Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Turcja-kto był

Turcja-kto był

Polecane posty

Pariss-ubierz się ciepło bo u Ciebie w nocy dzisiaj temp.-9

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hola dziewczyny, Frogi ja tu siedzę juz trochę i co ...ogladam kabarety :D , bajer, ja uwielbiam neo nówkę i ten ich skecz o ...(boguuuu, ty dalej do sznura gadasz). Ja się popłakałam ze śmiechu :D :D :D Tak kobitki Kari dzisiaj wraca do domciu (belgijskiego), spotkałyśmy się, jak dla mnie było superrrr, chociaż troszke za krótko :( Myśle, ze zrobiłysmy taka mini inaugurację...więc zacznijmy coś planowac na mega skalę. Sadzę, ze będzie za*****ie. Pozdrówka dla wszystkich 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja już pisałam że może chociaż części z nas uda się zaplanować wczasy w jednym terminie w egzotyce na 2008. Codziennie tu jesteśmy więc możemy spokojnie rozplanować następny rok. Co Wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BoBo63sa
DZIEŃ DOBRY!!!!!!! Dlaczego moje najlepsze koleżanki jeszcze śpią??? Wstawać bo naprawdę szkoda dnia. U mnie piękne słoneczko świeci,i ptaszki za oknem śpiewają a ja siedzę u męża w pracy i popijam kawusię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ i ja już jestem. i muszę się na początek pochwalić WE ARE THE CHAMPIONS :))) wczoraj z koleżankami we 3 wygrałyśmy 10 piw :)) a teraz już w pracy siedzę. u mnie śniegu dużoooo i podobno ma dalej sypać w przyszłym tyg. ale co tam żyję myślą, że do wiosny już bliżej niż dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hola! Wypucowałam juz mieszkanie i siebie i szykuję sie na ślub do znajomego. Nie chce mi sie za bardzo ale niestety cała rodzinka wybyła i musze iść jako przedstawiciel bo nie wypada. Moze uda mi sie dzisiaj poukładać zdjęcia do albumu. Spróbuję się natchnąć ;) Miłego dnia. u mnie 1 C i słońce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To się porozłaziły w ten ostatni weekend karnawału :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem jestem:P ale widziałam,że raczej większej aktywności nie ma to się nie odzywałam:P Jak tam na ślubie?I czemu nie na tańcach jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A zaraz powinna się pojawić Bobo bo ja namierzyłam:P ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Frogi, ja byłam tylko na ślubie w kościele. To syn moich byłych sąsiadów. Pamiętam go takiego małego smarkatego, a teraz ślub. Młody chłopak bo tylko 23 lata. Panna Młoda bardzo ładna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ja też jestem i tak jak Frogi zaglądałam ale myślałam, że nikogo nie ma :) ja poimprezowałam wczoraj więc dziś siedzę w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałam jeszcze przypomnieć o pierwszej turze trzymania kciuków. Teraz trzymamy za 9 mln a o 4 rano za 152 mln$. uff! kto to wygra?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fannky ja myślałam, ze Ty dzisiaj imprezujesz. Za co wygrałyście te piwka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
achio:D hehe Fannky tez na nk:P ale to jest super!tak beztrosko namierzać można hihihi:D Jakie plany maja dziewczynki na jutro?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siedzicie na tej nk i nie wsywietla Wam sie ze Pariss siedzi na kaffe? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plan na jutro mam taki: Spanie, jedzenie, prasowanie, moze układanie zdjęć, czytanie gazet, trochę angielskiego. Ostatni tłusty dzień mam jutro wiec zjem dzisiaj zakupione ciasto malaga i 3 ostatnie Cin pomarańczowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny jestem , byłam na TV oglądałam \"Zatańcz ze mną \" Ale piękny film hm..Mam ochotę bawić się do rana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłam z callana na games night, takie gry i zabawy po ang. powiem wam trudne to było :) ale spoko jak ma się dobre układy z nauczycielami to jest szansa :D jutro chyba w domu będę, bliższych planów brak Pariss w sumie jakieś zaproszenia dziś miałam ale średnio mi się chciało iść. trochę od wczoraj jestem nie wyspana i dziś też miałam trochę stresów ze zdrowiem mamy, na szczęście nic strasznego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ma jutro zaproszenie do teściowej na obiadek i jadę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też go uwielbiam z resztą wszystkie taneczne są mega:classic_cool: A moment, który uwielbiam w tym filmie to jak tańczą tango przy piosence Gotan Project-Santa Maria....utwór jest przepiękny!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bobo Ty szczęsciaro, znaczy, ze jutro nie gotujesz? Fannky a jak Twoja gula? Dla mamy zdrówka 🌼 Jak tam bedziecie trzymac te kciuki to nigdy do mnie nie przyjedziecie. No dziewczyny w garść mi sie tutaj zebrać i o 4 rano dobrze trzymac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W 100% się zgadzam z Tobą Frogi-- Pariss- wiesz dlaczego nie pisałam do Ciebie po 12?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss więc pytam dlaczegoż to my Cie nie widzimy? Pewnie masz tak ustawione:) i się z nami droczysz:P...nas widzisz a my Ciebie nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też nas nie widzi :P taka opcja ani my jej ani ona nas :P Pariss schodzi już

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×