Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Turcja-kto był

Turcja-kto był

Polecane posty

Oj, Dżunia ale Tobie zazdroszczę.... Polska Wiosna mmmmm....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.....no teraz jest fajnie 🌻 🌻 🌻 ....ale wiem, że mi to minie :( i to jest najgorsze 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dżunia nie prorokuj! Ciesz sie chwilą 🌼 Ja sie wyłączam, dobranoc i 👄 dla drugiej zmiany jak sie pojawi. Paaaaa idę się dołować dalej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też pomykam, bo miłość - miłościa, a pracować trzeba, a Ty się nie dołuj, tylko pakuj manatki i wyruszamy........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O widzę cień wątpliwości co do drugiej zmiany. Pariss-jestem , przecież wiesz że nie odpuszczę. Pozdrawiam pierwszą śpiącą zmianę.🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dżunia jak miło słyszeć takie wiadomości:) bo oprócz tu obecnych mężatek to chyba każda z nas ma podobnie... Pariss skądś to znam,taki nastrój,miałam tak tydzień temu jeśli Cie to pocieszy:)🌻😘😘😘 Bobo Ty również spij dobrze:) Iyi geceler!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ dzień dobry mam nadzieję, że już wszyscy dziś w lepszych nastrojach :) ja czekam na wiosnę i wiem, że wtedy będzie już lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloł 🖐️ U mnie dzisiaj nieco lepiej. Musiałam wczoraj nieźle wyglądać skoro dzisiaj juz 2 osoby sie mnie spytały czy dzisiaj lepiej ;) hi..hi... Ponuro w tym moim mieście, bez słonca :O Oby do wiosny Fannky :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zupelnie_zielony
Witam wszystkich Chcialbym zrobic mojej dziewczynie niespodzianke i podarowac jej taki podwojny czajniczek \"caydanlik\' , niestety jestem zielony w tym temacie gdyz nigdy nie bylem Turcji anie nie interesowalem sie specjalnie jej tematyka. Nie wiem gdzie mam szukac czegos takiego , czy mozna wogule w Polsce cos takego dostac?? Jesli ktos z was wie cos na ten temat . bede wdzieczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Merhaba!:) Ciszę sie Pariss,że lepiej😘 No kobitki, która to nie czeka na ta WIOSNĘ!!! U mnie też ponuro,ale jest chyba z +5:) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, Frogi tak całkiem bez Wiosny to Ty chyba nie jesteś ;) Zupełnie zielony ---> nie widziałam nigdzie caydanlika w Polsce. Ja kupiłam go w Turcji. Moze gdzies koło niemieckiej granicy mieszkasz to w Niemczech u Turków też są w sklepach. Kiedys sie za nimi rozglądałam w tych sklepach z herbatą ale nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dziś w almie widziałam ten taki jogurt do picia coś jak kefir a A się nazywa :) nawet ładnie po polsku pisze- napój turecki :) ale nie miałam odwagi go kupić bo jak znam życie i tak by mi nie smakował :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gadasz Fannky. Ayran w Polsce? A to jakis polski producent robi? Ja mam Almę baaaaardzo daleko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczerze to nawet nie spojrzałam na producenta, ale chyba import bo pisze oryginalna nazwa. to jest pijalne? to może się skuszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bardzo lubie ayran. Dobrze gasi pragnienie w upale. Zawsze sobie kupuję w sklepach, jeden dziennie to zawsze muszę wypić. Tam wszystko inaczej smakuje zresztą. Ja robiłam sama w domu, ale to nie to samo. Jest lekko słonawy. Oni robią to z takiego swojego jogurtu jaki jest dodawany do kebabu iskender. Gęsty taki, można go kroić wręcz. DO tego dolewa sie wody i dodaje sól. Ubija sie mocno i mniam mniam...Kiedys w hotelu wlascicielka robila dla swoich znajomych i siedzialam za barem. Ja mowie : oooo ayran bedzie ;) a ona czy chce? Powiedziałam, ze oczywiście. Ja patrzę a ta kranówy dolewa do tego jogurtu!!!!! ALe wypiłam :) i nic mi nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss i dlatego, że tam wszystko inaczej smakuje to ja tam prawie nic nie jem :) ale chyba się skusze na tego ayrana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ps. na ugaszenie pragnienie to ja tam piwo kupuje :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niewiele powiem, ale musiałam się wpisać ......ze względu na moje poparcie Fannky :classic_cool:.....ja też, ja też :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja do tej almy zajrzę bardzo chętnie:) Pariss ale ja chce takiej wiosny wiosny:D przez duże \"w\" :P:P:P Właśnie zjadłam swoja ostatnia chyba w najbliższym czasie paczkę chipsów(chociaż i tak jadam je sporadycznie) i lecimy z dietką jakoś!!! teraz to już KONIECZNIE!powiem tylko tyle,że coś się za tym kryje,ale na razie nie mogę nic więcej zdradzić:) ale możecie potrzymać kciuki nawet w myślach:) i od razu mówię że nie jest to nic związane z Turcja (niestety) ale na pewno byłaby to fajna przygoda:)... Ahh idę na kawkę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was prawie wiosennie,bo śniegu zostało jak na lekarstwo. Pewnie się zdziwicie,że tak wcześnie do Was napisałam? Otóż poszłam sobie do pracy normalnie,a tam wręczono nam wnioski o urlop.Brak pracy.Myślałam,że mnie coś trafi na miejscu! A co będzie jutro? Podejrzewam,że to samo. Kryzys,kryzys, kryzys,i jak tak dalej będzie to mi urlopu do maja braknie. Jestem zła jak osa. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fannky ja też lubię piwko podczas upału, ale ayranu nie odmawiam :) Frogi a co Ty taka tajemnicza? Jakiś wyjazd się szykuje? w bikini? :D Bobo bardzo serdecznie Tobie współczuję :O Ja bym załapała takieg doła przez takie coś, że bym sie nie pozbierała szybko, ale jak Cię znam to wiem, ze jestes silną kobitką i dasz radę. Na jeden dzień ten urlop? Buziaki dla Ciebie 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bobo trzymamy kciuki żeby przestój się szybko skończył. Frogi coś Ty znowu wymyśliła ?:) jakiś miły weekendzik się szykuje ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻Dziękuje Wam Pariss--i Fanki--z troskę, ale nie bójcie się o mnie, nie poddam się, nie martwcie się.👄Doła nie mam choć to już 8 dzień w tym roku z ich winy i mniej urlopu. Na Tr mi wystarczy ale co dalej.? 🌻Pariss tak na szczęście tylko 1-en dzień.👄 Frogi - właśnie czyżbyś w końcu dojrzała do wyjazdu do mnie. Zapraszam! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frogi coś tam knuje z tą kawą na boku i sie z nas naśmiewa, ze tu tak kombinujemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss-- na 100% jedzie do mnie! Daję sobie obciąć co nie co jak będzie inaczej! A co u Ciebie oprócz złej pogody?Fotki zrobione?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fotki muszę jeszcze wywołać, ale musze miec natchnienie ;) Moze opisy zrobię w weekend. Poza tym to w pracy juz mnie tak maksymalnie wszyscy wkurzają, ze niedługo im powiem co o tym myślę. nie mogę sie doczekać kiedy moja kumpela z pokoju pojdzie na urlop i odpocznę, a to dopiero ok. 11 marca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dostałam zaproszenie dziś na śledzia :) w końcu ostatki także zbieram się na basen i idę. muszę wziąć jakieś wino po śledź słony pić się chce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to współczuję takiej koleżanki. Może popatrz na swoją kamerkę z Meksyku to Ci troszkę ulży , właśnie zaczyna się ruch na plaży. A która u ich godzina? Przed chwilą było pusto>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne Fanki- rybka lubi pływać .Ale z winkiem to chyba po basenie ,co? Bo jeszcze nam się utopisz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×