Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Turcja-kto był

Turcja-kto był

Polecane posty

no właśnie, ja też sobie pomyślałam , a co mi tam nacieszę oczko fajnymi klimatami...a tu STOPIK...o jakieś wtyczki chodzi....już myślałam, że wtyczki jakiegoś wywiadu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
......słuchajta, teraz to już byle do wiosny ;), bo jak tak dalej pójdzie, to ja w tych ciemnościach zwariuje - wschód słońca 7.42, zachód - 15.49...przecież to umrzeć można !!!!! Ja to bardzo źle znoszę takie krótkie dni, ciemność i zimno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale z Ciebie turystka Dżunia, rozbawiłaś mnie z tymi ciemnymi sprawkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak chcesz pooglądać Alanię to może tu dasz radę na dole można wybrać widok z 4 kamer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i co mi Bobo podesłałaś, jak tam też już ciemno :P ....a dlaczego turystka????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Turystka to takie moje określenie wesołych ludzi . Co do Turcji to jasne że ciemno , ale chyba chodzą co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O, nastepna wróciła ! Jak ja się cieszę. Wiecie, strasznie mnie te jajniki bolą, cholera. Wzięłam tym razem martini ze spritem na znieczulenie....i póki co to mi gorąco a te jak bolały tak bolą. Dżunia jak to nic nic nie widzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj kochana Pariss-- Już za późno bo jak łyknęłaś już syropek w/g własnej receptury to nic z mojej porady odnośnie jajników. Chciałam Ci poradzić żebyś wzięła no-spę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no widzę, tylko, że ja nie cierpię ciemności, zimności i tak krótkiego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie nie mam nospy. Brałam wczesniej ibuprom, ale chyba wezmę jeszcze na sen Nurofen. Tak mnie jeszcze nie bolało nigdy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie za mądrze nie doradzę, ale na Twoim miejscu, to bym się raczej do ginekologa szybko wybrała Pariss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dlaczego Dżunia boisz się ciemności i " zimności". Dla mnie nie powiem ,nie są przyjemne ale żeby się bać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę moje kochane że jesteście padnięte po tych wolnych od pracy dniach. No to dobranoc. Do jutra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry !! Rozpoczynam ten piękny niedzielny poranek. Pozdrawiam wszystkie i życzę miłej niedzieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gunaydin! Jakoś żyję. O 2 w nocy pojechałam na pogotowie bo już dłużej nie mogłam wytrzymać. Do gina muszę się jutro zapisać i na USG bo to było nienormalne. Poza tym teraz przy napinaniu miesni dalej czuję wczorajszy ból. Nasz Kwiatuszek już pewnie po chińsku mówi ;) Vanilli na nartach, a reszta co robi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ależ Wy macie fajnie. Dżunia , może starczy tego obżarstwa , całe święta jadłaś i dzisiaj obiad. Lepiej tak zrób jak ja , powiedziałam swoim że jak nie powyjadają zapasów świątecznych to nie dostaną żadnego jedzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bobo u mnie tak samo. Właściwie wszystko już wymiecione jest bo było zrobione w małych ilościach żeby nie zostało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie jest też zimno jak cholera. Tak sobie siedzę w domku bo właśnie skończyłam oglądać \" Niespotykanie spokojnego człowieka \" a za oknem bez śnieżna zima.Na spacer bym poszła ale jak tu nos wychylić jak na dworze mróz? Wolę w domku posiedzieć i herbatkę na przemian , raz z cytryną raz z sokiem malinowym siorbać. Pariss---a Tobie już te Twoje jajniki puściły? A jak trunek wypity? Posłać następny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×