Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Turcja-kto był

Turcja-kto był

Polecane posty

Ja tez miałam psiunia przez 12 lat. DO dzisiaj mi sie śni. A wyłam jak bóbr za nim :O :( A Tosia widać własnie ze poruszana bo jakaś niezadowolona była. Odpocząć chciała a Ty ją do sesji zmuszasz ;) ja tylko nie lubię jak koty chodzą po stole w kuchni czy w pokoju. Resztę zniosę, ale u mojej kolezanki to ja sie boję bo ona ma 3 koty. Dzisiaj mi sie snił wlasnie kot i wąż, a to nie jest dobrze ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też miałam kiedyś ukochanego pudelka przez 13 lat. po uśpieniu w domu była żałoba :O a teraz uciekam popływać i trochę się zrelaksować na saunie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fannky ja tez pudelka :) średniego. Maks sie nazywał i wszystkiego sie bał, ale był bardzo grzeczny i wychowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki, przynajmniej za wsparcie duchowe ;) .....cos tam sobie nawrzucam.....moze pieprzu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to pod względem Tosi zachowania nie można narzekać.. No mój Niki tez został bardzo opłakany..z resztą decyzje podjęła babcia i przed sylwestrem został uśpiony..a ja przyjechałam sama30.12 na Sylwestra ze Świąt i jak weszłam tylko za brame to wiedziałam,że coś jest nie tak, a jak moja babcia to wydukała to z gorbową miną poszłam do siebie i to było straszne uczucie,później to już wielki ryk,płacz i rozpacz więc wszystkiego mi sie odechciało,spotkanie jeszcze wtedy z chłopakiem Sylwestra,wszystkiego(tylko dzięki koleżankom,które mnie wyciągnęły pojechałam na naszego sylwka no i zabalowałam tak,że po raz pierwszy ..hmm sama nie wiem czy wypada to napisać wiec może nie będę ryzykować),a po tel ode mnie Mama wylądowała na pogotowiu. A potem po paru dniach było kolejny pkt krytyczny jak pojechałam z Mama na cmentarz psi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a teraz wracając do tematu topiku...własnie byłam sobie w Alanyii i pustki są,że hej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy któraś z Was zna hotel Blue Dream,oczywiście w Alanyii?.. Póki co jak dla mnie to oferta z tym hotelem jest najsensowniejsza..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh oczywiście opinie,które przeczytałam nie są za fajne,ja to mam szczęscie ,ale już raz zaryzykowałam i wakacje byłyyy cudowne!!!!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss zaraz odpowiem,bo ja juz tyle się naoglądałam,że sama nie wiem, tzn jest w wezyrze na pewno ale nie z ta ceną co widziałam,czyli 2330zł. Teraz jeszcze na traweliGo znalazłam hermes i ozgondol w cenie sensownej. I mogłaby się zjawic Szazza:) czekam na Ciebie! Bo o ile dobrze pamiętam ona się wybiera do tego drugiego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a teraz znalazłam jeszcze hotel Kleopatre Life cena 2420 razem i jest gratis wycieczka do Pamukkale przy rezerwacji do 31.03. tez na traveliGo znalezione..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
link to oferty co pisałam powyżej i jak coś to reszta, o której pisałam też tam jest: http://www.traveligo.pl/e4u.php/1,ModTravel/ShowProduct/709/120058/2009-09-16 co o tym myślisz Pariss tak wstępnie chociaż?Hermes/Ozdongol/Life/Blue Dream(z innego)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny. Dwie rzeczy ucieszyły mnie najbardziej: 1. Zdane egzaminy Frogi-- 🌻🌻🌻 , a 2.to, to że nas dzisiaj tak dużo tutaj (witam gorąco nasze dawno nie piszące koleżanki) - usprawiedliwienie przyjmuję.🌻 Vanili- pisałaś do mnie o Maroku , ja kochana na jesień szukam dobrej oferty , chociaż zastanawiam się bo jak Euro ma być po 6 zł i mam lecieć tylko po to żeby skorzystać z All inc. i z niczego więcej to przepraszam ale wysiadam z tego pociągu. Acha i przepraszam Was że mnie nie było wcześniej ale byłam u lekarza (zdrowa jestem ) jakby ktoś pytał. Tylko że mój lekarz przyjmuje 65 km od mojego domu i stąd tak późna moja pora. Miłego wieczorku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frogi ja to bym była za tym Ozgondol albo Blue Dream. Hermesa sobie daruj. Przypomniało mi sie jeszcze, ze dzisiaj jest Dzień Kota. Rano mowili w tvn24 i ludzie przysyłali zdjęcia. To pewnie dlatego mi sie kot dzisiaj śnił :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bobo to chyba jakiś lekarz dla gwiazd skoro tak daleko? Zdrówka życzę 🌼 Moja siostra próbuje mi wyrwać kompa wiec chyba sie poddam niestety. Bobo dzięki za zdjecia, nie mam takiego kanału cholerka :( Buziole i do jutra 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss-- do gwiazd to mi daleko , nawet nie wiem ile lat świetlnych . Za życzenia dziękuję , ale nic mi nie jest.Życzę Tobie zdrówka. Oddaj siostrze tego kompa i nie bijcie się o niego. Pozdrawiam i do jutra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frogi- moja córka powiedziała że jak polecisz do TR to kota masz oddać jej na przechowanie i już go nie dostaniesz. Zakochała się w nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha! Dzisiaj pierwsza! GUNAYDIN! Miłego dnia Turkomaniaczki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobitki ! Frogi ja Ci moge tylko tyle powiedzieć odnośnie hotelu Ozgondol co mi opowiedzieli znajomi.Oni byli w ubiegłym roku,wrócili bardzo zadowoleni bo to są ludzie którzy nie oczekują luksusów w hotelu 3*-.Pokój czysty z balkonem,łazienka z ciepłą wodą,żarcie smaczne i duży wybór,basen nie jest duży tyle tylko że w południe jest tam cień i goście wracają z plaży i urzędują na basenie.W ubiegłym roku obsługa była bardzo rozrywkowa i było ekstra.Ja zdjęc nie widziałam bo podobno pod koniec wczasów cyfrówka została zapomniana albo w busie albo gdzieś w sklepie,oni nie wiedzą i tak wrócili bez zdjęć.Ta babka która pracuje w Eximie w Katowicach przesłała mi swoje prywatne zdjęcia,ona była we wrześniu i muszę Ci powiedziec że hotel jest spoko ,myślałam ze będzie gorzej,ale jak na 3* z all jest ok.Moja znajoma wczoraj wykupiła wczasy do Łeby do pensjonatu z wyżywieniem 2200zł na osobę do tego trzeba doliczyć koszt podróży ,to ta impreza będzie droższa od mojej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka...🌼 →€ już doszło 5Pl...i nasze wakacje są pod znakiem zapytania? ...czekam na lasty....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ hej. ja mam nadzieję, że euro spadnie w wakacje :O bo teraz to się opłaca tylko sprzedawać. ale wczasy chyba póki co nie podrożały przez to, w końcu one i tak już są drogie w tym roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fanky wczasy juz podrożaly ,moja Turcja poszła już 570zł drożej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale to nie w związku z kursem euro tylko standardowo czym bliżej tym drożej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zobaczymy co rząd teraz zrobi... Ja dzisiaj znalazłam bilet do USA w super cenie i oby tak było dalej. Po wizę planuję jechać w dn. 30-31.03. Na początku juz sobie zarezerwuję termin zeby mi sie z pracy kumpela nie wcisnela z urlopem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss, załatwiaj i jedź! ❤️ ..gazeta prawna spekuluje, że biura mogą upaść w związku z opcją , a waluta w górę... ..wyszukałam tanie bilety lotnicze...i tak się zastanawiam, czy nie zacznę w ten sposób zwiedzać świata... ...ludzie kupują bilety po 99Pl lub np. do Maroka i powrót za 180PL czy 399Pl...tam wynająć samochód i zwiedzać? a hotelik zarezerwować przez int. ..siedzę na blogach podróżniczych i to się w głowie nie mieści jak tanio ludzie zwiedzają, a my bulimy po 5-6 tys. za hotel dla 2 osób... ..Polak sobie musi poradzić nawet w kryzysie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgubiłam.. ..gazeta prawna spekuluje, że biura mogą upaść w związku z opcją niezmienności ceny! a waluta w górę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no fakt znam też paru ludzi którzy w ten sposób podróżują. w sumie teraz w necie można wszystko znaleźć, zaliczki po przelewać. trzeba by się tym zainteresować chyba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta dziecinna
jestem dziecinna wszystko co mam w reku wkladam zaraz do ust. zakochałm się w Olejniczaku. wiem , że bez wzajemności chyba , że sie do SLD zapisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No czasem sie opłaca, ale to trzeba znaleźć naprawdę dobry lot i nocleg. Mi w każdym razie Meksyk sie opłaca na własną rękę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×