Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Turcja-kto był

Turcja-kto był

Polecane posty

Troszkę euro sie poprawiło do tego co było wczoraj. Jak ja tęsknie za dolarem za 3 zł :( ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss też to zauważyłam i sie naoglądałam wiadomości...ja we wrześniu kupowałam po3,37 ale o takim stanie jak sądze można i tak tylko pomarzyć :P może chociaż dolar szybciej spadnie i więcej:) Szazza jak miło Cie znów Cie tutaj widzieć:) i jak szybko po \"wezwaniu\" hihi... Bobo z kotem to nie tak łatwo:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny. Ale ulga co nie Euro spada ciekawe na ile zleci. Ciekawa jestem co nasz rząd wpompuje , chyba jak zwykle z pustego w próżne. Ja dolara płaciłam w grudniu po 2,9 i też bym chciała żeby wrócił do tego stanu. Frogi-- co z tym kotkiem. Córka powiedziała że się zastanowi ,może Ci odda po powrocie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie ogladam wiadomosci i mowia o tym spadku, ale obawiam sie ze to nie na długo. Zobaczymy jak to bedzie. Co to za handel żywym towarem na forum, heh? :D Frogi czy obdarowałas wczoraj Tusie z okazji dnia Kota?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss ja chyba tylko pieszczotami:P ale ostatnio Ciocia jej naprzywoziła zabawek i jedzonka..a dzisiaj nawet jej nie widziałam a sama też nie przyszła,zaraz chyba to nadrobię :p Bobo napisałam na nk:) A tak w ogóle to jestem ciekawa czy Dżunia się zaraz tutaj pojawi bo namierzyłam ja na nk po cichaczu:P... Pariss a jak to jest jak się załatwia przez traveliGo wyjazd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czy czytacie fora wakacyjne, ale ostatnio jest duzo postów na temat zlikwidowanych połączeń, np. TUI odwołało wakacyjne loty z Katowic do Sharm, i na Maderę. Dzisiaj czytam, ze Neckermann odwołał loty do Antalii. Ecco do Dalamanu (Turcja). Nieciekawie. Czyżby mieli tak mało chętnych? To drogie kierunki, ale zeby odrazu loty odwoływać? Dzisiaj naprawdę nic nie jest pewne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze ja to zawsze jestem pełna obaw załatwiania spraw w taki sposób jednak kontakt osobisty nie ma porównań..zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frogi masz tak jak ja. Zobacz w jakim biurze jest ten hotel i porónaj cenę, czasem jest ta sama i wtedy idziesz do agenta i kupujesz w biurze. Z drugiej strony teraz wszystko jest przez siec wiec trzeba sie przyzwyczajać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To dobrze,że ni tylko ja tak mam:) Cały czas śledze oferty także sie okaże..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na Naszej poczcie macie wiadomość .(dla wszystkich turkomaniaczek) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ dobry wieczór Frogi Ty się śpiesz z tą rezerwacją bo jak pisze Pariss to za niedługo nie będziesz miała czym lecieć :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss- a o Sunexpress nie pisali ? Cześć Fanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Bobo. oglądacie na 2 film ? dość fajnie się zaczął .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale u mnie to nie takie proste niestety Fannky,nawet nie wiecie jak bardzo już bym chciała mieć ta rezerwacje za sobą,oczywiście z fajna ofertą:P czasami już mam dosyć tego tematu :(,ale chyba już się uzależniałam,bo codziennie po kilka razy wchodzę w zapisane oferty i czyham czy cena się nie ruszyła..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oglądałam go kiedyś , ale bardzo chętnie dobry Polski film oglądnę jeszcze raz. Fannky Czytałaś na naszej poczcie wiadomość ode mnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A przyjeżdżacie do mnie na faworki?? Będzie ok 120 szt. zapraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dżunia ----!!!!!!!!!!!! a Ty nas nie lubisz hihi.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehehe, lubię, lubie, nawet bardzo, Wy \"szpiegaczki\" jedne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No hej Dżuńka-- a co nie jest tak jak piszę ? Na Nk to się bywa a na Kafejke to co. Opowiedz jakiś kawał Ty kawalarko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja to też tu Was podgladam, tylko nie zawsze mi weny starcza........żeby coś madrego napisać ;) U mnie zdrówencjo, jakby cosik lepiej, chociaż przerzuciłam się z farmaceutyków na "leki alkoholowe" - nie wiem, oj nie wiem, czy to nie zaskutkuje przypadłościami znowuż watrobowymi, ale cóż, cos musi boleć lub dolegac, żeby człowiek czuł, że żyje ;) Jeśli chodzi o moje wyjazdy urlopowe i moją kochaną Turcję w tym roku....to z łezka w oku muszę powiedziec, że stoi ona pod wielkim znakiem zapytania.....no nie, to jest szaleństwo z ta kapustą !!!!! Więc ja, wrzucam na luz i .....niech się dzieje wola boska :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bobo...apropos kawałów :słyszałam taki jeden, ale jest dość mocno zboczony, więc nie wypada ;) ale zadam wam zagadkę : dlaczego zakonnice chodzą w czarnych majtorach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
....no tak, jak ja się pojawiłam, to wszystkie wcięło :( pewnie tv oglądają :D to ja tez pomykam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja to znałam Dżunka ale nie było mnie przez chwilkę bo poszłam zapalić. Niestety w pokoju nie mogę.Pisz ten kawał!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się nagadałam z kumpelą z Niemiec aż mi się znowu telefon rozładował. Dobrze, ze nie potrafię na drugi przełączyć bo byśmy jeszcze jedną godzine gadały :D Jutro jemy słodkości ;) myślę, ze u mnie beda jakies ciacha a nie tylko pączki bo za nimi az tak bardzo nie przepadam. Chyba, ze domowe. A faworki uwielbiam i po pracy lecę do Bobo. W końcu jutro wygram 6 mln zł i 150 mln $ wiec sobie pozycze heikopter. Idę sie szykowac spać bo ledwo zipię. U mnie znowu biało. To co nieco zniknęło od wczoraj to teraz dowaliło podwójnie. IYI GECELER! Dżunia zakonnice the best 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nareszcie Pariss-- będziemy się pasły faworkami. Leć mała leć. I wygraj te 6 zł drobnych , przyda się .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jak zwykle też będę się jutro obżerać, pieprzyć figurę :P Bobo moja mama jutro będzie robiła te faworki z twojego przepisu także będziemy się wirtualnie łączyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×