Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Turcja-kto był

Turcja-kto był

Polecane posty

Ja jak przeczytałam,co napisałaś BoBo to ruszyłam odrobić obiecanki;p A czytałam cały czas co tu piszecie..ale z tą temperatura masz racje..mi od paru dniu jest ciągle chłodno albo zimno..nie mówiąc o tym,że ta unieruchomioną rękę mam wiecznie lodowatą...nawet napiłam się drinka dzisiaj i nic,wczoraj winko z koleżanka na pół(jako,że były imieniny mojej rodzicielki) Poza tym jesienna aura mi nie sprzyja jakoś..ostatnio zwłaszcza ehh ja też chyba już odpadam,bo coś spać mi się chce a i nie mam siły już pisać ta jedną ręką...także BoBo przepraszam ale i ja Ciebie opuszczę życząc dobrej nocy:)=* a całej reszcie to już wypada miłego dnia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bobo, zasiedziałam się na męskim forum../bez podtekstów/..zaraz idę , bo mi oczy odmawiają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bobo, zasiedziałam się na męskim forum../bez podtekstów/..zaraz idę , bo mi oczy odmawiają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3-maj się Frogii , Szybkiego powrotu do zdrowia, Kolorowych snów i miłego dnia następnego. Pa,pozdrawiam. A miałam nadzieje że wytrzymamy razem do jutra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jak chcesz to możemy wytrzymac zwłaszcza,jeśli przeczytasz moja odrobiona pracę,czy swojego emaila:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki bardzo dziewczynki ogólnie muszę przyznać że to forum jest MEGA pomocne i dowiedziałam sie wszystkiego co chciałam bo to moja pierwsza wycieczka tego typu :) napisze po powrocie,papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam włączoną kamere 1 z Alany ale już pędzę na maila. Widziałaś kamerę nr 2 , jest blisko Naszego hotelu i widok na naszą plażę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to udanej podróży soniaxx:) czekamy jak zawsze na każde relacje "po" pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BoBo63 oczywiście:) odwiedzam Alanyie regularnie,przynajmniej raz dziennie!ale ta druga strona z kamerkami dalej mi działa;/..i nie wiem o co chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frogi ,masz link na te drugą kamerę ,u mnie działa poprawnie. dziękuję za maila, odpowiem jutro bo dzisiaj już późno, w każdym razie gorąco gratuluje i pozdrowienie dla Obojga . Trzymajcie się ciepło do następnego razu. Pozdrowionka dla "Alany"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frogi ,masz link na te drugą kamerę ,u mnie działa poprawnie. http://www.alanya.tv/tr/AlanyaCanl%C4%B1Kameralar/AlanyaCanl%C4%B1Kamera2/ dziękuję za maila, odpowiem jutro bo dzisiaj już późno, w każdym razie gorąco gratuluje i pozdrowienie dla Obojga . Trzymajcie się ciepło do następnego razu. Pozdrowionka dla "Alany"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A z kąt masz ten adres , bo u mnie też nie funkcjonuje , nie pobiera wtyczek. Nie wiem dlaczego. Popróbuje jutro w dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam , dzisiaj. Wiesz co , ściągnęłam wszystkie darmowe wtyczki i na żadnej nie ruszyły Są też wtyczki płatne po 30 S , na nie mnie nie stać. I chyba nici z tych innych kamer, Pozostaje nam cieszyć się tymi co mamy. No to miłego dnia koleżaneczko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A te nasze koleżaneczki wszystkie w śnie pogrążone. Ciekaw jak są w Turcji - to też o tej godzinie w łóżeczku, pod kołderką,czy jak? POZDROWIENIA DLA WSZYSTKICH TURKOMANIACZEK I ŚPIOCHÓW .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
straszycie zimnem, że aż kompa przestawiałam bliżej grzejnika..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Toni my straszymy , to zima. Pa pa ja wymiękkam idę spać. Do jutra moje drogie psiólki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vanily ,dzięki za link , foktki są naprawdę bardzo ładne. Nie pokazuję mężowi bo on by oglądał do rana. Do jutra bo już na oczy nie widzę, może mi zamarzły. pozdrawiam i miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam z rana moje drogie kolezanki. Ja juz od 30 minut siedze w pracy i staram sie nie przysnac nad biurkiem. hehe ale i tak dzis zaspalamw w domu około 30 minut i trzeba sie było sprezyc. ale wyszłam na czas :) A widze ze wszystkie albo spia albo sie szykuja albo podazaja do pracy szkoly itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ zimno 😭 jak ja nienawidzę zimy 😭 może ja powinnam wyemigrować w jakieś cieplejsze kraje ?? np. do turcji :) co prawda nie ma tam teraz upałów ale mrozu chyba też nie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja bardzo lubie zimie i zdecydowanie lepiej sie czuje jak pada snieg niż jest 50 C w Turcji. Ogólnie nie jestem wybredna i soe zawsze dostosowuje. Dlatego po głebszym zastanowieniu jak spedziec sylkwa w egipcje czy snieznej Słowacji wybrałam snieżek :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:classic_cool: U mnie był przymrozek, ale teraz piękne słońce...aż żyć się chce! I co...zaczęła się rundka portalowa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Merhaba! Ale miałam zaległości. Wczoraj odpłynęłam po tej mocnej nalewce. Niedobra była jak choolera. Teraz męczę się w pracy i padam. Słońce za oknem poki co, ale jak bede miała wyjść to juz sie schowa :O Vanili jakas decyzja? Poczytam Was pozniej w domku, a teraz biegne do papierów.... Miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iyi günler!!! ohh BoBo widzę,że jednak wytrwałaś ;) ...z ta drugą str z kamerkami,to dobrze,że nie jestem sama;p ale co tam!ważne,że chociaż te co mamy nam działają! Właśnie sobie patrze i...łoOO!pada u nich i wieje!ale i tak wole ich 22 stop niż to co u mnie,co prawda z rana było śliczne słoneczko a teraz tak za chmurkami,ale przynajmniej nie pada,ale w nocy było minusowo,brr! Ja lubie zime,ale jak jest porządny śnieg,a nie ciapa chlapa...ze 2 lata temu jak byłam na sylwestra w górach to BYŁA zima,nigdy tego nie zapomnę!czułam się co najmniej jak na Syberii!!!ale to właśnie nazywa się prawdziwa zima;p...co nie zmienia faktu,że jednak wole słoneczko i ciepełko;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vanili--> zdjęcia przepiękne !:) fannky--> pewnie,że fajnie byłoby tak mieć możliwość chociaż 6miesięcy mieszkania w jakimś cieplutkim kraju;p...u nich w zimie podobno jest min.10stopni w Alanyi,fajowsko,nie? POzdrawiam Was WSZYSTKIE!!!;) p.s.ciągle zapominam się zapytać,czy tutaj się gdzieś ustawia te wszytskie 'emotki'? bo ja cos ciemna jestem i nie wiem jak np.tą łapke zrobić,heh..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
frogi no chciałoby się tak :) ja bym mogła tam mieszkać np. 3 mies i kolejne 3 w Polsce :D łapka [ czesc ] bez spacji oczywiście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×