Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Turcja-kto był

Turcja-kto był

Polecane posty

BoBo tylko pozazdrościć jeśli chodzi o ilość spania! A może lepiej żebym nie czytała?:P p.s.zajrzyj na emaila potem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra kochane ja wymiękam ostatecznie...czuje się jakby była 00:00 albo lepiej...no i tak na koniec.. Kwiatuszkowi bardzo dziękuje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😘😘😘 😘😘 😘 😘😘😘😘 😘😘😘😘 😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘 [kiss😘😘😘😘😘😘😘 😘😘😘😘😘😘 😘😘😘😘 😘😘 for🌻od Frogi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o nieeeeeee:(:(:( wszystko się zepsuło buuu tyle się starałam...przepraszam Kwiatuszki,ale nie wyszło..podpowiem,że miało być serduszko z całusków..ohh zawiodłam się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też tak miałam , chciałam na Pariss- imprezie zrobić coś ale jak popatrzyłam jak to wyszło szybko z tego zrezygnowałam. Trzymaj si e Frogii , śpij grzesznie. Kwiatuszek a gdzie Ty kochana Nasza solenizantko. Za dużo drinków???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiatuszku , a może Ty chcesz się położyć do łóżeczka . Nic nam nie piszesz o powodach tego doła.??/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czego nie wiesz czy do łóżka czy powód od dołka? ja chwilowo czytałam maila do Frogi ale już jestem. Jak chcesz to połóż się i prześpij .Ja jestem przyzwyczajona że sama tu siedzę do 1, 1:30 , mi to nie przeszkadza w tym czasie piszę zaległości i nadrabiam z pracami w domku. Jutro w końcu twoje Święto . A będzie się działo bo dziewczyny jutro dopiszą. Dzisiaj Andrzejki więc ja je rozumiem , libacje jak w całej Polsce. Zresztą my Polacy z tego słyniemy, chociaż w/g najnowszych badań nie mamy najgorszych notowań w EU.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiatuszku Jakie masz piękne imię, ja dobrze wiem, więc dziś życzenia złożyć Ci chcę: dużo radości, słodkiej miłości, pełnego szczęścia i wiecznej młodości. Najserdeczniejsze życzenia imieninowe składa: Bobo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak w ogóle to witam Was w nowym wspaniałym dniu. Miłej niedzieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Puk Puk. Kto tam Nikto( Nie mylić z NIKIEM) jak nikto jak puk puk. Otóź nie otozie otóź bo bedę tnuł. To tnij. Tni tnu ,tni tnu tni tnu tni tnu, Chyba ni odbija po tej whisky. Wybaczcie. to kolejny samotny na forum wieczór na mnie tak działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka! Kwiatuszku wszystkiego wszystkiego najlepszego. Szczęścia, Miłości i Radości. Duzo podróży i duzo pieniażków i urlopu na nie. Jutro napiszę Wam jak było bo juz nie mam siły. Pa lecę spać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawa podana, wstawać spioszki. Miłego dnia. Pariss---ale musiała być fajna impra jak do 2-ej balowałaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzwoni kolega do kolegi : 1-Czy mogę z Jolką? 2-Ale Jolki nie na ! 1-Wiem bo jest u mnie!.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Miałam awarię kompa, straciłam dane z dysku... w tym zdjęcia z Grecji, inf. częściowo mi odzyskał....ale nie wszystkie....nawet nie mam nastroju ...muszę Was poczytać, bo mam zaległości i zabrać się do pracy. Pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochany Kwiatuszku, Z bukietem róż nie mogę przyjść by złożyć Ci życzenia. Więc proszę los, by spełnił Twe najskrytsze marzenia!!! od Frogi😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heja heja! A gdzie nasza solenizantka dzisiejsza? Czy rafaelo dla mnie zostało? Kwiatuszek, jak samopoczucie? Vanili współczuję. Ja tez zawsze boję sie o zdjecia. Niedawno kupiłam sobie 8GB pamięć i zgrałam wszystko żeby nie przepadło. Oprócz tego mam na płytach. Najfajniejsze jest to, ze nie mam wywołanych zdjęć z moich 3 ostatnich wyjazdów. Masakra! Idę sprawdzić toto lotka bo może milionerką jestem a nic nie wiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milionerką nie jestem...jeszcze :p Muszę wysłać na kolejne losowanie bo tym razem 20 mln do wygrania. Znacie jakies wróżby andrzejkowe? Najlepiej zaklęcia na facetów jakiś? ;) Fannky jak Twoja imprezka wyszła? U mnie bez rewelacji. Słaba muza była. Za to dużo jedzenia i picia. Wypiłam 0,5 litra martini sama hi...hi...Ludzie trochę sztywni bo sami jacyś dyrektorzy i prezesi, a ja bidna Kasia tylko specjalista :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss, a zostało coś Martini? to mi polej, kochana...raz to lubię, a dwa mam kiepski nastrój... a kto ma dziś imieniny? bo pogubiłam się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vanili , żadko nas odwiedzasz. Imieniny obchodzi nasz Kwiatuszek. Współczuję utraty fotek. Ja robię na papier te najlepsze a pozostałe na DVD. Pariss--Ale jak nie ma solenizantki to puszczaj muzę a ja polewam po drinku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss-- ja chcę ten obrazek humorystyczny na pocztę w normalnych wymiarach bo tego na naszej poczcie jak powiększę to się zlewam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vanili u mnie w domu zawsze jest Martini ;) Życ bez tego się nie da. Mam różowe, Serwuję z lodem i cytrynką. Ewentualnie mogę dodać sprite i nektaru ananasowego, wstrząsnąć.....mniam..mniam... Na początek przystojniak z brązowymi oczkami: http://pl.youtube.com/watch?v=RkEpnkJvxm4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak mam tu bywać, jak mi komp. siadł... Uwielbiam martini...piję w samolocie, jeśli jest na bezcłowym...rok temu 2-3 w nocy już na balkonie w Alany z widokiem na morze...ach , jego smak to czuję do dziś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w ubiegłym roku w grudniu było najtaniej, czekałam i nie pojechałam...ale to zależy czy pozałatwiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akurat ten hotel jest w samym centrum Naama Bay i w dodatku ma własną rafę koralową, więc zawsze drogi!!! niedostępny na lastach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×