Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Turcja-kto był

Turcja-kto był

Polecane posty

Hej Turkomaniaczki! Tarlusia przeglądałam właśnie oferty w razie gdyby nie udało się w tym GTI i powiem szczerze, ze niewiele zostało fajnych hoteli. Są w Kemer, ale to trzeba by było dojeżdżać do centrum dolmuszami np. a to na pierwszy wypad odpada. W Alanii zostały same z opcją HB a lepiej jednak mieć all, no chyba, ze cena tego HB byłaby powalająca. Znalazłam na termin 17.06 niestety Kleopatrę Beach przy samej plaży, dobry hotel 4* 2tyg za 1978 zł, na 01.07. jest za 2008 zł. - Ecco Holiday ma w firście sprzedawanym od jutra wiec tez trzeba sie sprężać. zobacz tutaj: http://tnij.org/ca0z tutaj opinie: http://tnij.org/ca00 i zdjęcia : http://tnij.org/ca02 spójrz sobie na stronę www.easygo.pl tam jak wpiszesz datę i Turcję to wyskoczą oferty GTI i Ecco Holiday narazie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta Kleopatra jest położona dokładnie koło hotelu Kleopatra Golden Sun w której byłam. Do plaży masz przez ulicę więc rzut beretem. All inclusive. Do centrum do portu jakies 20-25 min spacerem. Po drodze ładny park, pełno sklepów wiec szybko leci taki spacer. Dziewczyny beda mogły wracac z dyskotek na pieszo - nic im sie nie stanie bo jest bezpiecznie. Ten hotel ogólnie jest jednym z droższych później wiec cena jest naprawde dobra zwżywszy na to, ze niewiele juz zostało tych lepszych ofert.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak poczytałam te opinie o tej kleopatrze to cieszę się że znowu jadę do mojego ulubionego blue stara :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje drogie mam do was zapytanie. Bo własnie dzis stwierdziłam ze jak wroce z turcji we torek wieczorem to przepakowuje sie w 2 h i wyjedzam jednak na ta Słowacje. Juz noclegi mam zamówione. Chcemy sie przejechac na wyciag na Łomnice tyklko nie wiemy czy wyciag działa. Wczoraj np Kasprowy wierch był nie czynny bo wiał halny. Moze znacie strone z Łomnica bo ja znalezc nie moge

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiatuszek, postaram się pomóc... tu masz stronę http://www.slovakia.travel/entitaview.aspx?l=5&smi=408186&ami=408186&llt=1&idp=4098 Na parkingi sie dopiero dowiesz czy kolejka chodzi ,bo to zawsze zależy od pogody, a raczej halnego...najpierw wyjedziesz taką kolejką jak na Kasprowy, potem dopiero przesiadka i wyjazd na Łomnicky Szczyt wagonikiem,na górze jesteś tylko 25 min. i zjazd...jest tam małe schronisko i punkt widokowy...jeżeli jest pogoda, to widoki zapierają dech! ..nie pamiętam ceny,ale dość sporo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dowiedziałam sie ze nie jest w remoncie tylko otwarta w zaleznosci czy wieje halny czy nie. Ale wydaje mi sie ze ten pierwszy poziom mozna przejechac w dwojaki sposob i dopiero ten wyzszy poziom to wiszacy wagonik ktos cos wie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sodit
Paris, jaki hotel bys zaproponowala na pierwszy wypad cena do 2500/os na 14 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ...czym spowodowane są te pustki? ..czyżby dziewczyny stały w kolejce...po wakacje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...wszystko możliwe...mnie strzela głowa! ..ale myślę o wakacjach...ecco ma niedostępną str.....zobaczymy jakimi cenami nas poczęstują... ...dalej nie mam planu awaryjnego...na wakacje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..dobre pytanie...nawet jutro, tylko żebym znalazła dobrą ofertę..teraz myślę o Maroku, ale te tańsze są na wrzesień.... muszę poczekać do wiosny, bo w zimie ,niestety są dni pochmurne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak sobie myślę że objazdówki to jednak nie dla mnie :O nie chciałoby mi się połowy urlopu spędzić a autobusie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
można dokupić tydzień wypoczynku, z all też ...tak podczytuję inne fora i coraz bardziej mnie kusi zrobić tak , jak inni, kupić bilet i samemu zaplanować wakacje...do Agadiru bilet z Berlina kosztuje 500 zł, a przez Barcelonę jeszcze taniej.. ..Też mam dość objazdówek po paru latach! ..ale jak pracujesz i nie masz czasu na dokładne zaplanowanie, albo nie lubisz spać w namiocie...to biuro wyręczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlatego ja wolę zapłacić za 2 tyg w jednym miejscu i nie martwię się niczym więcej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..wypoczynek też potrzebny..i leniuchowanie.. ..a te biura to wloką człowieka do fabryki skór, dywanów, czekolady, piwa...i w efekcie człowiek umęczony, a mało zwiedzi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w tym roku pobiłam sama siebie pojechałam na 2 tyg na urlop z wielkimi planami co do wycieczek i w końcu nie pojechałam nigdzie :D bo jakoś tak przeciągałam w nieskończoność a w 2 tyg stwierdzałam że szkoda mi dni marnować :D teraz mam zaplanowany CHOCIAŻ rafting :) zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ecco ma już oferty na str, niestety nie interesują mnie wyloty z W-wy i ceny wg mnie dalekie od okazji..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny! Wyszłam na chwilę z papierków :) Vanili Maroko mi wyskakuje na 11.11. z Neckermanna hotel Marhaba za 1609 zł/tydz. HB. Nie warto all bo za all jest hotel 400 zł droższy a za 400 stówy to Ty sie najesz na mieście czegoś dobrego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss ja bym chyba wolała zapł. te 400 zł za all bo jak masz później za każdą wodę i kawę płacić to w sumie jak znam życie więcej Cię to wyniesie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×