Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Turcja-kto był

Turcja-kto był

Polecane posty

..a wróciłam od lekarza..w sprawie tej całej Kenii i malari...nie takie to proste, chyba się wycofam, bo za dużo kasy na leki... byłam jeszcze w biurze i tylko 10 m-c, więc muszę się szybko decydować, bo potem ceny rosną..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem Tobie ze z tego co czytam na forach. TO Alfa w opcji TRAF najczesciej lokuje w Al Diwanie i Amar Sina wiec nawet zaryzykowałabym na Twoim miejscu tą opcję. Bo w koncu: - nie zależy Tobie na luksusie, - nie musi byc blisko plazy bo plazowac nie bedziesz za wiele, zreszta sa busy - wiekszos czasu chcesz spedzic poza hotelem Ja bym wziela najtansza opcje TRAF i korzystała za zaoszczędzoną kasę z wycieczek na miejscu. Jak zapłacisz za trafa to kupisz walute.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez się zastanawiałam,tylko Diwan daleko..od szosy..czyli nie mam dostępu do marketu, apteki...a muszę te fakultatywne wycieczki kupić...i wypada do jutra się zdecydować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..nie wiem jak jest z busami, jedynie do plaży, a dalej z tego co czytam, to tylko taksówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vanili ale taksi z El Diwana do Naama Bay to tylko kilka dolców, z 5 góra. na pewno beda Polacy w hotelu to sie do kogos zachaczysz i podjedziesz z kims po wycieczki. Nie Ty jedna bedziesz korzystac z ulicznych biur. Moja kumpela cały czas czekała na lasta do Sharm na 7.12 i dopiero zeszi z ceny przedwczoraj. Ona wlasnie byla w tamtym roku w grudniu z Trafa i tez w Al Diwanie. Widze, ze Kraków nie ma za wiele wolnych lotów. Sama nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie problem,że nie ma lotów, a do W-wy dojazd kosztuje mnie 200zl., Wrocław też daleko, więc chyba kupie to na styczeń, bo jak dolicze dojazd to wyjdzie mnie więcej...jest jedna oferta, ale powrót do Wrocka albo W-wy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ona też sama jeżdzi? mam jeszcze z Itaki, ale też W-wa...a jeszcze tracę prawie 2 dni na dojazd, bo wiesz jak to jest, pociąg nie pasuje, samolot sie spóźni..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta promocja na 06.01. trwa do 20.11 pomyśl jeszcze. Skalkuluj wszystko. A urlop mozesz wziasc kiedy chcesz? na zawołanie? bo wtedy to bym czekała...ale z drugiej strony te loty z lotnisk lkalnych sa niepewne i nie wiadaomo co bedzie jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, ona jezdzi ze mna ale raz pojechala do Sharm z kumpelą bo miala urlop, a u mnie w grudniu ja nie dostane urlopu chocby sie waliło i paliło. Mowila tez ze z Al Diwana sa bezpłatne busy wieczorem do centrum i wracają przed północą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patrzę na ten Diwan, ale powrót do Wrocławia, to nie chcę..tylko z tego Krakowa to przez Szczecin, ale myślę,że w cenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..tu u nas wiara ma kasę i dużo luda, górale..to i ceny wyższe niż z Wrocławia czy Gdańska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na pewno w cenie, loty zimowe są czesto z miedzyloądowaniami. Z Gdańska jest to samo. Miedzylądowanie chyba we Wrocławiu jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..wiesz wszyscy mają kasę oprócz mnie...hi,hi.. myślę jeszcze do Izraela na 2 dni się wybrać..bo objazdy są fatalne i drożej wychodzą..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyniosłam gazetkę Wezyra,bo oni mają Sharm.. ceny od 1900, ale na stronie po 3500-5000tyś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wezyr jest drogi, ale nie wiem dlaczego tak sie cenią. Czasem te ich hotele są tańsze w innych biurach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie. Nie chodziłam nigdzie w tym tygodniu. Poki co dalej mam te moje vouchery nieszczesne. Moze kumpela pojedzie do Egiptu w grudniu to wykorzysta a jak nie to bedzie trzeba cos zamowic do konca roku. Juz coraz wiecej ofert jest, ale nie szukam bo nie mam czasu. A kumpela teraz niepewna bo do szkoły poszła i moze miec egzaminy w czerwcu i wtedy znowu klops! Ach! Staram sie nie myslec bo wystarczy, ze w pracy mam mętlik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vanili , pozdrawiam , zaproś na gołąbki jak będziesz robiła. Ja mogę zaprosić jak kupię bo liście z winogrona już nie młode i nie mam dobrego sposobu na ich kiszenie, marynowanie czy inny sposób ich okiełznania. Co do farszu to tylko mięsko i ryż , lub kuskus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oglądacie domino? Było o najstarszej budowli świata , świątyni w Turcji,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żegnam sie dzisiaj. Siostrze oddaję kompa. Do jutra. Vanili prześpij sie z tym i jutro zrob to co bedzie Twoją pierwsza myślą po przebudzeniu :) Dobranoc 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eeeee nie obiecuj Pariss , przecież jutro masz wolne. Po północy kończy się domino i pewnie Frogii nas odwiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frogi--- czekałam na Ciebie ale więcej nie wytrzymam , nie jestem takim \"nocnym markiem jak Ty \" Pomalutku zawijam się w mojego camela. Pozdrawiam Te co były i co nie. Może jutro będzie nas więcej. Biedna Dżunia wysiadła po tym szkodliwym jedzonku. papapapapa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ja też oglądałam domino ale zasnęłam przed końcem i nie wiem czy pobili rekord :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a w końcu ostatecznie między czym się wahasz? bo ja już się pogubiłam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gunaydin! Wstałam dzisiaj o 10.30 i od 11 zaczełam sprzątać. Dopiero skończyłam. TEraz herbatka jakis obiadek i kapiel. U mnie dalej wieje jak na Uralu. Bobo a Ty zdążyłas się wyspać od pólnocy do 7-ej??????? Vanili jak decyzja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też nie dawno skończyła sprzątać, teraz kąpiel i kawka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×