Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Turcja-kto był

Turcja-kto był

Polecane posty

Jestem własnie. Wrciłam rano ale jak zadzwoniłam do rodzicow zeby powiedziec ze juz jestem dowiedziałam sie ze własnie wracaja z pogrzebu. Zmarła moja babcia i teraz siedze lekko przymroczona tymi wiadomosciami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiatuszek witaj! Wszystkiego dobrego w Nowym Roku 👄 ...przykro mi z powodu babci... opowiadaj jak było i wrzucaj szybko zdjęcia. Vanili to rzeczywiście fajnie miałas. Woda naprawde cudo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie to mało powiedziane :p nie jestem w stanie powiedziec jak było fajnie. Wrazen kupe. Zdjec mam narazie mało i jakies dzisaj wrzuce. Za tydzien bede miała pozostałe 1000 bo sa u kolegi z ktrym byłam. Roblismy zdjecia jego bo robi ładniejsze zdjecia. Wteedy zrobie jakas strone ze zdjeciami i dam linka. A co do tej herbaty jasminowej co rozkwita kwiat to tam jest ona popularna i pyszna przywiozłam 4 szt. Jedzenie okropne wiec musiałam polubic ryz. Przysmakiem tam sa szarancza nadziewane na patyk i grilowane. Sprzedaja to na kazdym rogu. Tak wiec co rog mnie sie zbierało na wymioty. Polska chinszczyzna to jakas abstrakcja. A mur chiński zrobił na mnie najwiekjsze wrazenie. Wdrapałam sie wysoko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To, ze Chińczycy lubią takie przysmaki to widziałam na travel channel. Mnie też by poskręcało. Herbatka kwiat wlasnie jest z Chin, tak myslałam , ze sie z nią zetkniesz ;) A Chińczycy jacy są? Pomocni? Gadatliwi? bo mi raczej kojarzą sie z bardzo skrytymi osobami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przede wszystkim nie znaja angieslkiego. Ale sa ludzmi bardzo zyczliwymi. Nie zaczepiaja i uwielbiaja sie handlowac. Tanio jest tam przywiozłam sobie naszyjnik kolczyki i banzoletke z pereł, jednabna torebke. Wszystko oginalne i cene taka ze az ciezko uwierzyc ze prawidziwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No proszę. Zrób fotki Kwiatuszek tych piękności z pereł. Mam nadzieję, ze nie czarne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z niecierpliwością czekam na zdjęcia. A póki co wracam do łózka bo głowa mi peka od kataru, ktory zatrzymałam tabletkami a ktory pewnie gdzies tam siedzi bo az mi łzy lecą. Zajrzę pozniej. Och! Zazdroszczę Tobie tych emocji zaraz po podróży. Fajna adrenalinka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie i Egipskie i Chińskie przybyszki. Kwiatuszek - przykro mi z powodu Twojej Babci. I Gratuluję przeżyć i zaliczenia muru chińskiego. Czekam na zdjęcia Vanili to extra że Ci się tak bardzo podobało.Też czekam na fotki. Czy te z obieżyświata są Twoje??/ Pariss - wracaj do zdrowia.! Pozdrawiam wszystkie forumowiczki. Dopiero wróciłam i już wychodzę mam chęć na długi spacer póki jest ciepło +3 i nie wieje wiatr. Później do Was zajrzę. Frogii-- gdzie jesteś- pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://obiezyswiat.org/index.php?user=amaranth kolejne zdjęcia tak moje...i w różowym czepku i u jubilera to ja ❤️ Kwiatuszek ,ale Ci zazdroszczę! wrażeń, wyjazdu... wyrazy współczucia.. Pariss, kuruj się. Pozdrawiam Wszystkie! jak widzicie, siedzę tylko na rozmaitych forach i ciągle nie mam czasu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczor :) widzę że już w większości jesteśmy. dobrze ze wszyscy cali i zdrowi :) ja melduje się już z domu, całe szczęście że już jestem bo warunki fatalne. przez 300 km w niemczech jechaliśmy ok 80 km/h drogi zasypane śniegiem i na 3 pasy tylko 1 przejezdny :( wiec trzeba bylo sie wlec i bardzo uważać bo rzucało jak cholera. uff nie ma to jak samolot :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Tak wlasnie myslałam o Tobie Fannky jak Wam się jedzie, bo pogoda fatalna. Dobrze, ze juz w domu :) Ja wstałam ale ide wziasc prysznic i dalej do łózka. Takze dobranoc, moze jutro cos wiecej naskrobię. Paaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje psióły ja, jak zwykle gości przyjmowałam tych co im czas nie ważny. Pozdrawiam do jutra .Rano wstaję o 4:30 bo zaczynam pierwszy mój dzień pracy w 2009r. MAKABRA jak ja to przeżyję Miłej nocy i dnia jutrzejszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dopiero wstaje za jakies 1.5 h i po tych zmianach czasu juz spac nie moge bo mi sie juz poprzestawiało w głowie. Tak wiec dzien dobry wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miłego dnia! U mnie cudowna zima i dalej śnieżek sypie... Widzę,że ktoś spać nie może. A co u Pariss? pracujesz? polecam coś na wzmocnienie, może miodek albo witaminy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry w ten śnieżny poranek :D W sumie to masakra, jak normalnie jadę do pracy ok25 min, tak dzisiaj jechałam ponad godzinę - szok. Dobrze, że kierowcy jeżdżą ostrożnie, ale czasem zdecydowanie przesadzają :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam. widzę że zimna na całego wszędzie, brrr Kwiatuszek jaka pogoda jest w chinach teraz?? ja też dziś pierwszy raz po 3 tyg w pracy, chyba się trzeba wziąć cza jakąś robotę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D witaj Fannky, dobrze, że jesteś, bo lekkie puchy się tu wkradły. Ja to już jestem w tej pracy, ale nie za wiele działam, bo mam lenia ;) Właśnie Kwiatuszku - jak w Chinach ? Pariss, a Ty żyjesz ;) jak zdrówko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzunia ja też póki co tylko się kręcę tzn oswajam się po 3 tyg nic-nie-robienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to fakt, trzeba się najpierw oswoić.... Ja sobie obiecałam, że co jak co, ale od jutra biorę się do pracy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiatuszek - oszalałaś o 4 z minutami tu??? Ja o tej porze myłam włosy na głowie i do pracy na 6 marsz. Witam dziewczyny. Pariss jak tam zdrówko i badania na jamniki.?? U mnie piękana pogoda , bialutko ,mały mrozik i słoneczko tak pięknie świeci. Miłego popołudnia.Idę coś gotować i sprzątać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hallo :) Vanili nad zdjęciami prawie sie rozpłynełam,mega!!! Nie wiem jak doszłaś do siebie po powrocie do tej szaruwy,co bylam u Nas... Pariss no zdrowiej nam w końcu!!!😘 ciekawe co tam się dzisiaj ciekawego dowiedziałaś na wizycie... Bobo-żyje,ale wczoraj właściwie w domu mnie nie było... Wczoraj miałam powtórke z przygody mojej Mamy,czyli jazda w taka pogodę bez wycieraczek w mieście,po prostu extra:/ U mnie jest ślicznie bialutko..zwłaszcza gdzie mieszkam,tu mam zime cały czas :) bez pluchy i błota! A teraz czas na nauke,pfff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hallo :) Vanili nad zdjęciami prawie sie rozpłynęłam,mega!!! Nie wiem jak doszłaś do siebie po powrocie do tej szarówy,co byłam u Nas... Pariss no zdrowiej nam w końcu!!!😘 ciekawe co tam się dzisiaj ciekawego dowiedziałaś na wizycie... Bobo-żyje,ale wczoraj właściwie w domu mnie nie było... Wczoraj miałam powtórke z przygody mojej Mamy,czyli jazda w taka pogodę bez wycieraczek w mieście,po prostu extra:/ U mnie jest ślicznie bialutko..zwłaszcza gdzie mieszkam,tu mam zime cały czas :) bez pluchy i błota! A teraz czas na nauke,pfff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vanili - to żartobliwie o jajnikach się mówi ,to nie wiedziałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloł :) Kwiatuszek pobiłas dizisiaj rekord o 4 rano z dzień dobry :) Tak więc, nie jest ciekawie ale nie jest też chyba źle. Mam co prawda skierowanie do szpitala gdyby ból znowu się nasilił, ale sama nie wiem co mam robić. Otóż mam \"coś\" w okolicy jajników, jakiś woreczek wypełniony płynem! Ona to oglądała i latałam tak z USG na fotel i z powrotem i wymyśliła że to może być ciąża poza maciczna ;) ale zaraz jej to wyperswadowałam chociaż ona mi nie wierzyła wcale ;) Powiedziała, ze w szpitalu ewentualnie mogliby to naciąć albo coś z tym zrobić. Tylko z drugiej strony dzisiaj dostałam kolejną owulację (po 7 dniach!) i powiedziała mi ze być moze znalazło to jakies ujście i sie wyczyści. Mam poczekać 2,3 dni i wtedy iść ewentualnie. Poki co mam przeciwbólowe jakieś. Na skierowaniu napisała, ze to krwiak szyjki macicy. Bleee! ALe sie napisałam obrzydliwości ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frogi-no witam Cię bardzo gorąco w ten mroźny wieczór. Ja byłam dzisiaj w pracy po długiej przerwie świątecznej i dalej mieliśmy inwentaryzację.Jutro to samo,a od środy znów urlop.Coś czuje że do maja to mi nic nie zostanie.Chyba pójdę na zwolnienie tylko na co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×