo szara chuste z cekinami na głowe do meczetu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiatuszek, a może coś w fiolecie? Jesteś brunetką czy blondynką? Wtedy może jakaś fioletowa torebeczka albo pasek jak pasuje (jakis duzy) albo bransoletka. Zeby tak całkiem na czarno nie iśc. Albo kolczyki kolorowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...bylan tam pare razy i chyba wiecej nie pojade ( Altalya, side, Marmaris) nire podoba mnie sie jak oni patrza na kobiete. Bylam tez w Izmir, Cesme i tam moze pojade. Bardziej europejsko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×