Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Turcja-kto był

Turcja-kto był

Polecane posty

Witam! Ja już po śniadanku. Dzisiaj otowrzyłam w końcu moj turecki biały twaróg i się delektowałam nim razem z oliwkami i pomidorkiem. Na deser wlasnie pije herbatke i czeka na mnie kawalek rogala marcinskiego :) mniam...mniam... Mam nadzieje, ze te pisoenki, ktore przesylam zapisujecie odrazu na dysk zeby skrzynki nie zapchac. Moze zaraz puszcze cos jeszcze. Milego dnia niepodleglosciowego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss Ty masz połowę jedzenia tureckiego ?? twaróg, ciastka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak widzisz Fannky staram się. Ser kupiłam w Niemczech ostatnio u jakiegoś Turka w sklepie, za taką dużą puszkę zapłaciłam tylko 4 E http://www.baktat.com/index.php?var=produits_details-produit... Mam jeszcze suche ciasto kadayif do ktorego musze tylko dorobic syrop i zalac (to z Turcji) i ciasto revani do zrobienia aż 3 szt. http://www.marketsenin.com/modules/catalog/products/pr_01_3076_min.jpg W Niemczech kupiłam tez składnik do revani i moge z tego zrobić 2 blachy ciasta. Wszystko zostawiam sobie na zimowe wieczory zeby delektowac sie przy gorącej herbatce i wspominac smaki Turcji. Najbardziej jednak tesknie za moimi nugatowymi pysznymi batonikami z orzechami....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja należę do tych ludzi co jedzą tylko to co znają dla tego nawet w Turcji praktycznie nic nie jem :) no może poza arbuzem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tarlusia
Witajcie leniuszki.juz wszystko wiem odnosnie wyjazdu to turcji ze Swiata Ksiazki wyglada to tak;kupujesz bilet lotniczy za1099 doAntalyi zalatwiasz to przez klub nie ma problemu.6noclegow w 5cio gwiazdkowym Paradiso Verde oraz jeden w Pamukkale.HB oczywiscie,wyjazd do Hierapolis na drugi dzien powrot przez gory Taurus zwiedzanie fabryki dywanow,5ty dzienAntalya zw muzeum archeol,wizyta na targu,wodospad i centrum jubilerskie.6ty dzien Perge.7my wodospady,wycieczka statkiem platna,na koniec wieczor turecki.8my powrot.Zastanawiam sie jeszcze nad tym choc cena biletu nie jest duza i wiele pieniazkow brac raczej nie musze ale w lipcu jade i tez moge wiekszosc zobaczyc.Zobacze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tarlusia to znaczy, ze masz za 1100 zł tydzien pobytu w hotelu razem z tymi wycieczkami w cenie? Ale przez ten tydzien nie nasiedzisz sie w hotelu skoro masz i Pamukkale i wycieczki do Antalii. A Ty mimo wszystko wykupiłas tez wycieczke razem z dziewczynami, tak? BO ja zrozumiałam na początku, ze dziewczyny jadą same a Ty jedziesz ze ŚK oddzielnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to ze Świata Książki na jaki termin jest? Nie można tego kuponu komuś oddać? Moze ktos z rodziny skorzysta za 1.100 zł to naprawde mało z takimi atrakcjami i w takim hotelu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, ja po obiadku.....niestety polskim :( Pariss, jak ja Ci zazdroszczę tych dobroci, bo ja w przeciwieństwie do Fannky wcinałam w Turcji wszystko i bardzo mi smakowało :D :D :D.....no i popijać też popijałam ;) i też mi smakowało ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tarlusia
Nie,nie jade z swoimi dziewczynami w lipcu dlatego sie zastanawiam nad wyjazdem z SK.Niestety moge leciec ja plus osoba towarzyszaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tarlusia to ja mysle, ze nie masz nad czym sie zastanawiac. Naprawde. Bierz ta oferte, upuj bilet za 1.100 i jedź. Moze nalozycie sie terminami z dziewczynami i bedziecie razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tarlusia
ta moja pisownia to z braku czasu/Pariss jade oczywiscie z corkami.A z Sk haczyk taki,ze tylko marzec i kwiecien dlatego mysle bo wyjazd z corkami tj10000zl i moze lepiej kupic wiecej E.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To sie nie dogadałyśmy w takim razie. Wogóle nie rozpatrzaj tej oferty. Kiwecień/maj to żadna rewelacja. Lepiej rzeczywiście kupić za to walutę i poszaleć z córkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marzec?? przecież tam nie ma za gorąco wtedy i za tą cenę to i w biurze podróży dostaniesz, także łaski raczej Ci nie robią. ja bym chyba się nie zdecydowała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiatuszek
czesc dziewczyny weszłam do domu 30 minut temu i juz jestem spakowana. Teraz czekam na znajomych ktorzy juz po mnie jada i ganmy na Słowacje. Narazie jestem w szoku ze az mnie głowa rozbolała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tarlusia
tez tak mysle,ze to nie jest rewelacja specjalna.Milego wyjazdu na slowacje dla Kwiatuszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tarlusia
Kiatuszek oczywiscie,Baw sie cudnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesten na wylocie i moze cos napisze w samochodzie bo kolega ma laptopa i do granicy moge sobie siedziec chyba ze laptop mu sie wyładuje. A jak było heh roznie. Wesele ogolnie dziwne. Kobiety siedza ze soba a mezczyzni ze soba. Tancza razem. Ja tam sie czułałam jak ufo. Kazdy sie patrzył i traktował jak by członek rodziny brytyjskiej zawiatał na ich wesele. Kobiety zazdrosne wiec siedziałam sama jak palec. A mezczyzni checili tanczyc ze mna. Kenan sie wkrzył ze jestem za grzeczna i nie odmawiam. A on by chciał tanczyc ciagle ze mna. Wiec efekt sie pozarlismy i nie odzywlismy przez poł wesele. Tak wiec gdyby nie pan młody i dwoch kolegów ktorych znałam wczesniej to bym nie miała sie do kogo odezwac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Kwiatuszku! Jak ochłoniesz to opowiadaj powoli wszystko ze szczegółami. Mam nadzieję, ze wyjechałaś jednak bez kłotni. Ja zrobiłam własnie sobie peeling kawowy i jestem jak nowonarodzona. Czekam na film. Pogoda w Egipcie jest dość ładna, można sie opalić, jednak godzin słonecznych jest mało, od 8-9 do 15-16 a wieczory potrafią być chłodne i wietrzne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo własnie omaiamy czy nie pojechac w ten czas do egiptu albo na narty na Słowacja i sama nie wiem co lepsze. Wyjechałam bez kłótni ale mi teraz tak jakos dziwnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie wiem co lepiej. W Egipcie mimo wszystko ciepełko, ale jak lubisz narty to tylko o tej porze roku. Poza tym zależy co jest tańsze...no chyba, ze kasa nie ma znaczenia ;) dlaczego dziwnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem jakos dziwnie. Na nartach nie jezdziłam ale zawsze chiałam zobaczyc jak jest. Kasa gra role :) az taka bogata nie jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Egipt na Sylwestra ma dość drogie oferty i dużo terminów i hoteli juz jest wykupionych. Moze Słowacja taniej wychodzi, sama nie wiem. I tu i tu fajnie. Jakie temperatury były w Turcji? Co jeszcze zdążyłaś zobaczyć oprócz wesela?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie było najcieplej bo jakos 10 stopni a byłam jeszcze dwa dni na wschodzie w zupełnych górach i tam to juz wogole było okropnie zimno. a ja juz siedze w samochodzi i jade przez Warszawa. Jestem tak padnieta ze zaraz padne. jak mi reszta da sie wyspac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiatuszek śpij dobrze. Poczekamy az wrócisz to powiesz wiecej. Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale się tu działo !!!!!!! Pozdrawiam Was wszystkie . Tarlusia , nic nie kumam z tej oferty ŚK. Pariss --- serki od Turków w Niemczech też pyszne , no nie? A czarne oliwki nadziewane czosnkiem w oliwie z oliwek z przyprawami Um, palce lizać. Pozdrawiam słowackiego Kwaituszka. Frogii, Fannki , Dżunia, i inne o których zapomniałam też pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×