Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Turcja-kto był

Turcja-kto był

Polecane posty

Kwiatuszek widzisz jak sprawnie Tobie poszło? Spakowana, świnie już by chciały pewnie jechać i są całe w nerwach gdzie je ich Pańcia powiezie. Ja choinkę mam ubraną. Nie wiem jak niektórzy to robią, ze ubierają w Wigilię. Ja bym nerwicy dostała jakym tyle czasu straciła i jeszcze musiała sprzątać ten bajzel. Moze ja sie nie umiem zorganizować. Ale co tam. Jutro ostatni dzień do pracy i koniec. Szefowa nam dzisiaj zapowiedziała, ze w poniedziałek po świetach bedzie AKCJA wiec na pewno bede szła jak na ścięcie po świtach. Oby trwały jak najdłużej. Spadam bo zanim sie wyrobię to juz 23-cia bedzie. A drugiej zmianie trzeba zrobić miejsce. Frogi pewnie dzisiaj zawita jak komp działa. Bobo a Ty cały czas masz gości? Ja bym padła. Vanili weź się w garść. Czego nie zrobiłas zrobisz w nastepnym roku co się przejmujesz. Fannky daj znać jak wyszedł obiad ;) Dżunia skoro mówisz, ze bez róznicy kiedy ta polewa to ja ją zrobię jak mi się bedzie po prostu chciało. Manuelka a Ty sie po kątach ukrywasz przed nami? Dobranoc :) pchły na noc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was moje Psióły! Ja już mam relaks od kilku minut więc mogłam do Was zajrzeć i przesłać Wam życzenia z okazji Świąt Bożego Narodzenia ___________________$$$ _____________________$$$$$ ___________________$$$$$$ _________________$$$$$$$ _______________$$$$$$$$_$$$$$$$$$$ ______________$$$$$$$$$$$$$$$$$$ _____________$$$$$$$$$$$$$$$ ____________$$$$$$$$$$$$$ ___________$$$$$$$$$$$$ __________$$$$$$$$$$ _________$$$$$$$$$ ________$$$$$$$$ _______$$$$$$$ ______$$$$$$ ______$$$$$ ______$$$$ ______$$$$ ______$$$_____$ $______$$___$$ __$$$$$$$$$$$ ___$$$$$$$$$ ____$$$$$$$$$ ___$$$$$$$$$$$$$ __$$$$$$$$$$$$$$$ __$$$$$$$$$$$____$ $_____$$$$ _______$$$ ________$ Małą gwiazdkę przed świętami Przyjmijcie proszę z życzeniami Może spełni się marzenie Białe Boże Narodzenie Lub, gdy przyjdzie Wam ochota Niech to będzie gwiazdka złota Bo, gdy spada taka z nieba Wtedy zawsze marzyc trzeba No, a jeśli tak się zdarzy, Że srebrzysta Wam się marzy Możecie także taką zdobyć I choinkę nią ozdobić Gwiazda, gwiazdce zamrugała I choinka lśni już cała Naszych marzeń jest spełnieniem Bo jest piękna jak marzenie A pomarzyć czasem trzeba Każdy pragnie gwiazdki z nieba.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idę z córcią wypić za jej zdrowie jakiegoś porządnego drinka, bo w ciągu dnia nie było czasu. Cały dzień jesteśmy same, bo nasze chłopaki ciężko pracują i do tej pory ich nie ma... Jak przyjadą to my już będziemy wesołe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...witam... jakoś się nie spieszę z przygotowaniami, wczoraj zrobiłam zakupy...wyobraźcie sobie jaj zabrakło w markecie, wszystkie wykupiono! i karpia też.. ja choinkę mam małą..kupiłam taka specjalnie, tylko bańki mam dopiąć.. ..miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek! U mnie dzisiaj sucho, słonecznie od czasu do czasu i trochę nudnawo w pracy już. Jutro wolne w końcu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesołych Świąt! Bez zmartwień, Z barszczem, z grzybami, z karpiem, Z gościem, co niesie szczęście! Czeka nań przecież miejsce. Wesołych Świąt! A w Święta, Niech się snuje kolęda. I gałązki świerkowe Niech Wam pachną na zdrowie. Wesołych Świąt! A z Gwiazdką! - Pod świeczek łuną jasną Życzcie sobie - najwięcej: Zwykłego, ludzkiego szczęścia ❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam. na obiadek niestety musze dzis poczekac bo chcielismy zjesc wszyscy z moja rodzinka, ale oni utkneli gdzie na autostradzie :O ale zamelduje jak wyszlo w ramach przygotowan swiatecznych nasmazylam wlasnie nalesnikow na krokiety bo mamusia farsz przywiezie juz zrobiony :) Pariss u mnie sie choinke czesto w wigilie ubiera. spokojnie mozna zrobic. mama jak zawsze w kuchni ktos ubiera choinke inna os sprzata i jakos to idzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja siedzę w pracy i takiego mam lenia, że coś okropnego ;) Ale nic to raz do roku sobie mogę : nic nie robić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chcę do domuuuuu! Vanili dzięki za życzonka :) chyba pojawisz sie jeszcze przed świętami? Fannky daj znać jak kotlety sie udały. Dżunia Ty sie nie obijaj , nie wybijaj ponad wszystkich. Wszyscy cos robią to Ty też :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale nudy!!!!!! idziemy godzinę wcześniej do domku :P A że niby co wszyscy tacy zapracowani, a ja nie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Help, czy ja mogę zrobić gołąbki z kapusty włoskiej, jeśli tak to jak?????? Słuchajcie za moimi opowieściami o przepięknej Turcji, mój kolega jedzie na podróż poślubną własnie do Turcji na Wybrzeże Egejskie w pobliże Bodrum :) ....tak się rozmarzyłam.....fajnie się ma.... ale to nic! co z tymi gołąbkami : hilfe, help, pamożitie pażałsta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale Was wywiało........że huhuhuhu, no nic, idę walczyć sama z tymi gołabkami......ale wiecie jak mi nie wyjdą to zganiam na Was :P W sumie to farsz mam gotowy (wczoraj zrobiłam - sama!!!!!), tylko nie wiem, co z tą całą kapuchą...jak ją "ugryżć"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i w dodatku to pisanie : samej ze sobą od 14......dosłownie...żenujące..... chyba się obrażę, albo cóś.....póki co zawijam.....farsz w kapuchę :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dżunia pewnie, ze możesz. Beda pyszne. Moja mama z kapustą włoską robi też zrazy. Zawija ją do środka. Ja dopiero usiadłam odką przyszłam z pracy. Zrobiłam ciasto, trochę się pokręciłam po kuchni i zeszło. Jutro znowu trzeba ogarnąć mieszkanie, przełożę ciasto i koniec. Kolację dopiero bede jadła ok. 20-tej bo moj tata idzie do pracy. A jak tam u Was wszystko skończone? U mnie kaczka własnie wjeżdza do piekarnika ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Narobiłas mi smaka. Bardzo lubię gołąbki. W sosie grzybowym....hmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dżunia już biegnę...... ....do łózka ;) stwierdziłam, ze jak sie wczesniej dzisiaj położę to jutro szybciej wstanę i sie ze wszystkim wyrobię. Mam nadzieję, ze ktos sie tutaj jutro jeszcze zamelduje. Fannky jak kotlety? Lecę do łózeczka bo głowa mnie boli. Dobranoc Kochane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Innka
Na zbliżające się dni Bożego Narodzenia wiele radosnych chwil w gronie rodzinnym ,a w Nowym Roku spełnienia wszystkich marzeń a w szczególności tych podróży bliskich i dalekich wszystkim Turkomaniaczkom życzy Inka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorową porą. Psiółki moje kochane ja jestem już spakowana i rano wyjeżdżam na święta do teściowej. Wrócę po świętach w niedzielę , pewnie napiszecie beze mnie 20 stron. Ale to nic , jakoś to nadrobię. Jeszcze raz Wesołych i rodzinnych świąt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje Kochane Turkomaniaczki: Gdy pierwszą gwiazdkę, ujrzycie na niebie, Wspomnijcie tych, co Was kochają. Gdy pierwsza zgaśnie, a druga zabłyśnie, niech Was aniołek, Ode mnie uściśnie! ..... (\\***/) .....( \\(_)/ ) .....(_ /|\\ _) ......./___\\... !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jutro tutaj będę z pewnością,bo generalnie wieczorkiem można uznać forgi sama w domu.. tak więc do jutra😘 p.s. strasznie się za Wami stęskniłam,a wszystko przez zapracowanie i format komputera:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesołego jajka! Oj,to nie ta bajka! Przepraszam, pomyłka miała być choinka! Więc... Życzę karpia smacznego, Mikołaja bogatego, Szczęścia i radości, Prawdziwej miłości I uśmiechu od ucha do ucha Życzy... Dżunia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 .....jestem, jestem... w domu jeszcze proszek!...jakoś nie mam weny do prac porzadkowo- kulinarnych, załamały mnie moje zdjęcia, są fatalne i oświetlenie i kolory... dopiero wczoraj znalazłam kabelek, może ten wolny czas przeznaczę na przegląd zdjęć... Miłego dnia Wam życzę pośród tej świątecznej krzątaniny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niech magiczna noc wigilijnego wieczoru przyniesie Wam spokój i radość. Niech każda chwila Świąt Bożego Narodzenia żyje własnym pięknem, A Nowy Rok obdaruje Was pomyślnością i szczęściem. Najpiękniejszych Świąt Bożego Narodzenia, niech spełniają się Wasze marzenia! Wesołych Świąt Turkomaniaczki! i Wesłych Świąt dla wszystkich czytających i odwiedzających nasz wątek od czasu do czasu. p.s. nie bede mowic ze moj dzien ogolnie to jedna wielka nerwica i deprecha, caly czas rycze i mam dosc. mam nadzieje,z e u Was jest duuuzo lepiej. Buziaki 👄 👄 🌼 Kwiatuszek baw sie dobrze w Chinach i rob duzo zdjec. Wracaj zadowolona i zdawaj relacje. Trzymaj sie 🌼 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już w domku siedzę sobie sama..i..oglądam Kevina,a co!:D Pozdrawiam wszystkie cieplutko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×