Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Turcja-kto był

Turcja-kto był

Polecane posty

Pariss, nie jestem samochwałą, ale mam nadzieję, że widok byłby sympatyczniejszy :P a tak na poważnie, to myślę, że gościu nózkę ma nieźle połamaną......a i ciekawa jestem: jak do tego doszło ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dżunia on podobno zachaczył o ubranie i zawisnął. Wiem, ze był w dzieckiem i dziecko było przerażone :) nie wiem tylko czym...hi..hi.. Bobo pączki z rózanym nadzieniem są najpyszniejsze. Dzisiaj w tv pokazywali wózetki i mam niesamowitą ochotę na to ciacho. Jutro kupię chyba i zrobię sobie jeszcze tłusty piątek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie lubię pączków z różą, moje ulubione to z marmoladą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss-- widziałam ten program z WZ-kami. Ale mówili też że najlepsze są w W-wie więc nie wiem czy słusznie przenosisz stolicę Wz-ek do Gdyni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bobo u mnie w jednej cukierni jest najlepsza bita śmietana na świecie wiec sie skuszę i kupie jutro nawet dwie, a co? Zrobię też chyba znowu sałatkę gyros bo była pyszna. A od poniedziałku juz koniec ze słodyczami. Basta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss-ja za bitą śmietaną nie przepadam,raz kiedyś może być. Ja też oglądam film na leżąco i widzę już jednym okiem,jakaś padnięta już jestem.Chyba to przez tą pogodę. Dobrze że jutro już piątek i ostatni dzień wstawania o 4;30 Życzę miłego wieczorku wszystkim. Do jutra,papapa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc Bobo 🌼 👄 JUTRO PIĄTEK la la la Ja tez powoli sie zbieram bo głowa mnie strasznie boli dzisiaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello!!! Pariss dziś rusza sprzedaż biletów na Madonnę ,oglądam TVN24 i robią zakłady ile czasu będzie trwać sprzedaż.Podobno ma to być kilka minut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ dzień dobry u mnie pełno śniegu i dalej pada. może do pracy na sankach powinnam jechać ?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie jestem wkqrfiona tak ze nie pytajcie. Okazało sie ze sprzedaz ruszyła dzisiaj w nocy i niestety nie ma juz tych biletów ktore chcialam. A na drugą strone nie moge sie dostac. Szlag mnie trafi. To jest chore. sKoro trabia, ze sprzedaz jest od 20 lutego od 10 rano to nie od północy ! Nie wiem co mam robic :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to jesteśmy razem wqrwione. tylko że ja na gulę która mi na gębie wyskoczyła tak że wyglądam spuchnięta jak świnia. a dziś mam imprezę z callana i zajebiście się zapowiada. szlag by to trafił 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co za dzień! Najwyżej zaoszczędzę na bilecie. Olewam to juz. Nie bede sie denerwowac z tego powodu. Po pracy pojde do empiku i wezme jakie beda. O ile beda. Chcialam zarezerwowac sobie przez net ale trzeba odrazu zapłacić a ja nie pamietam mojego loginu do konta :O Fannky dokładnie wiem co przeżywasz bo ja tak miałam jak kiedys jechałam do Londynu do kumpla. Wstaję rano a tam z mojego syfa zrobiła sie opuchlizna! A nie mam problemów z cerą i rzadko kiedy mam takie atrakcje a tu taki pech! Jak ja beczałam. Pół policzka mi wisiało po jednej stronie. Masakra. Wyglądałam zajebiście. A ten jeszcze w tą stronę przy witaniu sie przytulał :O Jak sobie przypomnę ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss ja już miałam mnóstwo do czynienia z opuchlizną w tym miejscu :O kiedyś miałam torbiel wycinaną z dziąsła i zostało mi po zabiegu takie zgrubienie, jakby lekko spuchnięta jedna strona. ale do tego się już przyzwyczaiłam. a teraz w tym miejscu mi się właśnie taka gula zrobiła co w połączeniu z tym co miałam wcześniej dało opuchliznę i jak świnia wyglądam 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FAnnky i jak? Podobno woda utleniona wyciąga opuchliznę. Przykładaj czymś moze do wieczora sie zmniejszy.,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hola, hola, kobiety :D ale tu gule wyskakują i tzw wqrwienia ;) współczuje, ale też miałam z samego rana wqrfienie na maksa, po czym zaimprowiozwałam kwiat lotosu i odpuściło .... ....a i dzisiaj spotkałam się z Kari, którą serdecznie pozdrawiam i ściskam :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss bez zmian, to nie jest typowa opuchlizna. bardziej takie zapalenie podskórne także wątpię żeby tu cokolwiek pomogło :O trudno jakoś trzeba życ z tym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo ale fajnie. widzę już pierwsze spotkania :) mam nadzieję, że uda nam się kiedyś spotkać w większym gronie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super! Dżunia to dobiłyście targu ma się rozumieć? No proszę jak ładnie. Chciałam zrobić sałatkę gyros na weekend, ale stweirdzam, ze z makaronu jest szybciej i robie z makaronu. Co sie bede przepracowywać, weekend w końcu jest. Zaraz do domciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jeszcze godz. ale siedzę z jakąś zimną tulejką przy twarzy może coś jednak pomoże :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
merhaba! Widzę,że każda z nas miała z rana wnerwienie... więc i ja się nie wyróżniam! przez godzinę nie mogłam wyjechać z mojego osiedla,na którym są tylko dwa autobusy!!!!szłam w zaspach prawie do kolan:P ale żeby nie było mieszkam w mieście,nie że jakaś wieś:D I jak miałam zajęcia na 11:30 tak pierwszy autobus w moją stronę przyjechał o 11:20 a na zajęcia dotarłam z 40min spóźnieniem:/ ale na szczęście mam extra prowadzącą:) U mnie zima przeogromna...wczoraj po raz pierwszy jechałam po całkowicie zasypanej drodze nawet w centrum-z tego akurat z jednej strony się cieszyłam,bo zawsze coś tam pokonałam po raz pierwszy,z drugiej nie lubię tak wolno jeździc,ale siła wyższa:P - a dzisiaj sypie nadal, po odśnieżałam z Mamusią koło domciu,a jest już tyle tego białego,że muszę przesuwać wcześniej usypane zaspy:P ciekawie... Ale ale...dzisiejszy piąteczek spędzam na oblewaniu magisterki i przy okazji w końcu swojej sesji więc już niczym sie nie przejmuje:) A jak chcecie się popłakać...ze śmiechu oczywiście;D to gorąco polecam coś pod tym linkiem:classic_cool: http://kabarety.fani.pl/#top jeśli nie wyświetli sie od razu to chodzi o kabaret moralnego niepokoju i skecz pt. \"lachony\" ...mam nadzieje,że się spodoba jeśli nie znacie:) Dżunia i Kari fajowsko że się widziałyście!:) Ja cały czas oczekuję Bobo:) Pozdrawiam cała resztę dziewczynek😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloł 🖐️ Zrobiłam juz sałatkę, podjadłam lody i boli mnie gardło. Fannky i jak? Tulejka pomogła? DO lekarza idź lepiej. Frogi ja tak jechałam raz w tamtym roku. CZekałam na przystanku ponad godzinę i nic nie jechało a jak zaczęło jeździć to nie mozna było wsiąść tyle bylo ludzi. A dodam , ze tez na zadnej wsi nie mieszkam tylko w centrum osiedla. U mnie cale szczescie dzisiaj nie padało i cały dzien słonce swieciło. Zaraz oglądnę kabaret.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A, jeszcze chciałam powiedziec, ze cos słabo trzymałyście te kciuki bo nic nie wygrałam. Za to mamy kumulację na 6 mln zł i 150 mln $ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! W sobotę wygrywam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobietki. Jak tam dzisiaj po tłustym piątku. Ja tam padam dzisiaj z nóg i w ogóle jakaś kołowata jestem.Chyba ciśnienie mi nie odpowiada. U mnie na dworze bialusieńko , tak dosypało w nocy że rano po kolana w śniegu się przedzierałam na autobus. Jakieś spotkania tu się dzisiaj odbyły - fajnie Dzunia i Kari -obie pozdrawiam. Pariss- i Fanki coś tam jakieś swoje policzki ujawniły.A to pech jak coś zaplanujesz a tu taki strzał , nie? Frogi---co jest Ty nie jedziesz do mnie? To ja mam do Ciebie , a kto starszy.Tyle razy Cię zapraszałam i nic. Widzisz inne nasze dziewczyny się spotykają a Ty nie chcesz do mnie przyjechać. Jak już się zgodzisz to nie zapomnij o kocie. Pozdrawiam wszystkie nie wymienione nasze dziewczyny !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dziewczynki moje :) Dzisiaj jest dziwny dzień u mnie w pracy wszyscy poddenerwowani nawet szef oaza spokoju miał męski pms :) Może to wina zmian pogody ? Puszczę sobie tureckiego przystojniaka wypiję piwo z sokiem i może mi przejdzie ta chandra :) BoBo63 Ty jesteś zmęczona ??? Przecież Ty jesteś niezniszczalna kochana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss--ja w sobotę mam wolne od pracy i zapowiedziałam w domu że nic nie robię bo mam ręce zajęte trzymaniem kciuków. 'Wszyscy się zgodzili , bo już się cieszą na myśl że mnie zabierzesz do Turcji i będą mieli spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BoBo63 kto z kim się już spotkał ? Ja to mam chyba najbliżej do Kwiatuszka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Manuelka- ja może nie tyle zmęczona tylko przytłoczona pogodą , bo niby ładna, biało na dworze, ale z dachu kapie +1 st.C , i ciśnienie jakieś do pupy. Ale co do bycia tu z Wami to zostaję.Nawet do północy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mnie taka śpiączka wzięla, ze gdyby nie ta godzina dopiero to bym sie położyła najchętniej. Poczekam jeszcze chwilę ale nie wiem jak dugo wytrzymam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×