Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Turcja-kto był

Turcja-kto był

Polecane posty

Nie ma co liczyć ile wydane jak juz kupione. Ja spadam spac w koncu :) Pa pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no no Kwiatuszku zaszalałas :)chciałabym kiedyś tam polecieć, ale ja z resztą dużo bym chciała ;) Pariss w pracy zmiana całego oświetlenia :O w domu zmiana wszystkich drzwi :O które i tak spieprzyli :O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadam i wypadam :D Słuchajcie..ten angielski to duuuuuże wyzwanie jak dla mnie, a mówią, ze to taki prosty język, ponoć prostszy od niemieckiego......narazie tego nie czuje :P Kwiatuszku, Pariss ma rację kupione...nie ma o czym nawet dyskutować, termin super - \"amazing\" - to mój nowy nabytek językowy :D ....jakby się ten kolega (nie daj bóg) rozmyślił...to ja piszę się pierwsza w kolejce :D Pozdrawiaki na dobranoc.......nie umiem tego po turecku napisać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma szansz aby moj kolega sie rozmyslił predzej padnie niz przegapi taka imprezke. dobranoc - iyi geceler - czyt. iii gedżeler

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aż zaniemówiłam z wrażenia...Kwiatuszek, zaszalałaś... śpij dobrze.. Dobranoc Wszystkim..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ja też nie będę oryginalna i powiem tylko Kwiatuszku WIELKIE WOW!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!! !!! :) Pariss- ja najczęściej po prostu kopiuje skąd wyraz turecki (słownik, blog basi), bo przecież tez nie mam tych literek... Kwiatuszku a Ty jak to robisz? hoş rüya:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrezygnowałam z Egiptu, od maja jest ten hotel z Krakowa, oczywiście drożej...samej ciężko się zebrać i ten dojazd...zobaczę, a może jednak Marmaris? Widzę,że biura powoli wrzucają oferty na 09...a może kryzys spowoduje,że ceny dla nas obniżą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vanili jak nie znajdziesz nic ciekawego to zapraszam we wrześniu do alanyi ( jak się poppawnie odmienia - alanii )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fannky, dzięki, byłam 2x , wystarczy...chcę zobaczyć coś nowego.. u mnie to kasa nie pozwala...na drogie wyjazdy...bo mam tez inne wydatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też byłam 2 i jadę trzeci :D mi to w ogólnie nie przeszkadza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja jeszcze nie oczuwam ze jade. Choc przed chwila zaczełam szukac walizki. co do literek tureckich to ja mam ustawione na jezyk turecki i polski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam południowo:) U mnie piękna pogoda,właśnie ledwo co widzę,bo tak słoneczko świeci:D i pozytywnie u mnie,pomimo,że spałam 4,5h i poprzedniego dnia też prawie skoro świt wstałam(jak dla mnie oczywiście:P)a rano na rogrzewke teścik z angielskiego... Fannky a gdzie będziesz tym razem we wrześniu w Alanyi? Ja jeśli zawitam-mam nadzieje-to właśnie we wrześniu,ale może wcześniej niż ostatnio czyli w pierwszej połowie,albo koniec sierpnia... Życzę miłego popołudnia wszystkim naszym dziewczynkom:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie słoneczko raz jest raz nie ma. Moja koleżanka nie mowi o niczym innym tylko o Egipcie :O Nie wiem jak to się stało. W poniedziałek zabukowała a od wczoraj wieczorem nie ma miejsc na tygodniowe pobyty. Ja to się chyba nie doczekam jakiegoś słoneczka. Waluta droga, nie warto kupować, zaraz pieniadze mi sie rozlecą i nic nie bedzie. Chociaz trzymam sie twardo i omijam sklepy szerokim łukiem ;) Kwiatuszek a ile kg mozesz miec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dzisiaj rano wrocilam z Polski, bylam u mamy z ktora nie jest za dobrze skladam spoznione zyczenia dla Pariss i Kwiatuszka Wszystkiego naj, naj obyscie i w przyszlym roku przynajmniej ze dwa razy byly w waszej ulubionej Turcji!! ide sie pakowac bo jutro lece na weekend do Madrytu i ma byc nawet 15 stopni ciepla mam taka nadzieje ze bedzie slonko bo potrzebuje go do lepszego samopoczucia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kari witaj po długiej nieobecności. Przykro mi z powodu Mamy. Ciężko jak się jest z daleka, ale takie życie. Bobo obeszłam dzisiaj kilka sklepów za pomarańczowymi Cin-kami i nie ma. Wróciłam do mojego gdzie kupowałam Tutku i zapytałam babkę czy bywają te pomarańczowe. Ona ździwiona: A są pomarańczowe? :) Powiedziała, ze w takim razie zamówi. Także poczekam troszkę do po weekendzie. Ja nie wiem co ja za kupony totka kupuję, ze ciągle nie jestem milionerką. Masz ci los...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulinka1983
No wiec jesli chodzi o Alanye, to sklepy nadal pootwierane pelna para, nie widac zaniku zycia, jest spokojniej jednak turystow nie brakuje wcale, wrecz przeciwnie, lezaki na plazy pozajmowane wszystkie:) Byc moze inny rodzaj turystow teraz przyjezdzac i nieco inaczej wyglada podejscie turysty , jednak o ciszy nie ma co mowic. Pozdrawiam i juz czekam na kolejyn urlop:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulinka a skąd leciałas? turyści to głownie Niemcy pewnie? Skandynawowie też mają oferty zimowe na pewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulinka1983
My lecielismy z Hanoweru. tak 90% turystow przylatuje o tej porze roku z Niemiec reszta z Anglii i Belgii. Polacy niestety nie wiadomo czemu wstrzymuja loty od konca pazdziernika, a aszkoda bo pewnie by sie wielu chetnych znalazlo na takie eskapady:) Nie mniej ja jestem bardzo zadowolona i juz czekam na 17 grudnia kiedy to kolej n akolejny urlop:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór moje psióly. Kari-- przykro mi z powodu mamy, ale dobrze że wróciłaś do nas. Pariss- dziękuje za ciacha, narobiłaś mi smaka i już czekam na listonosza. Frogii- pozdrawiam gorąco. Kwiatuszek-- ogromnie gratulacje co do decyzji o Sylwestrze (zazdroszczę) Dla mnie to na tak ale za drogo. Dżunia--- gratuluję postępów w nauce. Vanili -- pozdrawiam, Fannky -- w maju do Alnya.27.05. Paulinka -- świetnie że Ci się udało w Alanya.Mamy pocztę Turecką więc napisz coś o sobie i poślij fotki na turcjaktobyl@o2.pl. Otrzymasz od Nas hasło i będziesz mogła Nas czytać i tam. Wszystkie dziewczyny pozdrawiam i życzę dużo zdrowia bo ja niestety zaraziłam się od moich dzieci i jest niedobrze. Na L-4 nie mogę sobie pozwolić bo kryzys ciągnie za sobą zwolnienia , a ja chcę jeszcze popracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ dzień dobry. przywitałam się i idę jakieś śniadanie szykować i obowiązkowo kawkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też sie witam i szykuję śniadanko i herbatkę. Milego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×