Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Turcja-kto był

Turcja-kto był

Polecane posty

106/67 to moje ciśnienie. Wypiłam kakao. Teraz Zuzanna nie daje mi spokoju, ale daję radę jakoś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a koleżanka Zuzanna już ma pięknie pomalowane paznokcie ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss-- to słabiutkie to ciśnienie,kawa + drink albo kawa z koniakiem Ci pomogą.🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poszła. Musiałam się trzy razy bawić już statni ostatni raz :) Pazurki wymalowane na bal ;) Bobo ja nie wiem czy niskie bo ja takie właściwie zawsze mam. Z kawą czy bez to tak mniej wiecej koło 100-110 na 60-70

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paris-ludzie z niskim ciśnieniem żyją dłużej-ponoć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja się grzecznie pożegnam. Miłego dnia dla 1-ej zmiany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja sie grzecznie witam 🖐️ Wczoraj jeszcze jedną zlą wiadomosć miałam. Co za dzień. Moze Frogi na zakończenie czarnej serii powie nam co wymyśliła? Miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ to jeszcze nie przesilenie wiosenne, żeby tak źle wszystko szło :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś ja jestem wqrwiona na maxa. wrrrrrrrrrrrr. poszło o wynajm budynku w którym pracuję ale mam nadzieję, że wszystko się jakoś ułoży !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloł kobitki, ja polecam Persen.....na mnie działa :) Pogoda się dup***a zrobiła, ale nic nie jest w stanie zepsuć mojego wspaniałego humorku...gdyż jutro mam URLOPIK :D :D :D :D Myślałam, że może nartki zaliczę....ale chyba skończy się na odgruzowywaniu chałupki :classic_cool: I słuchajcie co najważniejsze - spię jutro do bólu !!!!!!! Miłego wieczorku życzę 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i jak tam laski? Dla mnie jakies tam niepewne słoneczko dzisiaj w pracy zaświeciło, oby to nie była ściema. Fannky jak teraz przejdziemy to przesilenie to moze pozniej bedzie lepiej 🌼 Dżunia na mnie żadne te tabsy nie działają. W tamtym roku kupowałam jakies rózne rózności i nic to nie dało, chociaz akurat persenu nie kojarzę. Urlopik? W środku zimy? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś to mi nawet o,5L nie pomoże, no może 0,7 l :P cały czas siedzę i nie mogę dojść do siebie po dzisiejszych ekscesach :) ludziom od kasy we łbach serio się przewraca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale super! wiosna idzie. od soboty do wtorku koło 6-7 C! la la la 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Puk, puk jest tu kto jeszcze, bo ja sobie przyszłam :) Pariss, przecież wiesz, że u mnie wiosenka na całego ;) i posłuchałam Twojej rady i póki co nie wywołuje wilka z lasu ;) A napić, to bym się dzisiaj napiła....nie wiem, czy zmogłabym 0,7....ale 0.5 to calkiem, całkiem możliwe...w dobrym towarzystwie, co Fannky ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To może ja też się przyłączę na jednego szybkiego przed snem. A która stawia? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już myślałam ,że bym prędzej do Was dojechała :D Fannky smaka narobiła i gdzieś pomknęła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja stawiam. Bacardi mam białe. Dżunia życzysz sobie z lodem czy z lodem ??? :D nic innego nie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chętnie....mniam, mniam z lodem poproszę :) Kolezanka podarowala mi swojskiej roboty winko z winogron...pychotka. Ale było to niestety w poniedziałek....a dzisiaj jest juz czwartek, także rozumiesz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorki, sąsiad przylazł, chyba mu się jakieś szwędacze właczyły..... jak by się przeciągło to dobrej nocki :) zyczę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć moje kobitki!!! Czy ktoś jeszcze nie śpi??????? Jak tak,to bardzo dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bobo ja jestem. Wlasnie mialam zamykać kompa. Co tam u Ciebie ? wiecie jak u mnie leje? wali w parapet nieźle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc....jutro piątek :) Super! A za tydzień idę do kolezanki na imprezkę urodzinowa, muszę jakis prezent wymyśleć. Frogi Ty sobie nie myśl, ze masz odpuszczone. Gadaj tutaj co tam wymyśliłaś. Paaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss-jestem ale byłam na nk. U mnie po staremu,do poniedziałku mam wolne. U mnie też leje i wieje,jest tak brzydko,że nawet mój pies nie chce wychodzić na dwór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ja jak zwykle basen i sauna :) widzę, że jak tu wellness a wy popijawę robicie :) chętnie bym się przyłączyła ale teraz to już trochę późno idę spać bo rano do pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba też pójdę spać jak wszystkie. do jutra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wybaczcie moją nieobecność:P nie wykręcam się absolutnie! (Pariss jakże bym mogła,Wam?😘 ) ...przez te 2 dni prawie domciu nie byłam i już nie miałam siły coś Wam napisać,bo czytać czytałam:D Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie! A ja już jestem w pracy w Kostrzynie z moim mężusiem,a co żeby mu nie było smutno. U mnie pogoda w kratkę.Raz pada,raz nie.Jest ciepło 3 st. POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ witam ja już też w pracy ale u siebie :) Bobo a Ty pracujesz już ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×